spriedze -> elpas trūkums

Aizsāka persick 

spriedze -> elpas trūkums
04.10.2014 11:48
Labdien!

Man ir tā, ka ir konkrētas situācijas, kuras manī rada spriedzes sajūtu, tas var izpausties kā muskuļu saspringums, bet pats trakākais, ka elpa sitas ciet un es nevaru paelpot. Bet, ja nesekoju līdzi, tad to nemaz nejūtu, tālāk elpas trūkuma dēļ var mesties vēl citas problēmas, taču esmu identificējis šo sākuma momentu, kādēļ viss sākas.

Kādas zāles man palīdzētu ? Tieši spriedzes mazināšanai. Kāds relaksants ?
Re: spriedze -> elpas trūkums
04.10.2014 12:48
Man vislabāk viskijs patīk.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: spriedze -> elpas trūkums
04.10.2014 12:53
da labi :D

Tam ir arī negatīvi efekti jeb apziņas izplūdums - man vajag uzturēt skaidru apziņu relaksētā veidā, lai varu normāli justies sabiedrībā un arī, lai darba uzdevumus varu paveikt.
Re: spriedze -> elpas trūkums
04.10.2014 14:31
šis vēl aktuāli. Pasitu tēmu uz augšu, citādi bija nokritusies sarakstā.
Re: spriedze -> elpas trūkums
04.10.2014 14:43
persick Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...man vajag uzturēt skaidru apziņu
> relaksētā veidā...


Nesanāks. Neapšaubu, ka alko ne katram der bet kopumā tā tomēr ir atrdarbīga, diezgan viegli regulējama, legāla, un kas pats galvenais, organismam evolūcijas gaitā labi pazīstama un droša viela (ja nav pārmērīgos daudzumos).

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: spriedze -> elpas trūkums
04.10.2014 14:56
Pēc alkohola lietošanas man parasti uznāk nogurums. Ok, sociālām situācijām vēl kā ātrais līdzeklis derētu.

Bet nu es tagad vācu info. Standarta maigie augu valsts risinājumi (baldriāni, Nervostrong ) nepalīdz.
Kādreiz mēģināju Kratom - kaut kā nestrādāja, bet jāpamēģina vēlreiz. Skatos plaši.



Edited 1 time(s). Last edit at 04.10.2014 14:57 by persick.
Re: spriedze -> elpas trūkums
04.10.2014 14:58
persick

Tu pārāk analītiski pieej tai lietai. Vajag vairāk uz baudu orientēties...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: spriedze -> elpas trūkums
04.10.2014 16:22
Stresa situaacijaa cilveekam elposana paatrinaas un rodas disbalanss starp O2un CO2 asiniis, taadeel naakam reiz pameegini paaris minuutes paelpot papiira turzinaa vai arii apliec rokas ap degunu un muti un tad elpo.
Veel viens variants: aizspied ciet vienu naasi, ieelpo, aizspied naasi caur kuru ieelpoji un izelpo caur otru naasi, ieelpo pa to pasu naasi pa kuru izelpoji, aizspied ciet naasi caur kuru ieelpoji un izelpo caur otru. Meegini elpot ar veedera muskulatuuru. Paelpo taa dazas minuutes.
Ja juuti ka muskuli ir saspringti, tad sasprindzini vienas kaajas muskulus cik stipri vien vari, izskaiti liidz 10 un atslaabini, tad turpini to pasu ar otras kaajas muskuliem, veederu, muguru, rokaam, plecu dalu, seju, galvu.
Re: spriedze -> elpas trūkums
04.10.2014 16:31
ok paldies par tehnikām, pamēģināšu!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 25?
Ziņa: