Kā var dzīvot bez depresijas?

Aizsāka Ezz 

NavSvarīgi
Re: Kā var dzīvot bez depresijas?
13.02.2016 11:59
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tā kā Ezz lai tev tas 0.00euro saprotu ir
> depresija, tad pastāsti ko tu esi darījis lai
> nebūtu tev tas 0.00euro??

+1 Depresija ir tāpati FirstWorldProblem - ja ir laiks gausties tad ir laiks kautko lietas labā darīt.
Re: Kā var dzīvot bez depresijas?
13.02.2016 15:37
Lai Tev veicas, enfuego!

Bet man prieks, ka VID Tev daudz parādā un ka Tu māki dabūt atpakaļ to naudu!

Tā kā līdz psihslimniekam Tev vēl tālu, nemaz te nestellējies ;)
Re: Kā var dzīvot bez depresijas?
14.02.2016 00:25
Viss jau būtu labi, tāpatās laiks paies, jo viss jāsāk no nulles, grūti saņemties arī uznāk bezcerības brīži, ka vairs nevienam nēsmu vajadzīgs un nekas nesanāks tā tālāk, nēsmu jau vēl atgājis no iepriekšējām attiecībām. Vienam pašam īsti grūtāk, nav kas motivē un stimulē ja runājot par savu otro pusi. Jā bērni smuki, skaisti, viss ir okei, dēļ viņām jādzīvo. Par ātru uzsākām ģimeni veidot un bērnus, tāpēc viss pajuka, es vainīgs i arī viņa, bet neko darīt, katru dienu strīdēties ar nav dzīves, mēs kopā nevarējām sadzīvot, man bij stiprs pretinieks, loģiski bērni dzīvo pie mātes un pie manis tikai brīvdienas, vai pēc vienošanās. Man tikai iekšā sēž tas negodīgums un netaisnība attiecībā pret mani, joprojām mani tur pie striķīša, vdrug viņai neizdodās tur rīgā ar īrētu dzīvokli un bērniem.

ai lab es jau te aizrāvos :)
NavSvarīgi
Re: Kā var dzīvot bez depresijas?
14.02.2016 11:35
enfuego: Cerams tev līdz karotes nolikšanai vēl tālu? Ja tā tad kādam vēl būsi vajadzīgs. Nepadodies. =)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 7?
Ziņa: