Pēkšņa aktivitāšu pārtraukšana

Aizsāka simple 

simple
Pēkšņa aktivitāšu pārtraukšana
23.01.2015 15:08
Labdien! Varbūt visraksts neko neizsaka. Tāpēc pajautāšu sīkāk. Kā īsti psihiskajā sfērā sauc šo lietu, pieņemsim, kad cilvēks pēķšņi pārtrauc aktīvi strādāt, un iestājās kaut kas līdzīgs šokam. Kā šo dēvē angliski vai kur par to var izlasīt. Un ko iesākt šajā gadījumā, kad pēķšņi esmu izsists no ikdienas ritma un jumts reizēm iet nost?
Re: Pēkšņa aktivitāšu pārtraukšana
23.01.2015 16:36
Nezinu kā to sauc angliski bet latviski tas ir tizlums.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Noteikti, bet netikai manējais. Tā ir aktuāla problēma mūsu sabiedrībā...
Re: Pēkšņa aktivitāšu pārtraukšana
23.01.2015 16:52
nesapratu... kādēļ lai es pēkšņi ne no šā, ne no tā... pārtrauktu strādāt?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Pēkšņa aktivitāšu pārtraukšana
23.01.2015 18:38
Nezinu kā citi bet man darba pārtraukšana rada labsajūtu.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Retorisks jautājums, Mateus
Re: Pēkšņa aktivitāšu pārtraukšana
23.01.2015 19:39
Psihiatrijā?

Ak, Dievs!

Viņiem ir diagnozes visam. Ej tik pie psihiatra, tur noteikti pateiks, viņus jau tā reti intervē.

Man tas notika pirms laika, kad strādāju kopā ar vienu vecāku dāmu, kura datorā putroja izlabotos failus ar neizlabotajiem. Bļaut es nevarēju, jo viņa jau tāpat bija izmisumā, bet ko padarīsi, kad impulsiņi vairs nestaigā kā jaunībā. Atcelt viņu no projekta arī it kā nevarēja, jo mums bija samaksāts avanss, turklāt viņa centās ļoooti, bet nu čiks vien iznāca...

Es sīki nestāstīšu, kā to visu atrisinājām, bet, kopš paliku tikai es un faili (un vēl projekta vadītājs) "izsitums" no ritma atgriezās vietā.

Man gan neienāca prātā vērsties ar šito pie psihiatra un kur nu vēl uzzināt, kā to sauc, lai gan darbs pat bija saistīts ar medicīnu un dakteru apkārt ka čum.

Cik zinu, pārējiem pazīstamiem ļaudīm tā ir tad, kad notiek kas negaidīts (parasti slikts), bet pārsvarā jau ļaudis izkuļas vai nu ar kādu brīvdienu un alu/vīnu, kādu izlamāšanos vai tamlīdzīgi.
Teiksim, negribēju problēmu apvīt ar tik traģisku noskaņu. Vienkārši esmu pēc dabas ziņkārīgs, un man interesētu izpētīt šo lietu. Paldies Runcenei par piemēru. Vērsties pēc palīdzības pie psihiatra, protams, ir, manuprāt, gudrāk, nekā nedarīt neko. Kaut gan prasme sevi sakārtot un organizēt, ir mūsos katrā, es tomēr pāris reizītes gadā aizeju pie galvas ārsta. Alkohols, priekš manis, nav risinājums.
Re: Pēkšņa aktivitāšu pārtraukšana
23.01.2015 20:26
Es nedomāju, ka alkohols ir risinājums, tā ir tikai neliela pieaugušu cilvēku parotaļāšanās, lai izklaidētos un tad uz notikušo paraudzītos citādi.

Man gan nav pieredzes, ka psihiatri sarunu veidā spētu sevišķi daudz darīt apjukuma gadījumā, kas ir ievilcies. Bet nu Tev varbūt ir cita pieredze. Man labāk tīk psihoterapeiti, jo viņi tomēr iedziļinās nopietnāk.
...par tiem abiem absolūti piekrītu. Ir atšķirība.
Re: Pēkšņa aktivitāšu pārtraukšana
23.01.2015 21:10
O... labi ka ieminējāties... Jack! Bring the cola & stir with you :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Tās lietas ,ko Tu darīji vai darbu ko strādāji ir Tevi enerģētiski iztukšojušas.Tam par pamatu varēja būt neapmierinātība ar padarīto vai darāmo, nepietiekama peļņa vai novērtējums,uttt. Varbūt liels pacēlums...un tad, doma ko tālāk. To Tu tik zini. Vienvārdsakot, vairāk devi - mazāk saņēmi. Ir jārenovējas. Maz pamazām. Ar sīkumiņu. Kas Tevi varētu kaut nedaudz aizraut. Un, solis uz priekšu.

Es rakstu Tev,bet pati šai stāvoklī esmu jau trīs nedēļas. Viss apstājies. Un, nevaru saņemties. Esmu radošas profesijas pārstāve. Un, nevaru pati sev atrast to sīkumiņu, kas mani tieši tagad varētu aizraut un pacelt.

Lai mums izdodas!
izdegšanas sindroms?
Erica, tas bija diezgan precīzi
man ta bija, kad pekshni partraucu nodarboties ar savu miloto lietu, kurai veltiju kadus 10 gadus, peksni bummm un viss - sapratu, ka nesasniegsu merki un iestajas soks. Tacu nekas, pagaja laiks un pamazam saku atkal darboties taja pasha virziena, tachu savadak. nav ta ka gribeju sakuma, bet ir interesanti. ir tads teiciens, ka daba nemil tukshumu un ta ir - kamer Tu doma, ka nekas nenotiek, tikmer dzilji Tava prata dziles jau rosas mazi rukishi, kas izstrada planu B, jaunu strategiju. viss notiks!
Re: Pēkšņa aktivitāšu pārtraukšana
16.06.2015 02:42
Paskaidro man kā tev tas jums iet nost, tad varēšu izvērtēt, vai tev psihe vai vitamīni vai slinkums?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 5?
Ziņa: