bipolārie traucējumi?

Aizsāka Dear Ugly 

Sveiki, mana situācija ir tāda: man bija diagnosticēta depresija, ilgu laiku lietoju antidepresantus. Pirms kāda laika pamanīju, ka antidepresantu lietošana man izraisa laikam jau tā saucamās bipolārās epizodes, drausmīgas garstāvokļa maiņas, nestabilitāti, komunikācijas problēmas un tamlīdzīgi - pirms antidepresantu lietošanas, man šādu problēmu nebija, bija vienkārši parasta, vidēji smaga depresija.
Jautajums, vai var padalīties pieredzē kāds, kuram antidepresantu ietekmē radušās līdzīgas problēmas? Kā jūs risinājāt situāciju?
Psihiatrs droši vien izrakstītu iedarbīgāku un piemērotāku medikamentu "kokteili", bet vai tas ir risinājums? Tagad jau sāk šķist, ka problēmu no zālēm ir krietni vairāk nekā sākotnēji man bija bez tām...
Re: bipolārie traucējumi?
10.07.2014 18:40
Es neticu, ka klasiskas depresijas gadījumā no AD var saslimt ar bipolārajiem traucējumiem; ja diagnoze apstiprināsies, tie, visticamāk, jau ir bijuši, un tad AD lietot tiešām nevajadzētu, bet iet pie ārsta, jo bipolārajiem lieto pilnīgi citas medikamentu grupas.

Es nezinu nevienu citu risinājumu, ja tiešām tie ir bipolārie traucējumi. Zinu vienu cilvēku, kam tie ir un kurš ļoti labi funkcionē ar atbilstīgajām zālēm.

Arī depresijas gadījumā mēdz svārstīties garastāvoklis, bet tur ārsti parasti kopā ar psihologiem (veicot testus) diferencē, kas ir kas.

Bet tur jau brīva izvēle. Var taču nelietot neko un dzīvot nost, ja vien tas ir iespējams un pašu apmierina.
Re: bipolārie traucējumi?
10.07.2014 23:28
ir ok.. drošvien tik tā liekas, man ex draudzene ar AD lietošanas līdzīgi runāja...
aberz
Re: bipolārie traucējumi?
12.07.2014 23:53
Dear Ugly Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> Jautajums, vai var padalīties pieredzē kāds,
> kuram antidepresantu ietekmē radušās līdzīgas
> problēmas? Kā jūs risinājāt situāciju?

ir pieredze
pazīstot narkotiku atkarīgos, saku ka 10 gadu antidepresantu rada lielākus smadzeņu bojājumus
pieredze ir šausmīga. Smadzenēs putra tur var stāstīt ilgi kas galvā notiek. Devas ar laiku jāpalaielina
sāks trīcēt rokas raustīties valoda dzirde redze, vēža risks vispār trakāk kā nikotīns alkohols vai narkotikas.

Nokāpt var tikai ļoti grūti un laiks vajadzīgs apmēram 1/4 daļa no tā laika ko lietoji tās zāles.
4 gadus lietoji 1 gadu mocīsies.
Smadzeņu darbību var atjaunot bet tur ir vesela kaudze ar visādām lietām kā vitamīni minerāļi
asinsritei un smadzenēm viskas ko ārsti nemaz nezina.
Man rezultāti ir 120% bet mokas šausmīgas bija.

Antidepresanti grauj smadzenes tikpat kā narkotikas, nekādas atšķirības tikai kaifa nekāda
mehanisms ir taspats, viņi ietekmē seratonīna daudzumu smadzenēs.
Seratonīns izdalās dabiski, ēdot pareizu pārtiku var vēl vairāk dabūt to dabiskā ceļā
un tapat neēdot pareizu pārtiku var samazināt līdz depresijai.

ADti pa tiešo ievada paurī to seratonīnu, tādējādi sabojājot dabisko vielmaiņu
parasti uz visiem laikiem. Pēctam parastās atkarības cēļš, kā diabētiķiem insulīns
alkoholiķiem alkohols narkomāniem narkotikas un arvien lielākās devās.
Tas ir loģiski kā 2X2 un nesaprotu kā var muldēt apmācītie psihiatri ka nav atkarības
ka nav nekādas vainas jaunajiem ADutt. kad vienkārši cilvēki kuri ir badā jo ēd veikala pārtiku
kurā ir tikai speķis un kartupēļu ciete, tādējādi iestājās seratonīna bads un tad moči to seratonīnu

Palasi AD instrukciju
ADts regulē seratonīna daudzumu smadzenēs (vēl zinātniski nenoskaidrotā veidā)
aitirot tā aizplūdi no smadzenēm. Super.
Tas ir kā lai ar urīnu
neizskalotos kālijs no organisma, mēs dzersim zāles lai mazāk urinētu.

Tā ka lieta ir nopietna
un mana uztverē vienkārši
.....

bet lai jums veicās
aberz
Re: bipolārie traucējumi?
13.07.2014 00:10
Dear Ugly Rakstīja:
-------------------------------------------------------
antu lietošana man izraisa laikam jau
> tā saucamās bipolārās epizodes, drausmīgas
> garstāvokļa maiņas, nestabilitāti,
> komunikācijas problēmas un tamlīdzīgi - pirms
> antidepresantu lietošanas, man šādu problēmu
> nebija, bija vienkārši parasta, vidēji smaga
> depresija.

ir bijis
es aŗi salasījos ka man lomkās izklausās viss pēc bipolāriem traucējumiem

es aŗi tā reaģēju, bipolārie traucējumi ir kaut kādu neironu plūsmas problēmas starp puslodēm
vot es aŗi sāku pumpēt visādus ēdamos kas veicina to neironu nervu tur visādu kustību smadznēs
neatceros bet pārsvarā tie ir minerāļi , sāļi kalijs nātrijs (jūras sāls labs ir aŗi ) secināju ka labakais ir ķirbis
tur viss ir.

es te daudz rakstiju kā esmu kūlies ja kāds var saprast ko tajās lomkās rakstīju
bet īsumā recepte ir vienkārša, daudz ūdens, vegāniskus dīgstošus un vispār vienlga kādus
svaigus augļus vismaz 1/2 kg dienā, nelietot parasto sāli jūras tikai, būtība tas neizslēdz ka nevar ēst ko parasti
tad čūpām visādas tereško tējas, kādas tik var izmēģīnāt , kas skalo un ko tik ne
bet pārsvarā uz asinsriti smadzeņū skābekli , vēnu sieniņām sirdij utt. tas ir vienīgais ka atjaunot sačakarētos dziedzerus
vikābele , lazdas (mizas lapas vai rieksti) , ķiploki (pienā sarīvē un patur 12 stundas tad pa 4 pilieni)
zeltsakne , ginko biloba, zivju ikri, bišu māšu peru piens, auzas, citus graudus ja patīk un nav gastrīts
vēl nevis vāŗit bet blenderī sabērt uzliet ūdeni un sablenderēt, sanāk piens tāds sātīga, ķirbji ,
sārmu radoši daŗzēņi (citroni, kivi , sīpoli sk. internetā tabulas)

rezultāts uz sejas
šitā var atjaunot no roku trīcēšnas līdz redzes atjaunošanai

utt
varu rakastīt daudz un dikti
bet galvenais ir jāgrib dzīvot
tad zemabziņa pateiks topāsu ko tēmas autore sākumā

ka kautkas saka ka paliek sliktāk.
svarīgi ir darīt

svīst aŗi svarīgi
ADti aptur sviedrus
rada slāpes utt
čupām visādas blaknes
aberz
Re: bipolārie traucējumi?
13.07.2014 00:36
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es neticu, ka klasiskas depresijas gadījumā no
> AD var saslimt ar bipolārajiem traucējumiem;

nezinu ko tu tur tici ko nē
bet ADti paši rada bipolāros traucējumus

koroče es līdz galam būšu vesels kad iemāčīšos piedot
sevis labā protams
un piedot tiem psihiatriem kas dien dienā nogalina cilvēkus
pie kam daudzos gadījumos par velti. tikai sava stulbuma dēl

Intersanti maximas upuru radu bezmaksas psihiskā palīdzības kampaņa
cik cilvēku tagad uzsēdināti uz depresantiem????????????

nepietiek ka zaudē ģimenes locekļus tuvinieku vēl vaig padarīt par garīgiem kropliem citus
tādējādi vispār iznīcinot ka šķiru to ģimeni
biežī vien fiziski jo ADtu lietotājs nav spējīgs strādāt, jo īstenībā viņs nemaz nejūt realitāti
nevar atbildēt par to ko dara, kā narkomāns, vienkārši var izdurt balodim acis a hvz kāpēc
jo nav realitātes sajūtas. tā kā runcenei, viņa nerubī fišku ka reklamē balto nāvi


serotonīns — laimes hormons

Smadzenēs esošo vielu serotonīnu bieži dēvē par laimes hormonu, jo tas organismā izdalās ekstāzes un eiforijas laikā. Ja serotonīna līmenis ir normāls, mums ir lieliska pašsajūta, pilnvērtīgas dzīves un labklājības sajūta. «Laimes hormona» dēļ mēs strādājam visproduktīvāk, jo varam koncentrēt visu uzmanību uz veicamo darbu. Serotonīna svārstības izraisa trauksmes izjūtu, uzbudinājumu, dusmu lēkmes, atmiņas pasliktināšanos, hronisku bezmiegu un intereses zudumu. Ja serotonīna līmenis ilgstoši ir pazemināts, cilvēkam parādās apātija, hroniskas muskuļu sāpes, migrēnas lēkmes, kā arī gremošanas sistēmas problēmas.

Kā atgūt labo noskaņojumu un optimismu? Lai gan aptiekās ir nopērkami preparāti, kuru sastāvā ir mākslīgais serotonīns, labāk pie tiem neķerties, jo, lai šī viela iedarbotos, tai jāizstrādājas smadzenēs, savukārt tam ir vajadzīgs vesels «hormonu komplekts», ieskaitot insulīnu un estrogēnu, kā arī vitamīni un minerālvielas.

Serotonīnu mēdz dēvēt arī par mīlestības hormonu. Par īslaicīgu kaislību «atbild» cits hormons — dofamīns, savukārt serotonīns turpina izstrādāties divu mīlošu cilvēku asinīs ilgstoši. Tieši serotonīns ir atbildīgs par pastāvīgās attiecībās esošo cilvēku eiforijas un laimes izjūtu. Tādēļ šo diētu cīņai ar depresiju var saukt par «ilgas mīlestības diētu».

Lai serotonīns izdalītos, uzturā jāietilpst gan olbaltumvielām, gan taukiem, gan ogļhidrātiem, gan dažādiem vitamīniem un mikroelementiem. Tieši tādēļ dažādas monodiētas tik negatīvi ietekmē mūsu noskaņojumu.

Produkti antidepresanti

Treknās zivis (tuncis, lasis, forele, sardīne, skumbrija)
Vistas un tītara gaļa
Liellopa aknas un sarkanā gaļa
Jūras produkti
Olas
Piens, skābpiena produkti un siers
Dārzeņi (ķiploki, burkāni, paprika, lociņi, tomāti, zirņi, selerijas, kāposti, salāti, spināti, brokoļi, pētersīļi)
Augļi (banāni, citrusaugļi, kivi, ananasi)
Ogas (dzērvenes, upenes)
Pākšaugi
Brūnie rīsi, pilngraudu maize, klijas
Rieksti un kaltēti augļi
Melnā šokolāde
aberz
Re: bipolārie traucējumi?
13.07.2014 00:44
aberz Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Runcene Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Es neticu, ka klasiskas depresijas gadījumā
> no
> > AD var saslimt ar bipolārajiem traucējumiem;
> Kā atgūt labo noskaņojumu un optimismu? Lai gan
> aptiekās ir nopērkami preparāti, kuru sastāvā
> ir mākslīgais serotonīns, labāk pie tiem
> neķerties, jo, lai šī viela iedarbotos, tai
> jāizstrādājas smadzenēs, savukārt tam ir
> vajadzīgs vesels «hormonu komplekts», ieskaitot
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
> insulīnu un estrogēnu, kā arī vitamīni un
> minerālvielas.
?????????????????????????????????????


nu un kā tagad debīlie psihiatri paskaidros ka grūžot ADtus lai dabūtu serotonīnu
izraksta leponexu kas rada diabētu tobīš bojā isulīna vielmaiņu

vienkārši ar leponexu izčakarē lai būtu iemesls rakstī ADtus

tas ir kā izdurt acis lai varētu izrakstīt brilles
a acu ta nav??????/?

sabojā insulīnu kas vajadzīgs seratonīna ražošanai
lai tas samazinās un būtu iemesls izrakstīt ADtus

vobščem
labunakti
Re: bipolārie traucējumi?
13.07.2014 01:04
Tu sovakar esi par daudz to kirbi saeedies.....;)
Es kaa uzsaaku AD ar 75 mg, taa arii devu neesmu paaugstinaajusi, un jau 5 gadus.
Re: bipolārie traucējumi?
13.07.2014 01:05
Un neviens man Leponexu arii nav meeginaajis iegruust.
aberz
Re: bipolārie traucējumi?
13.07.2014 06:05
123 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tu sovakar esi par daudz to kirbi saeedies.....;)
> Es kaa uzsaaku AD ar 75 mg, taa arii devu neesmu
> paaugstinaajusi, un jau 5 gadus.

nu jauki
1. tad pēdējais brīdis to darīt :-)
2. tu mānies
3. 75 mg tāpat ir zirga deva

:-P
aberz
Re: bipolārie traucējumi?
13.07.2014 06:14
123 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Un neviens man Leponexu arii nav meeginaajis
> iegruust.

vai tad tu Dzintaros neesi bijusi
vai kadā "atpūtas " vietā.

Tur leponexu grūž uz nakti lai ciešāks miegs
un psishi netraucē māsiņām skatīties
tv. jebkurai diagnozei un visiem pēc kārtas .

vienk ta ir...
tas ir ka mazam bērnam sist pa galvu lai viņam ciešāks miegs
pasaulē visp leponex ir atļauts tikai tad ja vispār nekas cits nelīdz.

vobšcām sadistu banda
bet ir arī mazohisti kuri rindā stāv lai viņus mocītu

tā ka līdzsvars ir pasaulē

123 varbūt t ev pagraizīt plaukstās vai iepērt
ar dzeloņīem?
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es neticu, ka klasiskas depresijas gadījumā no
> AD var saslimt ar bipolārajiem traucējumiem; ja
> diagnoze apstiprināsies, tie, visticamāk, jau ir
> bijuši, un tad AD lietot tiešām nevajadzētu,
> bet iet pie ārsta, jo bipolārajiem lieto
> pilnīgi citas medikamentu grupas.

Nezinu, iespējams ka man tie ir bijuši arī agrāk (protams, ne tādā formā kā tagad, un tie noteikti nebija jūtama problēma)...bet tad sanāk, ka vairākus gadus no vietas ārstējošais psihiatrs ir man devis zāles, kuras manā gadījumā nemaz nevajadzētu lietot? Psihiatra nekompetence, ka nespēj atšķirt bipolāro depresiju no parastās? Vai arī tā ir vispārpieņemta metode, ka sākumā visus depresīvos ārstē ar AD, un pēc tam skatās, kas nu būs?

> Arī depresijas gadījumā mēdz svārstīties
> garastāvoklis, bet tur ārsti parasti kopā ar
> psihologiem (veicot testus) diferencē, kas ir
> kas.

Vai vari vairāk pastāstīt, kur un kā ir pieejami šādi psihologi ar testiem? Jo mans psihiatrs, nekādus testus nelika pildīt....
Man tomēŗ ir pamats domāt, ka man neliekas, un ka tā nav vienkārši depresija - šobrīd slinkums izplūst detaļās, bet problēma ne tuvu nav vienīgi garastāvokļa maiņas...bet protams, ka neesmu nekāds psihiatrs, varu kļūdīties...
Dear Ugly
Re: bipolārie traucējumi?
13.07.2014 16:37
normālis Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ir ok.. drošvien tik tā liekas, man ex draudzene
> ar AD lietošanas līdzīgi runāja...

Vai vari pateikt, kāpēc viņai tā likās? Vai tas, par ko viņa sūdzējās, pēc tam pārgāja pats no sevis? Nebija jāmeklē papildus ārsta palīdzība un papildus zāles?
Re: bipolārie traucējumi?
13.07.2014 17:04
Visās valsts psihiatrijas iestādēs vismaz Rīgā ir arī psihologi, pie kuriem ārsti NOSŪTA, ja šaubās par diagnozi, grib precizēt utt. bet ārstam laikam ir pēdējais vārds.



Edited 1 time(s). Last edit at 13.07.2014 17:06 by Runcene.
aberz, par tiem produktiem piekrītu...tagad cenšos ēst ļoti pareizi un veselīgi :) lietoju uzturā arī daudz ko no tā, kas tavā sarakstā minēts...
Re: bipolārie traucējumi?
13.07.2014 17:18
Tas viss ir bleķis par to ēšanu... Ok, saprāta robežās, bet, ja ir nopietna psihiatrija, tad tas ir priekš kaķiem. Ēd, kas garšo.
Re: bipolārie traucējumi?
13.07.2014 17:32
To Aberz,
Kaa tu zini ka 75mg ir zirga deva, ja es nemineeju zaalu nosaukumu? Tu varbuut kaut ko saproti no kirbjiem, bet par zaaleem tev ir maza sajeega. Ko tev taads naids pret AD, tu bez tiem esi veselu rindu neiroleptikus lietojis, kas ietekmee smadzenu darbiibu daudz vairaak nekaa AD.
Jaa es lietoju AD, bet es straadaaju pilnu slodzi, man ir attieciibas un sociaalaa dziive. Tu nelieto zaales, bet eed kirbi - tev nav darba, tev nav attieciibu un vakarus pavadi viens ar pudeli. Ja kaads vareetu izveeleeties, vins izveeleetos tavu vai manu dziivi?
aberz
Re: bipolārie traucējumi?
13.07.2014 17:59
123 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
Ja
> kaads vareetu izveeleeties, vins izveeleetos tavu
> vai manu dziivi?

:-)

nu izvēle ir katram sava
es tikai saku savu pieredzi

es laikam esmu vienīgais kas var salīdzināt
jo izprovēju abas

kāda jēga no sociālās privātās
profesionālās dzīves ja prieks par
jebko ir tablešu radīta seratonīna ilūzija utt

kādas pudeles es visp nedzeru
audzēju zāli un ķirbjus dārzā, ķeru upē zivis
un braukāju ar riteni
priecājos par vasaru un labiem cilvēkiem apkārt
darbu man nevaig pagaidām jo nezinu kāds man sagādātu prieku
līdzekļi man pietiek jo viss ir ko vaig arī nezinu īsti ko vēl var vēlēties
pastrādāt jau varētu ja tam darbam būtu jēga kaut kāda cita kā tikai
Ļeņina murgs ka visiem ir jāstrādā kas nav partijā vai kuram ticība neļauj.

un vispār vesels cilvēks ir laimīgs tikai to nezina

bet izvēle ir katram sava
man prieks ka jums ir darbs privātā dzīve
sociālās attiecības, kaut nu būtu tas ko jums īstenībā vaig no sirds
nevis ko iestāsta psihiatrs kuram ir iestāstīts kā vaig iestāstīt

dresūra , laime ir tad ja dod bulciņu nelaime kad sabar
cilvēks ir kautkas vairāk, to vaig atrast sevī
aberz
Re: bipolārie traucējumi?
13.07.2014 18:17
Dear Ugly Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> aberz, par tiem produktiem piekrītu...tagad
> cenšos ēst ļoti pareizi un veselīgi :) lietoju
> uzturā arī daudz ko no tā, kas tavā sarakstā
> minēts...

pamēģīni bišu māšu peru pienu pāris reizes gadā
http://www.medusveikals.lv/63/bisu-masu-peru-pienins/#tab5

un iesaku kokteiļus blenderī no svaigiem termiski neapstrādātiem produktiem
banāni, citroni, burkāni, rieksti, kivi, apelsīni , gurķi , ķirbji, arbūzi, melones,
piparmētras, visādas ogas, auzu pāslas (svaigas) , gurķi, āboli, seleriju saknes,
rabarberi nu visu ko var ēst bez vārīšanas un kas iebāzžot zemē dīgst

nevaig atteikties no parastās pārtikas kā vegāni, bet 1/2 kg dienā šitos apēst
tad ari nauda un ēstgriba pati parādīs kas ko ēst, kad brokoļus kad gaļu

svarīgi ir nevis pareiz ēst bet ēst vispār
vienkārsī filosofiski paskatīties veiklā, kurā produktā vispār ir pārtika iekšā
visā maximāir tikai dažas preces kuras ir ēdamas un kurās ir ēdiens

piem nevis saulespuķu eļļu, bet saulespuķu sēkliņas lobītas blenderī ar ūdeni samalt
jēga ir tājā ka sēkliņas ir dzīvas dīgstošas utt.
Re: bipolārie traucējumi?
15.07.2014 19:41
Domāju, ka tev noteikti bipolārie traucējumi ir bijuši arī agrāk, tikai sākušies ar depresīvo epizodi, tāpēc arī vienkārši nepareizi diagnosticēti.
Man vismaz tā bija- ārsts visu laiku ārstēja kā depresiju, bija parakstīta garumgarā zāļu virkne, no kuras jēga bija minimāla, toties slimnīcā, veicot novērojumus, pateica, ka nekāda depresija man neesot, bet gan afektīvi bipolāri traucējumi ar jauktām epizodēm, ko arī ārstē ar pavisam citu zāļu grupu.Parakstīja neiroleptiķus, no kā bija rezultāti. Tagad esmu iemācījusies iztikt vispār bez zālēm.
aberz
Re: bipolārie traucējumi?
18.07.2014 14:14
123 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> To Aberz,

> Jaa es lietoju AD, bet es straadaaju pilnu slodzi,
> man ir attieciibas un sociaalaa dziive. Tu nelieto
> zaales, bet eed kirbi - tev nav darba, tev nav
> attieciibu un vakarus pavadi viens ar pudeli. Ja
> kaads vareetu izveeleeties, vins izveeleetos tavu
> vai manu dziivi?


manējo

tas izklausās
Dakter izraksti man zāles lai man būtu darbs attiecības
un sociālā dzīve.

tas viss ir zem zālēm un hipnozes

nafig man darbs attiecības un sociālo dzīvi
ja es to negribu
Re: bipolārie traucējumi?
18.07.2014 15:02
Man ir svariigi lai es varu straadaat darbu, kas man patiik, lai man ir attieciibas un varu gan ciemos aizbraukt, gan savu reizi patuseet ar draudzeneem. Panikas leekmes ietekmeeja katru manu dziives sfeeru, es biju nelaimiiga, katru dienu es modos ar vienu domu - iztureet so dienu. Protams ka zaales neatrisinaaja visas manas probleemas, protams pie lieliem stressiem , diemzeel, panikas leekmes uzrodas atkal. Bet ikdienaa viss ir labi, esmu apmierinaata ar dziivi, un ja deel taa man naakas dzert AD, ko tur padariisi.
Ja tev patiik vientuliiba, neko nedariisana un dziivosana uz pabalsta, tad man tikai prieks par tevi, ka esi atradis dziivesveidu, kas tev patiik.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 15?
Ziņa: