valsts psihiatru plusi

Aizsāka alexis 

alexis
valsts psihiatru plusi
07.04.2015 18:55
Es savas slimošanas sākumā biju iegriezies pie diviem privātajiem maksas psihiatriem, taču, lai gan stāstīju par ļoti smagiem simptomiem, viņi tikai kratīja galvu un nekādas nopietnas zāles man nemaz neuzrakstīja, tikai Fluanxolu un Kvetiapīnu. Tad, izmisuma mākts, iegriezos valsts ambulatorajā iestādē, kur mani sagaidīja ļoti mīļa un ieinteresēta psihiatre, pieņēma pat ārpus rindas. Viņai tūlīt bija skaidrs, ka ar steigu jāsāk dzert Haloperidols. Man ar šo ārsti ir ideāls kontakts, es nekad neesmu izjutis konveijera efektu, bet vienmēr jūtos gaidīts. Ir izmēģināts daudz visādu dārgu zāļu, taču nekas nelīdz tā, kā līdz Haloperidols. Privātie psihiatri ir vienkārši nekaunīgi naudas grābēji, kurus nemaz neinteresē pacienta stāvoklis, tas viņiem vienkārši ir bizness un katrs klients - cērpamā aita.
Novēlu visiem atrast labu valsts dakteri un lieki nemētāties apkārt ar naudu!
....
Re: valsts psihiatru plusi
08.04.2015 10:56
Sveiks, tizercīnu vēl dzer? Cik Tev bija haloperidola doza - 30mg?
alexis
Re: valsts psihiatru plusi
08.04.2015 13:49
Jā, Tizercīnu dzeru 250 - 300 mg dienā, Haloperidolu 25 - 30 mg dienā. Un no neiroleptiķiem vēl Cisordinolu dzeru - 100mg dienā.
Esmu ļoti apmierināts, ir tāda sajūta, ka beidzot esmu atradis savu īsto kokteili.
Re: valsts psihiatru plusi
08.04.2015 17:02
Man ir bijusi pilnīgi pretēja pieredze ar valsts psihiatriem (galīgi slikta), t.i. - nerakstīja nopietnas un adekvātas zāles pie akūtiem psihiskiem simptomiem. Vienīgais pluss ir, ka viņi var izrakstīt īpašās receptes... Ja nav noslēpums, vai vari te atklāt tās psihiatres vārdu pie kuras gāji? Vai arī atsūti man uz orc99@inbox.lv
Paldies!!



Edited 1 time(s). Last edit at 08.04.2015 17:03 by orc99.
Re: valsts psihiatru plusi
08.04.2015 17:50
Ha, nu kas gan valsts psihiatram par problēmu izrakstīt haloperidolu... tās taču ir vislētākās zāles, un alexis var būt laimīgs, ka tās viņam palīdz.

Turklāt alexim droši vien bija attiecīgie simptomi, nevis vienkārši cilvēks pat izdomā, ko viņš grib.

Es domāju, ka ārstu atteikšanās rakstīt bez vajadzības nerioleptiķus drīzāk būtu apsveicama, nevaru iedomāties nevienu, kurš to nedarītu, ja tā vajag.



Edited 1 time(s). Last edit at 08.04.2015 17:51 by Runcene.
Re: valsts psihiatru plusi
10.04.2015 08:05
Vēlreiz lūdzu alexim šeit atklāt tās dakteres vārdu !!! Vai atsūti uz orc99@inbox.lv !!!
krista20
Re: valsts psihiatru plusi
12.04.2015 18:35
sveiks Aleksi
seit vari atklat vinas vardu?
bet tas var but tikai vinam labs kontakts,tas nenozime ka visiem ta bus..
SZxXx
Re: valsts psihiatru plusi
12.04.2015 19:23
Nevajag uzreiz stereotipizēt. Ir labi cilvēki gan starp privātajiem, gan valsts psihiatriem, kā nu kuro reizi pagadās, bet vārds būtu noderīgs - labi cilvēki jāslavē.
Re: valsts psihiatru plusi
12.04.2015 21:23
Medicīna ir brīnišķiga zinātne ar to, ka tajā gandrīz nekas nav precīzi zināms. Tāpēc pastāv viedokļu atšķirība kas un kā ir ārstējams. Savukārt tas dod iespēju atrast ārstu kurš ārstē tieši tā kā slimniekam šķiet pareizi.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
krista20
Re: valsts psihiatru plusi
15.04.2015 22:38
kaa izskatas alex taa ari nav atklajis dakteres vaardu??!!
who knows..?
Re: valsts psihiatru plusi
12.05.2015 13:58
alexi, neesi, lūdzu, kretīns, un atklāj tās ārstes vārdu beidzot !! :)
Re: valsts psihiatru plusi
13.05.2015 01:46
No galoperidola es staigāju kā pīle, jājas atteicās iet stāvus.
alexis
Re: valsts psihiatru plusi
14.05.2015 23:35
Haloperidolu pašlaik blakusparādību dēļ biju spiests pārtraukt lietot, viņa vietā tagad dzeru olanzapīnu un truxālu. Dakteres vārds ir Valda Kabuce no ļermontova ielas.
Dr.Shiatrs
Re: valsts psihiatru plusi
15.05.2015 12:20
Kad blakusparādību vai nefektivitātes dēļ pārstāsi dzert Olanzapīnu un Truxālu, ko tad? Dzersim Risperidonu? Protams, ka nē, tas jau ir mēģināts. Aripiprazolu varbūt pamēģināsim? Slikti jūtamies, progressa nav? Ziprazidons- kā ar šo? Nē, labāk nav. Nu tad kā būtu- ja Paroksetīns + haloperidols + cikladols (noņemt blakusparādības haloperidolam) + aripiprazols. Tam būtu jādarbojas. Plus pieliksim drusciņ klāt 2mg 2x dienā Klonazepāmu, balansam tā sacīt.

Jūsu Psihiatrs,

vizīte pēc mēneša.
gotie > Dr.Shiatrs
Re: valsts psihiatru plusi
20.05.2015 19:16
Tieši noraksturoji manu psihiatru. Galvenais, ka uzraksta zāles, lai noņemtu blakusefektus no citām zālēm. Ja, pieņemsim, paliec lēnīgs, bremzēts, piemet klāt cikladolu, abilify vai venlafaxīnu. Un tāpat, nepalīdz.
Re: valsts psihiatru plusi
05.07.2015 00:01
Jā psihiatrija ir pēdējais, ja nav ticība, spēks un varēšana. Psihiatrija ir ļoti plaš jēdziens diemžēl!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 17?
Ziņa: