fishe

Aizsāka Runcene 

fishe
19.03.2015 09:38
fishe

Man žēl, ka vajadzēja dzēst Tavu tēmu, bet ir cilvēki, kas šajā laikā cīnās par gribu dzīvot un vēlas to nostiprināt. Tāpēc Tava tēma nebija īstajā vietā. Un Tu to zini, ka te ir tādi cilvēki...

No otras puses, neviens neraksta tādas lietas, kad redz vēl kādu citu izeju.

Mums ir bijušas dažas labas sarunas: Tu zini, kas Tev PATIESĪBĀ ir par problēmu. Respektīvi, kas ir Tavas depresijas iemesls. Ja Tev ir ārsts, ar kuru ir izveidojušās uzticības pilnas attiecības, tad stāsti viņam visu līdz galam. Tu esi radījis jaunu dzīvību, Tu gribi, lai viņa pēc laika arī meklē šādu problēmu risinājumu? Bet tāds ir dzīves likums. Tu tagad esi par to atbildīgs, jo bērns sekos Tavam piemēram. Un varbūt arī, ka kādi trauslāki draugi un tuvinieki.

Es lūgtu arī citus forumiešus šeit nerakstīt lietas, ko nekad neteiktu tuvam draugam, kaut paziņam. Šeit nav aizliegts izteikt neglaimojošus secinājumus par jautājumus uzdevušā cilvēka dzīvi, jo sevis meklējumi liek ar tādiem sastapties -- ja ne šeit, tad citur, ja ne šodien, tad rīt, bet varbūt varam vienoties, ka par cilvēka dzīvības jautājumiem tomēr nespriežam kā par plastmasas pudeles izmešanu.

Ne Tu sev dzīvību devis, ne drīksti ņemt. Tā ir augstākā egoisma pakāpe un tuvākā/tuvāko cilvēka/cilvēku aplikšana ar mokošu vainas sajūtu uz mūžu. Lūdzu, mēģiniet savākties, meklēt risinājumus un nekļūt par tāda soda spriedējiem saviem tuvākajiem. To neviens no malas nevar izdarīt cita vietā -- katrs pats var sakārtot tikai savu dzīvi.



Edited 2 time(s). Last edit at 19.03.2015 09:42 by Runcene.
Re: fishe
19.03.2015 09:55
Nezinu par ko cepiens, bet es uzskatu, ka katram ir jābūt tiesībām atņemt sev dzīvību. Tā ir viena no galvenajām pamattiesībām kuru visādi cenšas ierobežot. Un tas notiek 21 gadsimtā atsaucoties uz Bībeli kura pati ar slepkavībām pilna no vāka līdz vākam.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: fishe
19.03.2015 10:04
Vienmēr ir kāda drupača atbildības arī, it sevišķi par bērnu.

Ja ņemam Tavu nostāju, ku!, tad domāju, ka Grūtpus nemanipulēja ar kāda foruma publiku.

Nākšana šeit un prasīšana pēc metodes un padoma nav nekādu tiesību īstenošana. Tas ir brēciens pēc uzmanības vietā, kur to nevar dabūt.
Re: fishe
19.03.2015 10:07
Ok, es jau teicu, ka nezinu par ko diskusija. Bet jā, publiska padomu došana sevis nonāvēšanai tomēr nav īsti ētiska. Tas būtu privāti apspriežams jautājums.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: fishe
19.03.2015 10:24
Pirmkārt, jau prasīšana...

Es domāju (esmu pārliecināta), ka tā nav vēlme iegūt atbildi, bet panākt foruma "aktivitāti" savā labā, tāpēc "padomdevējus" es pat tik ļoti nevainotu, viņi vienkārši nejauši "ievelkas", kaut paši to nemana.

Un šādas tēmas te atkārtojas.
SZxXx
Re: fishe
19.03.2015 11:37
Bet kā ir situācijās, kad cilvēkam nav vairs to tuvāko un pat draugu palicis, it īpaši vecumdienās? Tad jau ar to nevar sāpināt.
Saprotu gan, ka šis nav tas gadījums. Ja ir bērns un mazs, tad nedrīkst būt vispār tādām domām.
Pēc rakstītā gan likās kā uzmanības piesaistīšana, jo vai tad tiešām nevar izdomāt, kā to izdarīt pats, ja grib to darīt. Tā arī cilvēki reaģēja.
Kad domāju par pašnāvību, man bija vairāki veidi, kā to varētu izdarīt. Baidījos, ka to izdarīšu, centos neiet garām tiltiem, vilcieniem utt... To veidu likās pārāk daudz, kā var nomirt.
Bet tagad, kad vairs par to nedomāju, lai gan kādus 8 gadus ar pārtraukumiem tās domas nāca, es jūtos, ka tas viss bija muļķīgi. Un visus tāpēc aicinātu nedarīt neko tādu. Tie, kuri kam tas gadījies un tagad ir laimīgi, zinās, ka šī apsēstība ir kā prāta stāvoklis, kurš beidzas tāpat, pat cik slikti ir. Vai ku! kādreiz ir domājis par pašnāvību, ja tā izsakās? Liekas, ka nesaprot. Šie cilvēki dzīvo mirklī, ir iracionāli un domā tikai par to, viņš nespēj pieņemt, ka vairs nav izejas. Kļūdu izdarīt ir viegli un ātri.
SZxXx
Re: fishe
19.03.2015 11:50
Kāpēc ir tāds jocīgs uzskats, ka nāve beidz visas problēmas? Tu jau nevari zināt, kass notiks pēc nāves. Var jau būt, ka apziņa vienkārši izdzisīs, bet var būt, ka tad būs kāds garīgs turpinājums dzīvei. Un, ja nomirsi smagā depresijā, tad arī pēc nāves turprināsies kāds negatīvisms, turklāt tad varbūt pat mūžīgi. Nan nemaz sagadīšanās, ka tik daudz atsevišķu reliģiju uz pasaules uzskata, ka nomirstot pašnāvībā dvēsele arī pēc nāves visu laiku cietīs.
Tā vietā, lai censtos izmainīt savu dvēseles stāvokli jau dzīves laikā un nomirt laimīgam un apmierinātam.
Re: fishe
19.03.2015 13:04
Runcene es respektēju Tavu viedokli, Paldies ka palīdzi cilvēkiem. Tu esi malacis!

Man jau apnicis dzīvot, kā zombijam, es pat teiktu, ka nedzīvoju bet eksistēju.
Pamostos un gaidu vakaru, lai varētu iet gulēt, esmu noguris....
Esmu bijis privātās klīnikās, pie daudziem psihiatriem, pie psihoterapeitiem, zīlniekiem, pareģotājiem, dziedniekiem, esmu dzēris un šobrīd dzeru entās kombinācijas ar zālēm. Esmu izterējis kaudzi naudas, bet rezultāta nav :(
Es saprotu, ka tā bedre ir pārāk liela, esmu jau sen samierinājies ar situāciju, ka mana dzīve vairāk nekad nebūs tāda kāda bija.
Ko man darīt? Turpināt eksistēt un mocīties?
Es to negribu!
Re: fishe
19.03.2015 15:49
No vienas puses labums no fishes ir, zāles pērk, par speciālistiem un klīnikām maksā.... tātad maksā nodokļus, lai ierēdņiem būtu lielākas algas :))
Ņemu savu slāpekli atpakaļ :D

Sorry, Runcene, kuram tagad viegli....

Ja vajag, varu arī ar cietējiem sadzert un uzšaut pa galvu, lai samaisas tā iekšējā ķīmija. Redzi, neesmu nemaz tik slikts

Un... kurš gan te nav gājis cauri posmam, kad šķiet, ka beidzot ir pienācis laiks pašnāvībai, tad nu liela muiža, pāries arī tas posms un nebūs nekādas pašnāvības. Kaut tāpēc, ka tomēr vajag raksturu lai to izdarītu, bet cilvēks ar raksturu līdz tādai domai nenonāks :))



Edited 1 time(s). Last edit at 19.03.2015 15:59 by normālis.
Re: fishe
19.03.2015 15:55
fishe

Nekad nevaru zināt, kur ar savām sajūtām ir otrs cilvēks (šoreiz Tu), bet esmu apmēram tādās pašās domās kā SZxXx. Pieredze ar uz to pusi pašai bijusi.

Es īsti neticu, ka mūsdienās nav metožu (medikamentu) Tavai situācijai.

Kāpēc es īsti nebraucu tais pašās sliedēs, kur ku!... jo mūsdienās no depresijas ir vismaz kaut kāda izeja, un es svēti ticu, ka vismaz ir jāmēģina palīdzēt. Ja tad, kad es gribēju nomirt, kāds vienkārši būtu pateicis "ah, lai viņa mirst", es neteiktu (es gan vairs nevarētu pateikt, bet iedomāsimies virtuāli), ka tas kaut mazliet būtu bijis labs padoms, jo dzīve ir viena, un kāpēc vismaz nemēģināt palīdzēt cilvēkam tajā palikt.

Ja ir neārstējami smaga onkoloģija u. c. līdzīgi stāvokļi, tad tur es arī līdz galam nemāku spriest, jo mūsdienās cilvēka stāvokli var ļoti atvieglot.

Es tagad teikšu spekulatīvi, bet man šķiet, ka Tava problēma ir kāds grūti risināms psiholoģisks stāvoklis, kas prasīs pacietīgu urbšanu psihoterapijā. Tu esi bijis ļoti daudzās vietās, bet tas nav nepieciešams, pietiek ar vienu parastu psihoterapeita privātpraksi, kur Tu esi reizi vai divas nedēļā un aktīvi iesaisties visā, ko sāc saprast. Tev tur daudz kas nepatiks un no daudzkā būs bail, tā var būt, bet nav citas izejas. Psihoterapija arī var būt biedējoša, ne visas atklāsmes par sevi gribas zināt, tāpēc arī tā ir lēna.

Mana būšana šeit ir tāda mazliet dīvaina. Man pašai arī visu laiku ir kaut kādi savi meklējumi, un es patiesībā iegūstu no visiem cilvēkiem, kam kaut ko atbildu. Ja daži, kam ir ļoti grūti, uz ilgu laiku pazūd, es pa laikam domāju par šo cilvēku. Arī par Tevi, fishe. Tev ir mazulis tagad, liela atbildība, ar to, ka Tev jau bija grūti, tagad uzdevumi ir lielāki. Lai kādas attiecibas cilvēkam veidojas ar bērna māti kādreiz dzīvē, tēvs viņš ir uz mūžu, meitai -- pirmais vīrietis, dēlam -- pirmais īstais paraugs.

Nav tā, ka es par visiem forumiešiem domāju katru dienu, nē, protams, bet te ir tik daudz meklējumu ceļu, tik daudz risinājumu. Tu atstāji cīnītāja iespaidu, bet pagaidām kaut kur Tu roc garām.

Protams, mūsu varēšana ir ierobežota, mana arī, tāpat kā laiks te būt.

Vai Tu esi runājis ar ģimeni un tuviniekiem? Tas būtu vislabākais.



Edited 1 time(s). Last edit at 19.03.2015 15:59 by Runcene.
SZxXx
Re: fishe
19.03.2015 16:55
Paanalizējot tālāk, kāpēc man bija tādas domas, un ko esmu manījis daudziem cilvēkiem, kas pat to ir mēģinājuši veikt, kopīgu, izšķirtu 3 faktorus.

1) Nāves kults. Nav runas par pašnāvību, bet nāvi kopumā. Cilvēkam ļoti būtisks temats tas ir un visdrīzāk ir bijis ikdienā vēl pirms pašnāvības domām, daudz kas tiek saistīts ar to. Parasti jau par to vispār nedomā neviens veselīgs cilvēks, tik pāris reizes gadā iedomājas, kad ierauga beigtu putnu uz asfaltu vai nomirst tuvinieks. Turklāt viņam ir tāds materiālisma uzskats, ka nāve ir beigas, ko gan neviens nezina, kā jau rakstīju. Zinot, cik sarežģīta ir cilvēka psihe, cik tie pavedieni katram atšķirīgi, nevar zināt, kas ar to notiek pēc tam.
2) Apsēstība ar sevi. Tā izpaužas nepārtrauktā domāšanā, kāds es esmu, kā citi mani uztver, ko es daru ar savu dzīvi, arī kā es izskatos. Vai es esmu neglīts, vai es neko nespēju, nē, es esmu gudrs, jo... nē, tomēr stulbs. jo... Pašpietiekams un vesels cilvēks tā nedomā. Viņš domā par tuviniekiem daudz, arī par savām interesēm, ikdienas notikumiem - kas notiek tagad Vācijā, kas nu tagad būs, Rīgas cirks aizdegās, pārdomā to.
3) Dabisko "narkotisko" stimulu trūkums. Tie ir 1) sekss, 2) sportošana/kustēšanās, 3) vides mainība. Padomā, vai Tev vispār ir sekss un cik esi apmierināts ar savu seksuālo dzīvi. Vai Tu vispār izjūti orgasmu? Par sportošanu - jo vairāk kusties, jo vairāk gribas kustēties, tā ir kā atkarība, kad to sāk darīt. Un jo vairāk dara lietas, gluži dabiski, jo mazāk laika paliek, lai domātu par sevi un nāvi. Un vides mainība vispār ir svarīga lieta, par kuru aizmirst. Padomā, cik ilgi dzīvo pašreizējā dzīvesvietā, vai Tavs darbs gadījumā nav monotons, vienveidīgs. Rutīna, viss vienāds, uzreiz parādās nomāktība, tukšums, bedre. Nomaini pilsētu, kurā dzīvo, nomaini darba vietu, nomaini cilvēkus, ar kuriem tiecies, aktivitātes, intereses, tik daudz lietu, ko vēl vari darīt un varbūt neesi izdarījis.

Šīs bija lietas, kas man bija vajadzīgas. Protams, katram savādāk. Bet, manuprāt, to sakārtošana noteikti palīdz. Cita lieta, ka to nav izdarīt nemaz tik viegli. Katrā ziņā jāsāk pūlēties, savādāk viss paliks pa vecam.
Re: fishe
19.03.2015 17:43
Par otro punktu (patiesībā par visiem) dodu piecas zvaigznes :), bet par otro jo sevišķi.

Un cilvēks to bieži neredz. Man šis pakāpiens arī ir bijis sarežģīts. Es it kā nemaz pati nedomāju, ka esmu tā ieciklējusies. Un tad vēl komplektā nāk klāt tas "ko citi padomās"... vai dieviņās, pilnīgi metas nelaba dūša.

Kas attiecas uz pirmo punktu, domāju, ka tas ir jo smagi, ja ir bijis daudz nāvju pirms bērna dzimšana, miruši siblingi utt. Tur ģimenes sistēmas terapeitiem ir sava teikšana. Var iznāk runa arī par abortētajiem.

Trešā punkta gadijumā tas neattieksies uz šizoīdajiem. Vot izvelc viņu no migas, un dabūsu pa purnu :) Viņam tur ir labi.
Re: fishe
19.03.2015 21:02
Sarežģīta tēma, bet kopumā es uz pašnāvniekiem skatos pozitīvi. Pat nedaudz pozitīvāk kā uz tiem kas aizbrauc uz ārzemēm. Jo ir droši, ka neatbrauks atpakaļ...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: fishe
19.03.2015 21:42
Beidz kū, aizbraucēji ir ļoti normāli cilvēki. jo - kamdēļ dzīvot bedrē, ja var pārkāpt valsts robežu un paskatīties saulītē ?
Vispār es iesaku ārzemes visiem šitajiem ar dzīvi neapmierinātajiem, jo sevišķi gados jauniem. Lieliska vieta, lai sakārtotu domas un saprastu ko paši grib... jo tur vairs nebūs apkārtējo kas steigs palīdzēt un žēlot - viss jādara saviem spēkiem. Tas palīdz saprast kas patiesībā ir dzīve, ka nevar neko nedarīt slēpjoties aiz depresijas vai līdzīga brīnuma...


Piem. šis - http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/552477-vairak_neka_50_000_jauniesu_latvija_nestrada_nemacas_un_neapgust_arodu
ja viņus nevar iesūtīt armijā, tad droši lai skrien uz ārzemēm



Edited 2 time(s). Last edit at 19.03.2015 22:04 by normālis.
Re: fishe
19.03.2015 22:26
normālis

Vai tad es teicu, ka aizbraucēji nav normāli cilvēki?? Man katrs aizbraucējs ir zelta vērts. Jo vairāk aizbrauc jo mierīgak un stabilāk es nopelnu.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: fishe
20.03.2015 19:03
Čau visiem !
Mēģināšu atbildēt Jums uz uzdotiem jautājumiem.

Normālis - Negribu zināt to ciparu, bet tas cipars ir ar četrām nullēm, ko esmu atstājis ārstējoties, bet nu labi, kāda tam nozīme :)

Runcene - Bērns ir tas, kā dēl esmu šeit vēl, protams esmu cīnītājs, savādāk šeit vairs nebūtu, bet spēks un pacietība jau ir cik ir, un es jūtu ka tas beidzas diemžēl. Es visu saprotu par psihoterapiju, ko saki, es esmu gājis un racis jau... LIielāka problēma ir mana nerealitātes sajūta, es neorjentējos kas notiek man apkārt, hmmm grūti izstāstit to stāvokli. Man grūti ir iziet no mājām šobrīd ārā, izeju tikai uzpīpēt. Man nav skaidra skata, jutos kā miglā visu laiku, tā ir lielāka problēma :( Vecāki un tuvākie apkārtējie zina visu, es neslēpju neko, visiem visu stāstu. Kāds saprot vairāk, kāds mazāk manu situāciju. Iespējams ir zāles, kuras vienkārši nēesmu vēl dzēris, kuras varētu atvieglot situāciju. Nezinu kā lai tieku no tās nerealitātes vaļā.

SZxXx - Paldies, es lieliski saprotu, ko stāsti, bet mēģināšu Tev pastāstīt, ka es to redzu.
Es jau esmu visu nomainījis - aizgāju no darba, no kura man sākās visas šīs nelaimes, mēģināju pastrādāt citur, bet man šobrīd nav darba spējas, es esmu darba nespējīgs, man ir smaga nerealitātes sajūta, nesaprotu kas notiek apkārt, pilna galva ar domām. Šobrīd esmu bezdarbniekos, man ir grūtības iziet ārā no mājām. Es zinu ko nozīmē sports, es visu mūžu esmu sportojis, pat augstā līmenī. Basketbols, Airēšana(Latvijas čempions Kanoe četrinieks) Basiens, trenažieru zāle, skriešana, pedējos gadus nodarbojos ar riteņbraukšanu, precizāk kalnu MTB, piedalījos sacensībās, daudz trenējos, domāju, ka tur arī daļa vainas ir, mans organisms bebija gatavs tādām slodzēm.
Esmu nomainījis dzīves vietu. Lielākā problēma ir nerealitātes sajūta, dēl kuras neko nevaru padarīt.

Šobrīd lietoju: Elify 150g - 2x dienā, Seroquel XR 300- uz nakti
Esmu pieņēmies pusotra gada laikā par 40 kg svarā :(
Šobrīd esmu bezdarbniekos, bet drīz pabalsts beigsies, nav finanses šobrīd ne arstiem, ne zālēm, ne terapeitiem.
Mēģināšu īsumā aprakstīt manu ikdienu, lai Jums skaidrāk.

~11:00 Pamostos, iedzeru kafiju, uzpipēju, palasu ziņas, jaunumus ipadā. Paspēlejos ar puiku.
13:00 Citreiz eju gulēt līdz 15:00-16:00
16:00 - 20:00 paedu, skatos tv, paspelējos ar puiku, izeju uzpipet.
20:00- 21:00 gultā skatos filmu, dokumentālas filmas, lasu viskaut ko ipadā.
23-24:00 Eju gulēt

Un tā aptuveni katru dienu ((
Re: fishe
20.03.2015 19:50
Bet varbūt Tev ir kāda nopietnāka psihiska saslimšana, nevis tikai depresija.

Negribi pamēģināt Ļermontova ielas stacionāru? Tur ir viss bez maksas un tik civilizēta vide, cik Latvijā valsts psihiatrijā tas iespējams, labākais, kas ir, varbūt Tev nav pareizie medikamenti. Dažreiz to var piemeklēt laika gaitā, kad ārsts Tevi redz katru dienu.
Re: fishe
20.03.2015 20:39
Iespējams, grūti pateikt, nepārzinu slimības. Galvā tāds kokteilis, ka maz neliekas.
Hmmm iespējams var mēģināt, zaudēt jau nav ko man. Es varu tur aizbraukt un iestāties?
Re: fishe
20.03.2015 20:57
Pajautā savam tagadējam ārstam. Tvaika ielā točna var iestāties uzreiz, bet jaunajās nodaļās nez vai, tur varētu vajadzēt nosūtījumu, tur neņem cilvēkus, kas nav adekvāti utt., jo tur nav slēgto durvju un restu režīms, bet pēc skata vien to nevērtē.



Edited 1 time(s). Last edit at 20.03.2015 20:58 by Runcene.
Re: fishe
20.03.2015 21:14
Pa šo laiku esmu nomainījis ārstu, kuram ir sava klīnika Jūrmalā, kur ārstējos divas nedēļas pagājušā gada beigās. Ļoti labs speciālists, viņš mani saprot, kaut kādi uzlabojumi jau ir, bet tie nav apmierinoši, lai dzīvotu.
Es uzskatu, ka esmu adekvāts, varu jau saņemties tikai tas prasa lielas grūtības un piepūli.
Rīt piezvanīšu noskaidrošu.
Re: fishe
20.03.2015 21:38
http://www.rpnc.lv/psihiatriska-palidziba/ambulatora-arstnieciba/ambulatorais-centrs-pardaugava
Re: fishe
20.03.2015 21:43
Atvērtā tipa nodaļās neuzņem cilvēkus, kas mūk, kas var pazaudēties, reizēm nesaprot, kur atrodas, ir agresīvi, uzraugāmi utt. Domāju, ka uz Tevi tas neattiecas.
Re: fishe
20.03.2015 22:26
Tādi gļuki man nav :) Paldies par info!
Re: fishe
21.03.2015 15:20
Un vēl viena lieta. Tu, kā skatos, diezgan plaši esi izmantojis privātos dakterus... Bet tur ir savs triks. Es gan bieži kritizēju valsts psihiatriju, bet vairāk attieksmes dēļ, kas raksturīga vecajiem padomju laika mediķiem. Ir daži stacionāru ārsti, kas ir ļoti labi. Piem., par dr. Tarandu (viņa ilgus gadus vada depresiju un neirožu nodaļu, kas tagad ir Veldres ielā) un dr. Kupču (gan vairs tikai privātpraksē, bet izcila šizofrēnijas eksperte) ir daudz labu atsauksmju, jo viņas ir ļoti labas ķīmiķes, ja runa tikai par medikamentiem. Man ir info ne tikai no pacientiem, bet arī psihoterapeitiem, kas pie viņām sūta. Ar tarandu arī pašai laba pieredze, kad sākumā bija galīgs pī. Nav nekāds uķi-puķi, bet "ātra un bez žēlastības" :) Fiška viņai strādā.

Dažreiz privātajiem ļoti iepatīkas pacients ar naudu ;) , un viņi kļūst vieglprātīgi. Un tādi psihiatri patīk arī zāļu firmām. Es neko konkrētu nesaku, bet tā ir diezgan slidena tēma.

Un nav gudri uzreiz mainīt ārstu, ja kaut kas nesanāk. Lai pirmējais pacenšas, viņš vismaz zinās, kas jau ir darīts, iepazīs Tevi.

Es mainītu ārstu tikai sadarbības konflikta gadījumā.
brigitaB
Re: fishe
22.03.2015 12:19
Es par tiem punktiem. Man pašai 44 gadi, un man liekas, ka tieksme uz pašnāvību ir kaut kā ieprogrammēta smadzenēs. Kaut kādu vielu trūkums? Es nezinu. Es kopš jaunības esmu domājusi par pašnāvību. Bet dzīvoju. Mani attur tas, ka man ir dēls skolnieks - es nevaru iedot viņam šādu pieredzi - "mamma pati sevi nonāvēja". Tāpēc es dzīvoju, sportoju, nekādas zāles nedzeru, strādāju, pelnu naudu. Neviens par šo manu tendenci nezin, jo es nekad nedraudu, ka es negribu dzīvot, neesmu mēģinājusi arī. Līdz ar to neviens psihiatrs man neko nepiesietu, jo diagnozes man nav. Un kamēr es būsu atbildīga par bērnu, es to nedarīšu (jeb sevi neiznīcināšu).
Bet man liekas, ka ja man būs kāds satricinājums - es to izdarīšu. Piemēram, es šķiros no vīra, būs tiesa, ja tiesa man kādā veidā atņems bērnu (jo vīrs grib atņemt), tad man būtu ceļš uz tiltu. Jo tad man vairs nebūs spēka cīnīties.

Pagaidām es cīnos, lasu internetā dažādas tehnikas, kā uzlabot dzīvi utt. Bet nav draiva. Piemēram, es šodien plānoju skriet, skrienu katru otro dienu pa 4 km, bet man nav īsti spēka, katrs treniņš ir piespiest sevi. Pēc tam gan labi. Kaut kas sāp, kaut kur velk - jāiedzer ibumetīns. Tas ir normāli es domāju manam vecumam, bet kaitina. Tāda astēnija. Biju pie dr. uz visām analīzem, ieskaitot D vit. - viss ideāli.
Re: fishe
22.03.2015 16:23
Runcene,

Paldies par viedokli.
No sākuma jau biju Dzintaros 2 mēnešus, neko nemaksāju. Zini, kad ir sūdīgi tad ķer ko vari, kā bija manā gadījumā, nu galīgi ciet aizgāja un vēl joprojām nav atnācis vaļā :(
Es tikai tagad nezinu vienu, kas ir labāk zāles ar blakusefektiem vai mēģināt bez zālēm...
brigitaB
Re: fishe
22.03.2015 17:24
No kādiem līdzekļiem tad jūs, fishe, dzīvojat? Vai jūs uztur sieva? Vecāki? Bd pabalsti nav lieli, no tā nevar izdzīvot. Es nezinu, man , piemēram, neviena nav - ne vecāku, ne dzīvesbiedra, es tīri fiziski nevaru atļauties no mājas neiziet. Es nevaru atļauties uzņemt 40 kg virssvara. Man dažkārt liekas, ka ja dzīve reāli izsmērē pa asfaltu, tad ir divi veidi - vai nu padodies, vai cīnies. Es piekrītu tam, ko saka "normālis". Man ir otrs veids šobrīd. Ok - saprotu, ka smadzenēs ieklemmējas, bet tad tiešām jāmeklē palīdzība.
Re: fishe
22.03.2015 23:11
Bija iekrājumi, pabalsts, palīdzēja cilvēki, kaut kā ķepurojos.
Principā es padevos, jo sapratu, ka tas sitiens bija pārāk liels, galīgi kaut kas kompī nobruka, bet vēl elpoju...
Palīdzību meklēju jau 1,5x gadu, bet kā redzat esmu tur kur esmu.
Re: fishe
10.04.2015 16:30
Man derētu ciankālijs, tikai kur tādu lai dabū?
Re: fishe
10.04.2015 16:31
Slimnīcā biji?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 14?
Ziņa: