Meita redz sliktu sapni par tēti

Aizsāka enfuego 

Meita redz sliktu sapni par tēti
25.02.2015 19:46
Šodien izņemot no dārziņa savu vidējo meitu, viņa paziņo ka viņai bija slikts sapnis, kautko minēja ka pa dēli kritu un ar adatau sadūru aci, un bija asinis, bet kā jau bērns precīzi nemācēja izskaidrot, es tagad sēžu un šausminos, kad tik man nepienāk ardievas drīz, nu jā es uz alko uzsēdos. Un ir atkal tas gemorojs uzmeties, tagad nezinu ko domāt vai bērni ko redz sapnī ir patiesi ļauni vai tas norāda uz kādu neveiksmes posmu???? Nu es itkā te paspēlēju asdiņainu spēli, varbūt tas atstāja iespaidu jo sīkā skatījās, par zombijiem kurus bija jāsit nost.



Edited 1 time(s). Last edit at 25.02.2015 19:49 by enfuego.
Re: Meita redz sliktu sapni par tēti
25.02.2015 21:21
Es domāju, ka nekas traks.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Meita redz sliktu sapni par tēti
25.02.2015 22:23
man jau ir panika. dzeru un liekas ka drīz miršu. aiziešu elle degt, iedeva jauno derību lasīt, bet es viņu nelaso jo esmu par slinku un es neko tur tanī derībā nesaprotu.



Edited 1 time(s). Last edit at 25.02.2015 22:24 by enfuego.
mad garāmejot
Re: Meita redz sliktu sapni par tēti
25.02.2015 23:05
...viss, enfuego, pizdec...un Tavu mūža māju naglos ciet ar sešcollīgām naglām...
Re: Meita redz sliktu sapni par tēti
25.02.2015 23:43
da mad lai ka mēs neķīvētos, tu ņirgājies atkal!
Re: Meita redz sliktu sapni par tēti
26.02.2015 00:13
Padzer veel vairaak, tad varbuut velnu pat ieraudziisi.....
Re: Meita redz sliktu sapni par tēti
26.02.2015 12:08
Tu dzer, un visi mājās dienā nervozē, bet naktī bailēs murgo Tavu nākotni. Loģiski gan no babenes, gan psiholoģiskā viedokļa. Un Tavs bērns drīz sēdēs šitajā forumā. Tev jau ir vēsture ar tanti, vecomāti. Nu ir ceturtās paaudzes kārta sākt jukt nost.



Edited 1 time(s). Last edit at 26.02.2015 12:10 by Runcene.
Re: Meita redz sliktu sapni par tēti
26.02.2015 12:18
Tu esi meitas pirmais vīrietis, starp tēvu un meitu (tāpat kā starp māti un dēlu) veidojas spēcīga seksuālā saite, viņa jau ir sākusi ļoti izteikti rūpēties par Tavām vajadzībām, kas bērnam vispār nebūtu jādara. Tu taisies viņai par bērnu.

Viņa apprecēs vīrieti, kas dzer. Un ja nu viņš būs tāds, kas dzērumā sit sievu un bērnus, tāds patēvs kā Tavai sievai?

Ja būsi vēl dzīvs, varēsi iet un dot viņam pa muti, vest meitu ar bērniem prom pie sevis, bet meita raudās un gribēs atpakaļ. Tas ir scenārijs, ko Tu tagad veido.
Re: Meita redz sliktu sapni par tēti
26.02.2015 18:48
Da ble es meitas nesitu es nesmu ļauns un slikts pret savām meitām, es vnk domāju vai pazust no šīs dzīves vai tas ir tikai tāpēc ka man nav darba pagaidām, nav objekta, sēžu mājās, sieva tikmēr turpina spēlēt aparātus, labi zin ka, finansiālās problēmas. Es domāju kur lai naudu tabūn es vnk eju sviestā bez darba. Un meitas par mani nerūpējās, es pats vedu uz bērnudārzu, es vnk esmu uz korķā un bez darba un ir galīgākais sviests iesācies.



Edited 1 time(s). Last edit at 26.02.2015 18:50 by enfuego.
Re: Meita redz sliktu sapni par tēti
26.02.2015 18:59
Tev nav jāsit, viņu izvēle būsi Tu, un ir alkoholiķi, kas sit... kurš tad nu lai tagad zina.

Netrako, tagad taču tūlīt ir objektu sezona klāt.

ss.lv neesi mēģinājis likt un kaut ko darīt uz savu roku kkur apkaimē?
Re: Meita redz sliktu sapni par tēti
26.02.2015 19:04
Tātad Tavu situāciju ļaunu padara darba trūkums. Centies tādā sitācijā nenokļūt un nebūt.

Man arī neviens darbu nedod, pašai jāmeklē. Vēl citus tādus zinu.

Pats sāc un uzņemies atbildību.

[Man te meistars grib 6 EUR par tapešu likšanu kvadrātmetrā.]

Tu teici, ka labi māki visus celtniecības darbus, nu tad saņemies un beidz dzīt bērniem virsū murgus ar savu grūtsirdību, bet ar sievu gan Tev būs runāt.



Edited 2 time(s). Last edit at 26.02.2015 19:05 by Runcene.
Re: Meita redz sliktu sapni par tēti
26.02.2015 19:42
enfuego, starp citu, alkohols veicina hemoroīdu attīstību. Drīz Tev tur būs riktīga "hemoroīdu roze" :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Meita redz sliktu sapni par tēti
26.02.2015 20:03
zinu lietoju paralēli sveces lai neaiziet galīgi ciet, karo4 darbu atrodu, bet nejau 25 euro jāmāk, gan santehnika, gan elektrība, gan stroika, pa tādām kapeikām neiešu strādāt, un Runcen, tā tapešu līmēšana ir nereāli liela cena, uzreiz to saku!
Re: Meita redz sliktu sapni par tēti
26.02.2015 20:20
Rekur man piecavā darbu atkal pa 25 euro, bet es visu šo laiku strādāju pa 5 euro stundā, tagad man ir nereāli atgriezsties pie 2 euro, tas taš šitanī jobanajā Latvijā nav nnormāli, es laikam pisīšu uz norvēģiju, tur bračka dzīvo, bet kas būs ar bērniem es nezinu, jo sieva naudu notrallina aparātos.
enfuego?
Vai gribi teikt, ka Tev piedāvā darbu pa 25 euro dienā? (ko praktiski pārzini) Vai arī pa konkrētu gabaldarbu?
Ja mans atalgojums būtu 25 euro dienā, un tā katru darba dienu, tad es teiktu, ka dzīvoju zaļi! Nopietni...
Re: Meita redz sliktu sapni par tēti
05.03.2015 15:53
Da tagad dienā no 8-17 25 eiro, tas man nav zaļi tu zini cik pa dzīvokli jāmaksā, tu zini cik man liela ģimene, celtnieks mazāk pa 20 Ls nedrīkst nemaz pelnīt, tas palīgstrādnieki pelna 15 Ls dienā, jo es visu salīdzinu kā latos, cenas ir kāpušas bet algas kritušas, nu kur tas ir redzēts. strādāju pa 40 euro, tagad jāstrādā pa 25, nu nē es vēl pacietīšos.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 24?
Ziņa: