Lidmašīna Alpos

Aizsāka Lāsēns♥ 

Lidmašīna Alpos
29.03.2015 17:08
Pilotam laikam bija psihiskas novirzes,vai kā?
Re: Lidmašīna Alpos
29.03.2015 18:33
Tad jau redzēs ko izmeklētāji izlems. Varbūt vienkārši nobijās no pirmā pilota, kas nāca uzbrukt ar cirvi? :)

Bet kā rakstiju Delfos, "Lasot ziņas, sanāk, ka otrais pilots cietis no smagas depresijas, akluma, kurluma un kreisās rokas tizluma. Brīnums, kā viņš vispār lidmašīnā ierāpoja." :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Lidmašīna Alpos
29.03.2015 18:58
Lāsēn, bet Tu tak arī skaities traks, ne? :) Vismaz oficiāli. Bet Tu brauc ar fūrēm un citu smago tehniku.

Kas tik te nenotiek šai Dieva pasaulītē.
Re: Lidmašīna Alpos
29.03.2015 20:20
Es esmu slims psihiski pa visam nenormāls :}
SZxXx
Re: Lidmašīna Alpos
29.03.2015 20:40
Nopietni? Nebiedē.
Re: Lidmašīna Alpos
29.03.2015 21:38
Psihiski slims absolūti nenozīmē to, ka cilvēks izdarīs ko sabiedriski bīstamu. Diemžēl likumsakarība ir tāda, ka vislielākos sūdus pastrādā tie kas no skata ir pasi veselākie :(

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Lidmašīna Alpos
29.03.2015 23:10
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Psihiski slims absolūti nenozīmē to, ka
> cilvēks izdarīs ko sabiedriski bīstamu.
> Diemžēl likumsakarība ir tāda, ka vislielākos
> sūdus pastrādā tie kas no skata ir pasi
> veselākie :(

Jā, biju savulaik ārzemēs un tur no biblenes paņēmu vienu grāmatu tieši par šo tēmu. Vienas psiholoģes disertācija. Visšaušalīgākie noziegumi pasaulē ir veikti iz "ļoti inteliģentu" cilvēku rokām.

Pedofili ar šlipsēm, smaidīgi un jauki priekšnieki, bet izvaro mazus bērnus ar elektrisko urbjmašīnu, visi tie tipiņi, kas turējuši sievietes gadiem pagrabā, uztaisījuši viņām entos bērnus, ko pēc tam nožņauguši -- brīnišķīgi un izpalīdzīgi kaimiņi. Mūsu kinošāvējs taču arī bija jau doktorants. Tas nav tautas tradicionālais priekšstats par psihu.
Re: Lidmašīna Alpos
30.03.2015 19:46
Nē jau nē esmu vnk ar savādāku domāšanu nekā parastie mirstīgie :}
SZxXx
Re: Lidmašīna Alpos
30.03.2015 22:47
Tad jau viņi nav nekādi veselie, ja tur sievietes pagrabos, ir pedofīli un citas lietas dara (izdara)! Vai būt psihiski slimam tagad ir īpaša subkultūra - es tagad tāds būšu, dabūšu oficiālu diagnozi, būšu atšķirīgs no pārējiem!
Re: Lidmašīna Alpos
30.03.2015 22:58
Viņi nav veseli, bet kaimiņš un kolēģis nepateiks. Un bieži tas turpinās gadiem. Varbūt pazinušie vēlāk pateiks, ka šie varbūt vienīgi tādi noslēgtāki bijuši, un viss.

Kaut kad sastapu pieaugušu sievieti, kas bija iznākusi no psihiatriskās slimnīcas. Es zināju, ka iemesls bija bērna zaudējums. Nezinu, vai izķepurojās un neaizgāja sviestā, jo jau iepriekš bija ļoti jūtiga, bet ne nu tā. Bet kāda viņa izskatījās... jebkurš teiks, ka psihiski slima, turklāt ne pa jokam.

Bet nez vai viņa apdraudēja kādu citu bez sevis.
Re: Lidmašīna Alpos
30.03.2015 23:23
Re kā nupat ziņās raksta, ka otrais pilots bijis vesels kā rutks :) Kaut kādas suicidālas tieksmes viņš pie psihoterapeita ārstēja bet bija sen un nav taisnība, un vispār likums dakteriem aizliedz tādas lietas kādam stāstīt, ieskaitot pilotu darba devējus...

Cirks pa brīvu. Beigās vēl pateiks, ka viņš nobijās no komandiera aizdomīgās staigāšanas uz tualeti...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Lidmašīna Alpos
30.03.2015 23:27
Un tauta meklē sazvērestības teorijas... ka slēpj ļotenes īstos nogāšanās iemeslus utt. -- it kā kaut kādus tehniskos.
Re: Lidmašīna Alpos
30.03.2015 23:57
Nezinu ko tauta meklē, pārāk nesekoju līdzi, tik cik vietējās ziņās, bet nu ir tas Airbuss tāds drusku dīvains. Viņam tā vadība ir pilnīgi elektroniska. Tā kā ej nu sazini...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Lidmašīna Alpos
31.03.2015 14:42
SZxXx,Tu mani vai ta pazīsti ka tā saki :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 2?
Ziņa: