vai man sākas F20

Aizsāka viese 

viese
vai man sākas F20
07.08.2015 23:27
Vai kāds man, lūdzu, varētu atbildēt uz šo -- man ir sajūta (drīzak pārliecība), ka mans kaķis ir noskaņots pret mani, ka viņš ar mani manipulē. Skatos viņa acīs un man liekas, ka viņš DOMĀ PAR MANI un kaut ko ZINA vairāk. Nevaru tik labi to aprakstīt, taču sajūtas nav patīkamas. Tās nav tikai tādas pārejošas domas. Tā ir ilgstoša sajūta. Reizēm, kad kaķis uz mani skatās, man kļūst BAIL, tās ir reālas un baisas sajūtas. Man liekas, ka viņs spēj ielīst mana galvā.Viņš zina, ko es domāju. Bieži jūtos vainīga, pat it kā bez iemesla, un tad cenšos kaķa priekšā šo vainu kaut kā izpirkt. Nezinu, ko par to visu domat. Vienkārši viņš manī rada baiļu sajūtu.
Re: vai man sākas F20
07.08.2015 23:44
Noej labāk pie kāda normāla psihoterapeita, nevis lasi internetu. Daži cilvēki māk ne to vien sev uzvilkt virsū.
alexis
Re: vai man sākas F20
08.08.2015 08:44
Pēc šizofrēnijas gluži neizklausās, bet šizotipiskie traucējumi (F21) gan varētu būt.
Nav, ko tērēt nesamērīgu naudiņu kaut kādam tur psihoterapeitam. Psihiatrs mūsu valstī ir par brīvu. Pie tam uzrakstīs zālītes, kas ļoti ātri atrisinās kaķa problēmu. Vecie neiroleptķi šādos gadījumos ir ļoti efektīvi un arī ļoti lēti.
Sorry, Runcene, Tu slavē psihoterapeitus, es atkal fanoju par bioloģisko psihiatriju.
Re: vai man sākas F20
08.08.2015 08:55
Bioloģiskie psihiatri tagad atklātās sarunās nemaz nav tik kautrīgi un diezgan skaidri pasaka, kādas sekas būs, bet zāļu fanus viņi neaiztiek. Turklāt es šīs sekas redzu diendienā -- tāda ģimenes vēsture.

Es nefanoju ne par vienu, ne par otru -- es vienkārši zinu likumsakarīgu rezultātu.

Psihoterapija un psiholoģiskā konsultēšana arī nav nekāds hokejs, par ko jāfano, bet ko cilvēki lieto iespēju robežās, jā, arī no daudzkā atsakoties. Tāpat ir arī vēl citas lētākas metodes, ko cilvēks, ja grib, var apgūt pats.

Bet kaut kādas uzmācīgas domas arī var nozāļot līdz dārzeņa līmenim, kas ar psihoterapiju nekad nedraud.



Edited 1 time(s). Last edit at 08.08.2015 09:01 by Runcene.
Re: vai man sākas F20
08.08.2015 09:04
Turklāt alexi, Tu te esi sācis neveselīgu un absolūti slimīgu konkurenci, kuru es lūgtu neturpināt, jo tam nav jēgas. Tu jau tagad iesaki to savu psihiatru principa pēc. Un, ja te sākas kaut kas tāds, tad forumam nav jēgas.

Tu dzīvo, kā zini -- Tava darīšana. Es pat, kā redzi, Tavas izvēles neapspriežu.



Edited 1 time(s). Last edit at 08.08.2015 14:48 by Runcene.
Re: vai man sākas F20
08.08.2015 13:31
Vienkārši Runcene ir nopirkta,tāpē lobē psihoterapeitu intereses (lasi - naudas kāšanu),es uzminēju Runcene ? :)
Re: vai man sākas F20
08.08.2015 13:40
No savas pieredzes zinu, ka kaķi var būt ļoti riebīgi un var izmantot cilvēku. Viņi ēd gan cilvēka naudu, gan arī laiku. Vislabāk ir tad, ja kaķis ir pieejams, bet ar viņu nav jādzīvo kopā. Mums biroju kompleksā ir resns runcis, kuru ik pa brīdi var sastapt un viņam paieskāt.

Uz terapiju, kaķis, protams, būs jāņem līdzi, lai var adekvāti novērtēt dzīvnieku. Protams, kaķis jau arī nav dumjš un speciālista klātbūtnē pierausies un neizrādīs savu ļaunumu. Tā arī var būt.

Savai psihoterapeitei pastāstīju par forumu un tajā valdošo gaisotni, ka labāk ir pašam saņemties, nekā ārstēties ar zālēm. Viņa nebija sajūsmā, liekas, ka viņas attieksme ir tāda, ka ir slimiem cilvēkiem ir vajadzīgas zāles. Meditācija depresijas slimniekam neder, jo viņš nevar normāli meditēt. Tāpat ar pārējo.

Un ja par uzpirkšanu runā, tad visi Latvijas psihoterapeiti un liela daļa ārstu vispār jau tāpat sevi ir uzpirkuši ar savu alkatību, konformismu un dzīšanos pēc naudas. Ikvienam skaidrs, ka vismaz 50% garīgo slimību cēloņi jāmeklē sociālās problēmās, taču kad Latvijas psihiatri vai psihoterapeiti atklāti ir runājuši par to, ka Latvijas sociāla nevienlīdzība un nabadzība ir bīstama tautas veselībai? Par to būtu jārunā tāpat kā par smēķēšanas un alkohola kaitīgumu, bet nerunā. Jo Latvijas labējā, banku un labējo pakalpiņu, labējo mēdiju pārvaldītajā sabiedrība šāda atklātība dārgi maksātu. Un tad nu ārsti iemidzina savu sirdsapziņu un nedara savu pienākumu pret sabiedrību. Tas pats attiecas arī uz privātā sektora labdarības organizācijām. Arī tās ir uzpirktas un atbalsta noteiktu terapijas veidus un nevis būtiskas pārmaiņas sabiedrībā, no kurām būtu daudz lielāks efekts. Sabiedrības pārmaiņas prasa politisko aktivitāte, bet tam trūkst drosmes un atbildības.



Edited 1 time(s). Last edit at 08.08.2015 13:47 by miksa.
Re: vai man sākas F20
08.08.2015 14:39
Es teiktu, ka vnk vajag izmest kaķi un miers. nevajadzēs ne terapeitu, ne psihiatru..
Re: vai man sākas F20
09.08.2015 00:02
Un kaadas ir tavas sociaalaas probleemas, Miksa? Tas ka tu nepabeidzi augstskolu, straadaa darbu, kas tev riebjas un esi viens ir vainiigi politiki?
Re: vai man sākas F20
09.08.2015 01:04
Bērnība un studiju gadi bija smagi. Lai nu tas paliek, tagad varbūt man ir labāk, nekā dažam labam. Un tomēr - lielākā nejēdzība, kas jāpiedzīvo, ir valsts prasība, ka Latvijā pilna laika darbs ir jāsavieno ar pilna laika studijām. Latvijā studiju finansēšanas kārtība diemžēl ir tāda, ka tam tā jānotiek. Nogurums un laika trūkuma izjūta dzen izmisumā.



Edited 4 time(s). Last edit at 09.08.2015 01:22 by miksa.
Re: vai man sākas F20
09.08.2015 18:10
Beidz raudāt, miksa! Man ir vairāk gadu, kā Tev, arī nav ģimenes, arī ir jāstrādā, bet es tikko pabeidzu augstskolu.

Lai uzturētu tos, kas studē, valstij nauda no kaut kurienes ir jāpaņem un jānopelna. No kurienes ņemsim peļņu, ja ražošanas Latvijā nav un pat savus no Ulmaņlaiku senčiem mantotos nekustamos īpašumus (zeme ir ražošanas līdzeklis!) esam pārdevuši zviedriem, kanādiešiem, u.c.? Lielveikali pieder ārzemniekiem, rūpnīcas- ārzemniekiem un peļņa arī tiek ārzemniekiem. Un mēs visi pa druskai esam piedalījušies Latvijas iztirgošanā.
Re: vai man sākas F20
09.08.2015 18:15
Tava psihoterapeite par forumu saprata to, ko Tu viņai pastāstīji un tā, kā Tu pats visu uztver.
Ja Tevi forumā nekas nesaistītu, tu te neuzturētos.

Ja jau Tu gribi nozāļoties kopā ar depresiju- kas Tev to var liegt? Es esmu iemācījusies tikt galā ar depresiju, neizdzerot nevienu tableti, tāpēc zinu, ka tā ir "nepareizas domāšanas vaina". Psihologi, psihoterapeiti, meditācijas un pašanalīze (apgūta grupu nodarbībās pie psihologa), daudz psih. literatūras gan ir bijis. Rezultāts ir tāds, ka man tagad nav nedz depresijas, nedz zāles vajag.
Bet Tu jau tikpat slinks, cik resns- Tev vajag, lai ar zālēm pauri aizpičkā... :D



Edited 2 time(s). Last edit at 09.08.2015 18:18 by kachenite.
Re: vai man sākas F20
09.08.2015 18:36
viese

Vispār kaķis kā jau plēsoņa vēlas saimnieka nāvi. Un tas nav nekas jauns. Viņi mēdz būt visai ļauni. Pārējais viss ir atkarīgs no tā, kā kurš cik ļauj viņam ar sevi manipulēt.

Bet Tavā gadijumā es ieteiktu no kaķa atbrīvoties. Jo Tu nespēj noturēt savu pozīciju kaķa priekš. Nez kā Tev tas izdodas cilvēku priekšā, kuri ir par galvas tiesu ļaunāki un viltīgāki...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: vai man sākas F20
09.08.2015 23:14
Ku,tu izsakies prātīgi,kur ņēmi saprašanu?
Re: vai man sākas F20
10.08.2015 13:27
Da sociālās problēmas ir visiem, kā kurš to uzskatu, kurš uzskata to kā nervu problēmas, kurš uzskata, kā tāda ir dzīves normāla realitāte.
Re: vai man sākas F20
10.08.2015 13:45
Lāsēns♥

Sakrāju pa mazam gabaliņam.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
mad ku!
Re: vai man sākas F20
10.08.2015 17:17
...prātvēders...:)
Re: vai man sākas F20
11.08.2015 21:00
Cilvēki gan ir jocīgi, vienu kaķi nevar savaldīt. Ko lai saka kovboji, kuriem prērijās jātiek galā ar simtiem kaķu!
https://www.youtube.com/watch?v=Pk7yqlTMvp8
Re: vai man sākas F20
01.12.2015 21:14
Nē, nesākas. :)

Šim kaķim atrodi citas mājas. Un tā BŪS pareiza izvēle.
Re: vai man sākas F20
12.12.2015 13:50
alexis Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Pēc šizofrēnijas gluži neizklausās, bet
> šizotipiskie traucējumi (F21) gan varētu būt.
>
> Nav, ko tērēt nesamērīgu naudiņu kaut kādam
> tur psihoterapeitam. Psihiatrs mūsu valstī ir
> par brīvu. Pie tam uzrakstīs zālītes, kas
> ļoti ātri atrisinās kaķa problēmu. Vecie
> neiroleptķi šādos gadījumos ir ļoti efektīvi
> un arī ļoti lēti.
> Sorry, Runcene, Tu slavē psihoterapeitus, es
> atkal fanoju par bioloģisko psihiatriju.

Tas atkarājas, kādam kāds stāvoklis un patīk vai nē, man personīgi psihoterapeits, man ir tukša smadzeņu skalošana!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 17?
Ziņa: