Tahikardija

Aizsāka Lūdzu 

Tahikardija
06.07.2014 21:20
Sveiki, esmu VD slimniece saucmajā smagajā stadijā, bet ar visiem nagiem cenšos ikdienā ar to sadzīvot.
Visvairāk mani biedē ikdienas tahikardija, kas liek man justies slikti, nāk vājumi un jūtu kā sitas sirds, esmu aizdomājusies, ka zāles ko dzeru Nebiphar nepalīdz uz ilgu laiku un līdz ar to, kas notiks ar manu sirdi pēc gada?
Patreiz ir jau pagājuši kādu 8 mēneši kad sirds dod ziņu par sevi, varbūt Jūs kāds esat atradis ko dabīgu un patiešām iedarbīgu līdzekli šai tahikardijai?
Re: Tahikardija
06.07.2014 21:42
Nu nez par to dabīgo, man savulaik šitādai tahikardijai palīdzēja tikai AD.

Bet kas ir VD t.s. smagā stadija? Tev nav sakārtots ķīselis galvā. (Es atvainojos...)

Es nesmejos, bet ar šitādu domāšanu Tev tiešām vienreiz sāks slimot sirds.
Re: Tahikardija
06.07.2014 21:44
smagā stadija ir tas, ka esmu gājusi cauri visam, tirpoņām, reiboņiem, ģīboņiem, bailēm utt utt utt.
Patreiz visizteiktākā lieta, kas arī neatkāpjas ir tahkardija un domāju kas vēl tam palīdzētu...
Re: Tahikardija
07.07.2014 00:06
Betta blokatori.
Re: Tahikardija
07.07.2014 00:12
Es tikai nesaprotu, kāpēc ar to jāsadzīvo...

AD, ja atrasts pareizi, vismaz kaut kādā līmenī novāc visus simptomus.
Re: Tahikardija
07.07.2014 13:25
Nebiphar jau ir beta blokators; ja nelīdz, tad, manuprāt, jāiet pie ārsta un jāmeklē vai nu cits, vai arī kāds AD, jau minēju, jo dabīgie tautas līdzekļi varbūt derēs puņķiem, bet ne jau nu ļoti "smagām" VD "slimniecēm". Ja ir tāda attieksme pret šo problēmu, tad, manuprāt, atliek tikai dakteri ar ķīmiskajiem medikamentiem.
Re: Tahikardija
08.07.2014 10:32
mans glābiņš bij Concor, tāka zelta gabaliņš vienmēr bij līdzi ))
Re: Tahikardija
15.07.2014 18:23
Uzmeklē homeopātu.
Re: Tahikardija
16.07.2014 02:04
Man bija pret tahikardiju izrakstīts beta blokators komplektā ar vēl vienām zālēm (etacizīns). Tie labi palīdz, ja lieto viņus regulāri un ilgstoši. Vismaz es pēc kāda laika - varbūt apmēram gada, varēju pakāpeniski atmest zāles. Nav tā, ka visu mūžu būs jālieto!
Galvenais jau saprast, ka tā nav nekāda mirstamā kaite, ne arī nopietna sirds slimība....man palīdzēja tas, ka vienkārši beidzu par to uztraukties.
Un vēl, man laikam tahikardiju provocēja psihiska un fiziska slodze, stress darbā - biju spiesta atteikties no dažām aktivitātēm. Nomainīju stresaino darbu, kļuva ievērojami labāk. Organisms vienkārši protestē pret negācijām, ko paši sev uzspiežam....
Re: Tahikardija
16.07.2014 23:27
Estemante Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Uzmeklē homeopātu.


A pa galvu?
Homeopātija palīdz tikai tad ja tai nereāli notic... tik pat labi vad dzert apvārdotu ūdeni ;)
Un pie reālām kaitēm, tas beidzas kā E.Liepiņam. 100% vienmēr
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 23?
Ziņa: