jautajumi par seksu arstniecibas iestades

Aizsāka xxyy 

ku,tev patik ka pec tam tu un tava sieviete staiga zilumos pec tada sex?un ja kads jums pajautatu kaa pie tadiem tikat,kada tad butu jusu atbilde?ir verts padomat ko arsti domaa tadas situacijas..
Re: jautajumi par seksu arstniecibas iestades
08.04.2015 19:21
Šitā tēma vispār ir šedevrs. Pacelta tāpēc, lai bēdātos par šrinku 10 gadus veciem jautājumiem.

Un es laikam kaut ko būšu palaidusi garām, jo kur ku! ir detalizēti aprakstījis, ko tieši viņš seksā ar sievu dara un uzsvēris, ka viņi nepārtraukti staigā zilumos?

Un kas tad ir, ja ārsti kaut ko domā? iedomājies tik... domā. Nu un tad?

Ja kāds ar nodarbojas ar BDSM, nebiju zinājusi, ka tad kāds rēķinās ar to, ko kāds padomās.
kas to zin vai pa 10 gadiem kas ir mainijies.. varbut viss turpinas kaaa ierasts.nav tik liela noziiime pirms cik gadiem.
tu jau tur pati uzver tos gadus nevis xxyy.
un ja jau ku patik tads sex,tad logiski ka zilumos.
arsti viss kaut ko var padomat,un nosaukt to par slimibu
Re: jautajumi par seksu arstniecibas iestades
08.04.2015 22:27
krista20 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> un ja jau ku patik tads sex,tad logiski ka
> zilumos.


No kurienes Tev tāda pārliecība? :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: jautajumi par seksu arstniecibas iestades
08.04.2015 22:32
Es no ku! šitādu vēju nejūtu...

Vai tad citiem/visiem ļaužiem nav kādi fetiši?

Un arī tiem, kam tā ir pātadziņa, nez vai nu vienmēr ir zilumi...

Bet es arī esmu ārstējusi depresiju Tvaika ielā (pirms 20 gadiem), un man neviens neko tizlu nejautāja, kur nu vēl par seksu. Kāpēc lai es domātu, ka tur kaut kāda nāves nometne. Tur ir depresīva atmosfēra, jo visi pilni ar savām depresijām, bet citādi kā jau sirgšanas iestādē.
tatad vinai dakteritei sagribejas uzzinat par kada intimo dzivi
bet vispar esmu dzirdejusi ka vel kads taa ir teicis ka jautaa,
tad taja nodala tas uz seksu tendetas dakteres
bet tests jau drosi vien visiem vienads
runcene, palasi pati ko pirms tam rakstiji un ko tagad
tad tev tvaika iela ir zona un slikti izturas tur,tad atkal aizstavi
pati nonac pretrunas
Re: jautajumi par seksu arstniecibas iestades
09.04.2015 17:27
Nemaini tik bieži nikus, saldumiņ.

Viss atkarīgs no tā, vai Tu tur esi manipulējama :) Viņi to noskaidro diezgan ātri. Bet psiholoģijā līdz kaut kādai pakāpei ir normāli, ka cilvēki cits citu pārbauda un mazliet provocē. Tā dara absolūti visi.

Bet psihenē, mjā, jau rakstīju, ka vēlams nenonākt slēgtajās nodaļās. Bet tur arī pacienti ir visinfantilākie un personāls bieži tāds, kā rakstīju... tāds ar tādu satiekas.

Psihiatrijai vienmēr ir bijušas divas sejas.
Ir tikai mazs procents cilvēku, kuri, kad ir pieejama likumiska vara pār cilvēku, to nesāktu izmantot savās interesēs un saglabātu cieņu pret svešajiem tikpat stipru, cik pret sevi un tuvākajiem.
Man ļoti ilgu dzīves posmu patika tēlot dažkārt muļķīti. Ka neko nesaprotu vai nezinu. Teicu, ka nezinu, kāda Krievijas galvaspilsēta, nezinu ciparu aprēķiņus 5+7. Piemēram, pret kādu darba kolēģi vai citu ikdienā sastopamu cilvēku.
Jo tad vislabāk otrs cilvēks sevi parādīja, atklājās. Kā citam cēlās ego, cits neizpratnē aizkaitinājās, cits labvēlīgi smaidīja un gudrākie neticēja nezināšanai, bet pārsvarā jau ego gadījums.
Arī ar pašvērtējumu var līdzīgi spēlēties. Tēlo zemu pašvērtējumu, uzreiz kā mušas parādīsies cilvēki, kas to izmantos, tik retais draudzīgi iedrošinās.
Re: jautajumi par seksu arstniecibas iestades
10.04.2015 16:41
Jā, man ir tādi paši novērojumi. Bet psihene nav parastā dzīve.

Ir cilvēki, kas var Tev kačāt virsū savu drausmīgo dzīves nelaimi, lai Tu to atrisini, un tad pārskaisties, ja Tu to nerisini. Man ir zināmi ļauži, kas ir strādājuši psihenēs.

Psihoterapeits gan arī nekādus glaimojošos jautājumus neuzdod :)

Tāpēc man konkrēti šajā forumā vairs nav sevišķa vēlēšanās atbalstīt sūdzības par psihenēm. Ir tāda filma "Girl, interrupted" ("Dzīve, pārtraukta"), un tur viena meitene psihenē kliedz uz vecāko māsu, lai viņa tai palīdz izkļūt no psihenes. Māsa atbild: "Get yourself out!" Un viņa ņēmās prātu un to izdarīja.

Tāpēc, ja runa par psihenēm, es parasto dzīves modeli nelietoju. Tur ir cilvēki, kas ir baisi atkarīgi un demanding. Vairāk nekā vidusmērs, un tur vajag 3x lielāku algu, lai tur saglabātu vēsu mieru nepavelkoties uz atkarīgo brēcieniem, sejas izteiksmēm un acu skatieniem ar dusmām vai ar pazemojumu. Tāpēc psihoterapeitu tam dresē piecus gadus, bet psihiatru diemžēl nē. Tāpēc psihoterapeits kaut ko arī panāk, jo šo spiedienu iztur, bet viņu tam dresē, ko parastais cilvēks nav piedzīvojis.

Psihoterapeits mēģina placināt tos piepūstos vaidziņus (apvainojums uz visu pasauli), no sākuma pieņemot to, kādi tie ir, bet viņš arī ņem normālu naudu, jo tas ir ellē smags darbs. Psihiatrs to nevar atļauties, jo viņam vienam bieži ir visa nodaļa.

Man dzimtā ir vairāki psihiski slimi radi, tāpēc es mazliet zinu, ko parasts cilvēks var izturēt. Un bieži tas nozīmē pārtraukt jebkādus kontaktus savas veselības dēļ.



Edited 2 time(s). Last edit at 10.04.2015 16:47 by Runcene.
Re: jautajumi par seksu arstniecibas iestades
10.04.2015 17:03
Par to, ka cilvēki mēdz būt nekrietni, tas ir fakts. Bet ar to izmantošanu ir savdabīgs paradokss. Tie cilvēki, kuri nevis tēlo vientiešus, bet patiešām tādi ir, vairumā gadijumu vieni paši neko jēdzīgu izdarīt nevar un viņiem tads "vadītājs" ir burtiski nepieciešams. Cits jautājums ir par to, lai šis "vadītājs" nebūtu nelietis.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
ok,runcene,centisos nemainit.nezinaju ka 2x ir biezi.varbut izmantot niku-saldumins ko tu man pieskiri...kas tad es tev par salduminu?
es gan nesalidzinatu nodalas personalu ar sevi ka tads ar tadu.bet ja tu taa domaa lai paliek..
un atbildot uz tavu otru komentaru-es nezskatu ka butu kacajusi virsu savu nelaimi,drizak psihiari ir man kacajusi virsu savus parmetumus,darisanu visu pec vinu prata neatstajot nekadas izveles ko pats velies darit savaa dzivee.it kaa viniem taa butu jadzivo.un protams vel iesaista radinieku intereses nevis konkretaa pacienta.un taa ari reali nav palidzejusi..izskatas ka vini tur vairak doma par to kas citiem radiniekiem vajadzigs ,ja vini tur iejaucas,nevis kas tiesi konkretajam pacientam,uzskata tevi par traucekli citiem.vai tad visu dzivi var darit tikai kaa citiem vajag?
ja pacienti tur aizbraukusi, tad logiski ,ka grib kaut ka to atrisinat.slimnica ka neka.kas tad vel atrisinas ja pat arsti nevar.
un atbildot uz so- lai saglabātu vēsu mieru nepavelkoties uz atkarīgo brēcieniem, sejas izteiksmēm un acu skatieniem ar dusmām vai ar pazemojumu.jautajums ir kurs kuru tur pazemo un brec,nereti darbinieki ir pirmie kas sadi izturas.pacienti tomer tur ir mazaka dala ar sadu uzvedibu un biezi vien personals pats to izraisa ar savu attieksmi.Lielakajai dalai cilvekiem un ari darbiniekiem ir vienkarsi stereotipi un antipatijas vispar pret sadiem slimniekiem,un tapec ari rodas sada attieksme.protams viniem ari nav viegli stradat sadas iestades,bet kaut kada cilveciskaka attieksme nenaktu par launu.
Saprotu Runcene ka tu esi darbinieku puse,vari priecaties ka tev ar to nav nacies saskarties,un daudz tadus aizstavetajus esmu dzirdejusi,tapec ari saja foruma vairak gribeju dzirdet to cilveku viedokli kas ar to ir saskarusies.bet laikam jau seit sadi reti ienak.visi tikai aizstav darbiniekus un nepadomaa kaa jutas sie cilveki, kas nonakusi grutibas un vel personala attieksme vai vienaldziba to vel vairak sarežgi .un cilvektiesibu parkapumi sajas iestades viennozimigi ir.
nu ja nevelies atbalstit sudzibas ok,kaut gan man vel butu par ko pasudzeties.varbut ir vel kads sads forums.
un tad vel bus janoskatas ta filma,jo neredzu ka to reali var izdarit.arstam kaut 10 reizes prasi, lai laiz ara no sis sasoditas slimnicas tik un ta nelaiž.vel pasola ka tad vel ilgak patures ja jautasi.

pilnigi piekritu SZxxx,lielaka dala laudis tiesam ir tadi.
KU,tev ari ir nacies pabut sadas arstniecibas iestades?
Re: jautajumi par seksu arstniecibas iestades
12.04.2015 21:07
Jā, ir nācies. Apmeklētāja statusā. Bet ir gadijies tā, ka rados bija pāris cilvēku ar problēmām. Vienam nekas daudz, bet otrs ar visai nopietnām problēmām un es viņu pazinu kopš bērnības un visu to procesu varēju novērot gadiem ilgi. Nu un pēc tam bija vēl arī paziņas kas tā vai citādi ar šīm iestādēm saistītas...

Bet par prasīšanu lai laiž ārā, nezinu kā tagad bet agrāk tas tika tulkots slimības saasinājums un iemesls personālam rūpīgāk sekot slimnieka darbībām, kas ātri varēja izvērsties par papildus nomierinošajām špricēm un palātu priekš nemierīgajiem. Tā kā to labāk neprasīt.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
un tev ir līdzjutiba pret viniem vai nosodijums?
es jau ari domaju ka neprasit,bet runcene rakstija,ka pasam jamak tikt araa no turienes.kaa tad vel ja ne prasot?un begot ari protams ne.
tie arsti tur nosaka kaa pasi izdomajusi,nevar tur pats neko noteikt un tikt araa.
Re: jautajumi par seksu arstniecibas iestades
12.04.2015 22:24
Mums šajā forumā, ja grib korektu sarunu, nav pieņemts mainīt nikus vienas tēmas ietvaros, lai citiem nerastos sajukums, ar ko viņi runā, jo IP adreses redz tikai moderatori. Pārsvarā cilvēki te ir diezgan bieži un cits citu zina.

Neesmu personāla pusē, bet Tavā gadījumā vajadzētu precīzāku atstāstu no sākuma līdz galam. Kā jau minēju, vienu reizi esmu bijusi psihenē, atvērtā neirožu nodaļā, bet mums bija pacienti, ko pārvietoja uz slēgtajām, jo viņi netika ar sevi galā. Bet es arī neesmu pārliecīgā sajūsmā par šo iestādi.

Patiesībā neesmu nevienā pusē, tik daudz kritikas par valsts psihiatriju kā es te esmu uzrakstījusi, vairāk neviens nav atļāvies, tāpēc jau alexis te ik pa laikam raksta, cik valsts psihiatri ir labi... :)

Nu kurš gan nebūs labs, ja pacientam palīdz haloperidols... ne kas īpaši vairs jādomā, ne jāštuko.

Bet, cien. tēmas autore, lai arī kāds būtu Tavs niks, es neredzu nekā tāda, ko Tu būtu darījusi, lai viņiem aizbāztu muti un noliktu radiniekus pie vietas. Tu vienkārši neprati par sevi pastāvēt.

Ja to nevar izdarīt, tad visa psihiatrija Tevi riktēs.
Re: jautajumi par seksu arstniecibas iestades
12.04.2015 22:36
ance18

Es nevaru viennozīmīgi pateikt vai man ir līdzjūtība vai nosodijums. Tās ir dažādas situācijas laika gaitā un attiecīgi mainās mana nostāja. Tas pats ir šeit forumā. Es jūtos brīvs un saku to ko domāju. Varbūt esmu pārāk impulsīvs. Bet man tā patīk. Apdomīgi izteiktas domas parasti ir jēlas.

Kas attiecas uz to izlaišanu tad es jau teicu, kāda prakse bija agrak un nedomāju, ka tur kas radikāli mainijies. Jāsaprot to, ka pat parastajā slimnīcā cilvēku ne labprat laiž ārā ja viņš to velas. Psihiatrijā, kur ir definitīvi pieņemts, ka pacients nevar pareizi novērtēt situāciju, šāda prakse ir pilnīgi normāla. Jebšu ja Tu vari pareizi novērtēt situāciju tad Tev nav vajadzība atrasties psihiatriskajā slimnīcā.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: jautajumi par seksu arstniecibas iestades
12.04.2015 22:59
Redz, tur jau ir tā lieta, ka psihenē reti nokļūs cilvēks, kurš tiek ar sevi galā. Ir cilvēki, kas gadiem ārstējas ambulatori un kas nekad slimnīcā nav nokļuvuši. Turklāt viņi ārstējas tikai privātpraksē par normālu naudu.

Bet visi, kas tur atrodas, grib sev kaut kādas tiesības un tādu un tādu attieksmi... un tur sākas problēma, jo sistēma tās nav paredzējusi, kaut uz papīra tās ir. Nav palīgpersonāla (psihologi, psihoterapeiti), kas ar cilvēku runātu un palīdzētu risināt psiholoģiskos slimības aspektus.

Psihiatrs kaut ko īsu norunā reizi nedēļā un viss.

Bet ar psihiatriem ir tā: kā mežā sauc, tā atskan, it sevišķi ar slimnīcas, un it sevišķi Rīgā. Rīgas slimnīca, manuprāt, ir vissliktākā Latvijā. Oi, viņi ir tā pieraduši pie varas, esmu to jutusi arī ambulatori, bet, tiesa kas tiesa, visi ārsti šo varas garšu necenšas izmantot. Ja viņi cenšas, esmu kādus pāris pati ielaidusi pretrunās ar sevi... man ir arī dažas riebīgas puses, kā katram cilvēkam, un ielikt kloķi psihiatram ir mana bauda :)
Runcene.

sk par tiem nikiem

precīzaku atstastu no sakuma lidz galam?tas butu loti gari un daudz,jo taa jau nav viena reize kad tur nonacu,bet vairakas reizes paris gadu laikaa un personala negativisms tikai pieauga(diez vai ar a4 vel pietiktu )un diez gan privati,negribu parak privatas lietas te stastit.un varbut kadam to nebutu patikami dzirdet.esmu jau seit galveno pateikusi,kas tad man vel sakt likt te vardus un citatus,un diez vai te to var stāstit,te tomēr lasa daudzi.un daudz te bus aiztavētaju un atbalstīju psihiatriem,tadus esmu dzirdejusi daudz.ja tev ir kads privatais e pasts tad varbut.domaju ka drizak vajadzetu pakonsulteties ar kadu tiesibsargajoso iestadi nevis te stastit un klausities visadus atbalstitājus un oponētājus-vienam tas liksies norma citam atkal cits kas.sis diskusijas nosaukums jau ir par citu temu nevis par attieksmi psih.slimnīcās.
un sis tēmas ietvaros varu teikt-psihiari bāž degumu pacientu privātajās,intimajas lietas,jazin viniem ar ko,cik daudz un kaa tu guli,it ka vini butu kadi ginekologi.un tad vēl sakas parmetumi par maz vai par daudz,it ka tam butu kada vinu noteikta norma.un ja pa maz pec vinu prata,tad domaa ka bezmaz vai jaiet un japargul, jo kada dakterite taa sagribējusi,un ja pa daudz tad publiski sauc tevi par mauku.un vel tam visam sak piemerot kaut kadas zales.vinam tak neviens neprasa cik daudz vinas ar to nodarbojas un kaa.katram ir savas normas.
to ko es būtu darījusi, lai viņiem aizbāztu muti un noliktu radiniekus pie vietas,es vienkarsi nepiemineju,kaut ko jau dariju,bet tas viss tika ignorets,noraidosi atbildets,vienvard sakot vini vienkarsi nenem tevi par pilnu un vienalga ko saki un izrada savu varu,un pasaka vel draudigi ja tu ko iebildesi,tad parvietos uz smagaku nodalu vai pieliks klat medikamentus.neteiktu ka taja nodaļa tikai pret mani bij tada atttieksme,ieveroju ka pret citiem ir līdziga.
nu jaa,par radiniekiem ir cits stāsts,īpašs stāts.ja Tevi tas interese tad labak uz privato e pastu.varu jau ari seit,bet droši vien atkal saradisies oponetāji un citi kas ko parmetis.bet daudzas gimenes jau taa notiek.domaju ka visdrizak nemaceju tos radiniekus nolikt pie vietas,arsti bija tikai vinu atbalstitaji. bet vienu varu teikt-radinieki,ja viniem kas nepatika,vai vinus neklausiju,jo vini ari iedomajas ka jadara pec vinu prata, it ka man savas dzives nebutu,uzreiz sutija lai braucu uz psiheni,jo uzskatija ka tur mani atrak noliks pie vietas un vispar neviens nenems manu viedokli vera,jo realaja dzive vel kads tads atradas.vini gribeja vel vairak mani ierobezot ,lai nekontaktejos ar citiem,kas varetu vinus nolikt pie vietas,lai visi tikai vinus klausa.un kontroleja visus manus kontaktus.nu vienvard vini ari gribeja mani paklaut.un vel fiziska vardarbiba utt.bet radinieku attieskmi un mediku tomer vajadzetu vertet atdaliti.mediku attieksme var but atskiriga neatkarigi no radiniekiem,neviens tak viniem nespiez darit tapat vai savadak.visdrizak ka par tiem radiem ari butu jasudzas tiesa.protams sobrid vini mani vairs nepaklauj,bet var just ka taa pat viniem nepatik cilveki ar kuriem tiekos un kontaktejos un viniem ir nievajosa attieksme pret mani.
Re: jautajumi par seksu arstniecibas iestades
13.04.2015 12:51
ance18

Ja Tev ir vēlēšanās, vari man atsūtīt detalizētāku paskaidrojumu un man ir arī savi apsvērumi šajā lietā ko es negribu klāstīt publiskā forumā bet kopējā ideja paliek tā ko jau teicu un ko Tu pati nupat uzrakstiji "vienvard sakot vini vienkarsi nenem tevi par pilnu un vienalga ko saki...". Un to būs ļoti grūti apstrīdēt.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: jautajumi par seksu arstniecibas iestades
13.04.2015 13:15
Mani galīgi neinteresē uzvārdi, nedz sīkas nianses, bet, manuprāt, Tu ļauj, ka ar Tevi manipulē. Es neslavēju psihiestādes par to, ka tur tā dara, bet viņi to dara ar cilvēkiem, kas to ļauj.

Tiesa, esmu redzējusi, kā psihiski slimi cilvēki var izvest visu dzimtu. Lai gan jāteic, ka dzimtā arī ir ļaudis, kas nav sevišķi veseli, kaut paši tā domā. Dažiem patīk savu radu iegrūst psihenē tāpat vien, bet dažkārt tas ir jādara. Ļoti grūti lēmumi.

Pēc komentāriem forumā ir grūti pateikt, kurš ir attiecīgais gadījums.

Kā jau teicu, manuprāt, Tev trūkst stingras nostājas, un varbūt ku! tiešām var palīdzēt.
kapec tad jagruz psihene tapat vien?
domaju ka man ir sis gadijums- dzimtā arī ir ļaudis, kas nav sevišķi veseli, kaut paši tā domā.
un galvenais ka arsti dazus no viniem satiek un runa par mani un nemaz nepamana ka pasi vini nav veseli.paradoksali.kaut gan par vienu no radiem teica ka taa varetu but ,bet slimnicaa ta ari nelika un neko nearsteja ja pats negrib.
ko tad tu ku tiesi gribi zinat?vari atrakstit man uz e pastu ko negribi te klastit.viekarsi sobrid tas nav aktuali,ka jau rakstiju tas bija pirms daudziem gadiem.es tiem radiem piedraudeju ka iesudzesu tiesa tad mazliet nobijas jo zin ka parkaj likumu,kaut pasi to neatzist, un joprojam jau saka lai braucu uz psiheni.bet ja tas atkartosies tad noteikti tev ku uzrakstisu ja tiksu tur pie neta.nez vai wi fi tur pieejams.cik zinams vini tur atlauj kontakteties tikai ar radiem,diez vai ar jums atlaus.un nez vai vel arsti nobisies no tiesas.
ja man ari ir kada nostaja tad man tiek draudets ka bus vel sliktak.nonems ricibspeju lai varetu kontrolet un noteikt visu manaa vieta.man tad bija 18 vai 19 gadi,vel nebiju iemacijusies ka janaidojas un jaaciinas ar pasas radiem.mana mate labi prot manipulet ar cilvekiem(ko es nemaku,man patik godigums) ari ar arstiem,vina pieliek tas visam klat izdomatas lietas par mani kadas nemaz nav bijusas,lai paasinatu slimibu arstu acis,un priecajas ka vinai tic un man netic kaut gan istenibaa ir otradi ka melo vina un vel visiem saviem radiem piestasta neesosas lietas un noskano lai tie ar mani cilvecigi nekontaktejas.un ja es saku kadam ka nav taisniba tad sak uz mani kiegt un saka lai eju prom un nemaisos vinas sarunas.
un kas tad tev runcene,nav e pasta?
Re: jautajumi par seksu arstniecibas iestades
24.04.2015 17:26
Savādi,kad es biju psihiatriskajā slimnīcā, man tāda kaut cik normāla vizīte pie ārstējošā ārsta bija tikai vienu reizi,nemaz nejautājot par kaut kādu iztaujāšanu.Ja jau iztaujāja,tad gan jau, lai konkrētāk izprastu diagnozi.Nav tā,ka šajā gadījumā vnk ir runa par kaut kādu saasinātu uztveri?
Jāmāk sevi aizstāvēt. Elementāri. Nav ko ļaut, ka saruna līdz tam aiziet, gan jau visu laiku tik teici jā, jā vai klusēji un brīnījies, un viņš atļāvās iet tālāk. Ja būtu viņam acīs tā arī teikusi kā šeit forumā - gan jau pievērtu muti. Kāpēc tā nedarīji? Kā tobrīd reaģēji? Un kāpēc mēs šeit vispār runājam par vairāku gadu vecu sarunu? Vai gadījumā atmiņa nav izspēlējusi kādus jokus un tik tagad sācis likties, ka tā bija?
Re: jautajumi par seksu arstniecibas iestades
25.04.2015 17:57
Jenots

Doma nav slikta par to sevis aizstāvēšanu. Tikai kā tas ietekmēs diagnozi un ārstēšanu? Psihiatriskā slimnīca nav nekāds tikumīgo aristokrātu klubs...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Gluži saprotama reakcija. Jāuzprasa, vai ar savu darba kolēģi, citu psihiatru arī to uzdrošinātos runāt, ar savu māsīcu, ar māti... Tad kāpēc Tev liekas normāli ko tādu teikt man?
kad es tur biju man ari uznemsanaa izteica seksualas piezimes.izskatas ka viniem si tema loti patik.visi tur kaut kadi uz seksu tendeti..
tie viriesi tur uznemsana staiga un skatas ka sievietes pargerbjas..
Re: jautajumi par seksu arstniecibas iestades
27.04.2015 12:55
Starp citu, cilvēki ar psihiskām problēmām arī it tā vai citādi uz seksu tendēti, tā kā tas arī var būt par šādu secinājumu cēloni. Tomēr es neizslēdzu, ka daudziem no tiem kas strādā psihiatriskajās slimnīcās arī ir psihiskas problēmas. Kā saka, tāds tādu pievelk...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Jenot,
nee,man ar atminu viss ir kartiba.gluzi otradi taa ir uzlabojusies.
palasi ieprieksejos komentarus ja vel neesi sapratis ko gribu teikt
jau ieprieks rakstiju ka tikai tagad pamaniju so forumu tapec uzrakstiju, un ja ko saku kaa te rakstiju tad draud ka pieliks zales u.c. slikti izturesies.te vieglak to pateikt,drosi vien pa 10 un ne ari pa 20 gadiem tur nekas nebus mainijies,varbut kluvis vel sliktaks.kas tev liek domat ka kas mainisies.ja nepatik vari nekomentet


ku! sobrid jau tur nearstejos,nezinu tas kaa varetu ietekmet..drosi ka viniem jau nepatiks ,bet..
Re: jautajumi par seksu arstniecibas iestades
27.04.2015 14:29
Pagājuši jau tik daudzi gadi, bet psihe kā bij psiha tā joprojām ir psiha :(
Viņi dara savu dranķa darbu un tas ir tāds kāds tas ir, ko tur tik daudz cepties ?!
Raksti sūdzības, vai labāk raksti uzreiz eiropas cilvēktiesību tiesai, tas būtu pats stilīgākais ko varētu izdarīt !
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 25?
Ziņa: