Puisis neiet satikties, sez pie kompja diennaktim

Aizsāka Lauraa 

Cau visiem! Man ir baigaa probleema... Iepazinos ar tiiri sakariigu puisi bet vins visu laiku seez pie datora... Es nezinu ko vins tur dara bet es vinu nevaru dabuut satikties vai iet ar mani uz klubu. Nekur nevaru vinu dabuut. Vai kaads var dot padomu? Man vinu pamest vai ko? Lai sapuust pie taa sava datora.... Nezinu...........
Re: Puisis neiet satikties, sez pie kompja diennaktim
19.12.2015 08:31
Tev vajag psihoterapeitu :D
Re: Puisis neiet satikties, sez pie kompja diennaktim
19.12.2015 10:00
Lauraa, varbūt viņš arī ir "tīri sakarīgs" bet galīgi neatbilstošs. Vai nu Tev vajag tādu kas satiekās un iet uz klubu vai ej pie viņa un sēdi kopā ar viņu pie datora. Citādi Tavos vārdos ir pretruna.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Kā lai mēs zinam, kāpēc viņš neiet satikties? Varbūt vienkārši kautrīgs pārāk, intraverts vai arī vienkārši nevēlas vilkties uz tiem klubiem. Tev jau pašai vajadzētu labāk zināt.
Re: Puisis neiet satikties, sez pie kompja diennaktim
19.12.2015 15:33
Vispār, ko tad tu viņā saskatīji, varbūt viņam ir kompī hobijs, un nepievērš tev uzmanību, jus nav kopīgas intereses tikai patikšana un viss, kāpēc tu domā, ka pamest, tas jau jums ir jaizrunā savā starpā, pirms pamešanas, pamest jau tu uzspēsi jebkurā brīdī, bet pirms pamešanas, parunājiet un tad izdariet secinājumus, un visa problēma. Tas takš skaidrs pats par sevi, tas pat nav jauzdod forumā, psih sadaļā!!
Re: Puisis neiet satikties, sez pie kompja diennaktim
21.12.2015 17:24
Jā, Tev tiešām ir baigā problēma...

Paņem rupju linu dvieli, samērcē, aizej pie šā un iedod pa seju. Pasaki, ka gribi, lai ved Tevi uz klubu.

100%, ka no krēsla viņš piecelsies.

Pēc tam atkarībā no apstākļiem: priekš Tevis, visticamāk, kāds sisto sievu kantoris.
Cik Tev gadu Laura?
Vai Tu esi vispār bijusi klubā? Tur jau nav ko divatā ar puisi darīt. Ja vien spēlē Tavs iecienītākais mūziķis, ir apreibinātas smadzenes un vēl pusducis draugu līdzi..
Re: Puisis neiet satikties, sez pie kompja diennaktim
21.12.2015 19:21
Karoč malaļetku problēmas, disenīti savajadzējās, redzējies ko :) Ko gribi izrādīties citiem čaļieim, es šitos bābiešu trikus zinu :)
Re: Puisis neiet satikties, sez pie kompja diennaktim
23.12.2015 01:13
Nu,kas tā par problēmu? hujivaju
Re: Puisis neiet satikties, sez pie kompja diennaktim
23.12.2015 06:01
Es arī skatos un brīnos, ka izveidojās diskusija... Izskatas pašsapotami, ka tas čalis negrib ar Lauraa nekur iet...sorry
Re: Puisis neiet satikties, sez pie kompja diennaktim
26.12.2015 18:19
Dators rullē acīm pa priekšu :)



Edited 1 time(s). Last edit at 26.12.2015 18:19 by enfuego.
LOL! Tak redzams uzreiz ka nav lemts būt kopā! Meklējiet īsto pusīti nevis turaties uz fiktīvām, ilūzija! Dabā arī tie kas rāpo(mājas peles) nepārojas ar tiem kas lido(tusētājiem).

Bet aplami ir domāt ka datoristi vai tusētāji ir slimi. Mums visiem ir "cita egle". Samierinies. Neviena profesija nav perfekta bet visās profesijās cilvēki ir cilvēki nevis bioroboti!
Nu manuprāt jums tās attiecības ir seklas. Ļoti seklas. Vienam dators, otram naktsklubi un dzeršana. Nevienu protams nenosodu, jo katrs dara ko grib. A kāpēc gan tev viņu vajag līdzi uz klubu kur viņš tevi redzētu ballējoties kamēr pats stāv malā un pēctam vilktu tevi mājās piedzērušos? Un tiešām izskatās ka jūsu attiecības nav nopietnas ja tu tā mierīgi vari pateikt "pamest". Naktsklubi laikam dara savu.
Re: Puisis neiet satikties, sez pie kompja diennaktim
22.01.2016 12:56
Da nav jēgas diskutēt, Laura vairs te nelasīs un nerakstīs, jo tuvojās kārtējais naktsklubiņš!
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Da nav jēgas diskutēt, Laura vairs te nelasīs
> un nerakstīs, jo tuvojās kārtējais
> naktsklubiņš!

Nu bet būs citas Lauras un citi Lauri kam arī var gribēties šito prasīt. =D Forums jau tam domāts lai garāmejot citu viedokļus apskatītos.
Re: Puisis neiet satikties, sez pie kompja diennaktim
22.01.2016 13:26
NavSvarīgi Rakstīja:


> Nu bet būs citas Lauras un citi Lauri kam arī
> var gribēties šito prasīt. =D Forums jau tam
> domāts lai garāmejot citu viedokļus
> apskatītos.

*****

Precīzi.
Re: Puisis neiet satikties, sez pie kompja diennaktim
24.01.2016 19:16
Lauraa es nesēžu caurām dienām pie kompūtera, dažas izlaižu, es iešu ar Tevi uz klubu, ok?
Re: Puisis neiet satikties, sez pie kompja diennaktim
24.01.2016 20:05
johans štr, nevar pats bābu tabūt, tagad sit kanti :) :)
Re: Puisis neiet satikties, sez pie kompja diennaktim
24.01.2016 20:53
A ko darīt? Manā zavodā nav bābu. Kaut kas ta ir jāmēģina :)
Re: Puisis neiet satikties, sez pie kompja diennaktim
24.01.2016 21:24
Kurāā čuhņa jeptvai tu ta dzīvo?? Pie govīm pie robežas sēdi :)
Re: Puisis neiet satikties, sez pie kompja diennaktim
24.01.2016 21:35
Ārābu imigranti visas smukās jau izķēra. Mūsējām jau patīk tie melnīgsnējie.
Re: Puisis neiet satikties, sez pie kompja diennaktim
24.01.2016 21:39
Tā jau ir Latvijas meiteņu globālā problēma, iej vecrīgā, visas tā kā pie pipļuka pielipušas pie tiem ārzemniekiem, da nu man kauns par mūsu itkā Latviju! Lētās padauzēs saprot ka latviets tikai savelk jostu un izdzīvo, tās labāk atvērs kājas melnajam, kurš viņu pabaros.
Re: Puisis neiet satikties, sez pie kompja diennaktim
24.01.2016 22:01
Bet Tu nevari viņas tiesāt. Uzaugušas ar MTV, viņas grib dzīvot "smuki". Un lai dara tā. Kas var pateikt, ka tas ir nepareizi?

Bet ir arī gana to, pat iespējams vairāk, kuras saprot, kas ir tās īstās vērtības.

Bet mēs ar Tevi, enfuego, viņām neinteresējam tik un tā. :)
Re: Puisis neiet satikties, sez pie kompja diennaktim
24.01.2016 22:06
Jā zinu, es arī priekš sevis nauda pietiek, bet lai bābu pabarotu un pirktu viņai tupeles pa 70 vai cik tur euro es nevaru atļauties! Bet principā te ir vēlviens faktors, ja sieviete nāk pretī ciena tavu padarīto un mājās izdara visu lai es pacenstos izdarīt vairāk es arī darītu, ir bijuši arī man labi laiki 1000 euro mēnesī, bet firma aizskāsa uz Itāliju a man nācās ar sīkajiem palikt, a tagad darba attalgojums ir tik mazs ka vnk smird šitā visa Latvijas cilvēku verdzība.

Tagad izdomāja, ka ieguldīs visus līdzekļus lai atgūtu naudu no parādniekiem, a es pie sevis padomāju da b le a kāpēc gan neieguldīt jaunas darba vietas un lielākas algas lai cilvēks varētu viņas atdot tas ir pictec pilnīgākais!



Edited 1 time(s). Last edit at 24.01.2016 22:09 by enfuego.
Re: Puisis neiet satikties, sez pie kompja diennaktim
24.01.2016 22:09
Tad Tev vajg atrast bābu, kas pērk tupeles Tev, nevis otrādi.
Re: Puisis neiet satikties, sez pie kompja diennaktim
24.01.2016 22:13
Nē es jau tā negribu tur jau tā lietu un vecenēm tādi veči nav vajadzīgi viņi uzreiz uzskata ka tu nēsi vīrietis, kas tie pa stulbiem stereotipiem. manā rajonā, māmiņas gudri tēlo un staigā ar sīkajiem, protams veči nes mājā lielu piķi, mēs te ar domes strādnieku krievu no malas spriedām par mūsu smirdīgo rajonu. Latviete iet garām, galvenais bērnudārza audzinātāja garām mums, domes strādnieks sveicinās tā pat neatbild, kautkāds rasisms vai nenormālākā iedomība tām bābām!
Johans Štr Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Bet Tu nevari viņas tiesāt. Uzaugušas ar MTV,
> viņas grib dzīvot "smuki". Un lai dara tā. Kas
> var pateikt, ka tas ir nepareizi?

BEIDZOT kādam pieleca ka jaunā paaudze ir nozombēta nevis piedzimusi tāda kāda ir! Tieši tā! Čaļiem gribas BMW un čiksām tusus! YouTube pilns ar tiem kas par tādiem pasmejas. Redz grib tikai naudu bet pieredzi nē.
Re: Puisis neiet satikties, sez pie kompja diennaktim
25.01.2016 11:26
Sisto sieviešu kantores ar saviem murdziņiem, ka sieviete var darīt visu, ko grib, pie tā nu ir novedusi. Un Soross tik šitām feministēm atpogā.

Un propaganda, ka sieviete ir pazemota, ja viņai jāstāv pie plīts, nu ko Jūs, kungi, gribat. Jums būs švaki ar izvēlēm.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 21?
Ziņa: