Man BAIL!

Aizsāka Annemarija 

Annemarija
Man BAIL!
04.03.2016 08:18
Piedodiet kaut kas saspiedās nosūtījās par ātru!

Problēma tāda - kad jau sāku iemigt, galvā sāk skanēt cilvēku pazīstamu balsis un visādas random frāzes, agrāk nebija tā bet jau no pusaudža gadiem visu laiku galvā sīcoša skaņa augstas frekvences.

Vēl man tualetē ir skaļa ventilācija un pie tā trokšņa... citreiz liekas, ka no ārpuses kāds no tāluma runā bet neviena tur nav. Vēl visu laiku šķiet, ka mana kaķene ir pret mani naidīgi noskaņota un perina plānus kā mani nogalināt, uz nakti spundēju viņu tualetē. Baidos ka acis izskrāpēs.

Kas tas ir par slimības veidu? Šizofrēnija latentā formā vai kaut kāda psihoze?? Bail, ka mani visi pametīs, ja uzzinās. Bet es tak neesmu traka. Traka ir mūsdienu degradētā, egoistiskā sabiedrība palasiet komentārus kādu žulti spļauj bāleliņi. Un ar tādiem mērgļiem es uzaugu kopā, tagad dzīvoju UK, bet te atkal muslimu daudz... ko man darīt?? Agrāk LV skatījos pa RenTV pārraidē teica ka šizofrēniķi visi ir ģēniji bet es tak neesmu Sids Barets!!
Re: Man BAIL!
04.03.2016 09:38
Padzert haloperidolu...
Re: Man BAIL!
04.03.2016 10:36
Kopumā tas nav nekas briesmīgs ja uz tās sīcošās skaņas fonā var kaut ko dzirdēt. Tāds efekts vairāk vai mazāk vienmēr veidojas uz trokšņu fona. Dzird kaut ko tikai tad kad pie tā piedomā. Efekts pastiprinās no noguruma. Vajag pārbaudīt asinsspiedienu un galvas asinsriti.

Ir tāda teorija, ka kaķi grib mūs nogalināt :) Bet kaķi vajag mīlēt un nespundēt tualetē, tad nogalināšanas risks krasi samazināsies :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Annemarija
Re: Man BAIL!
04.03.2016 19:48
Kur to haliperdolu var dabūt? Negribu iet pie psihiatra. :(
Annemarija
Re: Man BAIL!
04.03.2016 19:53
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kopumā tas nav nekas briesmīgs ja uz tās
> sīcošās skaņas fonā var kaut ko dzirdēt.
> Tāds efekts vairāk vai mazāk vienmēr veidojas
> uz trokšņu fona. Dzird kaut ko tikai tad kad pie
> tā piedomā. Efekts pastiprinās no noguruma.
> Vajag pārbaudīt asinsspiedienu un galvas
> asinsriti.
>
> Ir tāda teorija, ka kaķi grib mūs nogalināt :)
> Bet kaķi vajag mīlēt un nespundēt tualetē,
> tad nogalināšanas risks krasi samazināsies :)

Nedaudz nomierināji, bet tāpat baidos.
Asinsspiediens lēkā. Pēd. reizi bija 140/60 mm Hg.

Lasīju ka šizofrēnija, tiem kam ir predispozīcija ģenētiska attīstās ja uzpīpē marihuānu. Varbūt sameklēt dīleri un pārbaudīt, tāpat jau ja ir tad, nav kur bēgt ?
Annemarija
Re: Man BAIL!
04.03.2016 19:55
Par tiem kaķiem gan kaut kāda šizo ideja. Man jau agrāk nebija tādu domu.
thechemist
Re: Man BAIL!
04.03.2016 21:05
Tad labāk vīnu dzer, nevis to draņķi.
Annemarija
Re: Man BAIL!
05.03.2016 12:22
thechemist Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tad labāk vīnu dzer, nevis to draņķi.


Liķieris noņem protams simptomus, bet psihiatrs teju vai aizliedza dzert. Jā, tomēr aizbraucu vakar pie privātārsta. Noteica diagnozi F20 (schizophreniform disorder) ar trauksmainu simptomātiku. Kā rīkoties tālāk? Vai mana karjera ir apdraudēta ja saņemšu NHS psihiatru palīdzību? Bagāta arī neesmu. Par vizīti £150, man tas ir par sālītu + zāles arī dārgas... Izrakstīja Risperidone+Effexor un paprasīju arī haloperidolu, recepti iedeva, bet teica, lai sāku ar Risperidonu vismaz nedēļu. Ja nepatīk, varu mēģināt pāriet uz to haloperidolu. Effexor gan visu laiku jādzer, palasīju blakusefektus, bail pat sākt dzert. Psihs teica ka " side effects may go away in 2 weeks" uzsvars uz may. Ko domājat par tādu kombo?

Tā tiešām ir slimība? Nevar būt tas viss no stresa, kā ku! saka? Reti kad sanāk vispār atpūsties...

Likās, ka pēc psihiatra paliks labāk bet tagad vispār nezinu ko darīt. Rīt jāsāk dzert zāles. Cerams palīdzēs.
Re: Man BAIL!
05.03.2016 13:09
Liec nost to haloperidolu recepti, taas ir vecas paaudzes zaales ar izteiktaam blakusparaadiibaam. Un parasti taas tiek izrakstiitas, kad ir izmeeginaati citi medikamenti. Effexor ir antidepresants un lietosanas saakumaa var sagaidiit ka trauksme palielinaas un ir izteiktas blakusparaadiibas, parasti ap 1-2 nedeelaam, tas ir arii atkariigs no saakuma devas. Cik lielu devu tev aarsts izrakstiija?
Kas tev tas par amatu, ka tu taa baidies?
Re: Man BAIL!
05.03.2016 13:30
Ilgtermiņā, protams, haloperidols neder. Akūtos gadījumos gan ļoti noderīgs. Ja devas nav superlielas, tiek lietoti korektori, blaknes nebūtu lielākas kā risperidonam.
anonimus
Re: Man BAIL!
05.03.2016 15:01
Te, pēc apraksta, nemaz nav izteiktas psihozes. Tradicionālajiem antipsihotiķiem pēc ilgstošas lietošanas vienas no sliktākajām blaknēm parādās. Pie tam vai tad tādā akūtā šizo stāvoklī cilvēks ir spējīgs pieņemt lēmumu iedzert zāles?
Re: Man BAIL!
05.03.2016 15:20
123 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Liec nost to haloperidolu recepti, taas ir vecas
> paaudzes zaales ar izteiktaam blakusparaadiibaam.
> Un parasti taas tiek izrakstiitas, kad ir
> izmeeginaati citi medikamenti. Effexor ir
> antidepresants un lietosanas saakumaa var
> sagaidiit ka trauksme palielinaas un ir izteiktas
> blakusparaadiibas, parasti ap 1-2 nedeelaam, tas
> ir arii atkariigs no saakuma devas. Cik lielu devu
> tev aarsts izrakstiija?
> Kas tev tas par amatu, ka tu taa baidies?


Man tie paši jautājumi. Jā, haloperidols ir akūtā psihiatrija, bet ilgtermiņā tikai tad, ja izmēģināts viss cits. Tā ir pasaules prakse, nav mana iedoma.
Re: Man BAIL!
05.03.2016 15:58
Nezinu kā ārstē tie NHS psihiatri. Saka ka ne jau labāk kā privātie.
Psihoterapeiti labāki esot dārgie privātie. Pie NHS psihiatra vajagot iet, ja grib gulēt slimnīcā ( ar NHS speca dokumentiem ņem gulēt par NHS kvotām, privātais nevarot ielikt NHS slimnīcā, privātklīnikā var ( privātās psihiatrijas klīnikas ir dārgas). Ja grib grupu, lielās slimības lapas formēt tad NHS izdevīgi.



Edited 1 time(s). Last edit at 05.03.2016 16:10 by smail.
Jjjj
Re: Man BAIL!
07.03.2016 03:41
Man liekas, Tev ir stipra garlaicība, tāpēc prātā sākad visādas tādas domas un viss sāk izlikties un arvien nopietnāk!
Te man daudzi nepiekritīs, runās par slimībām vai zālēm, bet tās jau nerodas no nekā! Ir psiholoģisks pamats.
anonimus
Re: Man BAIL!
07.03.2016 07:58
Šizofrēnija ir bioloģiska slimība. Var jau strīdēties, ka ķīmiskais disbalanss rodas no psiholoģiskiem cēloņiem, bet kāpēc tad šizo ir "ģimeņu slimība"?
https://www.google.lv/search?q=brain+scans+images+schizophrenia&oq=brain+scan+images+sch&aqs=chrome.1.69i57j33l3.17152j0j4&client=ms-android-om-lge&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#imgdii=pnYC8w64im0hUM%3A%3BN1UDaRb0LO0PJM%3A%3BN1UDaRb0LO0PJM%3A&imgrc=N1UDaRb0LO0PJM%3A
Re: Man BAIL!
07.03.2016 11:09
anonimus Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Šizofrēnija ir bioloģiska slimība. Var jau
> strīdēties, ka ķīmiskais disbalanss rodas no
> psiholoģiskiem cēloņiem, bet kāpēc tad šizo
> ir "ģimeņu slimība"?
> https://www.google.lv/search?q=brain+scans+images+
> schizophrenia&oq=brain+scan+images+sch&aqs=chrome.
> 1.69i57j33l3.17152j0j4&client=ms-android-om-lge&so
> urceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#imgdii=pnYC8w64im0hU
> M%3A%3BN1UDaRb0LO0PJM%3A%3BN1UDaRb0LO0PJM%3A&imgrc
> =N1UDaRb0LO0PJM%3A

Es personīgi tur redzu ļoti lielu saistību, kā tas var rasties no ģimenes. Ne velti latviešiem ir tāds sakāmvārds "ābols no ābeles tālu nekrīt".
Ļoti lielu daudzumu negatīvu personības īpatnību esmu arī iemācījies no vecākiem, ko gan nevarētu, gan varētu uzskatīt par slimībām. Atkarīgs no tā, ko psihiatram teiktu, kad aizietu. Ja parastam ārstam ir uzskatāmi diagnosticējoši rīki un metodes, tad psihiatrs diagnozi uzstāda teju tikai no pacienta teiktā. Mēs arī šajā gadījumā varam pateikt diagnozi pēc šiem pāris teikumiem, bet cik tie vispār būs patiesi un nepārspīlēti. Man arī ir bijušas halucinācijas pirms gulētiešanas. Domāju, ka retos gadījumos tas ir pat normāls fenomens, tāpat kā miega paralīze.



Edited 1 time(s). Last edit at 07.03.2016 11:09 by Synapscape.
anonimus
Re: Man BAIL!
07.03.2016 12:27
Tie, kas lieto stimulantus un neguļ 3 dienas pēc kārtas vai vairāk, arī rādās halucinācijas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 19?
Ziņa: