kā var zināt?

Aizsāka pustraks 

pustraks
kā var zināt?
16.07.2014 22:13
Kā es varētu zināt vai neesmu nojūdzies?Varbūt kādam ir bijis līdzīgi-ka nevar saprast-esmu vai neesmu?
Re: kā var zināt?
16.07.2014 23:25
pustraks
Re: kā var zināt?
16.07.2014 23:31
Es neprasīju esmu vai neesmu,bet-kā var zināt?
Re: kā var zināt?
16.07.2014 23:36
pēdējie zinātnieku pētījumi ir pierādījuši, ka ja cilvēks sāk uzdot šādus jautājumus, tātad ir traks.

BTW... nespēja saskatīt cinismu un to uztvert, ir viena no pirmajām plānprātības pazīmēm ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
jauna pele
Re: kā var zināt?
17.07.2014 00:12
A tu,Mateuss,te bieži raksti?
Re: kā var zināt?
17.07.2014 07:54
Viss ir vienkārši. Tie kas ir nojūgušies, vairs neuzdod jautājumu, kā to var zināt. Viņiem tāpat ir labi...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
visjaunākā pele
Re: kā var zināt?
17.07.2014 11:12
Mateuss jau tāds smukulītis:D

http://matissjekabsons.files.wordpress.com/2011/02/kaut_kas.jpg
ikdiena
Re: kā var zināt?
16.08.2014 23:43
Tad jau laikam smukus vīriešu neesi redzējusi.....................................................
Re: kā var zināt?
17.08.2014 01:27
Izrādās, ka tomēr pastāv mietpilsoņi, kuri iedomājušies ka visiem jāpatīk vienam un tam pašam ;)
Tā jau saka, ka... nu jā... mans jaunais paraksts :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: kā var zināt?
04.10.2014 13:22
Vari būt kāds vēlies un pilnībā to izbaudīt, bet ar nosacījumu, ka nevienam, un arī sev nedari pāri. Viss pārējais tad ir stiepjams.



Edited 1 time(s). Last edit at 04.10.2014 13:22 by persick.
Re: kā var zināt?
04.10.2014 13:27
Bet kā ar tiem kuriem patīk darīt pāri un ar tiem, kuriem patīk, ka dara pāri?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: kā var zināt?
04.10.2014 13:49
"Bet kā ar tiem kuriem patīk darīt pāri un ar tiem, kuriem patīk, ka dara pāri?"
a) kam patīk darīt pāri - nezinu, kāpēc viņi vispār vēl dzīvi ir. Visdrīzāk, ka viņos vēl ir kaut kas labs un cerība pastāv - laiks tiek dots. Cita izskaidrojuma nav. Mūsu uzdevums ir palīdzēt viņiem atkopties. Viņi ir pats vājākais posms mūsu sabiedrībā.

b) kam patīk saņemt sāpes - šeit vienkārša loģika - viņu uzdevums ir - atrast labo sevī. Kad atradīs, tad būs spēka atkāpties no degradācijas. Viņi paši ir sava likteņa lēmēji. Mēs, cik iespējams, varam šādus ļaudis apgaismot un vest pie prāta. Bet ja pretojas - tad nevaram palīdzēt.

Ir galējības arī, kuras nekas nevar glābt, bet tie ir tādi,kuri nespēj par sevi vairs parūpēties un ir ar zemu intelektu.

Intelekts un labā griba - 2 lietas, uz kurām tiek likta cerība. Ja personai nav ne viens, ne otrs, tad ar viņu ir cauri.



Edited 1 time(s). Last edit at 04.10.2014 13:51 by persick.
Re: kā var zināt?
04.10.2014 13:52
perSICK, Tu esi ideālists :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: kā var zināt?
04.10.2014 13:56
Es gribu redzēt, kā aplauzīšos dzīvē ar šiem apgalvojumiem, kad izvērsīšos. Patreiz vēl kārtoju sevi. Varbūt vēl neesmu kārtīgi dabūjis pa pakaļu...
Re: kā var zināt?
04.10.2014 14:00
Nē, nu kāpēc uzreiz tādu pesimistisku noti? Lai Tev veicas! :) Bez zobgalības...!

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 1?
Ziņa: