NLP un ASV armija

Aizsāka Mateus 

NLP un ASV armija
14.07.2014 08:54
Vakar nedaudz atkal parakājos par NLP.
Nonācu arī līdz tam, ka pa lielam, ar NLP nodarbojas visi, piemēram, kad vīrs uzvilcies, sieva sāk runāt pieklusinātā tonī un lēnāk, mierīgāk. Tādējādi panāk, ka arī vīrs nomierinās... pa lielam - NLP.

Bet man interesē vēl kas - līderistu akadēmija, kura izmanto metodi, kura IT KĀ radīta ASV armijā, lai atkoptu kareivjus pēc Vjetnamas kara. Tad nu lūk... atradu šo te: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2089086/ bet ne smakas no kaut kādām konkrētām metodēm. Vai kāds zina par šo tēmu?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: NLP un ASV armija
14.07.2014 09:47
Jā, NLP patiešām lietojas plaši. Bieži vien pašiem to neapzinoties. Es arī apzināti dažkārt lietoju šādus tādus NLP paņēmienus. Vispār bez tā te forumā nemaz nevar iztikt :) Bet nedomāju, ka būtu radīts Vjetnamas veterānu atkopšanai. Kaut gan kas to lai zin. Paši līda tur kur nevajag un kaut kā pēc tam kad dabūja pa galvu, vajag attaisnoties...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: NLP un ASV armija
14.07.2014 10:53
Ne ne... Tu pārprati, vai ari es nepareizi izteicos... NLP ka tāds pastāv no pirmajiem cilvēkiem.. bībele vsp ir laikam grandiozākais NLP projekts.
Bet te es biju domājis tieši to ko dara līderistu akadēmijā. Ka tur it kā, tiek piekopta metode, kuru izstrādāja lūk tiem kareivjiem, lai ātrāk atkoptu no pārdzīvotā. Šo info izplata paši lideristi
Re: NLP un ASV armija
14.07.2014 12:24
Sapratu domu. Es daudz nezinu par tiem līderistiem bet cik zinu tad tur pielieto klasisko pazemošanas taktiku un kas to iztur, kļūst bezkaunīgs, kas arī ir svarīgākā īpašība kas vajadzīga lai dzīvē panāktu savu.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: NLP un ASV armija
14.07.2014 13:30
Atradu, kas pamatā tiem līderistiem: http://en.wikipedia.org/wiki/Lifespring
Re: NLP un ASV armija
19.07.2014 21:56
Mateus netanī sadaļā iemeti postu :)
Re: NLP un ASV armija
20.07.2014 11:35
Un tagad pamato.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 8?
Ziņa: