Skaņa

Aizsāka aanneettee 

Skaņa
01.08.2015 15:47
Labdien, mani jau kādu laiku nomoka viena lieta. Esmu 18 gadus veca.
Jau vairākus gadus man ir tā, ka dažreiz, īpaši vakaros, es apkārt notiekošo dzirdu savādāk. Tas uznāk aptuveni 1 mēnesī. Škaņa ko rada TV vai veļasmašīna, vai jeb kas cits ir savādāka, pat nemāku izskaidropt- dobāka, lēnāka, tas ilgst aptuveni 10 minūtes, un tad pāriet. Kāpēc tas tā ir un par ko tas varētu liecināt. Mani tas ļoti kaitina un arī uztrauc...
alexis
Re: Skaņa
01.08.2015 18:58
Izklausās pēc šizofrēnijas sākuma stadijā. Nedrīkst nokavēt ne mirkli, kamēr slimība vēl nav padziļinājusies. Steidzami jādodas pie psihiatra un jāsāk lietot medikamenti, kamēr vēl ir kaut cik veiksmīga prognoze.
Un tiem, kas bāžas priekšā pakaļā ar savu psihoterapiju, gribu teikt, - nekāds tur terapeits bez zālēm neizmainīs veļasmašīnas vai televizora skaņas.
thechemist
Re: Skaņa
01.08.2015 18:58
Tā it kā aizliktu ausis, bet bez īpašām skaļuma maiņām, tikai viss tāds neparastāks pēc skanējuma paliek? Ja jā, tad man tā arī ik pa laikam ir.
Savukārt, pirms aizmigšanas man pēdējā laikā ir tādi kā elektriskie sprādzieni galvā, vot tas gan ir dīvaini, varbūt tāpēc, ka par strauju no Zolofta nokāpu.
Re: Skaņa
01.08.2015 20:18
Nu nezinu....
Lasiju ka šizofrēnijas slimnieki vairāk dzird skaņas-balsis. Vai skaņas ko citi nedzird. Es dzirdu to pašu visu, tikai, kā lai paskaidro, pat ne īsti lēnāk, bet dobāk.
Re: Skaņa
02.08.2015 00:40
Vari aiziet pie neirologa.

alexi, jedritavi, nu nav visiem šizofrēnija.
SZxXx
Re: Skaņa
02.08.2015 09:07
Psihiskās veselības sadaļā apspriež pašsajūtu, prātu - psihisko stāvokli. Ja tas Tev nešķiet ietekmēts, bet tikai skaņas uztver savādāk, risinājums var būt neirologs.
Re: Skaņa
03.08.2015 15:14
Palasi- varbūt, tas ir tinnīts jeb šņākšana, sīkšana, ausīs? Tad pie LORa jāiet.
Re: Skaņa
10.08.2015 13:31
Manai sievai, ausīs skanēja, aizgāja izskaloja ar sprici un visss, varbūt tā ir problēma, es vispār nesaprotu, kāpēc forumā iesākt meklēt problēmas risinājumu un problēmu, ja nav iziets Ģ.ārsts un tāā tālāāk! Es tikai pieskāros forumam, jo ārsti neko nepalīdzēja un risinājuma viņiem nebija tikai zāles! Kas esat bailīgi aiziet pie ārsta????
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 17?
Ziņa: