Elpošana un nervi

Aizsāka Saulcere 

Elpošana un nervi
07.01.2015 19:05
Vai tiešām uz nervu pamata trūkst elpa?(arī tāds kā kamols kaklā - kā vispār tāda sajūta var rasties?) Ja tā ir, tas ir ilgstoša, negatīva stresa rezultāts?
Re: Elpošana un nervi
07.01.2015 20:14
Runcene mums te ir speciālists pa elpas trūkšanu un kamoliem kaklā. Es zinu tikai elpas tūkumu stipra orgasma laikā.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Par orgasmu zinu, bet par to šoreiz ne.:) Būtu dikti jauki, ja Runcene pastāstītu.
Re: Elpošana un nervi
07.01.2015 21:15
:)

Tas ir stress, jā, klasiska žēlaba, ļoti izplatīta.

Gudrāk runājot, tā ir somatizācija, kad galva jau sen ir par pilnu ar konkrēto kreņķi un sāk laist to stresu rumpī.

Kas tad gadījies?
Ja ir vēl ļoti nepatīkama, dulla galva/es to pat nesauktu par reiboni. Kaut kas nepatīkamāks/ un sirsniņa sitas straujāk, tad jau velk uz veģetatīvo distoniju, vai ne? Pāris mēnešus atpakaļ, bija tik ļoti nepatīkami dulla galva, anormāla nerealitātes izjūta plus sajūta, ka mirstu.

Ļoti labi zināms, kas gadījies. Risinu.
Labas atsauksmes ir par Andreja Kurpatova grāmatu "Uzveiksim asinsvadu veģetatīvo distoniju". Varbūt kāds zin', kur šo grāmatu vēl iespējams dabūt?
Re: Elpošana un nervi
08.01.2015 11:24
Krieviski tīmeklī kādreiz varēja atrast. Man šķiet, tur pat velna vecmāmiņu var nokačāt, bet grāmata ir tulkota latviski, tātad kāda biblenē noteikti ir. Man personiski gan ir viedoklis, ka tā palīdz īslaicīgi.

Svarīgi ir katru notikumu, par ko "ļoti labi zināms, kas gadījies," tiešām izstrādāt un atstāt. Par to padomus grāmatās atrast nevar, jo Tavs gadījums ir tikai Tavs un nav aprakstīts. Meklē metodes, kas tieši Tev parasti palīdz labāk domāt. Daudzi cilvēki ir kinētiski, kam nepieciešamas kustības, bet ziemā un aukstā laikā tas mazāk iespējams. "Pastaigas gar jūras krastu" nav domātas kā ieteikums, lai vienkārši atslābtu, bet sevi saprastu.

VD vai ne VD, tā ir psihiatrijas diagnoze, es ar tādām nekrāmējos, ja vien nav galīga truba.

Ir situācija un ir rekacija. Tas ir dabiski, tā ir visiem, tikai katram pa savam.

Var palīdzēt dienasgrāmatas rakstīšana.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 2?
Ziņa: