Tāda traka situācija..

Aizsāka wuterbagers 

Re: Tāda traka situācija..
22.02.2016 00:18
Kas ir analītiķis?
wuterbagers
Re: Tāda traka situācija..
22.02.2016 01:44
Man vienkārši laikam vajag vienam kādu laiku padzīvot, varbūt vēlāk arī pa pasauli pavandīties bez naprižeņie... tīri justies brīvam kā putnam un tad jau viss pa plauktiņiem saliksies.. vienveidība ir tā, kas man pastiprina visu šo prikolu.
Re: Tāda traka situācija..
22.02.2016 06:18
Kāda traka situācija :)
NavSvarīgi
Re: Tāda traka situācija..
22.02.2016 08:05
wuterbagers Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Man vienkārši laikam vajag vienam kādu laiku
> padzīvot, varbūt vēlāk arī pa pasauli
> pavandīties bez naprižeņie... tīri justies
> brīvam kā putnam un tad jau viss pa plauktiņiem
> saliksies.. vienveidība ir tā, kas man
> pastiprina visu šo prikolu.

Katram savs. Es kādu laiku atpakal tev piekristu bet kad paceloju pa to pasauli sapratu ka pat ja zini valodas mājas ir tikai vienas. Te problēma ir ar sistēmu un normāliem darbiem bet citādi te nav kauns dzīvott. Daudzas ārzemes atpaliek pat lai gan citas lietas ir sakārtotākas. Varbūt izvēlies ar celosanu saistītu profesiju? Varēsi strādājot un atgriežoties saprast kas tev vajadzīgs. Piem.lidmašīnas vai kugu pavadonis, kravas vai autobusu soferis, ar tūrisma agentūru saistīts u.tml.
Re: Tāda traka situācija..
23.02.2016 11:12
wuterbagers Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Man vienkārši laikam vajag vienam kādu laiku
> padzīvot, varbūt vēlāk arī pa pasauli
> pavandīties bez naprižeņie... tīri justies
> brīvam kā putnam un tad jau viss pa plauktiņiem
> saliksies.. vienveidība ir tā, kas man
> pastiprina visu šo prikolu.

Pēc manām domām, ļoti labi pats esi visu sapratis. Vai tik tev nav par daudz garīga darba? Man pašam tāds bezemociju stāvoklis attīstās, kad daudz strādāju pie kompja, kas arī ir vislielākais dzīves laiks. Kad biju senāk aizgājis no darba, sāku sajust prieku par dabu, putniņu civināšana, saskarsmes ar cilvēkiem. Tagad jau daudzus gadus kursēju darbs, mājas. Negribu nevienu redzēt un gruzos par visādām politiskām un personīgām huijnām visu laiku. Emocijas notrulinātas. Vienīgais pozitīvais ir materiālais nodrošinājums.
wuterbagers
Re: Tāda traka situācija..
29.02.2016 02:35
nrsx, nē, es esmu raspizģajs :D ķipa mācos, maģistru jāpabeidz, tīri tā, lai justos pa sevi normālāk, bet tāpat dažreiz liekas, ka rajona kodējiem, kas aptuveni mana vecuma(parasti dažus gadus vecāki) ir vairāk intereses.. esmu kaut kādā vakuumā pēdējā gada-divu laikā nokļuvis. mājās principa pēc vakaros negribas palikt, jo jūtu ļoti lielu gruzi, ja nav ikdienas tusēšana vakaros savā mazā kompānijā, kur nav jāaizdomājas par savu situāciju ... es zinu, ka to visu man viegli būtu izmainīt, bet esmu tāds, ka ja vienā vakarā bija labi, tad to darīšu arī visus nākamos vakarus.. izvēlēšos vieglo variantu.. esmu arī izlutināts baigi bērnībā.. jā.. neesmu arī dzīvei sagatavots.. + vistrakāk ir tas, ka man ir baigi analītisks prāts,tādā ziņā, ka ļoti labi apzinos visu, kas notiek apkārt(kas slikti,labi), bet tas nesaskan ar manām darbībām, dzīvesveidu..vispār manu prātu neviens nevarēs saprast .. jau kopš bērnības prātā man kkas ne tā kā vajag bija, bet tikai tagad pēdējos divus gadus sāku to analizēt un lēnām jūgties tā dēļ.. pēc visa stāstītā jau sapratāt, ka esmu egoists.. + es vienmēr esmu baigi pesimistisks bijis par savām problēmām.. agrāk izteikti par veselības problēmām uztraucos, kur pat nevajadzēja uztraukties.. tagad liekas labāk tad jau veselības problēmas(ne nopietnas,protams) un lai pazūd visas psiholoģiskās problēmas..
pēdējā laikā liekas, ka tik labi būtu būt ignorantam un tupam cilvēkam... tad nekādu psiholoģisku svara ripu netiktu uz galvas mestas virsū...


ajj, es te vnk sacepos mazliet pie datora, tāpēc nolēmu uzrakstīt.. jāiet gulēt.
Bēdumāsa
Re: Tāda traka situācija..
03.03.2016 22:12
wuterbagers ejam uz Sauleszīmju depresijas grupu kopā? http://www.dr.lv/phorum/read.php?9,429890

man arī ir problēmas... Man problēmas, Tev problēmas - tur visiem pārējiem arī ir problēmas varbūt tādā kompānijā vieglāk atklāties- gan sev pašam, gan apkārtējiem, ja/kad ir tam gatavs.

Man savukārt ir citas problēmas, nevaru atrast savu vietu dzīvē - ārēji viss ir kārtībā - darbs ir, nodrošināt sevi varu, paralēli arī mācos to, kas pašai patīk, it kā ar cilvēkiem komunicēju ok, esmu sabiedriski aktīva, bet iekšienē ir nenormāls tukšums, pašiznīcinošas domas, liela paškritika, nespēja sevi pieņemt tādu, kāda esmu, tam pa virsu vēl problēmas ar to, ka nespēju nodibināt normālas attiecības - neinteresē vīrieši, pēc neskaitāmiem mēģinājumiem drīzāk raisījušās šaubas par savu orientāciju, bet esošajā sabiedrībā es nezinu kā to risināt, nedrošība, kauns un liels naids pašai pret sevi....

Bet ja vēl nedaudz par to, ko lasīju no Tavas problēmas, tad - man izskatās, ka Tev veids, kā atgūsti enerģiju ir laiks pavadīts ar cilvēkiem - var būt Tev nevajag ilgi palikt vienam, bet vairāk būt kopā ar cilvēkiem, jeb saviem čomiem, ar kuriem vari parunāt un kaut ko jums interesējošu sadarīt. Lasīju kādā grāmatā, ka introverts no ekstraverta atšķirās ar to, kā viņš atgūst savu enerģiju, kad ir noguris. ne vienmēr ja cilvēks ir "vientuļais vilks", tad ir introvoerts. Varbūt Tev tieši vajag tos cilvēkus apkārt, lai Tu varētu atgūt sev vajadzīgo enerģiju. Kad atgūsi savu enerģiju tad arī viss ar tevi būs kartībā. reizēm tās lielās "problēmas" ir tikai nespēja par tām konstruktīvi runāt un uztvert sevi nevis kā dīvaini bet kā ko īpašu (kas mana gadījumā arī tā ir).

Saņemies! :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 21?
Ziņa: