Nav cerības, nav ticības un nemīlestības.

Aizsāka enfuego 

Nav cerības, nav ticības un nemīlestības.
10.07.2014 13:50
Tas jau izklausās pēc norakstīta cilvēka. Mērķis ir tikai nekad nesanāk nostāties uz kājām vienmēr kautko salaižu dēlī. Mīlestība ir bet ne tāda, kāda ir man bijusi. Cerība varētu sākties tad, ja mērķis kautkāds tiktu sasniegts, tāpēc ari cērības nav. Ko darīt, ja neticu tam ko uzskatu ka tas neksistē un tas nepalīdz, es ticu tikai tas ko es jūtu un ko redzu.
Re: Nav cerības, nav ticības un nemīlestības.
10.07.2014 13:59
"Cilveeki nolaiz rokas ne taapeec, ka tiesaam neko vairs nevareetu mainiit, bet taapeec, ka taa ir vienkaarsaak".
Re: Nav cerības, nav ticības un nemīlestības.
10.07.2014 15:57
Mjā, kļūdīties ir cilvēciski, bet celties augšā – dievišķi.

Bet interesanti – par kādu mīlestību Tu runā? Ka nav kā pirmās iemīlēšanās laikā?
Re: Nav cerības, nav ticības un nemīlestības.
10.07.2014 19:41
Nu par mīlestību tā varētu teikt. Jo tad arī nebūtu tik daudz tukšuma sevī iekšā. Pie problēmām mēs nevis satuvinamies, bet atstumjam viens otru! Nu es jau cenšos kautko darīt, ja arī atrodu ko darīt un vai māku ti izdarīt. Es jau parasti izvēlos to grūtāko variantu, tāpēc man arī nesanāk nekas cerīgs.



Edited 1 time(s). Last edit at 10.07.2014 19:43 by enfuego.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 21?
Ziņa: