Bailes no spokiem, gariem

Aizsāka Saulespukje 

Bailes no spokiem, gariem
21.08.2014 22:39
Labvakar! Vai kādam šeit ir Bogifobija( bailes no spokiem, gariem, sātaniem) ? Ja ir- Jūs ārstējaties vai sadzīvojat ar to? Man šī fobija ir no bērnības, KATRU dienu tā traucē man dzīvot. Liekas, ka visu laiku kāds skatās, atrodas blakām, un liekas, dažreiz, ka es redzu spokus vai garus.
Jau sen ir laiks aiziet pie psihiatra, bet bail. Liekas, ka psihiatrs nesapratīs uz izrakstīs tikai nomierinošās zāles, nevis sapratīs.. Varbūt kāds zin labu psihiatru?
Re: Bailes no spokiem, gariem
21.08.2014 22:52
Varbūt vajag to lietu vienkāršāk uztvert. Nu lai tak viņi skatās. Un galu galā tak ir ap mums neizskaidrojamas lietas. Vai ta tāpēc, ka Tu viņas jūti, vajag uzreiz tabletes rīt? Labāk parunā ar tiem gariem...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Bailes no spokiem, gariem
21.08.2014 23:00
Parasti psihiatri izraksta zāles un nepalīdz. Nu es neesmu tādā līmenī, lai runātu ar nereālu lietu...
Kā es iedomājos, ka kāds ir,- tā uzreiz liekas, ka ir. Uzreiz dzirdu visādas skaņas, un liekas, ka kkas melns/balts palido garām. Bet neiedomāties, ka kāds ir es nevaru. Katru dienu domāju un nevaru nedomāt. Esmu tikai dažiem cilvēkiem par to pastāstījusi, viņi saka, ka tas viss ir tikai manā galvā. Bet es neko mevaru ar to izdarīt... Kā man liekas, ka kāds ir, es nevaru neko izdarīt, domāju tikai par to, sirds kā traka dauzās un es visur apkārt meklēju to, lai ieraudzītu...
Re: Bailes no spokiem, gariem
22.08.2014 00:49
Psihiatri ir tikai priekš tam, lai dotu zāles, neko viņi tur īpašu nesapratīs. Bet zāles nav nekas nāvējošs.

Ja gribi to izprast, tam ir psihoterapeiti.

Bet pasaulē ir pat veselas biedrības, kur ir apvienojušies cilvēki, kam viskautkas rādās, bet viņi pie ārstiem neiet un pieiet šai lietai apmēram tā, kā ku! iesaka.

Ceļi tātad ir vairāki.
Re: Bailes no spokiem, gariem
23.08.2014 10:38
Saulespukje

Ja jau tie gari ir tik nereāli, tad ko Tu no viņiem baidies? Bet spriežot pēc Tavām bailēm, Tev tie ir diezgan reāli. Un tad ir loģisks jautājums, kāpēc Tu nevari ar tiem aprunāties?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Bailes no spokiem, gariem
23.08.2014 11:14
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Saulespukje
>
> Ja jau tie gari ir tik nereāli, tad ko Tu no
> viņiem baidies? Bet spriežot pēc Tavām
> bailēm, Tev tie ir diezgan reāli. Un tad ir
> loģisks jautājums, kāpēc Tu nevari ar tiem
> aprunāties?

Tieši tā.
Zelts
Re: Bailes no spokiem, gariem
25.08.2014 21:20
Saulespuķe, nespried tik kategoriski par psihiatru, ja pat neesi ar viņu parunājusi. It tāda lieta kā halucinācijas, dažos gadījumos tās rodas no organiskām izmaiņas smadzenēs, citreiz pastāv iespēja labi palīdzēt ar tradicionālās medicīnas palīdzību.
.Ja nē, tad varēsi domāt tālāk, kā mācīties sadzīvot ar saviem spokiem.
Man ar tā bija kad noskatījos filmu "Trūmena šovs" - ķipa visa dzīve viens realitātes šovs bet tad sāku domāt ka pat ja tā būtu tāpat neko neizdarīšu un jādzīvo tālāk. =D
ikdiena
Re: Bailes no spokiem, gariem
29.08.2014 22:40
Labs, pat ļoti labs psihiatrs ir dr. Tērauds, pieņem VC4, ar viņu var arī labi izrunāties, zāles neuzspiež dzert, bet izsaka savu viedokli, kas būs ja dzersi/ nedzersi.
Mani viņš izvilka no bedres, dziļas bedres.
Re: Bailes no spokiem, gariem
30.08.2014 11:41
dziļas bedres? tas ir kā?
7 pašnāvības mēģinājumi no kuriem 4. slimnīca 3 dienas pēc atkačāšanas, nemitīgas histērijas utt? Tad ja traki.. man paziņu lokā tads cilvēks bija... dzīvs vēl ir... un pat tīri sakarīgs...bet man no viņa bail :D
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 3?
Ziņa: