kā izmantot mūsu pašu cannabis sativa

Aizsāka mad garaāmejot 

mad garaāmejot
kā izmantot mūsu pašu cannabis sativa
21.01.2016 23:51
Izkopēts no

http://fithacker.ru/articles/konoplya-zapreshhennyiy-retsept-zdorovya/


Возьмите чистый пластиковый контейнер и наполните его свежими листьями конопли. Затем, смочите листья любым растворителем (например, 99% этиловый спирт), который вы используете. Растолките хорошенько листья до полного измельчения и залейте их растворителем, чтобы он полностью закрыл листья. Хорошенько растолките и перемешайте получившуюся смесь, чтобы активный компонент ТГК полностью проник в растворитель. Этот процесс займет у вас 2-3 минуты. Освободите растворитель от исходного материала и процедите его через кофейный фильтр. Теперь растворитель по цвету стал поход на бензин из-за наличия в нем гашишного масла.

Убедитесь, что место, где вы собираетесь выпаривать растворитель, очень хорошо проветривается, иначе может возникнуть воспламенение. Пары растворителя не должны входить в контакт с кипящим растворителем, или с раскаленными предметами и искрами. Для выпаривания растворителя очень хорошо подходит электрическая мультиварка, куда вам нужно залить получившуюся смесь. Используйте вентилятор для дополнительной безопасности. По мере выкипания части растворителя, постепенно подливайте новую порцию смеси в мультиварку.

Когда уровень кипящего раствора снизится последний раз, добавьте в него 8-10 капель воды. Поскольку точка кипения воды на много выше точки кипения растворителя, это может вам помочь наиболее эффективно собрать гашишное масло и выпарить остатки растворителя.

Снимите мультиварку и постоянно помешивайте получившуюся массу, чтобы масло не перегрелось и для выпаривания остатков растворителя. Температура масла ни в коем случае не должна подниматься выше 143 градусов цельсия. Осторожно перелейте масло из мультиварки в другой небольшой металлический контейнер и поставьте его на плиту на слабый огонь, до полного выпаривания воды из масла. Это может занять до нескольких часов. Показатель того, что вода и растворитель полностью выпарились — это отсутствие пузырьков или иной активности на поверхности масла.

По мере остывания масла текучесть его сильно уменьшится, оно станет более густым. Примерно один фунт хорошего сырья листьев марихуаны может дать около 2х унций концентрированного гашишного масла. Этого количества хватит для приема в течение 2-3 месяцев, чего достаточно для излечения большинства серьезных форм рака.
Re: kā izmantot mūsu pašu cannabis sativa
22.01.2016 11:12
Interesanti, interesanti... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Un ko Tu ar tādu grasies izārstēt? Tas apgalvojums, ka izārstēs vēzi pavisam neatbildīgs.
Lai arī pats uzskatu, ka daudzas no aizliegtajām vielām, pareizi pielietotas, spēj tikt galā ar daudzām slimībām, marihuāna, manuprāt, ir pārslavēta.
Re: kā izmantot mūsu pašu cannabis sativa
22.01.2016 12:27
A. Vispārīgi pašas ķīmijterapijas saknes ir indēs. Atvasinājumi no nitrogen mustard bija viens no pirmajiem ĶT mēģinājumiem.

Vinca alkaloīdi. Kapmirtes utt utml.
Spēcīgas zāļu vielas medicīnā - hinīns, tā atvasinājumi, atropīns, efedrīns, morfijs - saknes ir dabā. Antibiotikas atklāja dabā, kur vieni mikroorganismi veido vielas pret citiem mikroorganismiem. BTW, daudz ĶT preparātu ir antibiotikas izcelsmes.
Pirmās AB - penicilīns, steptomicīns utt - dabas izpēte izmainīja pasauli.

B. Par to marihuānu - ļoti pieļauju, ka tās popularitāte onkoslimnieku vidē atsevišķās valstīs ir divu iemeslu dēļ ; 1) taupība uz zālēm, kas novērš vemšanu ĶT kursu laikā ( tāme ta mazāka un izmaksas zrmākas ), ko ne vienmēr izvēlas pacients ( to taupību ).
2) slimīgā tendence maksimāli ilgi sāpes mazināt ar nesteroīdiem pretiekaisuma līdzekļiem tā vietā lai ordinētu tur tramadolu pirms iekšas sabeigtas ar NPL tabletēm, jo tak " pieradīšot ".
Nelabumu un sāpes tiešām daudziem mazina.
Par iedarbi uz audzēju gan neizteikšos.
Nopietnākos resursos, forumos tiek skaidri pateikts. Ir kas lieto vemšanas, sāpju nomākšanai. Uzpīpo. Ne ārstēšanai.



Edited 1 time(s). Last edit at 22.01.2016 20:31 by smail.
Re: kā izmantot mūsu pašu cannabis sativa
22.01.2016 12:53
Da tirsā visas narkotikas!
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Da tirsā visas narkotikas!


Klonazepāms un vispār liela daļa medikamentu jau arī ir narkotikas. :)
thechemist Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Un ko Tu ar tādu grasies izārstēt? Tas
> apgalvojums, ka izārstēs vēzi pavisam
> neatbildīgs.
> Lai arī pats uzskatu, ka daudzas no aizliegtajām
> vielām, pareizi pielietotas, spēj tikt galā ar
> daudzām slimībām, marihuāna, manuprāt, ir
> pārslavēta.


Pilnīgi piekrītu. Stipri pārslavēta. Nekādu izteiktu medicīnisku pielietojumu nemaz no šīs neesmu personīgi manījis. Ir efektīvākas zāles, kas neizsauc apziņas izmaiņas. Bet cilvēkiem patīk izmaiņit apziņu + neliels medicīniskais pielietojums (pret bezmiegu, sāpēm utt.) = ideāli.
Lai gan kaņepes noteikti ir jēdzīgākas un lietderīgākas par visām pļavu zālītēm, ko pārdod tirgū vecenītes, un kam piedēvē nez kādas ārstnieciskas īpašības. Un, kamēr tā ir nelegāla, tikmēr gribas aizstāvēt, redzot kā tas likums cilvēkiem sabojā dzīvi, bet, kad legalizēs, būšu izteikti pret.
Re: kā izmantot mūsu pašu cannabis sativa
23.01.2016 12:51
thechemist Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> enfuego Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Da tirsā visas narkotikas!
>
>
> Klonazepāms un vispār liela daļa medikamentu
> jau arī ir narkotikas. :)


Zinu!!! No narkotikām uz narkotikām, man jau pofig! kapāt varu slimot neslimoju ķiplokus sīpolus ēdu kā ābolus un pie kājas, nekādas temperatūras un vīrusi!



Edited 1 time(s). Last edit at 23.01.2016 12:52 by enfuego.
mad garāmejot
Re: kā izmantot mūsu pašu cannabis sativa
23.01.2016 18:54
...negribu te gri spriedelēt...mūsu medicīnas spīdekļiem smadzeņu krokas jau sen ir izgludinātas šīs tēmas sakarā...

https://lv.wikipedia.org/wiki/Marihu%C4%81na

precīza infa par zāli latviešu mēlē
Re: kā izmantot mūsu pašu cannabis sativa
23.01.2016 19:56
Tur kāds ir labi pastrādājis... :) cerams, ka neviens šito nenokniebs.
Re: kā izmantot mūsu pašu cannabis sativa
24.01.2016 01:54
Ha :) gribētu redzēt slimnīcā zāles kurinātavu kur visi kurīt iet zāli, bļāviens šitais man tā pieķēra, mēnesi nebīju smejies, pat zāles nevaig :)))))))))))))))))))))))))))))))
mad uzjautrinās
Re: kā izmantot mūsu pašu cannabis sativa
24.01.2016 02:16
...enfuego cik dumjš bijis, tik palicis...
Re: kā izmantot mūsu pašu cannabis sativa
24.01.2016 14:13
mad uzjautrinās Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...enfuego cik dumjš bijis, tik palicis...


nu par tevi nerunāsim tu arī esi slimo sarakstā, par to nav šaubu :)

Īstenībā vārda nozīme lohs nozīme piederētu tev, lai visu laiku mainītu savus debīlos nika nosaukumus, tev nav apnicisi, mad diršot, mad sūkājot, ble tas ir pictec smieties un smieties. Gaidu tavu aizstāvības viedokli?? Mošk mad advokāts ha :) ble atkal smejos vienkārši :)



Edited 1 time(s). Last edit at 24.01.2016 14:15 by enfuego.
Johans Štr
Re: kā izmantot mūsu pašu cannabis sativa
24.01.2016 18:41
FFFF Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> Pilnīgi piekrītu. Stipri pārslavēta. Nekādu
> izteiktu medicīnisku pielietojumu nemaz no šīs
> neesmu personīgi manījis. Ir efektīvākas
> zāles, kas neizsauc apziņas izmaiņas. Bet
> cilvēkiem patīk izmaiņit apziņu + neliels
> medicīniskais pielietojums (pret bezmiegu,
> sāpēm utt.) = ideāli.
> Lai gan kaņepes noteikti ir jēdzīgākas un
> lietderīgākas par visām pļavu zālītēm, ko
> pārdod tirgū vecenītes, un kam piedēvē nez
> kādas ārstnieciskas īpašības. Un, kamēr tā
> ir nelegāla, tikmēr gribas aizstāvēt, redzot
> kā tas likums cilvēkiem sabojā dzīvi, bet, kad
> legalizēs, būšu izteikti pret.


Kas vainas, ja cilvēks izmaina sev apziņu ar augu, kas pastāvējis mums līdzās tūkstošiem gadu? Tas pat ir ieteicami, jo šī mūsu šobrīdējā tā saucamā "apziņa" ir pilnīgs murgs. Nekā nav palicis pāri no Tava patiesā Es. Viss ir pārklāts ar smadzeņu skalošans programmu sākot jau no 2 gadu vecuma bērnudārzā, turpinot ar vispārējo skolas "apmācību".

Ganja nedaudz atvirza Tavu mākslīgi uzkonstruēto ego backgroundā un Tu kaut uz īsu brīdi satiecies ar savu patieso Es.
Re: kā izmantot mūsu pašu cannabis sativa
24.01.2016 20:07
Johans Štr Rakstīja:
----------------------------------------
> Kas vainas, ja cilvēks izmaina sev apziņu ar
> augu, kas pastāvējis mums līdzās tūkstošiem
> gadu? Tas pat ir ieteicami, jo šī mūsu
> šobrīdējā tā saucamā "apziņa" ir pilnīgs
> murgs. Nekā nav palicis pāri no Tava patiesā
> Es. Viss ir pārklāts ar smadzeņu skalošans
> programmu sākot jau no 2 gadu vecuma
> bērnudārzā, turpinot ar vispārējo skolas
> "apmācību".
>
> Ganja nedaudz atvirza Tavu mākslīgi
> uzkonstruēto ego backgroundā un Tu kaut uz īsu
> brīdi satiecies ar savu patieso Es.


Jā tā viņš 100% piekrītu!



Edited 1 time(s). Last edit at 24.01.2016 20:08 by enfuego.
Johans Štr Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> FFFF Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
>
> > Pilnīgi piekrītu. Stipri pārslavēta.
> Nekādu
> > izteiktu medicīnisku pielietojumu nemaz no
> šīs
> > neesmu personīgi manījis. Ir efektīvākas
> > zāles, kas neizsauc apziņas izmaiņas. Bet
> > cilvēkiem patīk izmaiņit apziņu + neliels
> > medicīniskais pielietojums (pret bezmiegu,
> > sāpēm utt.) = ideāli.
> > Lai gan kaņepes noteikti ir jēdzīgākas un
> > lietderīgākas par visām pļavu zālītēm,
> ko
> > pārdod tirgū vecenītes, un kam piedēvē nez
> > kādas ārstnieciskas īpašības. Un, kamēr
> tā
> > ir nelegāla, tikmēr gribas aizstāvēt,
> redzot
> > kā tas likums cilvēkiem sabojā dzīvi, bet,
> kad
> > legalizēs, būšu izteikti pret.
>
>
> Kas vainas, ja cilvēks izmaina sev apziņu ar
> augu, kas pastāvējis mums līdzās tūkstošiem
> gadu? Tas pat ir ieteicami, jo šī mūsu
> šobrīdējā tā saucamā "apziņa" ir pilnīgs
> murgs. Nekā nav palicis pāri no Tava patiesā
> Es. Viss ir pārklāts ar smadzeņu skalošans
> programmu sākot jau no 2 gadu vecuma
> bērnudārzā, turpinot ar vispārējo skolas
> "apmācību".
>
> Ganja nedaudz atvirza Tavu mākslīgi
> uzkonstruēto ego backgroundā un Tu kaut uz īsu
> brīdi satiecies ar savu patieso Es.

Un kā tas cilvēks ar mīkstināto vai pazudušo "es" var ko labu sniegt sev vai sabiedrībai? Ja viņam nav vairs motivācijas, kā arī priekšstata, kā jāuzvedas un kā jāiederas citu vidū. Labi, ja šādi cilvēki kļūst par māksliniekiem un tamlīdzīgiem brīvdomātājiem, bet tā viņi darba tirgū ir mazāk spējīgi. Viņiem neinteresē karjeras iespējas, viņi ikdienā domā par nez ko, bet ne darbu, nespēj runāt ar klientiem kā parasti cilvēki, jo viņiem ir savi "unikālie" uzskati par pasauli.
Re: kā izmantot mūsu pašu cannabis sativa
25.01.2016 10:58
Mani jau ilgu laiku interese marihuāna un pamazām tuvojos tās lietošanai.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Būtu mums kā dažos ASV štatos "zāles aptiekas", kur varētu piemeklēt īsto šķirni. Latvijā pirktajā tu pat nezini, ko tev tur iedod. Esmu lasījis, ka daudziem viena un tā pati šķirne izsauc dažādus efektus - vienam uzdzen depresiju, otram noņem.
Re: kā izmantot mūsu pašu cannabis sativa
25.01.2016 12:36
> Un kā tas cilvēks ar mīkstināto vai pazudušo
> "es" var ko labu sniegt sev vai sabiedrībai? Ja
> viņam nav vairs motivācijas, kā arī
> priekšstata, kā jāuzvedas un kā jāiederas
> citu vidū. Labi, ja šādi cilvēki kļūst par
> māksliniekiem un tamlīdzīgiem
> brīvdomātājiem, bet tā viņi darba tirgū ir
> mazāk spējīgi. Viņiem neinteresē karjeras
> iespējas, viņi ikdienā domā par nez ko, bet ne
> darbu, nespēj runāt ar klientiem kā parasti
> cilvēki, jo viņiem ir savi "unikālie" uzskati
> par pasauli.


Tas tikai parāda, ka Tev nav pat mazākās sapratnes par marihuānu. Skaties un klausies vairāk masu mēdiju propogandu un esi kārtīgs pilsonis, sistēmas zombijs, kā Tev arī pienākas.

Vai arī izglītojies mazdrusciņ.
Re: kā izmantot mūsu pašu cannabis sativa
25.01.2016 12:51
thechemist Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Latvijā pirktajā tu pat nezini, ko tev tur
> iedod.

Kā reiz šis ir tas iemesls kas mani vēl kavē. Es neesmu atkarību cilvēks un man neinteresē kaifs par katru cenu. Es gribu labu mantu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: kā izmantot mūsu pašu cannabis sativa
25.01.2016 13:18
Psihotropie medikamenti arī izraisa dažādus efektus dažādiem cilvēkiem.

Par pārējo piekrītu ku! Pie mums var ļoti viegli noindēties ar kaut kādām nezināmām vielām.

Man apmēram no pusaudžu vecuma ir miega traucējumi. Pusaudžu gados gulēju pārmēru ilgi, ap 30 gadu vecumu bija pilnīgs nervu sabrukums, un kopš tā laika nelielās devās tiek lietots miega līdzeklis. Psihoterapija ir devusi ļoti daudz, bet šis kaut kā ir iestrēdzis joprojām.

No angliski runājošo forumiem zinu, ka ar marihuānu to var regulēt ļoti labi, nav tas graujošais efekts, kas no benzosiem vai vieglām neiroleptikām. Un vairākās valstīs tas ir legāli, aptiekās pret recepti, paši arī var nedaudz regulēt devas, kā mēs ar medikamentiem, bet ārsti visu šo pasākumu pilnībā atbalsta, jo kā gan citādi varētu dabūt recpeti.

Bet pie mums psihiatrs par šitādu manu ierakstu varbūt pat gribētu iespundēt.



Edited 2 time(s). Last edit at 27.01.2016 19:09 by Runcene.
Re: kā izmantot mūsu pašu cannabis sativa
25.01.2016 13:35
Redz, mēs sakām, ka esam brīvi, ka mums ir sava valsts. Bet viss ir otrādi- mēs piederam šai valstij, mēs esam īpašums. Un šī valsts pieder rietumu banksteriem. Viņi negrib redzēt mūs veselus un laimīgus, bet atkarīgus no sistēmas, slimus un nelaimīgus, bet darošus savus pienākumus un pēc 60 gadu vecuma ieteicams nosprāgušus.

Mēs esam vergi, ar ilūziju par kaut kādu neeksistējošu suverinitāti.

Mēs atzīmējam kaut kādus debīlus svētkus katru Janvāri. Laiku kad mēs attdevāmies vergu jūgā rietumu varām. Nožēlojami, nožēlojami cilvēciņi.
Re: kā izmantot mūsu pašu cannabis sativa
25.01.2016 13:50
Balta patiesiba, mēs bijām naivi, bet es gan neizvēlēšos ap to daudz raudāt, kaut kādus risinājumus meklēšu, par spīti visam.

Es tāpat tagad aizeju pēc savas receptes, bet esmu pietiekami imūna, lai klausītos psihiatru teorijās. Precīzāk, mazliet esmu spiesta klausīties, bet ne jau uz sevi attiecināt.

Arī tais apstākļos, kādos esmu spiesta būt, es izvēlos kādus radošus risinājumus.

Bet, kas attiecas uz vēl galīgiem jauniešiem, tad tieši tāpēc es viņiem psihiatru neiesaku, jo cilvēks tad ir vēl ļoti naivs un klausa, ko ĀRSTS saka.



Edited 1 time(s). Last edit at 25.01.2016 13:51 by Runcene.
NavSvarīgi
Re: kā izmantot mūsu pašu cannabis sativa
25.01.2016 14:18
Johans Štr Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Mēs esam vergi, ar ilūziju par kaut kādu
> neeksistējošu suverinitāti.

Bingo! Tikko pamodies? Matrix filma nav tālu no patiesības..
Re: kā izmantot mūsu pašu cannabis sativa
25.01.2016 15:11
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Balta patiesiba, mēs bijām naivi, bet es gan
> neizvēlēšos ap to daudz raudāt, kaut kādus
> risinājumus meklēšu, par spīti visam.
>
> Es tāpat tagad aizeju pēc savas receptes, bet
> esmu pietiekami imūna, lai klausītos psihiatru
> teorijās. Precīzāk, mazliet esmu spiesta
> klausīties, bet ne jau uz sevi attiecināt.
>
> Arī tais apstākļos, kādos esmu spiesta būt,
> es izvēlos kādus radošus risinājumus.
>
> Bet, kas attiecas uz vēl galīgiem jauniešiem,
> tad tieši tāpēc es viņiem psihiatru neiesaku,
> jo cilvēks tad ir vēl ļoti naivs un klausa, ko
> ĀRSTS saka.


Kad es aizeju pie psihiatra, es tur redzu tikai legālo narkotiku dīleri. Un man ir jātēlo pazemīgs pacients. Internets tagad visiem pieejams, es zinu visas kombinācijas un štrombinācijas, blakusparādības un ietekmes uz hormoniem. Un kad sāc runāt dziļāk par to vielu ietekmi uz organismu- viņi tik blisina acis vai arī paliek dusmīgi un sāk bļaut. Pamēģini kaut vai pieminēt prolaktīnu. :)

Bet runājot par savu zemi- Latviju, mums vēl ir iespēja ietekmēt. Mēs esam dziļā Eiropas provincē un tas ir labi. Ja cilvēki saprastu, kas patiešām notiek un saorganizētos, tad iespējams kaut ko varētu vēl mainīt.

Bet diez vai? Visi, kurus es satieku ir nozombēti līdz pamatam. Un mēs esam ieskauti ar Eiropu no vienas puses un Krieviju no otras.
Re: kā izmantot mūsu pašu cannabis sativa
25.01.2016 15:48
Diemžēl arī man šī neatkarība un brīvība ir sagādājusi dziļu vilšanos... Neatkarība faktiski nav gandrīz nekāda un brīvība ir stipri ierobežota.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: kā izmantot mūsu pašu cannabis sativa
25.01.2016 16:27
Cik lasīts, nomācošā pārsvarā onkoslimnieku interese par zālīti rodas tiem, kuru terapijā tiek taupits uz emerētiķiem + ilgi tiek turēti uz diklofenakiem sāpju mazināšanai. Tad apnīk ciest un meklē alternativas. Ir valstis, kur šī zāle ar izmaksā lētāk kā emerētiķi, diemžēl. Par laimi, Baltijas valstis un austrumeiropa nebūt nav tās, kur ir tik slikti. Nebūt ne.
Jā, ķt dienās protams emerētiķus sado, bet vēlākai lietošanai varbūt neizraksta. Vieni ķt panes labi, otri vemj nedēļu un ilgāk pēc ķt reizes. Pat ar labu un dāsnu blakņu terapiju.

Pašu ārstniecisko efektu - nepārprotami, ka ir daudzi, kam zāle samazina vai novērš vemšanu, uzlabo ēstgribu, samazina sāpes. Padaudzi strādā ķt laikā, pelna algu, maksā nodokļus.
Cits jautājums vai zāle tiešām nomāc pašus audzējus. Audzēju veidu ir daudz dažādi. Ir kam lieliski palīdz pat vecmodīga ķīmijterapija ar labiem rezultātiem pat 3c stadijās. Pat tā, ko 70-80 ajos plaši lietoja.

Attiekties no ķirurģijas, ķīmijas, starošanas nevajag! Cits jautājums, ja neatsakās no tradicionālas terapijas. Manis pēc labāk lai nerāpo pa grīdu un ēd. Ar zāli vai bez, ne man nosodīt kādu.



Edited 1 time(s). Last edit at 25.01.2016 16:30 by smail.
Johans Štr Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> > Un kā tas cilvēks ar mīkstināto vai
> pazudušo
> > "es" var ko labu sniegt sev vai sabiedrībai?
> Ja
> > viņam nav vairs motivācijas, kā arī
> > priekšstata, kā jāuzvedas un kā jāiederas
> > citu vidū. Labi, ja šādi cilvēki kļūst
> par
> > māksliniekiem un tamlīdzīgiem
> > brīvdomātājiem, bet tā viņi darba tirgū
> ir
> > mazāk spējīgi. Viņiem neinteresē karjeras
> > iespējas, viņi ikdienā domā par nez ko, bet
> ne
> > darbu, nespēj runāt ar klientiem kā parasti
> > cilvēki, jo viņiem ir savi "unikālie"
> uzskati
> > par pasauli.
>
>
> Tas tikai parāda, ka Tev nav pat mazākās
> sapratnes par marihuānu. Skaties un klausies
> vairāk masu mēdiju propogandu un esi kārtīgs
> pilsonis, sistēmas zombijs, kā Tev arī
> pienākas.
>
> Vai arī izglītojies mazdrusciņ.

Tā arī nepaskaidroji, ko tā auga apziņu izmainošie efekti praktiski dod. Tas, ka esi atklājis kaut kādu "sistēmu" vien neko nenozīmē. Par to daudzi zāles pīpmaņi murgo, bet ar lielu algu, stabilu darbu un citiem sasniegumiem dzīvē neizceļas.
Esmu daudz ko piedzīvojis jau 90.gados, galvenokārt varas institūciju darbību jomā saistībā ar marihuānu, pats zinu, kādi tumsonīgi izskati ir noteikuši cilvēku dzīves, tāpēc esmu par liberalizāciju.
Man skolā bija reāls gadījums no 90.tajiem, ka 15 gadīga skolniece ieēda 20 tabletes te citā diskusijā pieminētā dimedrola un viņai sākās halucinācijas, izsauca uz skolu pati ātros. Neviens nesaprata, kas noticis. Nezinu, kā tagad, bet tai laikā pie pārdozēšanām un narkotikām izsauca arī policiju, ļoti nopietni pret to attiecās. Kad vēlāk policijai atzinās, ka gribēja apreibināties un pati ieēda, viņu ielika narkoloğiskajā reğistrā, deva dzert antidepresantus un katru nedēļu bija jāapmeklē narkologs vai psihiatrs un jāatskaitās. Pats labākais, ka viņa vispār nekādas narkotikas dzīvē nebija lietojusi, pat ne piedzērusies. Un viņai vēl divreiz pēc tam veica marihuānas testu, lai pārliecinātos, ka viņa to nav sākusi pīpēt.
Ļoti labi to atceros, jo pēc šī gadījuma viņa pilnīgi mainījās, sekmes kļuva sliktākas, kļuva apātiska un vispār smagi viņu tas ietekmēja.
Tad vēl zinu gadījumu tieši ar zālīti, kas notika ar man tuvāku cilvēku. Kad viņa vecāki atklāja, ka viņš to ir sācis smēķēt, viņam lika apmeklēt psihologu divus gadus. Un visu laiku psihologs centās dabūt laukā problēmas sakni - Tev gan jau ir slēpta depresija vai kas tāds, vecāki mājās skaloja arī smadzenes. Protams, nekā nebija. Bet viņam tagad pašam liekas, ka tas viņā smagu traumu radījis.
Ceru, ka tagad ar gadiem ir kas mainījies un uz to visu skatās savādāk. Bet, redzot uzskatus, kur narkotikas tiek gluži pretēji jau slavētas un popularizētas - nu tas arī nešķiet nekas normāls. Lekšana otrā grāvī.
Re: kā izmantot mūsu pašu cannabis sativa
26.01.2016 12:19
Te pieminēts onkoloģijas kontekstā.
Tas pamats diskusijai.
Kas nav redzējis ko un kā " ēd " pēc 1*HDC u
n uz BEP protokola, maz sapratīs. ( abrievatūra angļu val resursiem).
Par 20 tabletēm dimedrola, nu tur daudziem ar piecām pietiktu.
Māksla? Neviens tajā sekmīgs cilvēks, kas satikts, neatzina ne zāli, ne tabaku, kur vēl narko vai toksiko mānijas. Tie ir cilvēki, kas sevi ar mākslu var uzturēt.

Onkoslimnieki - pēc 1* BEP vai 4* cisplatīna saņemšanas varēsiet sākt viņus nosodīt.
Par laimi ne LV ne Baltija ir tā, kur taupa uz emerētiķiem. Citur vairāk, un attiecīgi interese par zālo rodas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 17?
Ziņa: