Iepazīšanās

Aizsāka enfuego 

Iepazīšanās
24.01.2016 01:51
Gribēju pajautāt, jūs un es un kā arī citi kuri ir vieni, kā jūs domājat visu mūžu vieni paši nodzīvot, bābietes neinteresē vaitad? Tas protams attiecās uz tieši attiecībām. Nu jā psih debīls tjip ar psih debīlo jau neies kopā, a domā debīls atradīs normālu veceni, šaubos dikti.
mad uzjautrinās
Re: Iepazīšanās
24.01.2016 02:23
...no cik gadiem skaitās vecene???
NavSvarīgi
Re: Iepazīšanās
24.01.2016 10:28
Kāpēc uzreiz neinteresē? Vai tad citi iemesli nav kā tik stereotipi? "Uj šitam kautkas nav ar orientāciju ja jau neinteresē" Mulkibas Ir tak citi apstākli ar.
Re: Iepazīšanās
24.01.2016 14:11
mad uzjautrinās Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...no cik gadiem skaitās vecene???


a es teicu vecene???
Re: Iepazīšanās
24.01.2016 14:12
Nu tad visis slimie, pasakiet ka jums ir otrs cilvēks visiem un jūs dzīvojat laimīgi hehe :)
Re: Iepazīšanās
24.01.2016 18:51
Man ir kaimiņiene tā ap gadiem 85, grib ar Tevi iepazīties!
Re: Iepazīšanās
24.01.2016 18:54
he he :) Da man nevaig, es gribēju zināt tie kuri te baigi slimo ko tie vieni paši dzīvo? Ko viņi dara, man nav problēmu aizeju pie kaimiņienes un viss štokos :)
Re: Iepazīšanās
24.01.2016 19:10
āā reku atradu tomēr ir iepazīšanās portāls http://www.apeirons.lv/new/?page=10&sub=68
NavSvarīgi
Re: Iepazīšanās
24.01.2016 21:09
Da pilns ar tiem portāliem bet precības ir sens slaukšanas triks..skat Hefners ar uz izsoli bet nu jau tādu neviena negribēs jo resurss tukšs..
http://m.youtube.com/watch?v=qNQ2kV1OTPU
Re: Iepazīšanās
24.01.2016 21:21
Es domāju tieši par invalīdiem. Par iepazīšanās portāliem es zinu! Precības nu i ponts ka man ar savējo bija precības, jā es zvēru līdz mūža galam a tu, jā es arī zvēru, da pictu, dzīve apgriežās ar kājām gaisā un pēc tam tie zvēresti ir miskastē metami!
Re: Iepazīšanās
24.01.2016 21:29
Tikai debīli atrofēts dalbajobs zvēr kaut ko uz visu mūžu. :) Vai arī cilvēks, kas ir piedzēries. Vai abi divi. :)
Re: Iepazīšanās
24.01.2016 21:41
:) dalabi mēs tad bijām jauni, nu baznīcā nē, bet saderējāmies apmēram kā offisā lai viss būtu officiāli! Tagad sapratu ka negribu nekādas laulības ir tad ir ja nav tad pati laulība neglābs!
murgs
Re: Iepazīšanās
25.01.2016 13:40
kāda vaina dzīvot vienam ja neizjūt vientulību? es to redzu kā lielu priekšrocību. it īpaši kad paiet jaunība, cik ir tādu pāru kas ir laimīgi kopā? viens no desmit? es uz tādu varbūtību nekad neliktu.
NavSvarīgi
Re: Iepazīšanās
26.01.2016 19:57
murgs Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> kāda vaina dzīvot vienam ja neizjūt
> vientulību?

Atskaitot sabiedrības stereotipus nekāda. Vientulīgs dzīvesveids nav slimība ar orientāciju. Tas vienkārši tā iekārtota ka dažiem labāk neprecēties vai arī jābeidz forsēt notikumi. Visam savs laiks. Citi atkal netic mīlai jo sabiedrība māca stilot un skriet pēc zeltumiem jau no mazotnes..tāpēc maz kādu interesē pasakas.
Re: Iepazīšanās
27.01.2016 13:54
Zin man tie principi ir iedzīti, nezinu kāpēc vai tie ir gēni vai kas, es tad uzskatīju un arī biju principāla nostāja par laulības Dieva priekšā zvērēt, ka līdz galam, bet izrādās kad tas viss ir baigais fufels, tad johaidī kam tad es īsti zvērēju? Sanāk tā es palieku par invalīdu viss pašol nafig vairs nevajadzīgs, a kas tad ir par to zvērēšanas jēgu kurš to vispār izdomājis, ka jāzvēr ka līdz galam, es sākumā ticēju dievam uzskatīju, ka tā ir pareizi. Tagad es uzskatu, ka man viss ir apgriezies 360 grādos, un nespēju tagad saprast, kas tad īsti ir pareizi, es zinu, ka es gribu godīgumu un taisnīgumu, bet tas trāds naivs vien uzskats ir, jo šī pasaule vispār ir negodīga, un es te esmu vientuļš un ar naivu cerību ticu ka tāda kā es arī kautkur ir! Ticu zodiaka zīmēm, jo sit tu mani nost, bet tur rakstīts tieši tā kā ari ir un būs.

Man paziņa čalis ar depresiju un zālēm, nu kā tas varbūt ka abiem 26. janvārī dzimene un abi ūdensvīri, abi vienādi domā un abiem vienāda situācija, nu kā var tā sakrist, tad tik pat labi arī tās bābas kautkā sakrīt.

Koks ar diviem galiem. Ei un tagad izdomā, man te baigos padomus dod, brālis, paziņas, bet es neticu viņa padomiem, jo neviens no manējiem mani nesaprot un nekad nesapratīs, jā viņi gudri runā, tas ir viegli, ja dzīvē vis ir okei, bet ja nav okei un plus vēl ar nerviem ir čupā un zāles, tad kādu padomu viņi man var iedot? Nekādu. Jo es neticu padomiem cilvēkiem kuriem dzivē vis ir okei un kuri nav slimi ar smadzenēm jeb nerviem, es ticētu tādam cilvēkam, kurš ir manā pozīcijā un ir izlīdis ārā, man tāds viens ir, bet viņš man palīdz izlīst no alkohola un pareizi saka un tā arī ira, bet zāles viņš tāpat lieto un uzskata, ka arī bez zālēm neriskēs, jo viņam tagad dzīve ir okei, tādam es ticu.



Edited 2 time(s). Last edit at 27.01.2016 14:01 by enfuego.
thechemist
Re: Iepazīšanās
27.01.2016 17:20
Tu domāji "par 180 grādiem"... :D
Par tiem padoma devējiem gan piekrītu.
Re: Iepazīšanās
27.01.2016 18:26
Joptvai, sanāk es vislaik griežos par 360 grādiem. Nevarēju saprast kāpēc vienos un taij pašos sūdos vislaik kāpju!
NavSvarīgi
Re: Iepazīšanās
27.01.2016 19:01
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> es sākumā ticēju dievam uzskatīju, ka tā ir
> pareizi. Tagad es uzskatu, ka man viss ir
> apgriezies 360 grādos

Lai arī tā ir cita tēma bet runājot par dievībām - ticēt kautkam vajag, lai būtu cerība. Atejisti netic jo tas ir izdevīgi viñiem nevis visiem. Taspats ar kāzām tik otrādāk - kāzas parasti ir priekš citu potenciālā labuma.
Re: Iepazīšanās
27.01.2016 19:02
Bet, parunājot ar vienu otru ateistu, ir skaidrs, ka viņš savām muļķībām tic traki reliģizoi.
Re: Iepazīšanās
27.01.2016 19:27
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Bet, parunājot ar vienu otru ateistu, ir skaidrs,
> ka viņš savām muļķībām tic traki
> reliģizoi.


Pareizak sakot- Tev parunājot ar vienu otru cilvēku, ir skaidrs, ka konkrētie indivīdi savām muļķībām tic traki reliģiozi.
Re: Iepazīšanās
27.01.2016 19:41
Kāds sakars te ar ateismu? Tā ju nav sekta, kur visi ir reģistrēti dalībnieki.

Bet taisnība ir, ka lielākā daļa tic jaunai reliģijai- "akadēmiskai zinātnei". Tur ir gandrīz tik pat daudz melu kā kristiešu murgos.



Edited 1 time(s). Last edit at 27.01.2016 20:02 by Johans Štr.
Re: Iepazīšanās
27.01.2016 22:12
Pārsvarā jauni zinātnieki, kam pilnas kabatas ar "pierādījumiem", ir arī ateisti, bet kā kvēlo aces, kad sāk par saviem "pierādījumiem" runāt...

Bet neviens jau nezina, kurš pasaules uzskats uzvarēs -- reliģiskais vai zinātniskais, jo daudzi ticīgi cilvēki ir ļoti veiksmīgi savā biznesā, ģimenē utt. Zināms garīgums ir viņu emocionālā spēka avots.

Tā kā pazīstu daudzus par sevi visu laiku raudošus ateistus, man veidojas zināmi kontrasti.
Re: Iepazīšanās
27.01.2016 22:38
Nav patiesības ne kristietībā, ne islamā, ne hinduismā, ne budismā, ne ateismā. Nav patiesības nevienā cilvēku rakstītā grāmatā.

Patiesība ir cilvēkiem būt kopā, būt tuvumā. Mēs esam radīti būt kopā ar saviem tuviniekiem un tiem, kurus mēs mīlam. Tad tikai dzīvei ir jēga.

Šobrīd mēs esam sadalīti un sašķelti. Es nesaku, ka visaij nācijai ir jāmīl vienam otru, bet ģimene ir pamatakmens, kas veido stipru nāciju. Un mums tā nav.
Re: Iepazīšanās
27.01.2016 23:16
Jā man tagad ir sabrukums vienam pašam ar trijām meitenēm, kamēr māte atradīs dzīvokli kuru izīrēt, a man jādomā ka tikt uz darbu un bērnus vēl uzspēt aizvest un atvest
NavSvarīgi
Re: Iepazīšanās
28.01.2016 08:28
Johans Štr Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nav patiesības ne kristietībā, ne islamā, ne
> hinduismā, ne budismā, ne ateismā. Nav
> patiesības nevienā cilvēku rakstītā
> grāmatā.

Un tu zini labāk? Beidz smīdināt pagastu! Patiesība VAR būt arī reliģijā tik citādāk jāsaprot.
Re: Iepazīšanās
28.01.2016 11:35
NavSvarīgi Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Johans Štr Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Nav patiesības ne kristietībā, ne islamā,
> ne
> > hinduismā, ne budismā, ne ateismā. Nav
> > patiesības nevienā cilvēku rakstītā
> > grāmatā.
>
> Un tu zini labāk? Beidz smīdināt pagastu!
> Patiesība VAR būt arī reliģijā tik citādāk
> jāsaprot.

Kas ir patiesība un kāpēc tik svarīgi ir to konstatēt?
Re: Iepazīšanās
28.01.2016 17:10
Nav svarīgi. Tas nav godīgi izraut tekstu no konteksta. Ja runā,tad piestādi visu tekstu.
____________________________________________________
Johans Štr. teica:
Nav patiesības ne kristietībā, ne islamā, ne hinduismā, ne budismā, ne ateismā. Nav patiesības nevienā cilvēku rakstītā grāmatā.

Patiesība ir cilvēkiem būt kopā, būt tuvumā. Mēs esam radīti būt kopā ar saviem tuviniekiem un tiem, kurus mēs mīlam. Tad tikai dzīvei ir jēga.

Šobrīd mēs esam sadalīti un sašķelti. Es nesaku, ka visaij nācijai ir jāmīl vienam otru, bet ģimene ir pamatakmens, kas veido stipru nāciju. Un mums tā nav.
_____________________________________________________________________
Piebildīšu ,ka visu baro cilvēcība ,morāle. Bet ne jau morāle,kura cenšas tevi pakļaut un ielikt dogmas rāmjos. Attīstoties zinātnei, medicīnai un nākot klāt jaunajiem faktiem, morāles normas vienmēr paplašinās un kļūst aizvien cilvēciskākas.
ateists
Re: Iepazīšanās
29.01.2016 02:05
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Pārsvarā jauni zinātnieki, kam pilnas kabatas
> ar "pierādījumiem", ir arī ateisti, bet kā
> kvēlo aces, kad sāk par saviem "pierādījumiem"
> runāt...
>
> Bet neviens jau nezina, kurš pasaules uzskats
> uzvarēs -- reliģiskais vai zinātniskais, jo
> daudzi ticīgi cilvēki ir ļoti veiksmīgi savā
> biznesā, ģimenē utt. Zināms garīgums ir viņu
> emocionālā spēka avots.
>
> Tā kā pazīstu daudzus par sevi visu laiku
> raudošus ateistus, man veidojas zināmi
> kontrasti.


Tu raksti tā it kā jautājums par ticēšanu Dievam būtu jāizlemj pēc tā, vai kādu uzskatu ir kaut kādā šaurā pragmatiskā nozīmē izdevīgāk pieņemt, nevis pēc tā vai viens uzskats ir saprātīgāks par citu jau pēc tīri teorētiskiem apsvērumiem. Protams, ja cilvēks ir tik nožēlojams, ka viņam nav nekādu intelektuālu tikumu, tad tā var spriest, bet kurš gan saprātīgs cilvēks grib par sevi tā domāt?

Citējot ģēniju, "labāk būt neapmierinātam Sokrātam, nekā apmierinātam muļķim". Tāpat arī labāk pret reliģiju attiekties kritiski un nebūt veiksmīgam biznesā, nekā dzīvot saldās ilūzijās ar mega panākumiem biznesā. Ir radies iespaids, ka daļa no psihiatrijā strādājošajiem ir indoktrinēti ideoloģijā, kas tomēr liek domāt, ka labāk būt apmierinātam muļķim. Nav jau īpaša problēma, ja tādi ir viņu personiskie uzskati, bet, ja viņi savā profesionālajā darbībā mēģina, balstoties uz šiem muļķīgajiem uzskatiem, veidot normatīvus pacientiem, tad tas, manuprāt, ir jau reāli bīstami.
Re: Iepazīšanās
29.01.2016 03:52
Reliģijas ir filozofiskas sistēmas ar mērķi nodrošināt cilvēkam garīgumu. Kas tur cenšas saskatīt ko citu, kā to dara 90% cilvēku (ateisti vai radikāli ticīgie - vienalga), ir vai nu muļķi vai nav iedziļinājušies jautājumā, kas ir reliģija un kā tā funkcionē. Lielākoties ateistiem jeb tādiem cilvēkiem, kas sludina apkārt to, ka netic nevienai reliģijai, nav nekādu zināšanu par reliģiju. Ja viņi ir dzirdējuši vārdu "teoloģija", viņi noraida to kā zinātni un domā, ka tā tikai audzina mācītājus. Es šaubos, ka izglītots cilvēks reliģijās, kuram no tām arī nav neviena izteikti tuva, mētāsies ar vārdiem, ka ir ateists.
Ja lasi Sokrāta tekstus, bet nevari rokās paņemt Bībeli vai Korānu, vai vienalga ko, tad tas varbūt liecina par kādu traumu. Bērnībā pārāk reliģija uzspiesta bijusi no cilvēkiem ar akliem uzskatiem par to vai pusaudžu gadu ekstrēmisms visu noliegt.



Edited 1 time(s). Last edit at 29.01.2016 03:53 by Synapscape.
Re: Iepazīšanās
29.01.2016 04:14
Cilvēks var sevi uzskatīt par neglītu vai skaistu, bet latviešu vidū vismaz es neesmu pat sastapis tādu cilvēku, kas uzskatītu sevi par muļķi. Visi domā, ka ir gudri. Pat tādi, kas beiguši pamatskolu tikai un mūžu strādā gaterī, uzskata sevi lar visgudrākajiem. Jauks jēdziens, ar ko var paslēpt savus trūkumus. Ja nepelnu tik daudz naudas, tad vismaz esmu gudrs. Es pats arī tā domāju, bet tas jau nevar būt attaisnojums.



Edited 1 time(s). Last edit at 29.01.2016 04:14 by Synapscape.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 22?
Ziņa: