Alkohola atmešana un morāle

Aizsāka enfuego 

Alkohola atmešana un morāle
19.09.2014 07:29
Kas tas ir kad man nāk kautkāds morālais, par to ka ir pavadīts laiks par velti un nav viss izdarīts pareizi jau nedzeru illgu laiku, es sev pārmetu kautko visu laiku, 3 faktori kāpēc nezeru, sīkā jau iet 2 . klasē bērni paliek vecāki, arī veselības dēēl, un viereiz piedzēros un bija 5,5 promiles, būtu 6 promilas iestātos kliniskā nāve, saprotu ka ģimenei esmu vajadzīgs. Uznāk brīzi pēc darba iedzert aliņu, bet es esmu atradis izeju, paņēmu nopērku colu, kā aizvietotāju, tagad par katru sīku sāku satraukties, piemēram no mazas pumpiņas pārvēršu to, kā man jau ir pizdec. Jā alkohols veselību pa4akarēja, tagad mēģinu pievērsties reliģiskām lietām vairāk strādāju, esmu īgnāks, bet cenšos būt labāks, tagad mērķis būs zāļu atmešana. Ir kādam kādas morāles????
Re: Alkohola atmešana un morāle
19.09.2014 09:37
Tā nu tas ir, ja dzīve līdz šim ir pavadīta dažādās atkarībās. Kad tās mēģina atmest tad visādi morālie nāk virsū kā melna nakts :( Jāiztur, jāpielāgojas ja gribi tikt pāri.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Alkohola atmešana un morāle
19.09.2014 12:03
Ja pielagosanaas bus pagruuta, bet man pazinja teica ka nedzersu kadus 2 gadus viss saaks atjaunoties vinjam taa arii bija, bet paraleeli lieto zaales bet juutas labi un prieciigs ka vairs nelieto alkoholu. Un saka ka viss atjaunojas ar laiku!
Re: Alkohola atmešana un morāle
19.09.2014 14:36
Iespēja, ka viss atjaunosies, ir liela. Bet laiku patiešām vajag kādus 2 gadus vismaz.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Alkohola atmešana un morāle
04.10.2014 13:10
Vienkārši atturēties nelīdzēs. Šādi radi tukšumu, kurš dabiskā veidā tieksies piepildīties. Obligāts nosacījums, līdz ar atturēšanos - ir uzsākt darīt jaunas lietas.
Re: Alkohola atmešana un morāle
04.10.2014 13:29
persick Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Obligāts nosacījums, līdz ar
> atturēšanos - ir uzsākt darīt jaunas lietas.


Tieši tā.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 22?
Ziņa: