Mans pašreizējais kokteilis. Cik jēdzīgs jums tas liekas?

Aizsāka alexis 

Haloperidols 15mg
Tizercīns 225mg
Cisordinols 100mg
Olanzapīns 20mg
Flux 80mg
Lorazepāms 5mg
Klonazepāms 2mg
Malacis! Ej uz rekordu!
Re: Mans pašreizējais kokteilis. Cik jēdzīgs jums tas liekas?
30.08.2015 20:30
kāda tev starpība, ko citi domā, ja vēl nesen lielījies, ka labāk patīk dzīvot zāļu mākonī... tā ka -tik uz priekšu...
Re: Mans pašreizējais kokteilis. Cik jēdzīgs jums tas liekas?
31.08.2015 01:33
Nefiga sev kokteilis? Kas tev pa Diagnozi? :) Man brīžiem gribās smieties, ka jūs tādus kokteiļis te sauciet!!! Manējais ir daudzas rijis, kamēr tiku pie savējām kas man der. Tagad 3 truxāli un 1 klonazepāms, pamazām metu nost un pagaidām nesūdzos. Kas tev tā pa psihiatri? Visus tavus minētos esmu dzēris un zinu kā es jūtos un kādas blaknes man bija. Manējām zālēm blaknes nav.

Nu ja par to kā man liekās, ir atbilde ar jautājumu, a kā tev pašam liekās, palīdz un der, vai ir sūdīgi paļubomu???? Jo uz svešām smadzenēm ir grūti atbildēt, kā mums liekās tavs kokteilis, man liekās, ka tas ir perebors!!!
Vispār jau būs jāceļ haloperidols uz 30mg un tizercīns uz 300mg. Pamēģināju dzert mazāk, bet prasās vairāk.
Kas Tev par simptomiem ir tagad, ka prasās vairāk?
Re: Mans pašreizējais kokteilis. Cik jēdzīgs jums tas liekas?
01.09.2015 22:29
alexis Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Haloperidols 15mg
> Tizercīns 225mg
> Cisordinols 100mg
> Olanzapīns 20mg
> Flux 80mg
> Lorazepāms 5mg
> Klonazepāms 2mg


Nevar visu aizvietot ar vienu - kālija cianīdu ? Vismaz diezgan ātrākā veidā panāksi vēlamo rezultātu... a tā ar visiem kokteiļiem vel ilgi būs jāgaida uz to svētlaimi..
Re: Mans pašreizējais kokteilis. Cik jēdzīgs jums tas liekas?
02.09.2015 00:17
Man tikai jāsecina, ka psihiatri izrāda stipras jumta braukšanas pazīmes. Vai arī patiesībā viņiem jau nekā cita nav...

Murgs.

Ja kāds grib dzīvot tvaikā un lieto, ko grib, tad viņu sauc par narkomānu.

Kas šitas ir, to laikam labāk neteikt :(
Runcene, ko Tu vaino psihiatrus? Kas man būtu jādzīvo pastāvīgā stresā, ka no blakus mežiņa bērnu koris skan vai arī, lai man gļuko lieli briesmīgi kukaiņi, no kuriem man ir paniskas bailes.
Tikai lielas devas zāļu man spēj novērst šādas lietas, es esmu pilnīgi rezistents pret mazām kripatiņām.
Un vispār ir apnikušas šīs antipsihiatriskās tendences šajā forumā, tas tomēr, cik man zināms, saucas "Psihiskā veselība", nevis, piemēram, "Emocionālā higiēna". Esmu dziļi pateicīgs tiem valsts psihiatriem, ar kuriem man bijusi saskarsme.
Ikvienam parastam cilvēkam, kas būtu sācis šos lietot tāpat un uzkāpjot līdz šādām devām, sekas būtu nenormāli gļuki vai pat nāve, ja tos pārtrauktu lietot. No pusgada 2mg klonazepāma kursa pēkšņas pārtraukšanas vien sāktos delīrijs un būtu nenormāli sūdīgi vairāk kā nedēļu vismaz.
Man ne tik vien bērnu koris dziedātu mežā, bet censtos mājās ar cirvjiem ielauzties. :D
Re: Mans pašreizējais kokteilis. Cik jēdzīgs jums tas liekas?
02.09.2015 23:11
Problēma jau ir tur, ka, nerisinot lietas, tās devas tiešām ar laiku ir jāceļ. Mums jau te forumā ir zudušie.

Katram sava darīšana, es iebilstu vien pasaules pieredzes vārdā un lai apdomājas kāds jauniņais, kas tikko nokļuvis ierakumos.

Bet antipsihiatriskas tendences ir vērojamas visur pasaulē arī pašu psihiatru un psihiatriskās klīnikās strādājošu psihologu vidū, lai mudinātu cilvēkus domāt. Tā kā es esmu tikai ziediņi.

Tai pašā laikā var jau psihiatrus saprast: kāda jēga pūlēties pret sniega lavīnu par to valsts žēlojumu -- iedod kaudzi ar receptēm, un esi uzreiz labais.
Nejēdzīgs kokteilis!
Man no benzodiazepīniem atkarība laikam neveidojas, to secinu pēc tā, ka, nodzēris lorazepāmu gandrīz 3 gadus, aizbraucu dzīvoties uz Grieķiju un nepaņēmu šo līdzi; nu nebija man ne mazākā atcelšanas sindroma. Arī tagad varu pārtraukt lietot uz dažām dienām, un nekas nav. Tāpat ir arī ar alprazolāmu un klonazepāmu.
Rietumos antipsihiatriskās tendences bazūnē galvenokārt scientoloģijas baznīcas finansēta organizācija. Scientoloģijas baznīca uzskata, ka daudzus citplanētiešus uz viņu planētām iznīcinājuši viņu vietējie psihiatri.
Yeah... īstā lieta, kam uzticēties, ne?
Re: Mans pašreizējais kokteilis. Cik jēdzīgs jums tas liekas?
03.09.2015 14:34
Nē, scientoloģija galīgi nav manā interešu lokā. Runāju par speciālistiem, kas strādā psihiatrijā.

Bet Tu dzer savus kokteiļus un dzīvo mierīgi.
Re: Mans pašreizējais kokteilis. Cik jēdzīgs jums tas liekas?
03.09.2015 14:38
Bet par ko Tu apvainojies? Tu uzdod jautājumu par savu kokteili. Es uzskatu, ka Tu dari galīgas muļķības.

Un antipsihiatrijai ir dažādas izpausmes un dažādi līmeņi.

Es nenoliedzu, ka ir psihiskas slimības, ka ir depresija, kā to dara scientologi. Es pārstāvu to kustību viedokli, ka ir iespējams palīdzēt arī citādi un samazināt zāļu devas. Turklāt tas nav nekas jauns, nedz vakar dzimis -- tas ir dzimis tieši ārstu psihiatru galvās, kas redz, kā smagās zāles noēd cilvēku personības.



Edited 1 time(s). Last edit at 03.09.2015 14:43 by Runcene.
Bet psihiatrija ar savām, kā Tu teiktu, "ļaunajām" tabletēm ir mani izglābusi. Līdz tam es runāju ar neesošu cilvēku un arī redzēju viņu. Man brīžiem likās, ka viņš ir tikko gājis bojā autoavārijā, tad es bez apstājas raudāju un gāju visiem stāstīt, ka mans labākais draugs ir nomiris. Es totāli neorientējos vidē, domāju, ka esmu kādā citā pilsētā, nevis Rīgā, nekādi neko nevarēju atrast, gulēju uz soliņiem, gāju pa ielu, ar pirkstiem ēzdams salātiņus no kārbiņas utt.
alexis Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Man no benzodiazepīniem atkarība laikam
> neveidojas, to secinu pēc tā, ka, nodzēris
> lorazepāmu gandrīz 3 gadus, aizbraucu dzīvoties
> uz Grieķiju un nepaņēmu šo līdzi; nu nebija
> man ne mazākā atcelšanas sindroma. Arī tagad
> varu pārtraukt lietot uz dažām dienām, un
> nekas nav. Tāpat ir arī ar alprazolāmu un
> klonazepāmu.

Tad jau sanāk, ka tev lorazepāma lietošana ir bez ir medicīniskas vajadzības šobrīd, ja vari vairs nedzert un tad "nekas nav".

Runcene un es arī nesaku, lai vispār iztiec bez zālēm, mēs neesam tik apjāti, bet kokteiļa lieluma lietderība ir apšaubāma. Ja ir ļoti slikti, parasti cilvēki pavada laiku stacionārā un zāles ievada intravenozi, ne braukā uz Grieķiju. Bet visinteresantāk būtu diskutēt, kāpēc katru reizi taisīt diskusijas un prasīt, ko citi domā par tavu kokteili, ja negribi to dzirdēt un tavas domas ir, ka kokteilis ir ideāls?
Esmu bijis arī stacionārā vairākas reizes.
Ber tiešām Tev taisnība, es apsolos vairs neveidot tēmas par saviem kokteiļiem. Un es tiešām uzskatu, ka tagad, kopš palielināju haloperidolu un tizercīnu, mans kokteilis ir vienkārši ideāls.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 21?
Ziņa: