negatīvisms

Aizsāka minniemouse 

negatīvisms
22.04.2015 16:12
Man vairākus gadus bija depresija un VD, gāju pie psihoterapeita, psihiatra, dzēru zāles, laika gaitā esmu mēģinājusi iet pie dažādiem ārstiem, arī zāles esmu dzērusi dažādas. Bija pavisam sliktais brīdis, kad neko nedarīju dzīvē, necēlos no gultas ārā, graizījos un mēģināju pašnāvību taisīt, bet tas pārgāja. Ja neskaita to, tad viss cits šķita bez rezultātiem, bija slikti vai normāli, bet nekad labi. Psihoterapeite teica, ka jāapmeklē vēl terapija, psihiatrs - ka jāpadzer vēl zāles.

Tagad ir pagājuši vairāki mēneši kopš pārtraucu ārstēšanos, jo man apnika, neredzēju rezultātus un man gribas būt normālai, nedzert zāles utt. Vispār grūti bija saņemties katrai vizītei pie ārsta, nejutos ērti viņu klātbūtnē. Kopumā es nejūtu tādu ļoti lielu atšķirību starp to laiku, kad ārstējos, un tagad, bet ik pa laikam man tā teikt aiziet širmis ciet un uznāk agresivitāte, raudulība, trauksme, uzmācīgas domas, nevēlēšanās dzīvot, bezmiegs utt. Ik pa laikam mēdzu iedzert kādu trankvilizatoru vai miega tableti, bet tas ir reti. Ikdienā vienkārši jūtos negatīvi, neapmierināti, visur saskatu slikto, jūtos nevienam nevajadzīga, vientuļa. Cenšos domāt pozitīvi, esmu lasījusi literatūru par pozitīvo domāšanu, meditējusi utt. , bet ilgtermiņā sliktais noskaņojums vienmēr atgriežas. Nekas traks, bet grūti dzīvot ar šādu negatīvismu. Ar terapiju un zālēm bija līdzīgi, varbūt tikai nedaudz labāk. Es vienkārši nezinu, ko lai dara, lai dzīve kļūtu gaišāka. Negribu visu dzīvi nodzīvot depresīvi.

Jautājums ir tāds - ko jūs ieteiktu man, lai justos labāk, sāktu domāt pozitīvāk? Ko jūs paši darāt lietas labā? Vai jums psihoterapija un zāles palīdzēja?



Edited 1 time(s). Last edit at 22.04.2015 16:13 by minniemouse.
Re: negatīvisms
22.04.2015 19:12
Vitamīnus.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: negatīvisms
22.04.2015 20:57
Viss atkarīgs no tā, cik Tu tālu psihoterapijā sevi atkodi, cik spēji saprast un pieņemt (nenobijies), cik turpini to, ko iesāki un saprati. Cik dziļi izjuti, kā esi veidojusi attiecības ar vecākiem, kāpēc tā bija, kā veido tagad ar citiem, kā redzi pasauli, vai spēji atlaist to, ko derētu atlaist, vai iemācījies par sevi pastāvēt. Psihoterapija ir smalka būšana, to jau tak droši ka zini, bet viņam patiesībā tikai ir spoguļa uzdevums -- pēc tam ar visu to info Tu vari darīt, ko vien gribi. Un vēl viņš ir atbalsts, kad gribi kaut ko sevī mainīt.

Zāles jau pa lielam visiem kaut cik palīdz, vismaz tiem, kas tās lieto un atrod tādas, kuras viņiem der.

Pēc statistikas komplekts psihoterapija + zāles ir diezgan veiksmīgs.

Es domāju, ka es arī ietilpstu tai procentā. Ņemot vērā to, ka manā dzimtā ļauži, kas tikai ar zālēm dzīvo, izskatās ļoti bēdīgi.

Psihoterapija, ja to ņem nopietni, izdzen arī krietnu daļu bērnišķīguma un pozīciju "esmu uz visiem apvainojies un visi man kaut ko ir izdarījuši".
Re: negatīvisms
22.04.2015 22:13
Ļoooooti redzēts stāsts.... redzēts, jo līdzcilvēks ar tādām problēmām cīnījās.
Pats to daļēji uz savas ādas esmu baudijis, bet nu te ir čau, varu vien vēlēt veiksmi un izturību sagaidīt to dienu kad tas pāries pats par sevi, jo dažkārt tiešām liekas, ka ir gadījumi, kad nepalīdz nekas...
Kkādam iekšējam armagedonam jānokrīt, lai prāta un organisma daļas aprieztos rinķī un dzīve šķistu citādāka...

P.S. vitamīni noteikt ! Piem. man, ja neko pret depresiju un distoniju ganjau nepalīdzēja, tad spēku pret viņiem turēties pretī noteikt deva



Edited 2 time(s). Last edit at 22.04.2015 22:17 by normālis.
Re: negatīvisms
23.04.2015 17:29
Paldies par atbildēm! Hmm, par kādiem tieši vitamīniem jūs runājat? Varētu sīkāk, lūdzu, par to pastāstīt?
Re: negatīvisms
23.04.2015 18:33
Parasti visiem iesaku sākt ar nedārgiem Livol Multi Total. Kaut gan pavasaros un rudeņos var palietot arī kādus labākus. Piemēram Vitiron vai Vitamax. Dažkārt tiem ir akcija. Nu un vēl papildus, citā ēdienreizē, it īpaš pavasaros un rudeņos derētu palietot C vitamīnu 400 vai 500 mg tabletēs. Arī ieteiktu izvēlēties no Livol. Es neesmu Livol izplatītājs :) Vienkārši tas ir populārs produkts ar stabilu kvalitāti. Ja ir nogurums, Livol multi Total var lietot arī pa dīvām tabletēm bet jāskatās vai ar to netiek traucēts miegs.

Un vēl, jāņem vēra, ka ne katram tas darbojas. Pirmais efekts parasti jūtams pāris nedēļu laikā. Bet stabils veselības uzlabojums (nesaslimšana kopā ar citiem slimošanas sezonās) izveidojās 3...5 gadu laikā.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: negatīvisms
23.04.2015 19:09
Skaidrs, paldies, noteikti apskatīšos un padomāšu par iegādi. Kas ir tie efekti, ko vitamīni sniedz?
Re: negatīvisms
23.04.2015 21:30
Hmm? Kaut kā līdz šim man to neviens nav jautājis. Es padomāšu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: negatīvisms
24.04.2015 21:57
ku! ilgi domā, es arī gribu zināt atbildi :D
bet nu ja tik kritiski uz to paskatas, tad nu var pētīt katru vitamīnu atsevišķi un skatīt aprakstu kāda viņam ir nodarbošanās....
Re: negatīvisms
24.04.2015 23:23
Vispār tā pauze bija domāta priekš tam lai Jūs paši iedomatos. Bet es aizmirsu, ka te ir psihiskās veselības sadaļa...

Viss ir ļoti vienkārši, kad cilvēks jūtas vesels un spēcīgs, tad arī stresu viņš parvar vieglāk un ar mazākām sekām.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: negatīvisms
25.04.2015 00:05
nē, to ta es saprotu un tas būtu pārāk vienkārši... visā visumā nemaz esmu par vitamīniem gan interesējies, gan lietojis...
bet autores jautājums par efektiem, uzsveru - efektiem... tas mani gan samulsināja, gan ieintriģēja...te varētu ko interesantāku izdomāt...
Re: negatīvisms
25.04.2015 00:14
Piem. visu B vitamīnu 20 IDD izdzeršana vienā dienā dot tahikardiju vai caureju :D lūk tas ir efekts. Bet tā pat deva pie kārtīgas slodzes dot spēku. arī tas ir efekts.
Re: negatīvisms
25.04.2015 01:46
Puiši, jūs mani pārpratāt. :D ku! iedeva konkrētus vitamīnu nosaukumus un pateica, ka "Pirmais efekts parasti jūtams pāris nedēļu laikā. " - mani ieinteresēja, kas tieši pāris nedēļu laikā ir jūtams pēc to vitamīnu lietošanas. :D Var jau, protams, izlasīt internetā vitamīnu aprakstus/reklāmu, bet likās, ka, ja cilvēks iesaka, tad varēs pastāstīt pēc savas/citu cilvēku reālās pieredzes. :D

Bet katrā ziņā vēlreiz paldies par ieteikumiem, papētīšu vitamīnu jautājumu pati sīkāk.



Edited 2 time(s). Last edit at 25.04.2015 01:52 by minniemouse.
Re: negatīvisms
25.04.2015 01:51
normālis Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Piem. visu B vitamīnu 20 IDD izdzeršana vienā
> dienā dot tahikardiju vai caureju :D

Pēc savas pieredzes stāsti? :D :D
Re: negatīvisms
25.04.2015 10:14
minniemouse

Saproti, vitamīni nav zāles un deva attiecībā pret ķermeņa svaru atrodas pavisam citā, daudz zemākā proporcijā. Tāpēc tas "efekts" ir ļoti individuāls. Bet kopumā vitamīni ir dzīvībai svarīgi amīni (tieši tulkojot) un tādi viņi arī ir. Mūsu uzturā kā likums tie vienmēr trūkst, savukārt cilvēkiem ar palielinātu fizisko vai garīgo slodzi (tas ir šīs sadaļas gadijums) viņus vajag vairāk kā vidējam cilvim. Un ja viņi trūkst, tad tas krīt katram uz savu vājāko organisma vietu, kuram tas ir skelets, kuram āda, kuram iekšējie orgāni bet kuram nervu sistēma (un tas atkal ir šīs sadaļas gadijums).

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: negatīvisms
25.04.2015 10:49
minniemouse Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> normālis Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Piem. visu B vitamīnu 20 IDD izdzeršana
> vienā
> > dienā dot tahikardiju vai caureju :D
>
> Pēc savas pieredzes stāsti? :D :D


Patiesībā jā, bet nu tas tāds atsevišķš gadījums. Nebij tā ka bez iemesla tik daudz izdzēru, bet tas iemesls nerealizējās un pie slinkojoša režīma jutu, ka bik pa daudz vitamīniņš iešauts. Tai pat laikā tā varēja būt sakrītība un iemesls pavisam cits, bet nu maz ticams...
Nu tas tā, gandrīz kā ārpus tēmas ierakstiju, vnk bij labs garīgais un iemetu kādu muļķību :))
Re: negatīvisms
25.04.2015 20:03
Es gribu par vitamīniem izteikt vienu piebildi. Par izmaksām. Nevajag domāt, ka zāles Jūs lietosiet pa 20...30 Eur mēnesī bet vitamīniem pietiks ar 5 vai 10. Tā nekas Jums nesanāks. Protams, var teikt, ka nafigs tad vajag tos vitamīnus ja tie maksā tik pat cik zāles? Starpība ir tur, ka ar vitamīniem Jūs iegūstat veselību veidā kas ir tuvs dabiskam. Un šī veselība ir ar labu rezervi un diezgan stabila. Savukārt zāles kā likums sastāv no indīgām ķīmiskām vielām kas bieži vien bojā ko citu un kā likums, darbojas kamēr Jūs tās lietojat. Turklāt pēc zāļu lietošanas pārtraukšanas nereti ir vēl sliktāk.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: negatīvisms
27.04.2015 14:02
Jā? tevis ieteiktie Livol, tikko skatijos, maksā 7 jevriki par 60 šaibām. Pat dzerot pa divām dienā mēnesim pietiek, ja dzer saudzīgi tas ir diviem mēnešiem. Vienīgi tur nav minerālu, tāka ok, pieplusosim vel tādu pat summu. Joprojām lēti. hmm...
Es dzēru Dion, un ne tikai vitamīnus, bet nu tad tā summa radās uz 30eur mēnesī. Bet šis Livol variants izklausas tiešām uz 10 jevrām mēnesī. Vispār pat nav slikts.
Re: negatīvisms
27.04.2015 16:42
Livol Multi Total Extra ir minerāļi.

http://www.vitamini.lv/produkti/livol-vitam%C4%ABni-un-miner%C4%81lvielas/



Edited 1 time(s). Last edit at 27.04.2015 16:43 by Runcene.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 12?
Ziņa: