Bezmaksas seminārs par depresiju 15. oktobrī

Aizsāka Viss ir kārtībā! 

Bezmaksas seminārs par depresiju 15. oktobrī
09.10.2015 17:21
Garīgās veselības atbalsta biedrība "Saules zīmes" sadarbībā ar Latvijas psihiatru asociāciju piedāvā bezmaksas semināru par depresiju.

Seminārs notiks 15. oktobrī un to vadīs LPA prezidents, dr. Elmārs Tērauds.

Vairāk info: http://www.sauleszimes.lv/15-oktobri-bezmaksas-seminars-par-depresiju/
Re: Bezmaksas seminārs par depresiju 15. oktobrī
23.10.2015 21:34
Uz semināru bija tikai aptuveni 30 cilvēki. Ja godīgi, tad gaidījām vairāk. Ņemot vērā to, ka šī tēma daudziem ir aktuāla un semināru vadīja viens no zinošākajiem psihiatriem. Dīvaini ... kad cilvēkiem kaut ko dod par brīvu, tad "neņem", kad jāmaksā, tad bļauj, kad prasa naudu ...
Ko tad tur jaunu varēja pateikt tajā seminārā?
Re: Bezmaksas seminārs par depresiju 15. oktobrī
23.10.2015 22:41
Nū, ne jau visi grib uzveikt depresiju kā Tu (to es tēmas autorei).

No šī foruma pieredzes varu teikt, ka cīnās krietni maza daļa, maziņa....

Tu vari gribēt palīdzēt, bet bieži nav kam, kaut sirdzēju daudz.

Ja tiešām ir interese, kaut ko jaunu tieši sev var uzzināt katrā saskarsmē ar kādu, kam ir ko teikt.

Tērauds jau reiz izteicās, ka reizi nedēļā strādā privātpraksē, lai būtu štimmungs no saskarsmes ar motivētiem pacientiem, jo nemotivētie ikdienā izsūc spēkus. Nu tā viņš ir. Kāds varbūt teikts, ka psihiatram tā neklātos runāt, bet katrs ir arī cilvēks.
Ne jau visiem Tērauds ir kaut kāds supermens. Man ar viņu bijusi tikai un vienīgi negatīva pieredze.
Re: Bezmaksas seminārs par depresiju 15. oktobrī
31.10.2015 14:09
Tas, alexi, ir saprotams...

Jo viņš neļaujas, ka viņam izspiež nevajadzīgas zāles un nekādi neatbalsta tos, kas grib zāles ēst.
Nekādas zāles no viņa neesmu spiedis, tā pieredze drīzāk ir no viņa centieniem taisīt ar mani kaut kādu psihoterapijas seansu (un Tu jau zini, cik ļoti tas man riebj).
Zāles es ēdu tāpēc, lai normāli funkcionētu. Man ir daudz dažādu halucināciju, un tur kaut ko var līdzēt tikai zāļu čupa. Mazās devas arī savulaik ir izmēģinātas, bet nedeva nekadu efektu.
Re: Bezmaksas seminārs par depresiju 15. oktobrī
31.10.2015 18:50
Situācija nav tik viennozīmīga -- cik daudz tādu cilvēku, kas tikai grib lietot zāles un neārstēties pamatīgāk, sabiedrība var/spēj/grib uzturēt? Varbūt tā to vienā dienā negribēs. Mums viss ir pārāk liberāli, bet tā nevajadzētu būt.



Edited 1 time(s). Last edit at 31.10.2015 18:50 by Runcene.
Ārstēties pamatīgāk nozīmē iet pie tiem Taviem psihoterapeitiem? Es atzīstu Padomju kaluma psihiatrus, kas reāli cilvēkam var un grib palīdzēt, nevis visādus sprukstiņus, kas vēlas tēlot baigi modernos.
Ar psihoterapiju ārstēt šizofrēniju un halucinācijas. :D:D
Re: Bezmaksas seminārs par depresiju 15. oktobrī
02.11.2015 17:30
Kāpēc gan ne? Tagad katrs var ārstēties kā viņam patīk. Un ārsti cenšoties nopelnīt to atbalsta. Var to visu ārstēt, piemēram ar saldējumu un karamelēm.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Bezmaksas seminārs par depresiju 15. oktobrī
02.11.2015 17:30
Nē, bet veicināt briedumu, lai nav tāds neskats, kad cilvēks ir izlaidies kā s. uz šķipeles...
Re: Bezmaksas seminārs par depresiju 15. oktobrī
03.11.2015 12:11
Nevarēju neiejaukties, izlaidība iestājas, tieši sākoties šīm problēmām, ko tad tas nozīmē??? Jāstrādā un depresija vilksies līdzi, nerunāsim, par trauksmi un paniku. Aiziešu uz semināru, vaig pamainīt vidi. Bet nekā jauna tur nebūs tāpati vecā opera, cīnies un saņemies.
Re: Bezmaksas seminārs par depresiju 15. oktobrī
03.11.2015 12:17
Tas seminārs jau ir aiz kalniem... ;)
Re: Bezmaksas seminārs par depresiju 15. oktobrī
04.11.2015 15:16
ā nujā novembris jau :))
Re: Bezmaksas seminārs par depresiju 15. oktobrī
05.11.2015 00:05
Piedāvājam gan bezmaksas seminārus par depresiju, gan atbalsta grupas cilvēkiem ar depresiju par nelielu dalības maksu. Nāk maz. Var teikt - palīdzība tiek pasniegta uz "paplātes", vajag tikai pastiept rociņu. Laikam patiešām daudziem vieglāk čatot pie datora, pačīkstēt, izlikt negācijas un neko nedarīt ... Ja nav sperts pirmais solis - problēmas apzināšanās un palīdzības meklēšana, tad nekas jau arī nevar mainīties.
Re: Bezmaksas seminārs par depresiju 15. oktobrī
09.11.2015 15:09
Es jau spēru pirmos soļus, ģārsts, neirologs, psihologs, psihiatrs, anonīmais seminārs ar nenormālajiem. Nu ir kur tad es nēsmu spēris pirmo soli. Joprojām dzīvoju šitanī sasodītajā karuselī, man vienkārši jau ir apnicis te to rakstīti., jo nekaas nemainās, tikai paša spēkiem un ripas rīt, viss ko esmu no tomāta sulas izspiedis jau izspiedu, šaubos vai kautkas manā dzīvē var kardināli mainīties, kā tikai samierināšanās. Ā vēl pie zīlniekiem un šarlatāniem nēsmu bijis, nu i protams jātic dievam un tad es izārstēšos, es pats sev vairs neticu. Es vispār vairs nekam neticu, tikai jūtām.



Edited 1 time(s). Last edit at 09.11.2015 15:10 by enfuego.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 18?
Ziņa: