venlaksor

Aizsāka nik 

venlaksor
24.12.2014 18:37
labs vakars!
man neirologs izrakstija venlaxor 37,5 pus tablete no rita! vai varu dzert vakar, un liela blakus paradiba bus?
nikzenzik
Re: venlaksor
25.12.2014 01:20
būs šausmīga parādība, pamodīsies no rīta- i cinčiks pavisam nopuvis, i ko darīt nu, kur vērsties, vai galu sev darīt? vai jēzum glābiņu lūgt? labāk nedzer, puis.
Re: venlaksor
25.12.2014 10:07
ko vispar nedzert?
Re: venlaksor
25.12.2014 20:23
Sāksim ar to kādi tev traucējumi?
Re: venlaksor
25.12.2014 20:50
brr, vispirms nevaru atrasties veikalos, baznicas, ofisos un t.d. jo saku stresot un slikti jutos, darba gruti, to man galva griezas, to tjanet v levaj storone grudi, kajas to sals to deg, opatija, nogurums, vakar daba liels nogurums ash vemt gribas! nervoz paliku! vel vai galva vaj ausi kautkas skalums visu lajku tipo tsssss, ja saspringt kakla muskulos tad trokshnis palilinas! eju pie arsta tajsu analizes, mrt gala, dupleks kakla un galva vis ok! agrak daudz stresa bija!
nikzenzik
Re: venlaksor
27.12.2014 21:59
nik Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ko vispar nedzert?


nu degvīnu jau protams var, bišku tik, nevajag jau arī pārspīlēt. vēl svētīto ūdeni protams un strauta ūdeni arī jonizēto ūdeni- tā sacīt dzīvo ūdeni, vēl minerālūdeni, lietusūdeni, ūdeni kas ar apiņiem un iesalu. tā kā varianti ir ko dzert, tikai vajag gribēšanu
fafaa
Re: venlaksor
02.01.2015 17:45
Sveiks! Neesi vienīgais ar šādām problēmām. Man ir līdzīgi simptomi, izņemot reiboņus un vemšanas. Ko tu dari lietas labā? Kādas zāles lieto? Sen jau tev tā?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 13?
Ziņa: