Pārprogramēšana

Aizsāka thechemist 

thechemist
Pārprogramēšana
18.12.2015 23:56
Jūsuprāt, psihi ir iespējams pārprogramēt (domāšanas modeļus utt.) vai tikai iemācīties nedaudz to kontrolēt un pielāgoties?
Re: Pārprogramēšana
19.12.2015 00:53
Pieslēdz USB kabeli savās smadzenēs un savieno ar datoru un restartē smadzenes!

Piedodiet tas izsklausīsies par ņirgāšanos, bet uzdotais jautājums, mani nenoturēja atbildēt šādi!
Re: Pārprogramēšana
19.12.2015 01:09
Domāšanas modeļus nepārprogrammē. Ja modeļi traucē, tie tādi visbiežāk ir maldīgu priekšstatu dēļ.

Var iepazīt savus domāšanas modeļus un no tiem atteikties, mainot skatu uz dzīvi, uz bijušajiem notikumiem, uz sevi, uz vecākiem, uz citiem cilvēkiem, uz pasauli. Tas ir pakāpenisks process.

Tas, ko daudzi sauc par papļāpāšanu vai rakāšanos sevī psihoterapijā, notiek tā, ka psihoterapeits uzklausa, kas klientam rada grūtības, un mēģina saprast, kas tie par domāšanas modeļiem. Psihoterapeits klientam piedāvā versijas, klients tās pieņem vai nepieņem, reizēm meklē ko citu, kaut ko sevī un dzīvē maina vai nemaina. Tam visam vienmēr būs kaut kādas sekas, un tās nosaka izvēli -- kādas sekas es gribu?

Vienīgais emocionāli svarīgais moments ir tāds, ka tad, ja klients grib sevī kaut ko mainīt, viņš saņem tam emocionālu atbalstu -- varbūt ne vienīgais, bet ļoti būtiskais, jo cilvēkam bieži nav resursu šim izmaiņām, viņš ir par vāju.

Bet kopumā viss tālāk notiekošais ir paša lēmums, izvērtēšana, attieksmes un rīcības mainīšana.

Tie nav kaut kādi nemaināmi vertikāli procesi (no augšas), psihoterpijas rezultāts ir horizontālas sadarbības rezultāts.
thechemist
Re: Pārprogramēšana
19.12.2015 01:30
enfuego, tas nebija domāts burtiski, bet nu atrodas arī tādi, kas nespēj uztvert domu.
Re: Pārprogramēšana
19.12.2015 15:27
Runcene, kā tev jaunais windows 10 ? :) Man labāk patīk windows 7!



Edited 1 time(s). Last edit at 19.12.2015 15:27 by enfuego.
Re: Pārprogramēšana
19.12.2015 16:00
Es vispār Windows nelietoju, man ir visādi GNU/Linux.

Ar tiem Windows jau jāpērk jauni dzelži katru gadu.
Re: Pārprogramēšana
19.12.2015 18:15
Es gan neko nepērku, tikai kačāju torrentā, jaunas programmas, žēl, ka zāles nevar nokačāt :) Man kompim dzelži izmaksāja 1000euro, tāpēc esmu mierīgs uz ilgu laiku.
thechemist
Re: Pārprogramēšana
19.12.2015 18:56
Tad jau baigais geimeris esi.
Re: Pārprogramēšana
19.12.2015 22:17
Nē patīk baudīt izstrādātāja spēļu kvalitāti, protams agrāk biju geimers tagad patīk sižeta spēles iziet, diezgan interesanti, EA un Steam spēles!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 9?
Ziņa: