kandiska ... sindroms reta slimiba

Aizsāka atis 

kandiska ... sindroms reta slimiba
17.11.2014 11:20
Varat ludzu pateikt ka arste so slimibu, vai ta pat ka ,manu veco diagnozi siz f20.
Vai ar tam pasam zalem.
Ko man darit, kadam ir bijusi saskarsanas ar so vai ari pasam si kaite ir?
Vai latvija vel ir si kaite kadam, un kas tas vispar ir, ka ikdiena ar to cinities.
Simptoni uzspiedosi sapni, un domas lidzigas sapniem, balss kas itka visu komente un ir rupja rakstura.
Pats gelvenais, sapni liekas ka uzmacigi, un rada man pa spiti, ka des tos vismazak gribu redzet.
Kadas zales tas pats galvenais ko vajag zinat, kads var palidzet?
Re: kandiska ... sindroms reta slimiba
17.11.2014 12:48
Kandinska sindroms ārstējams pie psihiatra.
Re: kandiska ... sindroms reta slimiba
17.11.2014 13:16
arstejos jau, bet sij slimibai nav kadas zales kas ir efektivakas, man joprojam tadas pasas ka ieprieksejai, gribu zināt vienkarsi bez psihatra man ta pat nekas nearstejas.
Bija viena diagnoze slimnica, zales dzeru bet murgi nepazuda, tagat pie psihiatra noskaidroju ka nav sizofremija f20, bet nezinu vai ar sim vecajam zalem kas lidzets un vai ir citas.
Vai slimnica dos kaut ko piemerotaku.
Re: kandiska ... sindroms reta slimiba
17.11.2014 13:23
gribu zināt kas un ka, negribu velti sedet slimnica 7 reizi
Re: kandiska ... sindroms reta slimiba
17.11.2014 13:46
Šizofrēnija utt. diemžēl švaki ārstējas.

Ko es varu teikt – ir cilvēki, kas vispār neārstē un neiet slimnīcā ne 1., ne 7. reizi... jo jēgas tāpat nekādas. Citi ārstējas. Neviens cits Tavā vietā neizlems un neko ģeniālu te nepateiks.

Pati esmu pārliecināta, ka daudzas psihiatriskas slimības nav jēgas un vajadzības ārstēt.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 21?
Ziņa: