jautajumi par seksu arstniecibas iestades

Aizsāka xxyy 

sveiki,
kam ir nacies pabut tvaika iela slimnica
turienes arsti uzdod nepiedienigus jautajumus,piemeram par sex u.c.
vai jums tas liekas normali,ka prasa vai jums attiecibas,kadas ar ko ,bez maz ar ko jus un cik daudz pargulat un vel kaa to darat(testos)- galigs sviests
vai jusuprat tas ir normali un vini drikst to jautat
kur tad paliek privatas dzives neaizskaramiba
kauns par daziem arstiem
p.s. pasi citiem nestasta tadas lietas,a pacientiem prasa un doma ka mums viniem jastasta
ko jus par to sakat
esmu sieviete tapec spriezu no sieviesu viedokla,bet var atbildet ari viriesi
Re: jautajumi par seksu arstniecibas iestades
19.03.2015 22:34
nu..varbūt tas ir pie programmas, lai rastu slēdzienu par tevi. cik tur tā darba vnk ņemt un atbildēt...
vai tad seksualas intereses ir galvenais sledzienaa
ko tad tas var pateikt par slimibu domaju -minimali
man tie skiet privati un nepieklajigi jautajumi
pasi vini diez vai kadam gribetu to stastitu
Re: jautajumi par seksu arstniecibas iestades
19.03.2015 22:44
Nu kāda tur vairs privātās dzīves neaizskaramība ja esi psihiatriskajā slimnīcā?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
un vai tad nav? likumi visiem vienadi
uz so diskusiju lugums atbildet tiem kas ir ar to saskarusies
normali tu esi ar to saskaries slimnica?
Re: jautajumi par seksu arstniecibas iestades
19.03.2015 22:50
xxyy Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> un vai tad nav? likumi visiem vienadi
> uz so diskusiju lugums atbildet tiem kas ir ar to
> saskarusies
> normali tu esi ar to saskaries slimnica?


nē, vai neredzi, ka es esmu normālis? :D nenormālie mani tiešām nesaprot :D
psihatriskajaa slimnicaa nonak ar visadam diagnozem
jabut ari kaut kadai cienai pret cilvekiem no arstu puses kaut tur nonakusi
tapat kaa tu nenormalos nesaproti
es ari varu uzrakstit ka esmu normale,bet tas nenozimee ka taa ari ir ko raksta
es tur sen biju pirms apt 10 gadiem ceru ka tagad ari esmu normala
Re: jautajumi par seksu arstniecibas iestades
19.03.2015 22:54
un kur jautājums par intīmo dzīvi aizskar cieņu ? vnk nevajag būt aprobežotam
Re: jautajumi par seksu arstniecibas iestades
19.03.2015 22:55
un tagad pēc 10 gadi tev tas palika būtiski? ?!?!?!
tu jau neesi tos jautajumus redzejis ja neesi tur bijis.loti nepatikami bezkaunigi un perversi arpus visam normam
uz perversiem jaut .jaatbild vai tas attiecas uz tevi vai nee.nelabi paliek pat lasot .pat vislielakajas fantazijas kaut ko tik stulbu perversu un agresivu sadisdisku kaa dazos jaut. neesu domajusi
daudzi.es domaju ka viniem tas nav jazin
sex tad attiecas uz divu cilveku personigajam attiecibam nevis vel uz kadu citu
Re: jautajumi par seksu arstniecibas iestades
19.03.2015 23:01
vairāk jautājumu nav
sen jau butiski
tikai tagad ieraudziju so forumu
drosi vien taja iestade nekas nav mainijies
it ipasi gribu izcelt vienu arstu-Marina Batiščeva
uzdod nepieklajigus jautajumus,vel sak noteikt savu kartibu ka jadara saja zinaa-uzspiez kaut ko
it kaa cilveki nevaretu dzivot savu privato dzivi kaa pasi grib bet jadara ka vina grib
katrs jau spriez pec savas samaitatibas pakapes(es tad biju jauna ,nebiju vel tik samaitata ka vina)
un ar to vel nepietiek -vina par tavu seksualo dzivi vel stasta citiem cilvekiem un protams parveidotas versijas,jo atstastits reti kad ir patiess
loti nepatikami,ceru ka no sis arstes puse kaut kas ir mainijies
tas ar ko man nacies saskarties varbut vel daudzi arsti tur taa dara
Re: jautajumi par seksu arstniecibas iestades
19.03.2015 23:43
Aviācijā ir tāds termins "atgriešanās (vai pareizāk sakot neatgriešanās) punkts". Tā ir vieta, kuru šķērsojot nepietiks degviela lai atgriestos atpakaļ. Psihiatriskā slimnīca arī ir sava veida "atgriešanās punkts" kuru šķērsojot vairs nevar artgriesties tur, no kurienes nāc. Es domāju, iepriekšējā statusā. Runcene teiktu, ka pietiek jau ar psihiatra apmeklējumu. Bet to var mēģināt norakstīt uz "es tikai pajautāju". Taču ar psihiatrisko slimnīcu viss ir nopietni. Un ja cilvēks ir tur, tad viņam ir jārēķinās ar to, ka privātumi tiks pārkāpti un novērtēti ar svešām acīm.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: jautajumi par seksu arstniecibas iestades
20.03.2015 00:05
Konsultējies zelda.org.lv, ja vēlies. Viņi dod juridiskus padomus.

Domāju, ka vajag sūtīt d. Pie psihologa testu nepildi, ja negribi. Arī sūti d.

Viņiem nav nekādas daļas, ar ko kas un kā... man pajautāja, cik vīram gadu, bet tas bija ambulatorais psihologs ar Minesotas testu (700 jaut.). Tāds jautājums gan testā nebija, bet viņai vajadzēja zināt, ar ko es dzīvoju kopā... Nez, ko viņi padomātu, ja es pateiktu, ka viņam 18 vai 95...

Man bija depresija ar miega traucējumiem. Un viņiem jāzina, cik vecs ir vīrs. jeeezzzzus...

Tādus jaut. viņi var uzdot kriminālnoziedzniekam, un pat tam ir tiesības, kā viņi to sauc, "nesadarboties" un neatbildēt.
vai tad tam nav japaliek tikai starp arstu un pacientu
un pie tam vel tiek klat piepuskotas visadas nepatiesibas
tad jau sanak ne no kurienes dziivee nav atgriesanas punkta..? vai tikai sini gadijumaa..?
Re: jautajumi par seksu arstniecibas iestades
20.03.2015 00:13
Psihene ir zona, ko Tu gribi. Māsas uzvedas kā uzraudzes Iļģuciemā.
Re: jautajumi par seksu arstniecibas iestades
20.03.2015 00:21
Vajag censties nenonākt slēgtajās nodaļās, ko vada vecās raganas, bet vai nu Veldres ielā vai Ļermontova ielā.
pilnigi piekritu tev runcene
beidzot viens cilveks kas saprot
par velu ko neatbildet-es jau atbildeju kaut pati to negribeju un uzskatiju ka nav jaatbild.testu ari jau aizpildiju-bija loti nepatikami lasit sos jautajumus.un pec tam vel pasaka ka es piesardzigi pildijusi,vai tad man nav tadas problemas.protams ka seksa nenodarbojos ar mazohismu un tamlidzigam lietam u.c.vini vel padomaa ka melo.un vel attieksme no sis dakteres puses un vel taa stastisana pa visu nodalu un citur.piesejas ka es jauna un negribu tagad bernus un vai man ir ar ko to darit.pirmkart to nemaz nevar ieplanot un otrkart katrs cilveks tak dzemde kad grib un kad tam ir gatavs nevis tad kad tada ka vina grib.un uztiepjas ka man tiesi tagad jagrib.nelauj citiem dzivot savu dzivi kaa grib
Re: jautajumi par seksu arstniecibas iestades
20.03.2015 00:26
Un kas tad būtu, ja kādai vai kādam arī būtu kāda pletnīte? :) Tā ir divu cilvju darīšana.

Tas nav nekāds ārprāts, bet viņi visu patoloģizē. Freids tik teica, ka bēdīgi ir tad, ja seksa nav. Citādi viss ir norma.

Kurā gadā tas Tev bija?
prezizi neatceros,kadaa 2002-2005
kada nozime gadam
man jau ari tad bija doma ka jasudz tiesaa
ne jau tikai pletnite,es jau neatceros visus tos jautajumus vairs-vai seksa pielautu visadas perversibas -tadi jautajumi daudz tur bija
un vel piesienas tur visām ka pie ginekaloga obligati jaiet.viss viniem jazin un jaredz.
Freids jau gribēja apbalvot, ka visas cilvēka psihes problēmas ir sekas, ka nav apmierināta dzimumdziņa. Daļēji piekrītu, daļēji nē. Man jau šķiet, ka tam ir jābūt standartam, ka garīgos veselības traucējumus ārstējošie ārsti pajautā, kā īsti ir ar seksu, vai ir un vai ir apmierināts cilvēks. Protams, pacients var droši neatbildēt, nestāstīt. Neviens nedrīkst viņam piespiest kaut ko teikt, ko negrib. Vajag būt stingram viedoklim - nestāstīšu.
Prasīt kaut ko par seksu detaļās liekas galīgi garām. Pieļauju, ka tādam ārstam ir sakāpis galvā, viņš liekas normālais, citi slimie, un tad var visādus nepieklājīgus jautājumus sākt uzdot, uz kuriem pats neatbildētu. Pie tam mazohismu un citas "perversības" seksā var piekopt daudzi veseli cilvēki, kam nav problēmu ar savu garīgo veselību ikdienā, tur nekādu korelāciju nav. Neprofesionāls personāls, ja ko tādu cenšas atrast. Lai gan, var domāt, ka tā bija "agrāk" un prasīt gadus, bet joprojām cilvēki ir ar tādu domu gājienu. Kaut vai apskatāmies populāro "Greja piecdesmit nokrāsas", kur meitenītes vēlmes gultā tiek arī sasaistītas ar it kā esošām psihes problēmām. Nekas jau nav mainījies un šī ideja turpina popularizēties.
Re: jautajumi par seksu arstniecibas iestades
20.03.2015 10:14
Es seksā nepārtraukti pieļauju "perversības". Nu un ko man tagad? Uz psiheni doties? Bet neapšaubāmi tās velmes ir saistītas ar kādām psihes īpatnībām...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: jautajumi par seksu arstniecibas iestades
20.03.2015 11:38
Pajautāju gadu tāpēc, ka gribētu zināt, vai tagad ārsti uzvedas tāpat.

Protams, ka seksualitāte ir saistīta ar psihes īpatnībām, bet tas, ko darīja Freids un mūsdienās dzīļu psihoterapija, ir kaut kas ļoti tāls no tā, ko saprot psihiatri. Tur ir tādas auzas, ka jāstāv uz galvas :( Esmu tādus tekstus dzirdējusi, kas liecina par pilnīgu cilvēka psiholoģijas nezināšanu, jo viņiem to nemācīja. Turklāt viena daļa paši slimo vismaz ar depresiju, no kuras cēloņiem nekā nezina, jo ārstējas tikai ar tabletēm. Tāpēc viņiem gar pacienta seksuālo dzīvi daļas nav, viņi no tā neko nesaprot. Ja arī kāds gribētu par to tur runāt, tad labāk runāt ar bomzi, kā te bieži iesaka mūsu madcynics.

Un, ja cilvēks grib izprast savas seksuālās lietas, tad viņš iet pie psihoterapeita vai seksologa, un tas nav spaidu kārtā. Tā vienmēr ir brīva izvēle. Un arī tur var runāt tik, cik grib un ko grib.

Freids drīkst apgalvot diezgan daudz, jo viņš ar šīs teorijas palīdzību cilvēkus izārstēja (bieži tas nozīmēja, ka cilvēks iemācījās sevi pieņemt tādu, kāds viņš ir), bet viņš bija privāts praktiķis, un pie viņa varēja iet tikai tie, kas grib. Turklāt dzīļu psiholoģija cenšas kaut ko darīt tikai ar tiem seksuālajiem aspektiem, kas cilvēkam traucē un ko viņš vēlas mainīt.

Bet psihiatri teju vai dzenas katram pakaļ pa ielu, jo, redz, visam, kas nesakrīt ar viņu izdomātajām "normām", ir diagnoze. Un tā, manuprāt, ir milzīga starpība. Nedrīkst slimnīcā uzbāzties cilvēkam ar tik privātiem jautājumiem garāmejot un vēl moralizējoši. Tie, kam ir bijušas valdonīgas mātes, to izjutīs vēl asāk. Psihoterapijā, ja arī cilvēks ar psihoterapeitu par to tā kā gribētu runāt, viņi jo bieži pirms tam runā par daudzko citu, lai redzētu, vai šai ziņā izveidosies kontakts un uzticēšanās. Freids nesauca par slimībām daudzko tādu, ko mūsdienu psihiatri gribētu ārstēt, jo seksuālā dziņa ir mantota evolūcijas ceļā, un tā nav nekāda slimība, kaut tai ir tik variantu, cik cilvēku. Arī daudzi Freida sekotāji mūsdienās, dzīļu psihoterapeiti un psihoanalītiķi, patoloģizē lietas, ko viņš nepatoloģizēja.

Analizējot seksuālās dziņas, intereses un vēlmes, ja tas viss ir godīgās tiešām laba profesionāļa rokās, cilvēks par sevi var uzzināt daudz derīga, tā var iepazīt gan savas vājās, gan stiprās puses, gan arī iemācīties pieņemt sevī lietas, kas nav grozāmas tāpat kā acu krāsa, izskats utt.



Edited 1 time(s). Last edit at 20.03.2015 12:17 by Runcene.
Re: jautajumi par seksu arstniecibas iestades
20.03.2015 12:01
Saistībā ar ku! retorisko jautājumu man ir viens nedaudz rediģēts pastāsts. Zinu vienu gadījumu ar vienu cilvēku, kurš man uzticēja savu bēdu stāstu jautājumā tieši par seksu. Mēs iepriekš nebijām pat pazīstami, bet tur bija mazs tuss un viss, kas pie tā piederas. Viņam kaut kas nevedās tieši ar seksu, viņš nebija precējies, nevarēja atrast partneri, bet ļoti gribēja, tur bija runa par fetišu, kas it kā ir sliktais un traucē. Viņš tā kā gribēja no tā tikt vaļā (kaut vēlāk izrādījās, ka tas nav iespējams), jo tas, lūk, ir kauns un fui, viņš nav normāls un tamlīdzīgi. Tātad jāārstējas, bet kā ar tik privātu lietu, psihiatres gandrīz tikai sievietes, šausmīgs kauns, kā es runāšu utt. Bija kaut kur tepat pie Latvijas psihologiem izlasījis, ka tas ir t.s. ļaundabīgais fetišisms. Es arī biju lasijusi to pašu grāmatu, jo tolaik biju izlasījusi visu par psiholoģiju, kas Latvijā dabūjams.

Es savulaik nomainīju visus draugus, kas centās mani kaut kā "ārstēt". Toreiz biju labā kompānijā, kas zināja, ka esmu bijusi psihenē, ka man ir bijušas šādas tādas problēmas, ka pa laikam ir miega problēmas utt. Viņi zināja arī viņa stāstu un bija teikuši, lai pamēģina parunāties ar mani.

Viņš laikam bija pilnīgi nojucis aiz izmisuma, ja jau uzreiz uzticējās svešam cilvēkam. Nu un ko, es jau neko dižu nevaru izdarīt, vien ieteikt kādu no Latvijas gudrākajiem psihoterapeitiem vīriešiem, jo puisis bija uz pašnāvības robežas par to, ka viņam ir šī "sērga", kas nekad neļaus baudīt to, ko viņš gribēja. Viņš jau tāpat bija juties nelabi, un tad vēl tā sasodītā grāmata...

Ir pagājuši gadi.

Ne viņam vairs sērgas, nekas. Dabūja dāmu, kam seksā patīk tas pats, kas viņam. Ja viņš būtu nokļuvis pie kāda psihiatra, psihologa vai psihoterapeita, kas visu patoloģizē, tad es nezinu, kā tas varēja beigties. psihoterapeitiem gan šitas piemīt retāk.

Dažkārt es domāju, cik šausmīgu ļaunumu nodara tie psihes lauciņa spēlētāji (gan psihiatri, gan psihologi, gan psihoterapeiti), kas cenšas pakļaut cilvēku savām idejām un ir gatavi viņu tā vārdā mocīt.

Pēc tik daudz raibu lietu pieredzēšanas, kā man ir bijis, es saku, ka ir šausmīgi jāuzmanās. Te gan nedrīkst jaukt ar to, ka mums kaut kādā meklējumu procesā kāds var pateikt kaut ko tādu, kas mums neglaimo, bet tas ir citādi.
Cīnītājs
Re: jautajumi par seksu arstniecibas iestades
20.03.2015 12:39
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es seksā nepārtraukti pieļauju "perversības".
> Nu un ko man tagad? Uz psiheni doties? Bet
> neapšaubāmi tās velmes ir saistītas ar kādām
> psihes īpatnībām...
--------------------------------------------------------
Palasi citus lielos forumus par šo sfēru. Mēs vēl esam normāli salīdzinot to kādas perversības citiem vajadzīgas lai gūtu apmierinājumu. Kā saka jo ilgāk dzīvo jo vairāk inficējies ar visādām psihodrazām kas jaizslimo lai iegūtu imunitāti.
Re: jautajumi par seksu arstniecibas iestades
20.03.2015 12:45
Mjā... te jau ir auglīši, kas māj ar galvu psihiatriem.

Tas, kas ir man, ir norma, bet citiem -- fui :)

Pēdējā glupība šitā salīdzināt.
Re: jautajumi par seksu arstniecibas iestades
20.03.2015 12:46
Mja, es vienmēr esmu ar saviem dēmoniem sadzīvojis. Jaunībā drusku tā nemierīgāk bija ap sirdi bet vēlāk, kad sapratu, ka tādu kā es ir tūkstošiem un pat vēl daudz aktīvāku par mani, nomierinājos pavisam un sāku baudīt :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 14?
Ziņa: