Kā var dzīvot bez depresijas?

Aizsāka Ezz 

Ezz
Kā var dzīvot bez depresijas?
06.02.2016 20:01
Kā var dzivot bez depresijas ja ienākumi ir 0 Euro mēnesī???
Nez. Katram sava metode. Mana metode ir elementāra - necīnies. Ne tumsa ne gaisma nevar uzvarēt ja spēlē uz neizšķirtu! =P
Re: Kā var dzīvot bez depresijas?
06.02.2016 23:42
Nepareizs uzstādījums.
Ja ienākumi būtu 1000.000 mēnesī, vai tad depresijas nebūs?

1) Maziem bērniem garastāvoklis nav atkarīgs no ienākumiem. Viņi priecājas par katru jaunu lietu, par katru brīnumu, ko ierauga. Brīnumi parasti ir bezmaksas.

2) Pajautā sev, kā Tu vari palielināt savus ienākumus?



Edited 1 time(s). Last edit at 06.02.2016 23:44 by kachenite.
Re: Kā var dzīvot bez depresijas?
07.02.2016 15:27
Nu ko jātrod darbs!
Re: Kā var dzīvot bez depresijas?
07.02.2016 16:24
Kā vispār var dzīvot, ja ienākumi ir 0 EUR mēnesī?

Mūsu forums gadiem ir pilns ar ļaužiem, kuri cīnās arī ar nopietnām slimībām, bet tak domā un grozās, lai nenoietu zem ūdens.

Ja tikai blenž stūrī, protams, ka būs depresija.
Ja jadzivo uz vecāku rēķina tad ienākumi ir 0 euro menesi un kā var nebūt stresa un depresijas ja nav ienākumi nekādi..
Re: Kā var dzīvot bez depresijas?
07.02.2016 19:09
Nu tad beidz seedeet vecaakiem uz kakla, saac straadaat.
NavSvarīgi
Re: Kā var dzīvot bez depresijas?
07.02.2016 20:30
Ezz Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ja jadzivo uz vecāku rēķina tad ienākumi ir 0
> euro menesi un kā var nebūt stresa un depresijas
> ja nav ienākumi nekādi..

Ak šausmas. Tad nedzīvo uz citu rēkina un nebūs depresija. Bet kāpēc tev nav ienākumi vispār nekādi? Tev vēders nekurkst kad bads? Tam tak parasti ir loti liels motivējošs spēks. Komunālo rēkinu maksāšanai arī..
Re: Kā var dzīvot bez depresijas?
07.02.2016 23:19
Man ja 1000e iedotu tāpat, man puse depresijas pazudīs :)



Edited 1 time(s). Last edit at 07.02.2016 23:19 by enfuego.
Re: Kā var dzīvot bez depresijas?
08.02.2016 01:19
Ezz, gribi jēdzīgu padomus, jēdzīgi pastāsti par sevi.Ne jau vārdu,uzvārdu un adresi tev prasa.
Vecumu,kaut apmēram,izglītība, profesija un manis mīļotos parametrus arī. Depresija daļēji zudīs,kad izlasīsi sadaļu -Pacientu zināšanai.
Depresiaj daļēji zudīs,kasd sāksim kopīgi risināt problēmu.
Katram no mums bija tavs periods.
Re: Kā var dzīvot bez depresijas?
08.02.2016 11:40
Mazdakteri, lūdzu, psihsadaļā tādu medicīnu nevajag, te pagaidām viss ir mierīgi, un tā lai paliek. Par dzimumu, augumu un svaru Tevi te izsmies, tas ir garantēti. Lai ļaudis runā par dzīvi. Te ir sava pasaule ar saviem seniem pašradītiem noteikumiem.
Re: Kā var dzīvot bez depresijas?
08.02.2016 12:19
Mana doa nebija viņu izsmiet, vnk viņš atkārtojās bieži, lai no maina plati ar saviem 3 burvju vārdiem, dažreiz gribās kautko pateikt :) Protams ja cilvēkas pasaka šādu topiku, tad lai uzraksta palagu, kā viņš līdz tam ir nonācis, kāpēc sēž bez naudas, neko jau mums viņš sīkāk nav pateicis, tāpēc man likās loģiski, ka mazdaktera triki šiten neies nemaz cauri!



Edited 1 time(s). Last edit at 08.02.2016 12:19 by enfuego.
Re: Kā var dzīvot bez depresijas?
08.02.2016 13:05
Tādas lietas ir svarīgas skatoties no vecuma puses.Jo pusaudžu vecumā ir dažādas hormonu vētras. Agresiju izsaucošie hormomi (testosterons plus adrenalīns). Citu brīdi testosterons krīt un asinīs ir citi hormoni,kuri prasa mīlestību.Tā savukārt, tajā brīdī, nav iepriekšēji radītās agresijas dēļ.
Vīrietim ( puikam) testosterons izsauc "Pasaules centra" jeb gailīša sindromu.
Tāpēc ir svarīgi zināt dzimumu un vecumu.Lai cilvēkam skaidrotu no kurienes nāk garstāvokļa maiņas. To pašu bet sliktāk zinu teikt par meitenēm.
Svars man savukārt ļauj,šajā gadījumā noteikt kas puisis ir adrenalīn atkarīgais ,testosterona atkarīgais. Jauktā tipa atkarīgais.
Jo pie liela testosterona/adrenalīna uzbudinājuma cilvēks nevar būt nobarots.
Šie parametri un atbildes veids ļaus man minēt par cilvēka raksturu-šizoīdais, epileptoīdais...Nemaz nerunājot intraverto, ekstraverto.
Arī par tādiem n. tipiem,kā sangviniķis .melanholiķis, holēriķis,flegmatiķis u.c.
Katrs jautā un katrs atbild savu zināšanu līmenī.
Tāpēc būsim iecietīgi.
Mums ir jānodod savas zināšanas nezinošajiem.Ārstiem pieņemšanā nav laikā šādām sarunām.Pati saruna jau ir mierinājums.
Re: Kā var dzīvot bez depresijas?
08.02.2016 13:20
Auguma / svara parametru nevajadzētu traktēt atsevišķi no ķermeņa konstitucionālā tipa.
Adrenalīns un testosterons nebūt nav vienīgie kas ietekmē cilvēka barojumu.
Cilvēka barojumu ietekmē hipofīzes, vairogdziedera, virsnieru, aizkunģa dziedera, aknu, kunģa - zarnu trakta, kaulu smadzeņu, sirds, plaušu, nieru, utt darbība. Visi cilvēki ir no šo orgānu darbības atkarīgas būtnes.

Visi cilvēki, neatkarīgi no dzimuma un vecuma ir adrenalīna un renīna- aldosterona-angiotenzīna mehānisma atkarīgas būtnes.
No šiem neatkarīgas būtnes ir ligzdiņā, uz prozekcijas galdiem, kapličās, urnās un kapos,



Edited 1 time(s). Last edit at 08.02.2016 13:25 by smail.
Re: Kā var dzīvot bez depresijas?
08.02.2016 13:21
Labi tu savu viedokli aizstāvēji, esi tu nu mums jau zinoš, es tik sīki pat nēsmu iedziļinājies!
Re: Kā var dzīvot bez depresijas?
08.02.2016 16:39
Ezz Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kā var dzivot bez depresijas ja ienākumi ir 0
> Euro mēnesī???

Nevar dzīvot bez depresijas ja nav ienākumi. Varbūt vienīgi bērns var. Bija internetā viena tabuliņa, kur mērīts laimes līmenis pa valstīm. Rietumos cilvēks jaunībā ir ļoti laimīgs, ap 40-50 nedaudz laimes līmenis pazeminājās, bet kad aizgāja pensijā, atkal ļoti laimīgs. Austrumeiropā piedzimst mēreni laimīgs un, jo vairāk gadi,jo nelaimīgāks, ap 70gadiem jau stirpi nelaimīgs. Āfrikā cilvēks piedzimst nelaimīgs un tik pat nelaimīgs paliek visu mūžu.
Vienā citā pētījumā bija secināts, ka laimes līmenis ļoti strauji aug līdz kādam līmenim, LV ar naudu apmēram 1200 EUR/mēn, tālāk ienākumiem palielinoties, vairs tik strauji neaug, bet aug.
Ja cilvēkam, kurš nav bērns, dzīvo valstī, kur nav sociālās aizsardzības, kā LV, nav naudas, viņš strauji tuvojas bomža statusam, kur nākamis tuvais solis ir nāve.
Tātad depresija, ja nav ienākumi, ir dabiska organisma reakcija, jeb pašaizsargāšanās instinkts. Tas ir kā sāpes, ja pieliek pie karstas krāsns roku, sāpes, kas signalizē, ka jāatrauj roka no karstuma.



Edited 1 time(s). Last edit at 08.02.2016 16:40 by nrsx.
Re: Kā var dzīvot bez depresijas?
08.02.2016 20:03
Pilnīgi skaidrs ka ja nav nekādu ienākumu, nekāds dzīvesprieks nevar būt.
Re: Kā var dzīvot bez depresijas?
09.02.2016 00:39
Nu tas jau ir jebkuram skaidrs, bet ko šeit mēs varam palīdzēt? Nu es pirmo soli speršu.

www.ss.lv Vakances un strādā pa sētnieku, es to esmu darījis, jo nebija nekāda darba, lasīju benčikus ar nenormālāko kaunu, un pie tam savā ciematā visi mani pazina, un zināja, ka pa celtniecību strādāju, bet neko, vēlāk cilvēki novērtēja un saprata mani un arī man bija vieglāk strādāt par benčiku lasītāju un kaķa sūdu vācēju, beigās jau tiku tālāk, tas, ka es tagad esmu krustcelēs(nu kautkā tā) tas nenozīmē, ka es nedomāju strādāt un pelnīt naudu! Jā depresija ir kad nav naudas, tas liek kādam aizņemties vai paprasīt, bet ja arī vecākiem paprasu, es arī palīdzu, ko vecāki nevar un ko es varu!
NavSvarīgi
Re: Kā var dzīvot bez depresijas?
09.02.2016 19:15
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> strādā pa sētnieku, es to
> esmu darījis, jo nebija nekāda darba, lasīju
> benčikus ar nenormālāko kaunu, un pie tam savā
> ciematā visi mani pazina, un zināja, ka pa
> celtniecību strādāju, bet neko, vēlāk
> cilvēki novērtēja un saprata mani un arī man
> bija vieglāk strādāt par benčiku lasītāju un
> kaķa sūdu vācēju,

Šajā sakarā daži jautājumi. Cik gados? Ko radi teica? Kāpēc jauniem būtu jāiznieko potenciāls un jādara sabiedriski nicināt darbi pat ja nav kauns bet bažas ka neprestižos darbus darot sabiedrībā viņus izņirgs pat vēlāk? Kāpēc nestartēji uz ko efektīvāku?
Re: Kā var dzīvot bez depresijas?
09.02.2016 19:57
Tur jau ir taa lieta, ka ir dala jaunu cilveeku, kas labaak seedees kaadam uz kakla, ciikstees par depresesiju un gaidis ka kaads kaut ko pienesiis uz paplaates nekaa ies straadaat par seetnieku. Visu cienu Enfuego.
NavSvarīgi
Re: Kā var dzīvot bez depresijas?
09.02.2016 20:01
123 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tur jau ir taa lieta, ka ir dala jaunu cilveeku,
> kas labaak seedees kaadam uz kakla, ciikstees par
> depresesiju un gaidis ka kaads kaut ko pienesiis
> uz paplaates nekaa ies straadaat par seetnieku.
> Visu cienu Enfuego.

/facepalm Tas nebija tas ko jautāju.

p.s.Daži nav visi!
Re: Kā var dzīvot bez depresijas?
09.02.2016 20:41
Ss.lv ir galīgi nejēdzīga lapa darba meklēšanai. Man pat ar augstāko izglītību un sētnieka pieredzi CV reti kāds atsaucās, kad centos pieteikties kādam sētnieka / krāvēja vai citām "zemām" profesijām. Par labākiem darbiem pat nerunāsim.
Varbūt darbu var atrast ejot uz vietas prasot, bet ne jau sludinājumos.
Bez darba man parasti ir apātija. Nav ne prieka, ne skumju. Depresija rodas nevis no naudas trūkuma, bet tukšas eksistēšanas un bezdarbības. Dažkārt gribas strādāt pašdisciplīnas dēļ - lai novērtētu un plānotu savu brīvo laiku. Tāpēc pat sētnieka darbs ir ļoti labs.
NavSvarīgi
Re: Kā var dzīvot bez depresijas?
09.02.2016 23:12
Synapscape Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ss.lv ir galīgi nejēdzīga lapa darba
> meklēšanai.
>
> Depresija rodas nevis no naudas
> trūkuma, bet tukšas eksistēšanas un
> bezdarbības. Dažkārt gribas strādāt
> pašdisciplīnas dēļ - lai novērtētu un
> plānotu savu brīvo laiku. Tāpēc pat sētnieka
> darbs ir ļoti labs.

Par ss piekrist var bet kur tad ja ne tur?

Depresija? Darbs? Nevajag jaukt nodarbi ar darbu! Un tulīt mani apries bet kopš es uzzināju ka darbos speciāli ielikti grēki..es nezi u ko darīt jo visas izvēles ir nepareizas. Tas nenozīmē ka nav darbs bet ka ir riebums..
Re: Kā var dzīvot bez depresijas?
09.02.2016 23:14
Es sāku no kartupeļa lauka par viesmīli/šveiceri+ bārmeņa palīgu īrijā, bet es jau te stāstīju savas bēdas un narkotikas, kāpēc tik zemu nolaidos, sētnieka darbs man bija izdevīgs es varēju apvienot darbu un bērnus, jo sieva nevarēja tur ir cits jautājums! Es vnk saku, ka ir jāpieliec galva ja neko citu nevar! Pēc tam kad atkal izlīdu ārā, saskrējos ar kautkādiem VD un beigās, jau esmu viens no hroniskajiem, bet dzīves kvalitāte un apstākļi viennozīmīgi uzlabo nervu sistēmu. Beigās jau es ar visām savām problēmām un gļukiem strādāju tas bija nenormāli sarežģīti, kā atnācu mājās tā šeit forumā rakstīju kādi atkal mani pavadīja simptomi! Jā es te varu pāakstīties, pačatot kautko nenopietnu, jā arī es dotajā brīdi sāku jaunu dzīvi, neizdevās man šitā, bet neko darīt tāpat jālien ārā, apmēram cilvēks kad slīkst viņš izmisīgi mēģina izdzīvot.

Runcene to perfekti zina.
NavSvarīgi
Re: Kā var dzīvot bez depresijas?
09.02.2016 23:18
Tajos laikos ticēt var bet neticās ka mūsdienās ar apkopēja/sētnieka algu pietiek ikdienai, ja vien nav izmantots iekārtošanas blats vai halavas. Un mēs visi sākām kā pelēkpeles.
Re: Kā var dzīvot bez depresijas?
09.02.2016 23:36
Jā tagad ir tāda lieta, ka daudz bezdarbnieku un alkānu ir palikuši Latvijā un tikai tie kuri jau strādā patsmitiem gadu vienā vietā, bet parasta cilvēka darba rokas nav pieprasītas tikai par minimālo algu. Sētnieks, veikali, pat noliktavas pārzinis knapi izvelk 370euro kurš ir gan krāvējs, gan pārzinis, gan plauktus iet krāmēt! Iz pieredzes uz savas miesas :)
Re: Kā var dzīvot bez depresijas?
10.02.2016 15:23
Mazdakteris1 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tādas lietas ir svarīgas skatoties no vecuma
> puses.Jo pusaudžu vecumā ir dažādas hormonu
> vētras. Agresiju izsaucošie hormomi
> (testosterons plus adrenalīns). Citu brīdi
> testosterons krīt un asinīs ir citi hormoni,kuri
> prasa mīlestību.Tā savukārt, tajā brīdī,
> nav iepriekšēji radītās agresijas dēļ.
> Vīrietim ( puikam) testosterons izsauc
> "Pasaules centra" jeb gailīša sindromu.
> Tāpēc ir svarīgi zināt dzimumu un vecumu.Lai
> cilvēkam skaidrotu no kurienes nāk
> garstāvokļa maiņas. To pašu bet sliktāk zinu
> teikt par meitenēm.
> Svars man savukārt ļauj,šajā gadījumā
> noteikt kas puisis ir adrenalīn atkarīgais
> ,testosterona atkarīgais. Jauktā tipa
> atkarīgais.
> Jo pie liela testosterona/adrenalīna
> uzbudinājuma cilvēks nevar būt nobarots.
> Šie parametri un atbildes veids ļaus man
> minēt par cilvēka raksturu-šizoīdais,
> epileptoīdais...Nemaz nerunājot intraverto,
> ekstraverto.
> Arī par tādiem n. tipiem,kā sangviniķis
> .melanholiķis, holēriķis,flegmatiķis u.c.
> Katrs jautā un katrs atbild savu zināšanu
> līmenī.
> Tāpēc būsim iecietīgi.
> Mums ir jānodod savas zināšanas
> nezinošajiem.Ārstiem pieņemšanā nav laikā
> šādām sarunām.Pati saruna jau ir mierinājums.

20 gadu vecumā 90-100 kg sver gan sportiskākie puiši ar labi uzaudzētu muskuļu masu, gan puiši ar nopietnām liekā svara problēmām. Ko īsti no tā var pateikt par testosterona/adrenalīna daudzumu?
Vai 20 gadus vecs datornūģis, kas caurām dienām pavada pie kompja un sver 60kg (kā es savā laikā), ir testosterona/adrenalīna atkarīgais?
Vēlētos, lai vairāk paskaidro. Man pašlaik rakstura noteikšana pēc ķermeņa parametriem līdzinās astroloģijai.



Edited 2 time(s). Last edit at 10.02.2016 15:24 by Synapscape.
Re: Kā var dzīvot bez depresijas?
11.02.2016 14:49
Nu vot man jau pozitīvais padjomčiks, sākumā intensīvi meklēju darbu, vienu tabūju, bet nevarēja noslēgt līgumu, jo tā esot slima, es pateica, ka lai 11. februārī atnākot, bet tāpat neticēju un intensīvi meklēju darbu, šodien izrādās aizgāju kā runāts noslēdzu līgumu un viss, bet līdz šim bija vairākas iespējas, bet dēļ bērniem es navarēju apvienot darbu. Un plus vēlviens padjomčiks aizgāju uz VID paskatījos pārmaksātos nodokļus un afigel ko es saņemšu, vēlviens padjomčiks, tā ir mana depresija, nu labi vientulība moka. Bet motivācija uzreiz pacēlās.

Tā kā Ezz lai tev tas 0.00euro saprotu ir depresija, tad pastāsti ko tu esi darījis lai nebūtu tev tas 0.00euro??
Re: Kā var dzīvot bez depresijas?
12.02.2016 18:58
Apsveicu ar darbu, Enfuego.
Re: Kā var dzīvot bez depresijas?
13.02.2016 03:55
Nu paldiesiņš :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 8?
Ziņa: