Mūzika galvā...

Aizsāka Vlaceslavs 

Mūzika galvā...
28.06.2015 03:33
Sveiki! Nezinu kur īsti griezties un kas varētu palīdzēt. Viss sākās pāris mēnešus atpakaļ, kad klausījos vienu dziesmu itin bieži, līdz galvā iesēdās... Okei, sākumā tam nepievērsu uzmanību, kas gan nepadungo kādas dziesmiņas? Bet tagad jau ir pāris mēneši riņķī un man visu laiku skan kaut kādas melodijas. Nesen pa radio dzirdēju vienu dziesmu, tagad jau kādas 4dienas viens un tas pats. Man tā jau ir grūti koncentrēties, bet tagad es vispār neko normālu nevaru izdarīt. Vienīgais klusums ir kad ar kādu runāju... Ir idejas kā tikt vaļā? Paldies!
Re: Mūzika galvā...
28.06.2015 11:08
Da te vis jau parto ir aprakstīts kur, ko un kā, cik varjau!
Laikam būšu pavirši meklējis, varbūt vari man atsūtīt kādus linkus?
Re: Mūzika galvā...
28.06.2015 14:12
Mēs te nevienu neārstējam. Ar to var sadzīvot vai lietot kādas zāles, ko izraksta psihiatrs. Ja vien tās ir halucinācijas. Ja nav, tad tas pats.
Neprasu, lai kāds mani ārstē! Tikai kādus zinošus ieteikumus no zinātājiem. Tad kam šis forums domāts, ja uzdodi jautājumu un saņemi pretī uzbraucienus...
Re: Mūzika galvā...
28.06.2015 17:23
nebija uzbrauciens es šinī forumā sāki meklēt citas alternatīvas, tad kad izgāju, ģārsti, neirologu, pasihologu, psihiatru un beidzot psihiatru un sākās vis ar zālēm. Un tad tikai šeit meklēju un mocījos savos stāstos un murgos, tāpēc sāc ar ārstiem....
Enfuego
Kaut kas nelīmējās kopā Tevis rakstītajā, saputroji mani vēl vairāk. Kur ir kaut kas par to aprakstīts un ja ir, tad padalies ar informāciju!
Tu gribi teikt, ka Tev tik garš ceļš bija jāiet, lai tiktu skaidrībā?
Re: Mūzika galvā...
29.06.2015 01:39
Da man bija ta tā, ka man likās ka esmu jucis prātā, tu zini uzraksti dr.lv meklēšanā enfuego, tur esmu rakstījis tādus palagus, ka man vnk vairs negribās atcerēties, man arī bija mūzika galvā, bet man bija uzmācīga mūziga, un man vi'na nepatika, un es un man sākās trauksme, ka man skan mūzika galva, bet īstenība tas ir katram cilvēkam, kad atcerās kādu labu mūzānu un klausās savā galvā, viņi parto neuzstraucās, bet ja cilvēks jau sāk uzskatīt ka, tas nav normāli tad jau tā ir problēma.

1. Kāda mūzika, patīkama vai nē?
2. Citi simptomi arī ira?
3. Cik ilgi jau tev tā muzīka?
4. visu laiku tev skan galvā mūzika?
5. Pīpē, alkohols vai narkotikas?

Saproti šitā nervu jeb citi dēvē psihe ir baigi plašs un joprojām nesaprotams jēdziens!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 13?
Ziņa: