Studenti

Aizsāka Nostress 

Studenti
18.10.2015 21:23
Sveiki visapkārt!

Varbūt kāds students vēlas izaicinājumu un grib pastrādāt ar mani? Simptomi: Trauksme, Panikas lēkmes, bailes. Varbūt kādam ir izaicinājums atkost šo visu komplektu. Varam noderēt viens otram varu arī maksāt, bet man jābūt pārliecībai, ka ir interese palīdzēt nevis naudas interese.

Paldies

If you know people who are suicidal, or if you know people who are bipolar, depressed, have panic attack disorder, just be there for them. They're going through something that's very, very hard.
Re: Studenti
18.10.2015 23:15
Kāpēc lai kādam būtu TĀDA interese...

Mēs visi strādājam iztikas pelnīšanai, arī mūsu psihoterapeiti.
Re: Studenti
18.10.2015 23:24
"Varu arii maksaat" :)))))
Re: Studenti
18.10.2015 23:36
123 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> "Varu arii maksaat" :)))))


:)))))

Varbūt pa terapijas laiku to topošo psihoterapeitu var pieņemt pie sevis dzīvot... Es vienreiz vienai klientei šitā piedāvāju, jo pieteikums bija tāds pats, tikai citā jomā, protams. Viņa kaut kā negribēja. Tā arī nesaprotu, kāpēc viņa nepiekrita šim barteram.
Re: Studenti
19.10.2015 09:11
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ... Tā arī
> nesaprotu, kāpēc viņa nepiekrita šim barteram.


He, he, psihoterapija vairumā gadijumu ir tāda kā spēle, kurā terapeitam jāuzmin kas klientam padomā. Tad tas nostrādā. Jo klients jau tāpat visu zin tikai vajag kādu kas "atslēdz" - tādi ir spēles noteikumi. Nu a ja terapeits dzīvo blakuz tad vairs nav interesanti jo klientu atkož momentā, kā sapuvušu riekstu.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Studenti
19.10.2015 10:10
ku!, es runāju par savu biznesu, kas bieži ir daudzveidīgs un galīgi nav psihoterapija.

Bet, ja par tēmu, tad Tavas idejas kā allaž ir svaigas un interesantas :)

Tur jau ir tā lieta, ka zina :), bet aiz ko nepatēlot upuri. Fiška ir tieši tur, cietēja lomā. Un dabūt no tās upura lomas laukā -- tas gan ir darbs. Tā, lai tā loma vairs nav mīļa. Un tur jau būs tā, cik klients ļausies.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 14?
Ziņa: