Depresija ir visa ķermeņa slimība

Aizsāka anonimus 

anonimus
Depresija ir visa ķermeņa slimība
08.03.2016 10:14
http://www.neuroscientistnews.com/clinical-updates/depression-more-mental-disorder-it-affects-whole-organism
Re: Depresija ir visa ķermeņa slimība
08.03.2016 10:18
Tieši tā. Vienkārši katram indivīdam ir savas vājās vietas kur slimība "izlien". Un tieši tāpēc es te depresīvajiem iesaku uzspiest uz vitamīnu lietošanu.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
anonimus
Re: Depresija ir visa ķermeņa slimība
08.03.2016 10:23
Hmm, uridīns un cinks esot par maz depresīvajiem. Wiki saka, ka jāadzer alus(uridīns) ar rupjmaizi(cinks).
Re: Depresija ir visa ķermeņa slimība
08.03.2016 11:38
ma ari ira depresija,esmu ari saaugstejies,un vispar auksts man ir...nav kas mani pazelo,samiljo un sasilda....
Re: Depresija ir visa ķermeņa slimība
08.03.2016 11:41
Kāpēc Tu nesameklē sev kādu mammīti? Galviņu Tev noglaudīs, pie pupa piespiedīs, krāniņu pakutinās...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Depresija ir visa ķermeņa slimība
08.03.2016 11:54
es vairs negribu neko,paardomaju...gribu uz izraelu,naves juru,tur ira daudz broma sals,papeldeties,varbut nervi paiks labaki....
Re: Depresija ir visa ķermeņa slimība
09.03.2016 16:34
Labāk nebrauc. Drīz sāksies trešais pasaules karš, tur bīstami, Tev vēl bumbu uz galvas uzmetīs.
Re: Depresija ir visa ķermeņa slimība
09.03.2016 17:07
Es ma tā liekas apēdīšu fenobarbitālu 110 tabletes kokteilī ar spirtu...
Re: Depresija ir visa ķermeņa slimība
09.03.2016 17:26
Neaizmirsti pastāstīt pēc tam par efektu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Depresija ir visa ķermeņa slimība
09.03.2016 20:33
Es gan labāk gribētu apēst krietnu devu pentobarbitāla un miers. I nekādus spirtus nevajag.
Re: Depresija ir visa ķermeņa slimība
09.03.2016 20:50
Efekts ir astes atšaušana,es pēc tam nevarēšu uzrakstīt.
Re: Depresija ir visa ķermeņa slimība
09.03.2016 21:54
Bet tomēr dzīvot gribās, Lāšēna, ne? :) Grūti atmest tos galus.
Re: Depresija ir visa ķermeņa slimība
10.03.2016 07:48
Kāpēc labāk izmantot fenobarbitālu,nevis etaminālnātriju (pentob.)Etaminālnātrijs ātri iedarbojas un burtiski izdzen cilvēku no savas bijušās mājas,ķermeņa.Fenobarbitāls iedarbojas pakāpeniski,maksimālo fāzes brīdi sasniedzot pēc 4 stundām,kad sākas neatgriezeniski procesi,Kāpēc tas ir svarigi uzrakstišu vēlāk.
Re: Depresija ir visa ķermeņa slimība
10.03.2016 12:07
Atsūtīsi sms no viņpasaules?
Re: Depresija ir visa ķermeņa slimība
10.03.2016 13:56
Tāpēc ka cilvēks kā garīga būtne ir nemirstīgs,tāpēc vajag vismaz 4 stundas lai mierīgi pamestu ķermeni.Kādas konsekvences?Tas atkarīgs no tā kas tu esi.Katrs pats zin kas viņš ir.Ja nezin,tad iepazīsti sevi.Manā gadījumā skatoties no šīs pasaules viedokļa esmu daļēji pieskaitāms,tātad pilnībā neatbildu par savu rīcību.Skatoties no pārpasaulīga viedokļa,esmu no tās paradigmas,tātad šai pasaulei nepiederu,un jebkurā gadījumā tā ir atgriešanās mājās.
Re: Depresija ir visa ķermeņa slimība
10.03.2016 14:16
Uz kāda pamata Tev ir tāda pārliecība? Cik es redzu, cilvēka apziņa mirst milisekundē. Dažādas ķermeņa daļas mirst vēlāk, līdz pat vairākām dienām.

Lieta noteikti tāda, ka tā nav Tava pārliecība, bet Tu tici tam. Kā daudzi tic Jēzum. Bez ierunām.
Re: Depresija ir visa ķermeņa slimība
10.03.2016 14:29
Nea,naktī kad guli,lēnām aizmiegot tava garīgā būtība iziet no ķermeņa pastaigāties.Tad nu svarīgi lai tā netiktu izdzīta,etaminālnātrija gadījumā,bet var lēnām savākties.
Re: Depresija ir visa ķermeņa slimība
10.03.2016 14:35
Mana garīgā būtība naktī apstrādā un pārstrādā dienā iegūto informāciju. Es esu robots.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 23?
Ziņa: