Psihiatra uzskaite

Aizsāka Dimex 

Re: Psihiatra uzskaite
15.01.2017 21:36
Viss nav OK, bet no Tavām IP adresēm vairojas trakošana. Laiks rimties.
AldisPirmais
Re: Psihiatra uzskaite
04.05.2023 18:50
Gribat konkrētu gadījumu? Lūdzu. 18 gadu vecumā gimenē viens pēc otra notika ļoti traģiski notikumi. Neredzēju izeju un mēģināju zdarīt pašnāvību. Izglāba, aizveda uz psiheni un tur kādu laiciņu paturēja. Izlaida ārā, izgāja tās draņķības, ko man sadeva tur, pārdomāju dzīvi un sapratu, ka man turpmāk būs jāuztur visa ģimene un tāpēc ir jādzīvo. Izaudzināju brāli un māsu, beidzu universitāti, iuzaudzināju savus bērnus un viss būtu ok. Bija arī mašīnas tiesības utt. Tagad, kad man jau pensijas vecums tuvojas, izdomāju ieroča atļauju paņemt. Un te man pēkšņi paziņo, ka man kaut kāds tur SIA ir uztaisījis kartiņu ar diagnozi - Šizofrēnija, pilnīga remisija. Tas ir izdarīts 20 gadus atpakaļ un 15 gadus pēc šī nelaimīgā pašnāvības mēģinājuma. Izskatās, ka viņi izdomājuši kaut kādas vecas kartiņas savadīt iekšā. Tagad laikam taisīšu civilprasību tiesā, jo ar to SIA man nav bijis nekad nekāds sakars. Tās pat nav pārkāptas pacienta tiesības, jo es nekad viņu pacients neesmu bijis.
Dabīgs antidepresants - https://nplink.net/7fp1dzwd Zāles biju dzērusi pusgadu. Ļoti labi palīdzēja. Depresija izzuda pēc pusgada lietošanas restilen.
Šarlatāniem
Re: Psihiatra uzskaite
09.07.2023 18:54
Lisa7575 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Dabīgs antidepresants -
> https://nplink.net/7fp1dzwd Zāles biju dzērusi
> pusgadu. Ļoti labi palīdzēja. Depresija izzuda
> pēc pusgada lietošanas restilen.


Cilvēki, neticiet šim lētticīgo naudas kāsējam, kas piespamoja visu forumu ar savu referal linku.
Re: Psihiatra uzskaite
13.07.2023 15:30
Nu, nu? Kuras tad ir tās profesijas? Mana mamma gadiem slimo ar depresiju, dzer zāles un puse no viņas kolēģēm tāpat, bet viņas strādā bērnudārzā. Tagad mamma pārgāja strādāt veselības aprūpē un arī neviens neskatījās slimības vēsturi. Vienkarši interesē uzzināt, kur 20-30 % populācijas (kas sirgst ar depresiju) pēc tavām domām, nedrīkstētu strādāt. Un, nē, depresijai ar kognitīvajām spējām nav nekāda sakara. Ļoti daudzi spēj iegūt augstāko izglītību. Tā kā pietiek d*rst.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 18?
Ziņa: