Kur pazudis existential fool?

Aizsāka thechemist 

thechemist
Kur pazudis existential fool?
18.01.2016 16:07
Vai tiešām pasūtījis visus dirst un tā arī neiegriežas?
Gribētu ar viņu sazināties..
Re: Kur pazudis existential fool?
18.01.2016 16:50
Es domāju, ka iegriežas, jūtu :)

Bet viņa jaunie alteri man neiet pie sirds.

Varbūt Tev viņš atsauksies.
Johans Štrauss
Re: Kur pazudis existential fool?
18.01.2016 17:57
Ir taisnība, reizēm iegriežos.

Runcene, Tu arī pa šiem gadiem mainies. Paliec līdzīgāka man. :)
Re: Kur pazudis existential fool?
18.01.2016 18:17
Jā, es esmu lielāka bezkauņa, bet tik daudz traka ir noticis, ka citādi nesanāk. Bet tā kā Tu vēl lielāks bezkauņa, tad es atpalieku tik un tā :)
Johans Štrauss
Re: Kur pazudis existential fool?
18.01.2016 18:45
Vai tad es biju bezkauņa? Bet stiprāka attieksme pret psihiatrisko noindēšanu Tevī ir pastiprinājusies. Un Tu esi drusciņ asāka. :)

Es pāris gadus šeit nenācu un arī pieeja vecajam nikam un e-pastam man nav. Lāsēns sen jau uzkoda- man laikam personību dalīšanās disorders. Es ik pa laikam jūtu vajadzību pamest visus šitos digitālos neimtagus. Un jaunus sev piešķirt kaut kā jocīgi.
Re: Kur pazudis existential fool?
18.01.2016 19:05
Bet kas par muzikāli elegantu niku tagad!
Re: Kur pazudis existential fool?
18.01.2016 21:16
Kāpē neviens neprasa ku es esmu palicis? Es esmu svarīgāks :)
Johans Štr
Re: Kur pazudis existential fool?
18.01.2016 21:42
Sen neredzēts, Lasēna kungs! Kā ta ietās?
Re: Kur pazudis existential fool?
18.01.2016 22:10
kā sanāk :)
SxSxS
Re: Kur pazudis existential fool?
19.01.2016 04:11
Existential fool forumos diezgan pieklājīgu un nomāktu puisi tēloja, bet privātajās sarakstēs bija diezgan nejauks un uzbrūkošs. Personības dalīšanās vai kas.
Nezinu, vai skumstu vai man vienaldzīgs tas, ka viņa forumā nav...
Johans Štr
Re: Kur pazudis existential fool?
19.01.2016 09:13
Nez vai tā var būt, jo es sarakstījos tikai ar kādiem trim cilvēkiem. Un kāpēc lai es būtu uzbrūkošs cilvēkiem, ar kuriem gribu sarunāties?
Uzraksti uz e-pastu, ja nav grūti, vēlos kaut ko pajautāt.
Re: Kur pazudis existential fool?
19.01.2016 23:08
Man arī uzraksti :)
SxSxS
Re: Kur pazudis existential fool?
20.01.2016 04:03
Pēc kārtējās reizes, kad šeit rakstīji, ka esi vientuļš un nav cilvēku apkārt, Tev uzrakstīju. Sākumā izteici lielu nožēlu, ka neesmu meitene, apšaubīji jēgu. Tad prasīji manas intereses, es stāstīju, bet pretī neko pats nestāstīji. Kad biju par Tevi šo to sastāstījis, sāki nodirst manas intereses un mani pašu, un man no Tavām vēstulēm vienu vakaru uznāca smaga panikas lēkme.
Johans Štr
Re: Kur pazudis existential fool?
20.01.2016 13:31
Kaut kas palēnām ataust atmiņā. Sākumā laikam noturēju Tevi par meiteni, nezinu kāpēc iesistījos tālākējā sarunā, jo manī nebija nekādas intereses. Un forumā es neko netēloju, moderatoriem patika šad tad padzēst manus ierakstus. Citus pats izdzēsu nākamajā dienā, sirdzapziņas atskurbināts, tā kā pāri palika tikai tas smukākais. Bet Tev tad laikam jāmācas audzēt biezāku ādu, ko citu varu teikt.
Re: Kur pazudis existential fool?
15.02.2016 01:46
Bet kur palikusi JAnetty? Velns, tik sen te neesmu bijis un neko lasījis.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 20?
Ziņa: