Distonija,+ 100 vel problēmas

Aizsāka Kikaa 

Sveiki visiem
Kopš bernības esmu jau jūtīgaka uz pasauli,ļoti rūpj apkartējie cilvēki tuvie... parsvarā patīk miers,harmonija labi cilvēki..
Bet pagāšgad septembrī mani piemeklē distonijas lēkmē,ārprāts kā es pārbijos,gar acīm noziba visa dzīve,šķita ka manis drīz te nebūs,ātrie mani dabūja atpakaļ pie normālā stāvoklī..(paldies viņiem)..un ta ik pa laiku piemetās sirds klauves ,panikas lēkmes,pilnībā nenokā.....
Tāka man ļoti biezi galva spā no bernības,nomainīju ģimenes ārstu jo vecā man tik teica ,"Tu audz" tas normali 22gadi audz ?? ;D Jaunā mani nosūtija uz Duplekso skanēšanu atklājās,ka man nav 1nas artērijas un tāpēc bieži galva reibs un ir venozās atteces traucejumi + sirds paātrināta.+ pēc antibiotiku litošanas kuņģis sabeigts dzeltenmna mēle...man tā,jau bija bails par sevi,ka kaut kas var ar mani notikt nelabs,bet pēc šī visa info no ārstiem,sajūta ka man iestāsies šizofrēnija,jo visu laiku kā kaut kas noklikšķ galvā,iedur,iesāpas nopulē sajūta gals klāt..esmu jau pargurusi no šīm bailēm...
Jo plus man mīļā masa ir arzemēs viena pati,par kuru es arī visu laiku uztraucos,ka viņai iet (jo jaunībā nebija viegli mums)..mazākā māsiņa nesen bija slimnīcā,tāpēc par viņu arī uztraucos un par visiem saviem mīļajiem man bails,ka kaut kas nenotiek....
un šis vis man katru dienu,nakti izseko....nevaru no tādām domām,sajūtam tik vaļā :(
Lai gan apkārtējie cilvēki mani uzskata par pašu pozitīvāko jaukāko cilvēku ,jo izstaroju labas emocijas....bet iekšā patiesība es nīkstu arā pec pēdējo gadu notikumiem..Man bails ka varu nojūgties jo pati saprotu tas nav normāli...
Vai man jāmekle psihaloga palīdzība ?
Re: Distonija,+ 100 vel problēmas
06.07.2014 15:20
Jā.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Distonija,+ 100 vel problēmas
06.07.2014 21:42
Sen bij laiks tur sēdēt.
Re: Distonija,+ 100 vel problēmas
09.07.2014 12:13
Labrī tas jau sen jau bijaja jāizdara tas to4.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 6?
Ziņa: