Atsaucies, ja vēlies fotografēties garīgās veselības kampaņai!

Aizsāka kiki31 

Atsaucies, ja vēlies fotografēties garīgās veselības kampaņai!
18.07.2014 10:22
Tiek meklēti drosmīgi cilvēki, kuri vēlas fotografēties valsts garīgās veselības kampaņas ietvaros. Nav ārējā izskata prasības, arī vecumama un dzimumam nav nozīmes. Interesē cilvēki, kuriem ir depresija, šizofrēnija vai demence.
Vairāk info: http://www.draugiem.lv/sauleszimes/news/?p=12156268
Re: Atsaucies, ja vēlies fotografēties garīgās veselības kampaņai!
18.07.2014 10:28
Varētu jau palasīt, bet negribu vērt vaļā tīņu portalu tikai lai iepazītos ar info... a bet žēl

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Atsaucies, ja vēlies fotografēties garīgās veselības kampaņai!
18.07.2014 12:16
Tiek meklēti dažāda vecuma cilvēki, sākot no 18 gadiem līdz ... , tas nozīmē ne tikai jauni cilvēki, bet arī pensijas vecuma. Gan vīrieši, gan sievietes.
Re: Atsaucies, ja vēlies fotografēties garīgās veselības kampaņai!
18.07.2014 16:15
Jā, bet ir cilvēki kuri draugiem.lv neizmanto principiāli.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Atsaucies, ja vēlies fotografēties garīgās veselības kampaņai!
18.07.2014 16:29
Tas man atgādina ka cilvēks ienāk BMWpower portalā un ieliek vnk linku uz ss.lv :D
Pa lielam.. ja gribēšu lasīt ss.lv vai draugiem.lv ...tad tur arī ieieshu :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Atsaucies, ja vēlies fotografēties garīgās veselības kampaņai!
18.07.2014 19:04
Jūsu zināšanai - linku uz jebkuru draugiem.lv lapu var apskatīt pat tad, ja Jūs neesat reģistrējušies draugos.
Re: Atsaucies, ja vēlies fotografēties garīgās veselības kampaņai!
18.07.2014 19:22
Kungi var neiet uz to linku un arī uz draugiem.lv ne. Varbūt tā kādam ir personiska iespēja celt pašvērtējumu un šādi "izteikties".
Re: Atsaucies, ja vēlies fotografēties garīgās veselības kampaņai!
19.07.2014 21:52
Nebūtu uz darbu jāiet varētu es piedalīties! Ja brīvdienās tad es piesakos! Sūtīt man PM
Runcen kā to saprast fotogrāfēties lai celtu pašapziņu, vai lai tie kas fotogrāfēs izmantos mūs?



Edited 1 time(s). Last edit at 19.07.2014 21:53 by enfuego.
Re: Atsaucies, ja vēlies fotografēties garīgās veselības kampaņai!
19.07.2014 21:58
Nu ja vispirms fotografeesanaas un peec tam piedaliisanaas kopiigaas orgijaas ar fotograafiem......
Re: Atsaucies, ja vēlies fotografēties garīgās veselības kampaņai!
20.07.2014 11:34
Eee.... es par fotogrāfu tad :D
Ikdienā gan bildēju produktus ēdienkartēm utm bet orģiju vārdā varu ari ko citu pabildēt 8-)
Re: Atsaucies, ja vēlies fotografēties garīgās veselības kampaņai!
20.07.2014 12:00
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> Runcen kā to saprast fotogrāfēties lai celtu
> pašapziņu, vai lai tie kas fotogrāfēs izmantos
> mūs?

Ir cilvēki, kas kaunas no savas slimības. Ja viņi spēj "pateikt" to sabiedrībai (vienalga kā), bieži kauns zūd un veselība uzlabojas. Bieži tie, kam ir ļoti slikti, ir slikti ne tik daudz slimības dēļ, bet kauna un pašradītas mazvērtības sajūtas dēļ (ko citi padomās utt).

Pasakot šo slimības aspektu atklāti (ne tikai dakterim), vairumam zūd bažas par citu domām, un cilvēks spēj dzīvot mierīgāk.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 8?
Ziņa: