Tizercīns

Aizsāka alexis 

alexis
Tizercīns
24.01.2015 18:45
Straujā svara pieauguma dēļ esmu pārtraucis lietos kvetiapīnu un olanzapīnu, to vietā lietoju tizercīnu - 150mg dienā. Pagaidām iespaidi par šīm zālēm ir tikai paši labākie, nezinu, kā būs ilgtermiņā. Varbūt kāds, kurš ir pazīstams ar šīm zālēm, var padalīties savos iespaidos.
....
Re: Tizercīns
24.01.2015 22:07
Šaubos vai te kādu atradīsi,kam parakstīta tāda artilērija...
yoyoyo
Re: Tizercīns
25.01.2015 07:22
Padalies pats plašāk savos iespaidos. Kādēļ tie ir "paši labākie"?
Re: Tizercīns
25.01.2015 12:07
Kvetiapīns grauj sāta sajūtu (it kā nejūties paēdis), par olanzapīnu precīzi nezināšu teikt, bet ir kaut kas tāds dzirdēts. Ļoti jāskatās, ko ēd. Pieļauju, ka esi maznodrošināts un ēd to, ko vari atļuaties, bet tas, parasti viegli sit klāt kilogramus. No nekā jau nekas nerodas.

Bet tizercīns ir ļoti nopietns medikaments, kas Tev ātrāk vājinās un bremzēs domāšanu. Zinu, ka citviet pasaulē dod tikai onkoloģiskajiem pacientiem, kam beigas ir tuvu.

Es nezinu, vai nav citu variantu, bet domāju, ka vajadzētu būt. Tagad ir diezgan daudz jaunās paaudzes neiroleptiķu.

Vai abilify valsts nekompensē? tagad slinkums skatīties...
alexis
Re: Tizercīns
25.01.2015 14:49
Kompensē, kompensē aripiprazolu, bet man ir slikta pieredze ar tiem atipiskajiem neiroleptiķiem, ir izmēģināti arī dārgie, bet šausmīgi dod pa sirdi, ziprasidons rada aritmijas, par sertindolu vispār nerunāsim, tā ir recepte sirdslēkmei. No slavenā klozapīna man attistījās agranulocitoze. Tā ka laikam esmu gatavs upurēt domāšanas ātrumu un asumu, lai justos mierīgs un nebūtu nekādu gļuku, jau pierasts pie haloperidola bremzējošā efekta, tāpēc šito neizjūtu kā neko baigi jaunu. Ar ārstu tā nolēmām, jo es teicu, ka gribu tikt vaļā no visas tās mazefektīvo neiroleptiķu kaudzes. Tagad lietoju haloperidolu 30mg dienā un tizercīnu 150mg dienā un vēl pavisam drusku piemetu cisordinolu klāt - tikai 50mg dienā. Vēl lietoju Fluxu un Lorafēnu. Nezinu, pagaidām jūtos ļoti labi. Iespējams, ka es vienkārši labi panesu vecos neiroleptiķus.
Re: Tizercīns
25.01.2015 15:15
Nu tad lai Tev veicas! Klozapīns daudziem rada agranulocitozi, tas tiešām ir draņķis.

Tizercīnu patiesībā lieto viens man zināms cilvēks, 30 gadus noteikti, tagad viņai 75, visu var sarunāt, skatās filmas, lasa grāmatas. Bet aprakstos ir diezgan liela antireklāma, tā kā katram tomēr būs citādi.

Un nav jau Tev uz mūžu izrakstīts.



Edited 1 time(s). Last edit at 25.01.2015 15:18 by Runcene.
yoyoyo
Re: Tizercīns
25.01.2015 17:37
Maznodrošinātie tagad skaitās resnie? Teiktu tas drīzāk no nekustīgā dzīvesveida. No tādām lielām neiroleptiķu devām jau normāls cilvēks nevarētu neko citu padarīt, kā tikai gulēt.
Kā tev ar fiziskajām aktivitātēm, alexi?
Re: Tizercīns
25.01.2015 19:07
Tu laikam labi nesaprati, ka ir medikamenti, kas ļoti izteikti samazina sāta sajūtu, cilvēks visu laiku grib ēst. Es arī apmēram zinu, ko spēj nopirkt cilvis ar 70 EUR pensiju, psihiatriskajos pansionātos un slimnīcās arī esmu viesojusies, tur viena lieta papildina otru, un nekad nevar zināt, kad pats var iekrist.
yoyoyo
Re: Tizercīns
25.01.2015 19:39
Cik dzīvē pats esmu redzējis, tad resnums nav atkarīgs no tā, cik daudz cilvēks ēd un neviens mani nepārliecinās par pretējo. Visresnākie cilvēki, ko pazīstu, ievēro visādas diētas, neēd gaļu un pusdienās ēd uz pusi mazāk kā tievie, kuri mēdz rīt kā zirgi. Personīgā pieredze.
Nemelošu, ka pazīstu arī maznodrošinātus cilvēkus, kas ir resni. Bet, pirmkārt, dabiskā vielmaiņa, otrkkārt, fiziskās aktivitātes. Pārtikas kalorijām tur ir minimāla nozīme, to skaitīšana un visi diētiskie produkti ir tāds pats bizness kā farmācija.
yoyoyo
Re: Tizercīns
25.01.2015 19:45
Ko līdz te spriedelējumi. Ja vien alexis nav totāli derealizēts un atpalicis, tad viņam pašam jāsaprot, vai ir sācis ēst vairāk vai mazāk.
Re: Tizercīns
25.01.2015 20:36
Bet alexis jau te neprasīja lekciju.

No psihotropajiem medikamentiem tādās devās svars var pieaugt ļoti izteikti. Jā, arī vielmaiņa ir traucēta, kas izpaužas kā sāta sajūtas trūkums, ne vienmēr, bet bieži.

Un tiem, kam ir sāta sajūtas trūkums, mēz būt pat bada sajūta. Mēģini iedomāties, kā tas ir. Ne visiem pacientiem tas izpaužas, bet tiem, kam izpaužas, ārsti meklē citus risinājumus.

Ja alexim ir halucinācijas vai tml. lietas, tad medikamenti uztur viņu pie dzīvības.

Te nav runa par "parastajiem" cilvēkiem, kas ēd/neēd., sporto/nesporto. Psihotropo medikamentu lietotāji ir pilnīgi cita ļaužu kategorija, tas pats sakāms par glikokortikoīdu lietotājiem. Kusties vai nekusties, vai nu tusnis vai miris, ja citu alternatīvu atrast neizdodas.
alexis
Re: Tizercīns
11.08.2015 07:38
Dzeru tizercīnu jau kopš janvāra pa 250 - 300 mg dienā. Esmu ļoti apmierināts, tā ir lieliska dvēseles anestēzija, tieši tas, ko man vajag un ko es sagaidu no zālēm.
SZxXx
Re: Tizercīns
11.08.2015 14:59
Vai Tu to rekomendētu arī citiem?
alexis
Re: Tizercīns
12.08.2015 09:01
Viennozīmīgi rekomendētu, it sevišķi jau tad, ja ir kādi gļuki vai paranojas. Bet arī, ja nekā tāda nav, tik un tā iesaku, jo lieliski iztīra galvu no visam problēmām, nekas vairs nesatrauc, pārņem bezgalīgs miers. Un īpaši rekomendētu kombinācijā ar haloperidolu - vienkārši ideāli palīdz.
alexis
Re: Tizercīns
12.08.2015 13:10
Pie tam tizercīns ir ne tikai parasts neiroleptiķis, bet arī spēcīgs pretsāpju līdzeklis. Man zobi vairs nesāp, kopš sāku viņu lietot. Tā ka tās man ir kā brīnumzāles.
SZxXx
Re: Tizercīns
12.08.2015 14:34
Izklausās jau labi. Mani pat pašu ieinteresēja, kad teici, ka tas var darboties kā pretsāpju līdzeklis. Ja tā, tad labprāt izmēģinātu. Ak jau tur jābūt nopietnai saslimšanai un pie psihiatra gan jau tikai ko tādu var dabūt.
SZxXx
Re: Tizercīns
12.08.2015 14:42
Izklausās kas līdzīgs opiātiem gan. Ja vēl raksti, ka pārņem bezgalīgs miers.
Uzsēsties uz tamlīdzīgas atkarības es gan negribētu.
Re: Tizercīns
15.08.2015 13:05
Ir dzerts bezspontovijs!!!
alexis
Re: Tizercīns
23.10.2015 06:38
Tagad lietoju tizercīnu vidēji 300mg dienā. Šīs zālītes ir tik labas, ka labprāt lietošu tās visu atlikušo mūžu.
alexis
Re: Tizercīns
30.09.2016 11:22
Nu jau drīz būs 2 gadi pagājusi, kopš lietoju Tizercīnu devā 300mg dienā. Nekādu problēmu, fantastiskas zāles. Nesaprotu, kāpēc viņam tāda antireklāma, ka tikai onkoloģiskajiem pacientiem dod utt. utt.
Re: Tizercīns
30.09.2016 18:08
Galīgi nav tā, ka tikai onkoloģiskajiem dod, bet tas ir viens no risinājumiem, kad ir nepārvaramas un ļoti stipras sāpes.

Tizercīns pamatā ir psihiatrijas medikaments, un tam nav antireklāmas, bet brīdinājumi par blaknēm.

Tie cilvēki, kam nav citas izejas, viņu vienkārši lieto, un viss.



Edited 1 time(s). Last edit at 03.10.2016 21:40 by Runcene.
Re: Tizercīns
03.10.2016 20:19
Nezinu man tirzecīns nekādu blakņu, bezspontovijs, viss kas beidzās ar vārda beigām pāms, tie palīdz, AD ir pat man vairs nav blakņu varu dzert da jebko, man liekās, ka manī ir citas problēmas, bet ārsti neko neatrada!



Edited 1 time(s). Last edit at 03.10.2016 20:20 by enfuego.
Re: Tizercīns
03.10.2016 22:35
...tevī iekšā???...dakšiņas, vai naži???
Re: Tizercīns
10.10.2016 00:05
Man iekšās, nav ne jausmas kas var pateikt!!!
Re: Tizercīns
10.10.2016 11:37
Varbūt pelējums galvas smadzenēs?
Re: Tizercīns
11.10.2016 20:27
es ar jau labu laiku lietoju tisercīnu... un blaknes tā arī nav parādījušās... pa laimi...
Re: Tizercīns
11.10.2016 22:27
Lietuslāse, kāda Tev ir dienas deva?
Re: Tizercīns
12.10.2016 09:11
nav pārāk liela... 3x 25mg...
Re: Tizercīns
12.04.2018 16:39
Tizercīns ir vienkārši lielisks neiroleptiķis, žēl, ka viņš skaitās stigmatizēts. Tas vienlaikus ir arī lielisks pretsāpju līdzeklis, es viņi dzeru, un zobi pat neiesāpas.
scz
Re: Tizercīns
12.04.2018 20:43
Jā, tizercīns ļoti labi nobloķē smadzenes.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 21?
Ziņa: