idiots

Aizsāka esnekas 

idiots
28.05.2014 22:12
mana "problēma" ir šāda, esmu bijis pie psihologa 2 reizes, saistībā vairāk ar savām studijām, nespēju tikt ar tām galā u.c. problēmām. Bet pie psihologa jūtos kā pilnīgs idiots, neko pastāstīt nespēju, ne riktīgi izrunāties "ot duši". Ikdienā esmu runīgs, komunikabls, kaut gan ikdienā par problēmām un sevi nerunāju ne ar vienu, bet aiziejot pie psihologa nu nevaru es atvērties viņai un stāstīt visu. Tad attiecīgi viņa domā, ka esmu pilnīgi bezcers un pār lūpu nevaru pārspļaut! A ko darīt? Viņa arī uzdod jautājumus, uz kuriem man pat nav sakarīgu atbilžu. :( Jautājumi par manu personisko ģimenes dzīvi, par studijām, redzu, ka viņa grib ieurķēties dziļāk, bet es atkal spiežu pa bremzēm. Tad domāju vai maz ir jēga iet?
Problēmas problēmu galā!
Re: idiots
29.05.2014 12:39
Ja jau saņēmi dūšu un aizgāji, tad tagad vnk jāpārvar nākamais pakāpiens, tā ir gājis daudziem, ja ne visiem.

Pasaki psiholoģei to, ko uzrakstīji šeit.
Re: idiots
29.05.2014 12:54
Man paliidzeeja apzina, ka es maksaaju par to un lai psihologs vareetu paliidzeet, tad nav iipasi gudri melot vai nestaastiit liidz galam kaut ko, savaadaak taa ir zemee nomesta nauda. Bet nu es nomainiiju 3 psihologus, liidz es atradu iisto un 2 reizes ari ir biski par maz, lai kaartiigi atveertos psihoterapeitam.
Re: idiots
29.05.2014 14:29
hmm.. nu pieņem ka esi idiots un dzīvo ar to... kāda jau tur nozīme kas par ko, galvenais necepties par to kā būtu ja būtu. gan kādu dienu apniks būt idiotam un izdomāsi ka esi normāls vecis. un tad tu būsi normāls vecis :D

psihologi jums... dakters bērziņš te prasās
Re: idiots
29.05.2014 16:39
Bet sevis vērtējums briesmīgs... Domāju gan niku, gan tēmas nosaukumu.

Kas gan Tevi mīlēs un cienīs, ja pats negribi.
Re: idiots
29.05.2014 17:07
viņa sevis vērtējums šķiet gana briesmīgs, lai iedotu vel pa mizu.. nu vel zemāk tak negribēs sevi grūzt, nākamajam solim būtu jāiet uz augšu...
Re: idiots
30.05.2014 12:08
nu jā, jāsaņemas un jāpierod pie psihol. :)
Bet visādi citādi, moš man ar vajadzētu pa muti sadot, paldies "normālajam" :D
Re: idiots
15.06.2014 13:33
Pie psihologa/psihoterapeita arī ir jāpierod un jāsaprot vai tu konkrētajam speciālistam spēj atvērties. Dod sev un psihologam vēl pāris reizes, un tad, ja kontakts tomēr neizdodas, meklē citu speciālistu, ar kuru saskanēs labāk un kuram varēsi atvērties.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 6?
Ziņa: