iekomentējiet manu jauno kokteili!

Aizsāka alexis 

alexis
iekomentējiet manu jauno kokteili!
25.05.2015 19:31
Haloperidols 30 - 40mg dienā
Tizercīns 300 - 400mg dienā
Olanzapīns 30mg dienā
Flux 80mg dienā
Lorafen 5 - 10mg dienā

Mani pašu ļoti apmierina šāds zāļu salikums! :)
Re: iekomentējiet manu jauno kokteili!
25.05.2015 22:05
Svētā Lurdas Dievmāte, lūdz par šiem cilvēkiem. Veselība, atšķirībā no bagātības, ir Dieva dāvana, kas var būt visiem cilvēkiem, tā nav jāņem vienam cilvēkam nost, lai iedotu citam cilvēkam. Tāpēc, esi žēlīgs Kungs un palīdzi cilvēkiem viņu ciešanās. Svētā Lurds Dievmāte, lūdz par mums!
Un kādas ir izjūtas un efekts, kopumā, no tāda zāļu kokteiļa?
šnabrakadabra
Re: iekomentējiet manu jauno kokteili!
26.05.2015 00:35
viskijs + ābolu sula. vienkāršs, ģeniāls un efektīvs .
gotie

No sirds iesaku Tev haloperidolu un tizercīnu, abi medikamenti ir ļoti lēti, nebūs izmesta vesela kaudze naudas pie psihoterapeita. Es ar šīm zālēm esmu kļuvis harmonisks, vienmēr mierīgs, ne par ko neuztraucos, atslābināts, relaksēts, galva tīra no uzmācīgām domām un stresiem utt.
Re: iekomentējiet manu jauno kokteili!
26.05.2015 11:58
Paklau, alexi, šajā forumā nevienam pacientam nav atļauts tādā līmenī citam ieteikt medikamentus. Tu taču neesi gotie psihiatrs.

Haloperidols vispār ir medikaments, ko psihiatrijā pārsvarā lieto neatliekamajā palīdzībā savu daudzo blakņu dēļ.
"vienmēr mierīgs, ne par ko neuztraucos, atslābināts" - tas ir viens. Bet kā ir ar aktīvo dzīves daļu. Neesi palicis slinks?

Runcene, varbūt nav pamats satraukumam... Es noteikti vispirms konsultētos ar psihiatru, pirms vispār apsvērtu tādu zāļu lietošanu. To, es domāju, katrs saprot. Par heloperidolu vispār ir dzirdēts, ka pataisot par dārzeni...
Kāda vēl aktīvā dzīves daļa? Jūsu tā saucamā "dārzeņa" loma mani pilnībā apmierina :)
Re: iekomentējiet manu jauno kokteili!
16.06.2015 02:55
Nefiga sebe kokteilis. Tev tur drīz būs čau smadzenēm. Galoperidols vispār ir vāks ar savāk blaknēm.
Esmu daudz zāļu dzēris dažnedāžadas, bet man tik liels kokteilis nav bijis, laikam, mana galva vēl nav tik stulba.

Runcen ieteikt var tikai vienu medikamentu, tas klonazepāmu vai alkoholu jo tas vienmēr izručī smagās situācijās.
Skatos, ka šādi ieraksti no alekša puses šeit parādās ik pa laikam. Liekas, tāda lielīšanās, cik es varu izturēt, jo es citu jēgu ierakstiem nemanu. Vesels cilvēks bez tolerances ar šīm devām dienā nākamo dienu nemaz nesagaidīs.
Nu jau esmu samazinājis haloperidolu uz 25mg un tizercīnu uz 250mg, vairs tik daudz nevajag. Olanzapīnu gan dzeru 30mg, plus esmu pievienojis cisordinolu 100mg dienā.
Kas jauns, alexi? Vai pa šo laiku no šāda kokteiļa ir kādas blaknes parādījušās?

Varbūt vairs jau vispār neko nedzer.
Overdose
Re: iekomentējiet manu jauno kokteili!
28.08.2020 12:57
Kāds efekts no tāda kokteiļa?
Filips98
Re: iekomentējiet manu jauno kokteili!
03.04.2021 19:18
Ar kādu diagnozi ir šis kokteilis? Man kaut ko līdzīgu izrakstija pret depresiju, bet liekas par smagu. Guļu 14h dienā. Sazāļots esmu, domu nav, tādā ziņā palīdz, bet fiziskā ziņā ir bēdīgi.

Man ir

Haloperidols 30mg dienā
Tizercīns 200mg dienā
Olanzapīns 30mg dienā
Lorafen 2.5mg dienā (vakarā)
Depresijai parasti ir antidepresanti.te visas zales šizofrenijai izskatas.
Koviderastija
Re: iekomentējiet manu jauno kokteili!
04.04.2021 13:26
Te jau kā teica nācijas vectēvs: es neko nejūtu, ir zaibis. Tas parfrazejot.
Hugu Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Depresijai parasti ir antidepresanti.te visas
> zales šizofrenijai izskatas.


Oi, būtu pārsteigts, cik daudziem izraksta neiroleptiķus. Pēdējā laikā uzskata, ka tās vienīgās drošās zāles, jo nav atkarības.
šeit būt vairs negribu
Re: iekomentējiet manu jauno kokteili!
05.04.2021 13:46
Mani no cilpas glābj Lorafen un Cycladol, žēl ka katru dienu nevar lietot, līdzīgi alķītim.
Re: iekomentējiet manu jauno kokteili!
05.04.2021 16:54
Žēl, ka tik neizglītoti pacienti joprojām sēž zāļu cietumā :)
superfly
Re: iekomentējiet manu jauno kokteili!
05.04.2021 18:10
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Žēl, ka tik neizglītoti pacienti joprojām
> sēž zāļu cietumā :)


Tu nu gan mums esi izglītots :D
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 19?
Ziņa: