Darbs pamazām sāk spiest uz Auto tiesībām

Aizsāka enfuego 

Darbs pamazām sāk spiest uz Auto tiesībām
25.05.2014 18:54
Karoč ko lai tagad dara, 2.grupa, un jāsāk domāt ko lai dara??? Ir iespējas iziet komisiju lai būtu atļauja likt tiesības?
Re: Darbs pamazām sāk spiest uz Auto tiesībām
25.05.2014 20:14
Psihiatrs var dot atļauju un var nedot.

Atkarīgs, kas Tev vēsturē sarakstīts par slimnīcas laiku u.c. Ja nesakasījies un lielas ziepes nevārīji, varbūt izbrauksi cauri.

Atceries, kad Tev doks un arī daži šejienes ļauži teica, lai labi apdomā par grupu? :(

Ja ir diagnoze vien, daudzi dabū tiesības, bet grupa dakteru uztverē nozīmē, ka cilvēks ir diezgan slims... Bet kā kurš ārsts uz to skatās. Svarīgi ir Tavas uzvedības vērtējumi. Vēl Tev ir narkotiku vēsture.

Var ielikt uz stacionāro ekspertīzi – tad nepretojies, neāksties un uzvedies kā pieaudzis.

Ja pastāvīgi lieto trankvilizatorus, vari tiesības nedabūt.

Es teiktu, ka Tev 50/50, centies sevi parādīt no labākās puses.
Re: Darbs pamazām sāk spiest uz Auto tiesībām
25.05.2014 20:20
Nu situācija ir tāda, tad kad pagarināju grupu es teicu pusi patiesības un pusi melus. Es nekad nēsmu pretojies un slikti uzvedies, gan psihenē, gan arī pie psihiatra, esmu mierīgs tādā ziņā, nu man jau teica, ka labi parunā ar psihiatri,"iedod viņai $$$" un tad vis būs okei nezinu, kā lai dara, ja tiešām man būs jāiek tiesības, tad es mēģināšu!
Re: Darbs pamazām sāk spiest uz Auto tiesībām
25.05.2014 20:48
Ar $ uzmanies; daudzi ārsti ir principiāli un tādas lietas kategoriski neatzīst.

Atkarīgs arī tad no tā, ko salēji. Ja uztaisījies par galīgi jukušu, tad nezinu.
Re: Darbs pamazām sāk spiest uz Auto tiesībām
25.05.2014 21:13
Jukušu nē, bet lapā bija rakstīts pēc grupas nokārtošanas: Ir indikācija nepieciešama asistenta palīdzība, jā teicu ka es ārā nerādos jo ir bailes un uz veikalu pat nevaru aiziet, tjipa mana mamma ejot pakaļ pārtikai :)

Varbūt pateikt, ka pusi es blefoju lai būtu haļava?



Edited 1 time(s). Last edit at 25.05.2014 21:13 by enfuego.
Re: Darbs pamazām sāk spiest uz Auto tiesībām
25.05.2014 22:45
Nu gan, redz, psihologu skatījumā blefošana, lai būtu haļava, ir novirze :) Plus tām, kas ir realitātē.

Nezinu, kā to sauc, varētu nebūt slimība, bet personības traucējums. Piemēram: nav sasniegts vecumam atbilstīgs briedums vai tml.

Nu ko, pasaki, ka tagad ir labāk, ka tas bija saistīts ar kādiem tur pārdzīvojumiem :)

Sviests vispār, bet Tev jāņem vērā arī savas reālās spējas, jo, ja Tu ko savārīsi vai kāds uzmauksies virsū Tev, Tevī nedrīkst būt nekādi trankvilizatori, Tu neesi nepieskaitāms, Tev par to būs jāatbild.
Re: Darbs pamazām sāk spiest uz Auto tiesībām
25.05.2014 22:46
Ja Tu nespēj dzīvot bez nomierinošiem līdzekļiem, Tevis paša labā ir dzīvot bez tiesībām.
Re: Darbs pamazām sāk spiest uz Auto tiesībām
26.05.2014 13:43
Man jau trsnkvilizstord tieshi palidz man dzivot sr skaidru galvu un straadaat. Nu es braukaaju ar skuuteri
Re: Darbs pamazām sāk spiest uz Auto tiesībām
26.05.2014 14:12
Tas ir tas pats, kas vadīt transporta līdzekli alkohola reibumā. Ar visām sekām un atbildību. nevienu neinteresēs tas, ka Tu citādi nevari dzīvot.

****************************

Ceļu satiksmes likums


28.pants. Transportlīdzekļu vadīšanas aizliegums

(1) Aizliegts vadīt transportlīdzekli:

1) ja pastāv kāds no šādiem nosacījumiem:

a) transportlīdzekļa vadītājam, kuram mehānisko transportlīdzekļu vadīšanas stāžs ir lielāks par diviem gadiem, alkohola koncentrācija asinīs pārsniedz 0,5 promiles,

b) transportlīdzekļa vadītājam, kuram mehānisko transportlīdzekļu vadīšanas stāžs nepārsniedz divus gadus, alkohola koncentrācija asinīs pārsniedz 0,2 promiles,

c) transportlīdzekļa vadītājam, kas vada D1, D, D1E, DE, TRAM un TROL kategorijai atbilstošus transportlīdzekļus, alkohola koncentrācija asinīs pārsniedz 0,2 promiles,

d) mopēda vai velosipēda vadītājam alkohola koncentrācija asinīs pārsniedz 0,5 promiles;

2) atrodoties narkotisko, psihotropo, toksisko, citu apreibinošu vielu vai arī reakcijas ātrumu un uzmanību samazinošu medikamentu ietekmē;

3) esot slimam vai arī tādā mērā nogurušam, ka tas var ietekmēt vadītāja darbspējas un ceļu satiksmes drošību;

4) ja vadītājam nav atbilstošas kategorijas transportlīdzekļu vadīšanas tiesību;

5) ja ir stājies spēkā transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums.

(2) Aizliegts mācīties vadīt transportlīdzekli:

1) ja alkohola koncentrācija asinīs pārsniedz 0,2 promiles;

2) atrodoties narkotisko, psihotropo, toksisko, citu apreibinošu vielu vai arī reakcijas ātrumu un uzmanību samazinošu medikamentu ietekmē;

3) esot slimam vai arī tādā mērā nogurušam, ka tas var ietekmēt darbspējas un ceļu satiksmes drošību.

(08.07.2003. likuma redakcijā ar grozījumiem, kas izdarīti ar 26.05.2005., 15.02.2007., 13.05.2010. un 09.06.2011. likumu, kas stājas spēkā 13.07.2011. Pirmās daļas 1.punkta jaunā redakcija stājas spēkā 01.01.2012. Sk. Pārejas noteikumu 26.punktu)
Re: Darbs pamazām sāk spiest uz Auto tiesībām
26.05.2014 18:48
Tad jau man nespīd!!!
enfuego tev jau arī IQ ir pa mazu lai vadītu auto, es negribētu atrasties uz ielas ja tu tur braukā apkārt vēl tabletes sarijies
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 23?
Ziņa: