Palīdziet !

Aizsāka fishe 

Re: Palīdziet !
19.05.2014 12:26
Slimnīca reizēm ir laba ar to, ka ārsts cilvēku redz katru dienu. Zāles noteikti var piemeklēt labāk, bet Tvaika iela nez vai ir tā labākā vieta, kur kādam nokļūt. Reizēm ģimenes baidās no stigmas, no turienes vides, ko var saprast, bet ir jādomā, ko likt vietā. Nolīst alā arī nav gudri, jo tā Tu vari kļūt darba nespējīgs, un nekāda dzīves baudīšana nesanāks.

Tu, manuprāt, neesi tādā stāvoklī, ka Tevi vajadzētu turēt aiz restēm. Veldres ielā Juglā ir neirožu nodaļa, Jelgavas slimnīcā ir neirožu nodaļa, abās brīvs režīms; Strenču slimnīca ir diezgan ok kopumā.
Re: Palīdziet !
19.05.2014 12:40
Paldies, nosūtīju. Vai kāds var ieteikt, ko papildus varētu darīt, ko palietot šaja periodā. Psihiatre man teica, ka nedrīkst vitamīnus, jo tie varot tikai aktivizēt manas problēmas, tāpēc šobrīd nelietoju neko, tikai bišu maizi un daudz ūdeni cenšos dzert. Varbūt veikt kādu procedūru, noderētu jebkas, kas atvieglotu manu stāvokli, lai parādās skaidrāks skats uz dzīvi.
Re: Palīdziet !
19.05.2014 12:46
Uz Dzintariem nobraukāju 4 mēnešus un stāvoklis neuzlabojās, iespējams tāpec, ka neizdevās piemeklēt pareizās zāles. Lielas izvēles jau tajā brīdi nebija, saņēmos un braucu, kaut gan stāvoklis bija briesmīgs. Dīvaini, ka otras psihiatres viedoklis bija pilnīgi pretējs, izrakstīja pavisam citas zāles, teica, ka mani nevajag aktivizet, kā to darīja Dzintaros, bet tieši otrādi nomierināt. Iespējams, ka šobrīd man derētu atkal iziet kādu kursu Actavegin, Mildronats, Piracitam, tiesham nezinu, iespejams ka ir vel kas man piemerotāks....
Re: Palīdziet !
20.05.2014 09:12
Šeit forumā neuzturas ārsti, kas varētu kaut ko ieteikt, ko darīt ?
Šodien jūtos pavisam slikti....
Re: Palīdziet !
20.05.2014 10:28
Nē. Bet ārsti forumos neko neiesaka, tikai aicina uz vizīti, kas Tavā situācijā būtu visgudrākais.

Tu tagad visus pasākumus esi pārtraucis, un, protams, ka jutīsies slikti.

Nekādu zāļu mājās nav?
Re: Palīdziet !
20.05.2014 10:42
Nav, bet ir dažas receptes. Šodien pierakstijos pie ārsta, ceru ka palīdzēs.
Re: Palīdziet !
21.05.2014 12:58
Sakiet lūdzu vai ir kāds mēģinājis depresiju ārstēt ar homeopātiju ? Kāda pieredze ?
Re: Palīdziet !
21.05.2014 16:46
Ar homeopaatiju vareetu saakt kaads, kas gribeetu to izmeeginaat pirms medikamentu lietosanas, bet taa kaa tev ir jau pieredze ar dazaadiem medikamentiem, tad homeopaatija buus kaa piilei uudens. Tak aizej pie sakariiga psihiatra, drosi vien Runcene tev privaati ir ieteikusi kaadu.
Re: Palīdziet !
21.05.2014 16:55
Paldies. Jā, Runcene ieteica, pierakstījos nākamajā nedēļā.
ziema
Re: Palīdziet !
23.05.2014 20:38
Sveiks, man tuvam cilvēkam bija tāpat. Viss sākās pamazām, līdz brīdim, ka arī Dzintari neko daudz nelīdzēja. Situācija bija apmēram tāda kādu tu aprakstīji. Bet šis cilvēks kādu laiku izmantoja psihologa pakalpojumus, dzēra daudz stipras zāles. Ar laiku devas samazināja, līdz brīdim, ka pavisam nelietoja. Šobrīd šis cilvēks dzīvo pilnvērtīgu, laimīgu dzīvi.Tas nenācās viegli. Ārstēšana bija ilga, bet nesa augļus. Pie reizes viņš atrisināja (nosacīti) visas problēmas ar sev tuvajiem un sāka dzīvot citādāk. Tāpēc novēlu nepazaudēt cerību, jo var ar depresiju tikt galā. Ir vajadzīgs laiks, pacietība un darbība.
Re: Palīdziet !
26.05.2014 15:45
Paldies par iedvesmu, cenšos un ticu, ka to var uzveikt !
Re: Palīdziet !
03.06.2014 12:31
Sveiki. Biju pie ārsta un Paldies Dievam lielākā daļa no simtomiem ir pazuduši piemeklējot pareizās zāles. Vakar jau izbraucu ar velosipēdu, sajutos atkal laimīgs :)

Palikusi viena problēma, dulla galva visu laiku un grūti koncentrēties. Bieži nezinu kur likties. Iespējams tas ir no zāļu dzēršanas. Kā varētu dabūt nost to sajūtu ?



Edited 2 time(s). Last edit at 03.06.2014 12:33 by fishe.
Re: Palīdziet !
03.06.2014 12:49
Diemzeel zaaleem ir blakusparaadiibas, tur tu iipasi daudz ko neizdariisi. Taa ka naakas izveeleeties no diviem launumiem to ar ko vieglaak sadziivot - blakusparaadiibas no zaaleem vai arii trauksme, depresija utt.(neatceros iisti, kas tev tur bija).
Re: Palīdziet !
03.06.2014 13:06
Var runāt ar doku un vēl mēģināt pagrozīt zāles, varbūt arī vienkārši viss nav sakārtojies, jo psihotropie medikamenti neiedarbojas tik ātri kā pretsāpju līdzekļi un antibiotikas.

Bet te es piekrītu mūsdienu spiedienam uz psihoterapiju, jo zāles vienmēr rada kādas lielas vai mazas neērtības, bet, ja nu tās lieto, tad tiešām jāizsver ieguvumi un zaudējumi.

Psihoterapeits Viesturs Rudzītis, piemēram, saka: beidz lietot visas tās ripas, pakratīsies pāris trīs nedēļas, bet jāstrādā ar skaidru galvu. Ja to var izturēt, tad tur ir daudz labāki rezultāti.

Ja man agrāk būtu bijusi tā zināšana, kas tagad, un, ja agrāk būtu pieejama tāda palīdzība kā tagad, tad zāles gan es negribētu. Savs tvans viņām ir.



Edited 1 time(s). Last edit at 03.06.2014 13:07 by Runcene.
Re: Palīdziet !
02.07.2014 14:20
Kas seko līdzi šim tematam varu pateikt, ka ir daudz labāk. Kopā ar ārstu esam atraduši pareizās zāles un jūtos labāk. Saglabājusies nerealitātes sajūta, tāds dullums, nav prieka, nav dzīves garšas ! Nezinu, ko vēl varētu darīt, lai uzlabotu situāciju, no zālēm viss skaidrs, tur ir sakārtots šobrīd cik tas iespējams. Vienas no zālēm doks teica, ka iedarbosies pēc 3 nedēļām, gaidīšu ! Zālēm nosaukums Asentra.
Re: Palīdziet !
02.07.2014 14:44
Šobīd lietoju ik dienā Welbutrin 4 tab, Abilify 1/2 tab , Asentra 1 tab, Le Netiracetams 2 tab.
Kāds ir lietojis līdzigu kokteili ? Ko var pateikt ?
Re: Palīdziet !
03.07.2014 10:36
Nu ko labu tur varētu pateikt?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Palīdziet !
31.07.2014 10:01
Sveiki visiem,

Esmu kopā ar dakteri piemeklējis zāles, lai ikdienā justos labi. Tas veiksmīgi ir izdevies, pēc vairāk, kā pusgada eksperimentiem ar zālēm.
Varu normāli funkcionēt tagad, protams, ka gribētos justies vēl labāk, bet saprotu, ka nekas uzreiz nenotiek.
Ja kādam ir līdzīga problēma, meklējiet Andri Saulīti, ļoti labs dakteris, tieši viņš palīdzēja man tikt uz kājām. Paldies !
Re: Palīdziet !
04.10.2014 13:35
`Jāsakārto dzīve.
Re: Palīdziet !
04.10.2014 13:49
persick Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> `Jāsakārto dzīve.


Ļoti dziļa doma. Tagad ir izveidojusies tāda situācija, ka reāli Latvijā dzīve ir pinīgā dirsā (daudziem) bet valdība stāsta, ka viss ir ok un iet tik uz augšu. Un nabaga cilvēciņš domā, ka kaut kas nav kārtībā un vajag lietot zāles (un ir daudz ideologu kas šo variantu rekomendē), tā vietā lai faktu apzinātu un mēģinātu ko mainīt. Pēdējais gan nav vienkārši.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Palīdziet !
04.10.2014 14:06
Jā, tas ir sarežģīti, bet svarīga ir apziņa - lai cietušie saprot, kur slēpjas patiesie risinājumi. Lai nav tā, ka cilvēks uzliek visas cerības uz zālēm un tad iekļūst vēl lielākās problēmās vai aplaužas.
Re: Palīdziet !
04.10.2014 15:47
persick Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...Lai nav tā, ka cilvēks uzliek visas
> cerības uz zālēm un tad iekļūst vēl
> lielākās problēmās vai aplaužas.


Sakarā ar augošas patērētāju sabiedrības veidošanos ļoti daudzi cilvēki uzskata, ka tāpēc viņi maksā naudu ārstiem un farmaceitiem lai pašiem par to nebūtu jādomā. Viņi uzskata, ka garīgā veselībā ir tāda pati prece kā "mājas kinozāle" lielveikala plauktā...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 24?
Ziņa: