Mācīšanas spēja.

Aizsāka Ezz 

Ezz
Mācīšanas spēja.
09.04.2015 09:34
Sveicināti! Es nevaru saprast , kas man par vianu ka'dēl es nevaru iemācīties neko kur ir iesaistīts mans ķermenis un man jāmācās kaut ko darīt kā piemēram cīņas paņemieni vai automašīnas vadīšana , bet es viegli iemācos lietas kas ir kad jāmāc no grāmatas vai tml. Es nevaru saprast kā'dēl man tieši ir problēmas iemācīties kaut ko darīt ar rokām vai tml. )=
Re: Mācīšanas spēja.
09.04.2015 15:20
Ne visiem cilvēkiem ir vienādas spējas. Es sevi arī varu pieskaitīt pie cilvēkiem kas ar grūtībām apgūst kustības. Nespēlēju es ne futbolu, ne volejbolu, ne hokeju. Knapi slidoju. Esmu pilnīgi nederīgs cīņas sporta veidiem. Varu spēlēt biljardu. Bet es esmu tehnisks cilvēks un daru smalkus darbus ar rokām. Arī mašīnu vadīt iemācijos ātri, kaut ar sākumā bija grūtības. Ja jau Tev labi padodas tas kas no grāmatas, tad to arī dari un attīsti. Pārējās lietas kas nepieciešamas, kā piemēram mašīnas vadīšana, iemācies ar laiku.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Mācīšanas spēja.
09.04.2015 16:11
Tik nevajag sākt domāt, ka tā ir kāda neriktīguma izpausme. Visiem viss nepadodas vienādi.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 17?
Ziņa: