HAARP ietekme uz mani

Aizsāka marucis 

marucis
HAARP ietekme uz mani
31.08.2015 01:33
Sveiki!
Šodien uzzināju par HAARP eksistenci un vairs nespēju normāli dzīvot. Centos aizmigt, bet kaķis sāka skrāpēties pie loga, un es sapratu - tas nav viņa rakstura dēļ, tas ir HAARP, kas viņu ietekmē. HAARP gaida, kad es zombija stāvoklī piecelšos no gultas, lai pabarotu kaķi, un tad pieslēgsies manām smadzenēm. Es jau nezinu, ko es pa nakti daru, varbūt naktskreklā klaiņoju apkārt un daru haarpiskas lietas. Man liekas, kaķis redz un dzird HAARP, jo dzīvnieki jau visu labāk uztver, tāpēc viņi izmanto kaķi, lai piekļūtu man.
Vispār, jums nešķiet, ka mēnessērdzība parādījās reizē ar HAARP? Jo HAARP ietekmē jonosfēru un debess ķermeņus, taisa plazmas mākoņus, kāpēc gan lai kaut kas tik nevainīgs kā mēness darītu ko tādu? Tie ir HAARP viņi, kas sēž savā tornī un kontrolē neaizsargātas būtnes, pēc tam vainojot mēnesi. Jums nešķiet, ka mēness maina spožumu un lielumu ik pa laikam? Tagad tas ir īpaši spožs, jo HAARP to pievelk tuvāk zemei, meklējot jaunus upurus.
Un Paranormal activity.. tur nav nekādu garu, ir tikai HAARP..
Jūs nekad izjutuši HAARP ietekmi? Es pat vairs mūziku nespēju normāli paklausīties, jo viss ir pilns ar HAARP un 25.kadriem, kā arī apgrieztiem, nelabiem tekstiem. Izslēdzu pat mobīlo, lai viņi nevar man piezvanīt. Es uzliktu kameru, lai izspiegotu sevi, bet man bail.
Ko man darīt?
stellachka
Re: HAARP ietekme uz mani
31.08.2015 01:59
jaa, es dzirdeju, mka HAARP tgd esot mobilo tiklu starojumā, tgd vienmer izsledzu wifi pirms guleetieshanas, pareizi mamma teica- tie starojumi ir slikti!! wifi paradijas veelaak, noteikti tas ir kkas advanceetaaks un nelabaaks par vnk HAARP.
es neiznu ari ko darit :(((
Re: HAARP ietekme uz mani
31.08.2015 12:49
Tev dereetu kaads no Aleksa kokteiliem, tas paliidzees pret HAARP, kakiem kas veel tev sliktu, launo meenesi un iespeejams pat pret kodeem ( tavs jautaajums no ginekologiskaas sadalas).......
Re: HAARP ietekme uz mani
31.08.2015 12:52
123 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tev dereetu kaads no Aleksa kokteiliem, tas
> paliidzees pret HAARP, kakiem kas veel tev sliktu,
> launo meenesi un iespeejams pat pret kodeem ( tavs
> jautaajums no ginekologiskaas sadalas).......

:D :D :D
Re: HAARP ietekme uz mani
31.08.2015 12:54
Tai ginekoloģijas sadaļā vēl ir tāds pods, ka saprotošā un marucis ir viena persona.

Lai gan... varbūt tā ir kāda viņas kode, kas raksta no tā paša datora. :D
Re: HAARP ietekme uz mani
31.08.2015 14:09
Nav jau vairs raksta ginekoloģijas nodaļā. Un es jūtu, ka tūlīt te arī nebūs...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: HAARP ietekme uz mani
02.09.2015 18:56
Ieskatam:
HAARP: https://en.wikipedia.org/wiki/High_Frequency_Active_Auroral_Research_Program
....
Re: HAARP ietekme uz mani
03.09.2015 00:30
Paldies,labi izsmējos :D ;)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 5?
Ziņa: