Nu ka te jums ta iet sejieniesiem?

Aizsāka enfuego 

Nu ka te jums ta iet sejieniesiem?
13.05.2015 01:45
Man nekas nav mainijies tikai es izskiries ar sievu, nevaram vnk kopa sadzivot bernus audzinam kopa, bet dzivojam atseviski, man ir savu uzskati vinjai savi. Ta nekas nav mainijies zales joprojam Truxals 1-3, un klonazepams 1-2, ka kuro reizi, nedaudz depresija, nu tad man to iedeva man atkal kautkadu antidepresantu, tagad slinkums iet lasit, bet tadas mazas sakums vinjam ir anafrilins vai kautka tā, antidpresants, tjipa lai es butu dzivespriecigaks, jo negativi uz visu skatoties, pec sievas skirsanas. Ar alko ir ka vienmer 3 menesi maks noturet, varetu vairak, bet tad nevienam nedrikst man blakus dzert. Tagad man jasak jauna dzive, es pie sevis domaju, da kam es nafig esmu vajadzigs, bet visi no malas saka jauns simpatisks puisis, bet es saku pretejo, nu to laikam sauc par depresiju. Bet ja ta reali, ja draudzenei paradisu otro grupu vinja padomas nenromals, un ja uzzinas ka edu tabletes. Tad es nedomaju negatiivi, bet reaalistiski. ja man peksnji butu riktiigs piķis es uzreiz skatītos un priecātos, ka varu naudu realizēt. Kautgan uzvedos ka visi citi. Ja tads raksturs ka man nav nevienam sai pasaule tas to4na, ja ir tad vinja ari ir dzeraja. Secinu ka ir depresija, tikai darba un ar attieciigiem kolegiem ar kuriem es stradaju un kontakteejos mani uzjautrina, mani tuvinieki un apkarteejie tadi nav, esmu garastavokla cilveks. Vot tāds ir mans ceļš daržreiz liekas, ka man ir lāsts, mana mamma kautko te lej par lāstiem, ka tā būs un es tur neko nevarēšu izdarīt. Da hren viņ zin.

Nu a ko jūs darat, kurš jau ir izārstējies?????????
Dr.Shiatrs
Re: Nu ka te jums ta iet sejieniesiem?
15.05.2015 15:47
Nu skaidrs viss ar Tevi. Jaunus dauņus jau ražo šai pasaulei?
Re: Nu ka te jums ta iet sejieniesiem?
15.05.2015 21:26
Varētu būt ka jā, bet daunis vel nēsmu!!



Edited 1 time(s). Last edit at 15.05.2015 21:33 by enfuego.
Re: Nu ka te jums ta iet sejieniesiem?
15.05.2015 22:06
>> enfuego Kāds tev loceklis un kā darbojas? Varbūt tur ir problēmas un tad tās pārlec uz citām dzīves jomām. Ja fundamenti nav kārtībā, kad skrien un priekšu vai lec atpakaļ, bet īsta vietā nekad nebūs. Un tad sākas frustrācija, depresija un alkoholisms. Varbūt to visu var sakārtot. Mani arī tas interesētu!
Re: Nu ka te jums ta iet sejieniesiem?
15.05.2015 22:57
Kas loceklim, loceklis izspilda savas funkcijas un sieviete vienmer ir bijusi apmierināta!
Re: Nu ka te jums ta iet sejieniesiem?
16.05.2015 20:54
Enfuego,esi sācis lietot klonazepāmu? Nu nu..
Re: Nu ka te jums ta iet sejieniesiem?
17.05.2015 00:38
nu ne, es jau sen esmu izārstēts pacients :)
mad smīkņādams
Re: Nu ka te jums ta iet sejieniesiem?
19.05.2015 13:32
>> enfuego Kāds tev loceklis un kā darbojas? Varbūt tur ir problēmas un tad tās pārlec uz citām dzīves jomām. Ja fundamenti nav kārtībā, kad skrien un priekšu vai lec atpakaļ, bet īsta vietā nekad nebūs. Un tad sākas frustrācija, depresija un alkoholisms. Varbūt to visu var sakārtot. Mani arī tas interesētu!

...es te skatos, ka parādijusies jauna jumprava, kurai acu zīlītes pipelītes formā...varbūt ka sanāks normāls kasiņš...:)...kaut kur lasīju - я к вам
приду, сделаю скандал и нам будет весело...
mad smīkņādams
Re: Nu ka te jums ta iet sejieniesiem?
19.05.2015 13:35
...ak jā...enfuego, Tu beidzot tiec skaidrībā - sieva tevi pasūtīja, vai tomēr ne???...tepat blakus tēmā īdēji, ka viņa iestigusi azartspēļu dumbrājā, šajā - ke esat katrs uz savu roku...
...vo, dirsējs...:)
Re: Nu ka te jums ta iet sejieniesiem?
19.05.2015 19:27
Man arī sākumā likās, ka miksa ir kāda jumprava.

Hoi, mad, jau gribēju taujāt ku! par Tavu labklājību, man no galvas neizejošs anarhists :)
mad runcenei
Re: Nu ka te jums ta iet sejieniesiem?
19.05.2015 23:28
...nja...kā redzi, esmu žirgts kā nužņika tārps...bija periods, kad neko negribējās...bet nu atkal sāk gribēties..:)...starp citu, tepat vien biju, tikai neklabināju klavu...:)...ehhh, labi, ka kāds mani atceras ar labu vārdu...:)
Re: Nu ka te jums ta iet sejieniesiem?
24.05.2015 16:10
Es nesaprotu kā var dzīvot kopā, bet tanī pašā laikā nekopā, mums ir ir tādas attiecības. Seks ir viss ir, bet sadzīvot nevaram, mani ir savi mērķi, ko lai dara, ka sieva vēl uzskata sevi par jaunu, bet es saku, ka ambīcījas vairs nav tik svarīgas. Darbs ārstē visas problēmas, bet sievietes tikai sabojā nervus.
Re: Nu ka te jums ta iet sejieniesiem?
24.05.2015 16:15
Karo4i rozā brilles vairs negribu, mērķis ir uzstaisīt māju kur nosprāgt!
mad garāmejot
Re: Nu ka te jums ta iet sejieniesiem?
28.05.2015 13:05
....dažām kazām gaismu galvā var ielaist tikai cirvis...
Re: Nu ka te jums ta iet sejieniesiem?
16.06.2015 02:44
mad tu par bābām??? Vai atkal es tavu svešvalodu nesaprotu!



Edited 2 time(s). Last edit at 16.06.2015 02:50 by enfuego.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 3?
Ziņa: