sprāgstošās galvas sindroms

Aizsāka alko 

sprāgstošās galvas sindroms
12.08.2015 00:11
Esmu alkoholiķis un pēc divdienniekiem man parādījies tāds miega traucējums, ko internetā atradu ar nosaukumu "sprāgstošās galvas sindroms". Vai to var ārstēt un vai jēga maz kādam ārstam to stāstīt? Vai tas ir bīstami? Jāsaka, ka pēc tā, negulēta nakts garantēta.
thechemist
Re: sprāgstošās galvas sindroms
12.08.2015 01:06
Man tas pats bija, kad pārstāju lietot antidepresantu Zoloft, tikai man tas bija tieši pirms iemigšanas un īpaši netraucēja, bet pat bija interesanti sireāla izjūta.
Re: sprāgstošās galvas sindroms
12.08.2015 10:33
Man tas nāk kombinācijā ar spilgtiem murgiem. Parasti īsi pirms "sprādziena" ir sajūta /sapnis, ka kāds iesit pa pakausi, vai kaut kas ļoti smags uzkrīt uz galvas. Tad ir sajūta, ka jau atdodu galus. Pēc tam pamostos un ir bailes aizmigt, lai tas neatkārtotos un tas tiešām atkārtojas. Vienas nakts laikā bija kādas 4 reizes.
Re: sprāgstošās galvas sindroms
12.08.2015 13:37
Varbūt drošības pēc uzlikt savilcēju? Santehnikas veikalā var nopirkt liela izmēra priekš ventilācijas caurulēm...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: sprāgstošās galvas sindroms
13.08.2015 19:02
Ku,Tu kā parasti izsaki prātīgu viedokli :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 15?
Ziņa: