Amfetamīns

Aizsāka mandarinsvitamins 

mandarinsvitamins
Amfetamīns
17.12.2015 00:34
Labdien, šodien ar draugu strīdējāmies par to, ka amfetamīns esot mazāk kaitīgs par alkoholu. Kam ir pieredze, var šo apstiprināt?
Re: Amfetamīns
17.12.2015 00:43
Domaju, ka sis divas lietas tiesa veida nevar salidzinat. Kaut vai tapec, ka amfetaminam ir pavisam cita pieejamiba un tapec to nevar atlauties lietot tik brivi ka alkoholu.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Amfetamīns
17.12.2015 01:41
Atskirība ir, alkohols ir legāls, Amfetamīns nelegāls. Ja alkoholu mak lietot un dzīvot, tad alkohols ir mazāk kaitīks, ka amfetamīns, amfetamīna, bistamākā lieta ir ātra pierašana un atkarība, kam seko pašiznīcināšanas process, amfetamīnu, nevar mācēt lietot, apmēram, es tikai reizi mēnesī, priekš amfetamīna, tas ir daudz, ja vienreiz gadā un tā tiešām ir, bet tas ir retums, tad arī nekas taģisks,. Alkoholam ir cita eiforija, amfetamīnam ir bīstams pārdozējot, jo tu nezini, kā organisms reaģēs, var arī sirds apstāties, bet piedzeroties, tu aiziesi gulēt. Amfetamīns samazina tavu dzīves ilgumu.

Mans uzskats un pieredze, ka abi divi ir kaitējoši vienādi, viss atkarājās, kādas sekas ir no alkohola un no amfetamīna, tad var salīdzināt, kas ir kaitējošāks. Ja tavs draugs lieto amfetamīnu un negrasās to atmest, tad drīz viņš tēlos, ka ir draugs, lai tikai tabūtu tavu uzsticību un naudu dozai. Amfetamīna lietotāji pārsvarā pazaudē reālo dzīvi un sapratni par to, viņiem izmainās domāšana par dzīvi, vēlāk jau viņiem ir vienalga viss, māte, radinieki un draugi, draugi būs tie tikai, kas iedos narkotikas. Tas ir narkomāna, ģimenes loks narkomāni!

Abi divi ir slikti, bet pārsvarā visi, kas pamēģina amfetamīnu, 70% kļūst par narkomāniem, bet alkohliķi, statistika rāda 30% atkarīgo. Tad secini pati.

Ja kas ir sadaļa narkomānija, palasi manis teikto, vai raksti man PM! Ja viņš tev iebērs tad ar tavu draugu viss ir skaidrs.
Re: Amfetamīns
17.12.2015 12:16
Tā doma man apmēram tāda bija, ka ja vienāda pieejamība bez ierobežojuma būs alkoholam un amfetamīnam (tjipa vienam kastes ar alko, otram bļodiņa ar tabletēm) tad amfetamīna lietotājam pizģec būs bez variantiem.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Jedus
Re: Amfetamīns
17.12.2015 14:58
Nav pieredzes pašam, bet neatkarīgi ekspertu avoti no ārzemēm šajā jautājumā strīdas.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/9c/Rational_scale_to_assess_the_harm_of_drugs_(mean_physical_harm_and_mean_dependence).svg/2000px-Rational_scale_to_assess_the_harm_of_drugs_(mean_physical_harm_and_mean_dependence).svg.png
Skatoties no malas - ir paziņas, kas dzīvi ir nolaiduši gan alkohola dēļ, gan amfetamīna dēļ. Amfetamīna labā runā tas, ka mazos daudzumos tam ir plašāks medicīnisks pielietojums, to izraksta daudzās valstīs kā medikamentu un tam nav nopietnu blakņu (uzsveru - mazos daudzumos). Ja lieto lielos, kad iestājas jau eiforija, un lieto regulāri - ļoti slikti atstāj ietekmi uz sirdi kā ar veicina garīgas sašlimšanas (psihozes utt). Cilvēkiem amfetamīns liekas patīkamāks un to, ja ir pamēģināts, ir lielāka vēlma atkārtot. Pavirši atceroties datus no narkoloģiskās uzskaites - 80% cilvēku ārstējas tīri no alkohola. No amfetamīna - varbūt 4%. Amfetamīnam var būt visādi mēsli klāt, jo tā ražošanai nav legālas kvalitātes kontroles. Nelegalitātes dēļ ir iespējas tikties ar visādiem šaubīgiem dīleriem, iekļūt šaubīgās narkomānu kompānijās. Sociālais spiediens, apkārtējie uz cilvēku skatās šķībi - - ir virkne netiešu faktoru, kuru dēļ labāk amfetamīnu nelietot. Tur nāk klāt var nākt visas juridiskās sekas - cietumsodi pat no dažiem gramiem, kas dzīvi noteikti var pačakarēt diezgan smagi. Ja vienreiz dzīvē iešņauc amfetamīnu un Tevi noķer testā - esi juridiski narkomāns uz mūžu, saki atā daudziem darbiem nākotnē. Kamēr par alkoholu visiem vienalga, kamēr nesēdies pie stūres.
Jedus
Re: Amfetamīns
17.12.2015 15:34
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Amfetamīna lietotāji pārsvarā pazaudē reālo dzīvi un sapratni par to, viņiem izmainās domāšana par dzīvi, vēlāk jau viņiem ir vienalga viss, māte, radinieki un draugi, draugi būs tie tikai, kas iedos narkotikas.

ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tā doma man apmēram tāda bija, ka ja vienāda
> pieejamība bez ierobežojuma būs alkoholam un
> amfetamīnam (tjipa vienam kastes ar alko, otram
> bļodiņa ar tabletēm) tad amfetamīna
> lietotājam pizģec būs bez variantiem.

Neizdarīsim priekšlaicīgus secinājumus par cilvēku. Amfetamīnu var lietot arī saprātīgi. Ir studenti, kas iešņauc tik eksāmenu laikā pēdējā vakarā. Varbūt cilvēks pāris reizes gadā iešņauc - internets ir pilns ar stāstiem, ka amfetamīnu var lietot saprātīgi un droši. Protams, joprojām paliek juridiskās un sociālās sekas. Es nezinu, kurā kategorijā ietilpst viņas draugs. Ir cilvēki, kas ir tendēti uz atkarībām, kas pārdzer jēgu vai ir alkoholiķi, - viņiem labāk amfetamīnam neķerties klāt, jo tas pats notiks. Ja alkohols nepatīk, iespējams, arī amfetamīns nepatiks, bet varbūt patiks.
Ja viņas draugam ir paškontrole, viņš rūpīgi seko līdzi, cik daudz lieto, nelieto ikdienā, tad es neredzu iemeslu satraukumam, pārmetumiem un strīdiem par to. Ja viņš sēž pie tv caurām dienām, piektdienas vakaru piedzeras + iešņauc, lamājas vienā laidā - tad labāk vispār pamet viņu.
Re: Amfetamīns
17.12.2015 17:23
> Neizdarīsim priekšlaicīgus secinājumus par
> cilvēku. Amfetamīnu var lietot arī saprātīgi.
> Ir studenti, kas iešņauc tik eksāmenu laikā
> pēdējā vakarā. Varbūt cilvēks pāris reizes
> gadā iešņauc - internets ir pilns ar stāstiem,
> ka amfetamīnu var lietot saprātīgi un droši.
> Protams, joprojām paliek juridiskās un
> sociālās sekas. Es nezinu, kurā kategorijā
> ietilpst viņas draugs. Ir cilvēki, kas ir
> tendēti uz atkarībām, kas pārdzer jēgu vai ir
> alkoholiķi, - viņiem labāk amfetamīnam
> neķerties klāt, jo tas pats notiks. Ja alkohols
> nepatīk, iespējams, arī amfetamīns nepatiks,
> bet varbūt patiks.
> Ja viņas draugam ir paškontrole, viņš rūpīgi
> seko līdzi, cik daudz lieto, nelieto ikdienā,
> tad es neredzu iemeslu satraukumam, pārmetumiem
> un strīdiem par to. Ja viņš sēž pie tv
> caurām dienām, piektdienas vakaru piedzeras +
> iešņauc, lamājas vienā laidā - tad labāk
> vispār pamet viņu.

Pilnīgi nepareizi secinājumi tev, amfetamīnam ir viena liela neance, ja tev piķis kabatā un esi turīgs, tad būs kontrole, bet ja tev būs čābīgi ar dzīvi ķersies pie amfetamīna un vienā brīdī nokritīsi ātri un pieķersies tikai pie problēmu atrisinājumu, kā iespricēt vai iešņaukt. Un ar to būs arī čau! Par amfetamīnu nav nekāda rūpīga pieeja lietot amfetamīnu, tas ir spontāns brīdis, kad nevarēsi vairs atteikties, tikai dēļ tās eiforijas, pēc eiforijas jau būs pierašana, karoč es par to varu sīki izstāstīt, bet nav jēgas stāstīt tiem kuri paši tam nav gājuši cauri!
Re: Amfetamīns
17.12.2015 17:52
Piekrītu Jedus.

Cik skatos uz šo t.s. atkarību tēmu kopumā, viss atkarīgs no cilvēka. Vielas pašas par sevi (ja vien nav galīgie mēslu sajaukumi) ir diezgan neitrālas.

Daži antidepresanti arī būtībā ir amfetamīni, un tādam "slimniekam" :D amfetamīnu pat var konstatēt asinīs. Aptuveni uzrakstīju, bet katrs pats var palasīt par dažiem jaunākās paaudzes AD.

Tāpat var uzsēsties vai līdz galam neuzsēsties uz psihiatrijas piedāvāto arsenālu. Citi lieto mēreni, jo citādi nefunkcionē. Daži ar ripām aizēdas līdz tikpat lielam ķermeņa sabrukumam kā citi ar alkoholu. Turklāt ir alkohols un ir Alkohols. Tas pats ar marihuānu.

Mēs te vispār galīgi nelikumīgi tagad runājam, bet tas ir tikai farmindustrijas lobija dēļ. Uz cigarešu paciņām raksta "smēķēšana nogalina", bet man ir pagara pieredze savas psihes izprašanas ziņā un diezgan laba neprofesionāļa nojēga par psihi kopumā. Tie uzraksti ir sliktāki par pašu smēķēšanu.

Mūsu P. Apiņa teksti šajās jomās vispār ir vakars uz ezera. Neviens jau neliedz šim cilvēkam dzert savus AD, bet lai liek mieru citiem.

Tie, kas ar amfetamīnu, marihuānu, alkoholu, arī smēķēšanu utt. ir gandrīz aizgājuši pa burbuli, protams, teiks, ka slikti. Bet ir jau arī citas pieredzes. Ja cilvēkam ir tā slieksme uz reibuli, viņa nekur neliksies. Psihiatri un narkologi tādus augstprātīgi un ar nicinājumu sauc par atkarīgām personībām, bet psihiatrijā strādājošie paši bezjēgā ēd visādus trankvilizatorus, es esmu tai vidē gana daudz apgrozījusies.

Es noteiktu būtu par daudzu vielu legalizāciju, jo pilnīgi nojukt/nomirt gribošie tāpat ātri atradīs jebko.
Re: Amfetamīns
17.12.2015 17:59
Un vienai otrai sievietei derētu mazāk ņemties gar psihiatriem, bet vispirms labāk sevi izprast un varbūt kādā pirmspanikas brīdī drīzāk paņemt kādus %, nevis gadiem raudāt pie psihiatra, kas tikai velk sev iekšā klēpī un tik veicina pacienta "slimību".

Sievietēm ir vairāk slieksme uzsēsties uz tabletēm, bet vīriešiem ņemt pēc kaut kā smagāka.
Re: Amfetamīns
17.12.2015 18:08
Jedus

Tavs spriedums ir pareizs, bet nez vai ir jēga kaitīguma kontekstā apspriest normālu lietošanu. Bet citādāk, es nezinu kā šīs divas vielas var salīdzināt savā starpā. Varbūt caur cenu un attiecīgi cik lielu skādi rumpim var nodarīt par vienu un to pašu naudas daudzumu pirktais alkohols un amfetamīns?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Amfetamīns
17.12.2015 23:42
Ir tāds teiciens narkomāniem, Narkotiki Ubivajut, i berot saboi vseh kto slabei!

Mans nezināmais tēuks muterītei atsūtīja vēstuli, Eta Vodka meņa pagubit!

Tad seciniet paši.

Tā kā esmu atkarīgs no visa plus mīnus, secinu, ka manā gadījumā, ne alkohols, ne narkotikas, nedrīkst lietot.

Un rēali legālās narkotikas, 7% grādīgās lētās dvuļas tiks pārdotas, kamēr man jau te ciematā no dzeršanas nodzerās, viens nosalst dzērumā, vienu nobrauc dzērumā, vieni sakašķējās dzērumā un nodūra sava vīra māti, jaunieši vietējo medmāsas ļoti labu radinieku nosita un nodedzināja mašīnu, kopā skolā ar tiem mācījos, viens pārīs kaujās 5 stāvā, jaunieši reāli nodzerās, perspektīvas neredz.

Nelegālās narkotikas, zādzība, ģimenes izjukšana, tuvinieku apzagšana, pārdozēšana un miršana, neuzsticami cilvēki, ilūzija, tukša dzīve bez jūtām, visi orgāni tiek pamazām bojāti, paliek par kropļiem, ievieš cita cilvēka uzsticību un piedāvā pamēģināt amfetamīnu, lai pēc tam sēdētu viņai, (sievietēm jo sievietes no amfetamīna visātrāk kļūst atkarīgas, prakse liecina pats nēsmu nevienu uzsēdinājis) jo ja gribēs nāks un meklēs vēlreiz pamēģināt un tad tā ķēdīte paplašinās kura nav apturama tikai ierobežota, bet narkomāni, slēpjās, alkoholiķi nē.

Alkohola indi nedrīkst apturēt, jo tā būs finansiāla katastrofa legālajam biznesam, amfetamīnu nav iespējams apturēt, jo tur iet milzīgas naudas. Narkomāni ir patērētāji, tādi paši kā alkoholiķi, alkoholiķis maksā nodokli, tāpēc drīkst tirgot, narkomāns nemaksā, tāpēc nēdrīkst, tāpēc galvenajam narkotiku izsplatītājam vajag atkarīgos, tad ar naudu varēs samaksāt neoficiālu nodokli (kukuli), lai varētu turpināt izsplatīt, tos kurus noķer ar baigiem Kg maisiem amfetamīna, tie ir pīles, lai parādītu mums, ka notiek narkotiku apkarošanu. Paskatieties TV, jums tur ziņās tikai aizmālē acis, lai neredzētu vai aizmirstu rēālo īstenību! Vairāk svētku, dejošanu un dziedāšanu, jo mēs esam Latvieši patrioti un mīlam savu zemi, bet viens otru nemīlam, tāpēc arī te arī ir ekonomiskais un sociālais rezultāts.

Labi es jau aizgāju pa tālu!



Edited 1 time(s). Last edit at 17.12.2015 23:57 by enfuego.
Re: Amfetamīns
18.12.2015 00:16
enfuego, tas ko Tu uzrakstiji, jau vairs neattiecas tikai uz alko un narkotikām. Tas ir Latvijas "veiksmes stāsts". Kaut gan kaut kādā mērā tas ir visas pasaules "veiksmes stāsts". Tehnoloģijas ir attīstijušās un cilveki daudz kur gluži vienkārši nav vairs vajadzīgi.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Amfetamīns
18.12.2015 01:07
Nu ko tad lai saka izdzīvo stiprākais, tad jau laikam alko un narko ir vajadzīgs, zemei pa daudz svara cilvēkiem ir jāmirst, tāds ir tas līdzvars, cilvēkam ir jāmirst un jāpiedzimst. Cilvēka parastais darbs tehnoloģiskās attīstības dēļ vairs nebūs nepieciešams, ko tad darīsim, kuri nav Inženieri un visādi gudrinieki, ko darīs pārējie, cilvēki tiks atdalīti, un kas jau arī ir bijis visu laiku, bagātais un nabagais, gudrākais un dumjākais, ko mēs darīsim. Es vispār domāju, ka cilvēks pats padarīs pasaules galu, nekādas kataklizmas nebūs. Jo Senču vērtības un tradīcijas, netiek saglabātas. Es meitai lasu jaunās pasakas, un pat nesaprotu kas tā tāda par pasaku ar jauniem nesaprotamiem vārdiem, manā laikā vecie pasaku meistari, rakstīja īstu pasaku pasauli, es pat nemāku izsteiksmīgi lasīt jaunās pasakas, viņas ir lētas nepareizas un bērnam nederīgas.

Paskaties veikalos cik daudz Latvijā ir alus izvēles un ražotāji, Īrija ir daži stabili aliņi Guinnes, Carlsberg, Tuborg, un vēl aizmirsu jau, un viss, hašišu un zāli tur bargi sodi nav, ja esi iebraucējs, un menti ieraudzīs aizdomas ka pīpē zāli, vnk paņems un izmetīs ārā, nīderlandē vispār zelta narkotiku bīvība, un kas? Valsts dzīvo ekonomiski labi un cilvēki nemaz nenarkojās, kā Latvijā jo tur ir cilvēkam labvēlīgi apstākļi, kur pie problēmām nevaig gremdēt alkoholā, vai narkotikas.

Pēdējais variants kas cilvēkam dzīvi ar pirmo reizi pārsvarā atņem Heroīns, tas ir 100 procentīgi, jo no Allaha valstīm nabadzīgie ražo to mēslu lai būtu nauda ko ēst, jo cita tur nekā nav, smiltis ēdīs vai, viņi arī izdzīvo, domā, viņi itkā arī nav vainīgi, kautkgan tanī pašā laikā, vainīgi. Ko tad tas amerikānis līda afganistāna,ko tad tur tusējās visus šos gadus, protams, ka pārvadāja heroīnu! Nekādi ātom ieroču tur nebija, da amerikānis visur bāž savu degunu, Krievija ar amerikāņiem grib parādīt kuram lielāks pimpis tas arī viss, bet mēs pārējie dēļ tā ciešām, ja tā dziļi aizdomājas.

Labi arlabunakti!



Edited 3 time(s). Last edit at 18.12.2015 01:23 by enfuego.
mad garaāmejot
Re: Amfetamīns
22.01.2016 01:13
mandarinsvitamins Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Labdien, šodien ar draugu strīdējāmies par to,
> ka amfetamīns esot mazāk kaitīgs par alkoholu.
> Kam ir pieredze, var šo apstiprināt?


...ķīmiski tīrs amfetamīns 10% mazāk kaitīgs par alkoholu...uzsveru - amfetamīns...nesajaukt ar metu...mets sagrauj baigi ātri...tad ir pizdec...
Re: Amfetamīns
24.01.2016 19:21
Da viss ir mūsu valstī kaitīgs, ja vien tas nav alkohols. Alkohols nav kaitīgs, tā ir mūsu tradīcija. Ko gan mēs iesāktu jaungadā? Šķindinātu upeņu sulas glāzes??!!

Loģiskā domāšana arī mums ir sveša, mēs daram visu, ko paska no Briseles un Ameirikas. Kā jau arī kalpu tautai pienākas.
Re: Amfetamīns
24.01.2016 20:05
mad šīs problēmas atrisinās nesatraucies :)
mad garāmejot
Re: Amfetamīns
30.01.2016 02:09
Johans Štr Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Da viss ir mūsu valstī kaitīgs, ja vien tas nav
> alkohols. Alkohols nav kaitīgs, tā ir mūsu
> tradīcija. Ko gan mēs iesāktu jaungadā?
> Šķindinātu upeņu sulas glāzes??!!
>
> Loģiskā domāšana arī mums ir sveša, mēs
> daram visu, ko paska no Briseles un Ameirikas. Kā
> jau arī kalpu tautai pienākas.

...tā viš i'...
mad garāmejot
Re: Amfetamīns
30.01.2016 02:15
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Piekrītu Jedus.
>
> Cik skatos uz šo t.s. atkarību tēmu kopumā,
> viss atkarīgs no cilvēka. Vielas pašas par sevi
> (ja vien nav galīgie mēslu sajaukumi) ir diezgan
> neitrālas.
>
> Daži antidepresanti arī būtībā ir
> amfetamīni, un tādam "slimniekam" :D amfetamīnu
> pat var konstatēt asinīs. Aptuveni uzrakstīju,
> bet katrs pats var palasīt par dažiem jaunākās
> paaudzes AD.
>
> Tāpat var uzsēsties vai līdz galam neuzsēsties
> uz psihiatrijas piedāvāto arsenālu. Citi lieto
> mēreni, jo citādi nefunkcionē. Daži ar ripām
> aizēdas līdz tikpat lielam ķermeņa sabrukumam
> kā citi ar alkoholu. Turklāt ir alkohols un ir
> Alkohols. Tas pats ar marihuānu.
>
> Mēs te vispār galīgi nelikumīgi tagad
> runājam, bet tas ir tikai farmindustrijas lobija
> dēļ. Uz cigarešu paciņām raksta
> "smēķēšana nogalina", bet man ir pagara
> pieredze savas psihes izprašanas ziņā un
> diezgan laba neprofesionāļa nojēga par psihi
> kopumā. Tie uzraksti ir sliktāki par pašu
> smēķēšanu.
>
> Mūsu P. Apiņa teksti šajās jomās vispār ir
> vakars uz ezera. Neviens jau neliedz šim
> cilvēkam dzert savus AD, bet lai liek mieru
> citiem.
>
> Tie, kas ar amfetamīnu, marihuānu, alkoholu,
> arī smēķēšanu utt. ir gandrīz aizgājuši pa
> burbuli, protams, teiks, ka slikti. Bet ir jau
> arī citas pieredzes. Ja cilvēkam ir tā slieksme
> uz reibuli, viņa nekur neliksies. Psihiatri un
> narkologi tādus augstprātīgi un ar nicinājumu
> sauc par atkarīgām personībām, bet
> psihiatrijā strādājošie paši bezjēgā ēd
> visādus trankvilizatorus, es esmu tai vidē gana
> daudz apgrozījusies.
>
> Es noteiktu būtu par daudzu vielu legalizāciju,
> jo pilnīgi nojukt/nomirt gribošie tāpat ātri
> atradīs jebko.

...runcenīt, bravo!!!...konkrēti un precīzi....
Re: Amfetamīns
23.03.2016 19:54
Vēlējos padalīties ar savu pirmo amfetamīna pieredzi, kas man bija nesen. Te bieži forumā par šo brīnumu runā, tāpēc nolēmu pamēģināt, kad varēju tikt pie šīs vielas diezgan tīrā formā. Iepriekš spēcīgus psihostimulatorus nebiju lietojis.
Izdomāju, ka lietošu to darbā, jo brīvajā laikā nebija nekādu vajadzību, kur to funkcionāli varētu pielietot. Mans darbs ir vienveidīgs, bet diezgan atbildīgs, vajag ņemties ar lielu naudas daudzumu un vajag ik pa laikam sastrādāties ar daudziem kolēģiem.
Sapratu, ka 10-30 mg ir medicīniskā deva un 30-60 mg izklaidējošā. Es ieēdu 20 mg 2 stundas pēc darba dienas sākuma. Sajutu pēc stundas, bet vāji. Nejutos ne enerģiski, ne nedabiski labi. Nejutos funkcionālāks - atmiņas spējas nekļuva labākas un nestrādāju precīzāk. Secinājums, ka ADHD man nav - jo tie cilvēki saka, ka amfetamīns ļoti tiem palīdz! Lai gan varēja būt tā, ka bija grūtāk sēdēt bezdarbībā, gribējās celties kājās un darīt kaut ko. Bija padziļinātāka vēlme darīt vienu darbu un to izdarīt līdz galam, pabeigt. Tāpat arī ar sarunām - tajās varēja ļoti iedziļināties.
No visa izteiktākais bija sausums mutē. Gribējās ik pa laikam dzert šķidrumu un uz tualeti arī iet 3x vairāk. Jutu ļoti veiglu intoksikāciju - nedaudz slimīga sajūta - paaugstināta temperatūra, karstums. Pēc 4-5 stundām arvien grūtāk bija nosēdēt mierā, tāds kā nemiers. Mājās negribējās iet gulēt un ēst, lai gan parasti pēc 10 stundu darba ir pamatīga vēlme pēc tā. Visu laiku bezmērķīgi staigāju apkārt. Beigās sanāca iemigt un gulēju diezgan labi, 8 stundas.
Tad nākamajā dienā no rīta atkal gāju uz darbu un jutos labi, vairāk kustīgs un darbīgs kā parasti. Pēc 24 stundām kopš ieēšanas sākās paģiras un sāku justies manāmi slikti. Viegli galva sāpēja, rokas trīcēja, vairāk riebās viss.
Jūtos diezgan vilies. Biju gaidījis ko eiforiskāku, noderīgāku un nekaitīgāku. Biju gaidījis un baidījies, ka man tas iepatiksies, bet beigās galīgi negribu lietot vēl.
Nezinu īsti, cik nelaimīgam cilvēkam jābūt, lai to sūdu bāztu sevī katru dienu un tas patiktu. Tagad tas šķiet ļoti interesants fenomens.
Ar alkoholu ir neiespējami man salīdzināt, jo no amfetamīna galva paliek skaidra un var normāli funkcionēt - diezgan pretēji. Nevaru pateikt, kas man likās kaitīgāks, jo alkohols arī liekas sūds tik savādākā veidā. Abi toksiski un neveselīgi.
Neko neesat zaudējuši, ja neesat amfetamīnu izmēģinājuši, un manā skatījumā to var droši likt veikalu plauktos blakus alkoholam. Tāpat tik mazs sociāls slānis uz to pavilktos.
mad garāmejot
Re: Amfetamīns
25.03.2016 20:39
Synapscape Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Vēlējos padalīties ar savu pirmo amfetamīna
> pieredzi, kas man bija nesen. Te bieži forumā
> par šo brīnumu runā, tāpēc nolēmu
> pamēģināt, kad varēju tikt pie šīs vielas
> diezgan tīrā formā. Iepriekš spēcīgus
> psihostimulatorus nebiju lietojis.
> Izdomāju, ka lietošu to darbā, jo brīvajā
> laikā nebija nekādu vajadzību, kur to
> funkcionāli varētu pielietot. Mans darbs ir
> vienveidīgs, bet diezgan atbildīgs, vajag
> ņemties ar lielu naudas daudzumu un vajag ik pa
> laikam sastrādāties ar daudziem kolēģiem.
> Sapratu, ka 10-30 mg ir medicīniskā deva un
> 30-60 mg izklaidējošā. Es ieēdu 20 mg 2
> stundas pēc darba dienas sākuma. Sajutu pēc
> stundas, bet vāji. Nejutos ne enerģiski, ne
> nedabiski labi. Nejutos funkcionālāks - atmiņas
> spējas nekļuva labākas un nestrādāju
> precīzāk. Secinājums, ka ADHD man nav - jo tie
> cilvēki saka, ka amfetamīns ļoti tiem palīdz!
> Lai gan varēja būt tā, ka bija grūtāk sēdēt
> bezdarbībā, gribējās celties kājās un darīt
> kaut ko. Bija padziļinātāka vēlme darīt vienu
> darbu un to izdarīt līdz galam, pabeigt. Tāpat
> arī ar sarunām - tajās varēja ļoti
> iedziļināties.
> No visa izteiktākais bija sausums mutē.
> Gribējās ik pa laikam dzert šķidrumu un uz
> tualeti arī iet 3x vairāk. Jutu ļoti veiglu
> intoksikāciju - nedaudz slimīga sajūta -
> paaugstināta temperatūra, karstums. Pēc 4-5
> stundām arvien grūtāk bija nosēdēt mierā,
> tāds kā nemiers. Mājās negribējās iet gulēt
> un ēst, lai gan parasti pēc 10 stundu darba ir
> pamatīga vēlme pēc tā. Visu laiku
> bezmērķīgi staigāju apkārt. Beigās sanāca
> iemigt un gulēju diezgan labi, 8 stundas.
> Tad nākamajā dienā no rīta atkal gāju uz
> darbu un jutos labi, vairāk kustīgs un darbīgs
> kā parasti. Pēc 24 stundām kopš ieēšanas
> sākās paģiras un sāku justies manāmi slikti.
> Viegli galva sāpēja, rokas trīcēja, vairāk
> riebās viss.
> Jūtos diezgan vilies. Biju gaidījis ko
> eiforiskāku, noderīgāku un nekaitīgāku. Biju
> gaidījis un baidījies, ka man tas iepatiksies,
> bet beigās galīgi negribu lietot vēl.
> Nezinu īsti, cik nelaimīgam cilvēkam jābūt,
> lai to sūdu bāztu sevī katru dienu un tas
> patiktu. Tagad tas šķiet ļoti interesants
> fenomens.
> Ar alkoholu ir neiespējami man salīdzināt, jo
> no amfetamīna galva paliek skaidra un var
> normāli funkcionēt - diezgan pretēji. Nevaru
> pateikt, kas man likās kaitīgāks, jo alkohols
> arī liekas sūds tik savādākā veidā. Abi
> toksiski un neveselīgi.
> Neko neesat zaudējuši, ja neesat amfetamīnu
> izmēģinājuši, un manā skatījumā to var
> droši likt veikalu plauktos blakus alkoholam.
> Tāpat tik mazs sociāls slānis uz to pavilktos.


...tīru amfetamīnu dabūt ir gandrīz neiespējami...esi iegrābies sūdā...1 g 100% tīra amfetamīna velk kādas 5 dienas...
Re: Amfetamīns
26.03.2016 07:53
mad garāmejot Rakstīja:
-------------------------------------------------------
>
> ...tīru amfetamīnu dabūt ir gandrīz
> neiespējami...esi iegrābies sūdā...1 g 100%
> tīra amfetamīna velk kādas 5 dienas...

Kāpēc Tev tā liekas? Kas tur tik neiespējams?
Man bija tā saucamā pasta virs 70%, bet 100% domāju, ka nebija. No tās sodas un kofeīna maisījuma, ko no ielas var nopirkt, pat 50mg gan jau nebūtu gana lai ko justu.
Re: Amfetamīns
29.03.2016 20:39
Synapscape Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> mad garāmejot Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> >
> > ...tīru amfetamīnu dabūt ir gandrīz
> > neiespējami...esi iegrābies sūdā...1 g
> 100%
> > tīra amfetamīna velk kādas 5 dienas...
>
> Kāpēc Tev tā liekas? Kas tur tik neiespējams?
> Man bija tā saucamā pasta virs 70%, bet 100%
> domāju, ka nebija. No tās sodas un kofeīna
> maisījuma, ko no ielas var nopirkt, pat 50mg gan
> jau nebūtu gana lai ko justu.


Man arī bija pasta. Domāju, ka viss baigi kruta, bet draugi atnāca un pateica, ka ne sūda tā nav pasta, bet parastie čangaļu makaroni.
Re: Amfetamīns
29.03.2016 20:54
Nu pirmajā reizē negulēju 5 dienas, un vēl pāris reizes pēc tam jau kad pierod tik ilgi netur paļubomu organisms!
Re: Amfetamīns
30.03.2016 08:56
Viela pirms tam tika notesta ar reaģentu, tā kā nav šaubu par to, ka tas bija amfetamīns.
Citiem ļoti patika. Pēc tam nākamajā dienā bija tikai miegainība - tas vienīgais sliktais, ko novēroja. Katram savādāk.
Man jau no kafijas manāmi grūtāk nosēdēt, daudzus blakusefektus jūtu. No šī bija vairāk.
Re: Amfetamīns
30.03.2016 13:54
Jā, es arī vienreiz makaronus saēdies divas dienas negulēju. Ne sūda netur organisms. Un vispār baltie milti kaitīgi veselībai.
dunno
Re: Amfetamīns
22.04.2016 12:02
15mg ir stipri par maz, pat ja tīrs. Vajadzēja divreiz vairāk. Efektam jāpatīk, jo tā laikā izdalās dopamīns. Cita lieta, ka nepatīk, kas seko pēc tam. Nebūtu brīnums, ka tāpat neliktos vērts. Atkarība no šī ir pārvērtēta. Pēc amfetamīna ilglaicīgas bliešanas vēl var nostāties uz kājām. Metamfetamīns un opiāti ir stipri iznīcinošāki. Nevajag mest visu vienā maisā.
Re: Amfetamīns
22.04.2016 15:25
Silti iesaku nelietot amfetamīnu, man viņu galvenais nenolikt priekšā uz galda, bet tā es viņu nelietoju un nemeklēju vairs, kā tas bija agrāk!
Re: Amfetamīns
23.04.2016 17:49
Neesmu arī ieinteresēts. Ja ko lietošu, tad tikai halucinogēnus. Labāk justies dažas stundas slikti un pēc tam nedēļu labi, nekā dažas stundas labi un pēc tam nedēļu slikti.
Re: Amfetamīns
23.04.2016 22:03
Synapscape Tu runā kā no grāmatas. Tu nemaz neesi mēģinājis nedz halucigēnus, nedz stimulantus! :D
Re: Amfetamīns
23.04.2016 23:01
Grāmatām vairāk ticu nekā individuāla cilvēka vienreiz piedzīvota afekta atstāstam.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 11?
Ziņa: