APNICIS

Aizsāka anoniims 

APNICIS
30.04.2014 11:01
pirmkart sveiki, un paldies ka lasat sho;( man ir loti gruuti izteikties raxtiski...es loti sen neesmu ne ar vienu par nekadam problemam tapec ir loti gruuti to taa tagad izkaidrot raxtot un vel piedomat par to ko raxtu tapec piedodiet..negribu melot bet ir arii kauns kautko tadu stastit cilvecei tapec labak palikt anonimam un rakstit to interneta neka stastit kadam kursh izliekas ka tam ruup, izraxta zaales un pec tam smejas ka visu turpmako dzivi bus sekas...
esmu meitene..man ir 20 gadi..man iespejams ir atminas zudums jo domajot par svarigam lietam es aizmirstu ko es gribu taa ka teikt vai darit..bet shis nemaz naw par to...gandriz praktiski mazako dzives dalu nodzivoju ar savu mati alhoholiki.mazako braliti un mazako masu.maate ir wnk neizbegama alhoholike, miil nodarboties ar sexu un miil zagt.mazaa maasa dara to pashu:( beediigi winai tik 14 palika nesen. kad biju mazinja maate mani sita, sita ar visu kas pie rokas, es majas nevareju ne TV paskatities ne paest, majaas wnm bija dzeraji, ja aizmigu majas tad taas bija shausmas jo mees visi gulejam viena gulta, un mate vel bezkaunigi ljavas saviem sexa priekiem taj pasha gulta, winjas DRAUDZINI mani mazinu lavas aiztikt un matei pa dzerumam bija vienalga, mate mani dauzija ar wisu kas pa rokai, pat ar benki, waj tantuka kruki, wai krasns kruki, pa muguru dibenu seju, wisur kur trapija, spieda man taisit est, auklet abus bernus, winjas DRAUDZINJUS un citreiz pat atlavas muus wisus iespundet aiz atslegas un aizlaisties uz pars meneshiem prom no majas.ja nepietiek ar to tad maate wel spieda mums maziem berniem zagt tevam naudu, pati gaja zagt wisu ko vien vareja, kaiminiem deva visu kas majas bija neskatoties ka vinas pasas berni pliki, skolaa mani wisi apsmeja, sita, es biju nuugis..daudz ko izlaidiishu...tad nu beidzu 9.klasi, mierigi kadu laiku dzivoju pie teva un omiites...nezinaju kur talak macities izdomaju uz atru pratu skolu kur leeti eerti utt, pec tam kad jau pieteicos bija baigais kauns, skola izradas ta pati kur agrak macijas mana mate un mate dzivo 4 km talak no skolas, maciibas slikti gaja nervi chupaa, mate gar skolu piedzerusies ar pliku dibenu skraidija, mani apsaukaja, kursa biedru vecakiem zaga karo4 daudz suu savarija, sanemu nieka 7ls menesi stipendiju, 5ls aizgaja kojam , labi ka vel tevs ar omi atsutija kadu naudinju lai var izdzivot..kojas nevareju izturet, bija kauns pa visu giimi par maati, saku dzivot pie draudzenes, sastridejos ar draudzeni-( man ir tada problema ka es nevaru sadzivot ar sievietem , wnm kkas ir ne taa)-ciemaa viens vecis aiztinaas uz arzemem un vinam nebija kas pieskata dzivokli tpc es pieteicos un atkal shkrobe, jo visi saka runat ka nejau labdaribas delj wai kka ta kads lauj palikt dzivokli, saka baumot ka man ar 40 gadigu onku ir romans utt...naw svarigi..nervi neiztureja-mekleju darbu, bez izglitibas nesanak, wisados chatos bazu nr lai piedava darbu, atsaucas darbs arzemes siltumnicas nowakt shampinjonus, es pat nepadomajot uzreiz piekritu...;( man atbrauca pakall wiss ok, forshi wisu paskaidroja utt, savacu mantas , mani aizveda pie omes atstaju mantas, panemu ko wajag un nakamaja diena uzreiz lidmashinaa un prom...lidosta mani sagaidija INDIETIS, nu bet ko nu vairs esu talu prom svesha valsti, anglu val ne bum bum tad vel bija, izradas ka fiktivas laulibas, tad bija pofig domaju lai nu dara ko grib tpt naw jegas dzivot, daudzkas naw jazin:P - 4 meneshi nodzivoju ar Viiru-iepazinos ar Latviesu meiteni kas piedavaja palidzet, un nonacu taa sauktaja Mafijaa, izmetajos pa mentenem, man lika taisit ta sauktos METIENUS, kur dzivo 2-5dienas ar kkadu cittautieti un pc tm kad samaxa naudu tad beeg prom utt, naw svarigi, taa reizes 14 wsmz, pedejais bij ok, maja bija wrb 2 h un uz darbu..pari itkaa neviens nedarija, sexa nebija, tikai kauns, iepazinos ar pakistani , normali no pedeja uzmetiena aizgaju, ar paki pus gadu nodzivoju, winsh man patika wiss bija ok, rupejas , religija pie kaajas, wajadzeja vinam vecakus apciemot, atveda mani uz Latviju atpakal, wina vecaki nepiekrita ka winam meitene bez religijas un taa nu mes pashkiramies, dzivoju pie teewa un omes laukos, naudas naw, darba naw, skola nepabeigta, naudas ar naw lai kojas dzivotu , nervi chupaa , utt...
mekleju atkal darbu, bet latvija, paris reizes netaa paskatijos darba piedavajumus, un man uzreiz izleca pirmais CHATS..domaju nu pie kajas gan bus ok, es meitene, nekada stiliga jau neesmu, bet wrb ka paveiksies, itkaa ne izgerbties wajag tik aglu val vajag, wiss itkaa ok, sarunaju ka vares palikt taa kaa kadu laiku, aiztinos uz riigu jau gandriz 1gads un vairak stradaju CHATA, bet tolka nekaada, pelnu nedela 20ls tgd euro, knapi savelku galus, ne dzivokli panemt , ne no kada aiznemties, naw kam prasit palidzibu, bez izglitibas ari neviens nekur negrib darba nemt, ja ari ir darbs tad naw kur palikt, tgd te chata esmu uz atlaishanas sliekshnja...nezinu ko iesakt, nepietiek ar to tad vel del nozaudetam kreditkartem ir uzradushies wairaki atrie krediti kuri chakare smadzenes, kauns ka nenemu bet arii naw ko atdot, un policija ir bezspeciga jau kaa gadu nevar atrast vainigos, tad vel maza masa nozaga man wisu kas ir, praktiski esmu palikusi plika, uz laukiem naw jegas atgriezties tur wisi eediis mani par to ka jau kaa gadu esmu prom bet naudas naw , nekaa naw, maate taisa suu dell kaa man wisu laiku javazajas pa tiesam un jaliecina, maza masa dara suu par ko man jaiet uz tiesam, barentiesa neko nedara, pagasts nepalidz, KO MAN DARIT?
apnicis jau dzivot, naw wnk jegas....palidziet luudzu ar padomu, pie psihologiem iet negribu atkal uz gailezeru aizsutis un anti depresantus izraxtis, wai krizes centra iemetis, man to skaloshanu nevajag:(
luudzu paliigaaaaa:(
lai naw jautajumu PIE INTERNETA TIKU STRADAJOT CHATA....
miegs
30.04.2014 11:48
tada problems...newaru aizmigt....ja kads ir lasijis manu teemu APNICIS tad wrb saprot kapeec kas un kaa....aizveru acis redzu priexshaa maati un tad weel zombijus un wisadas shausmas, wisu laiku meiginot iemigt liekas ka kozh blusas, eed miizenes, chuuskas pilna gulta un wisada tada fignja:(
wnk newaru aizmigt...palietoju tabletiites nerviem un miegam , nepaliidz, waru sedet un nedariit neko liidz speeki galiigi izsiikst un tas ir no riita ap 13.00 pamostos pec tam ap 2.naktii wai pat veelak, wnm ne mazaak kaa 12 h gulju, un tad ja ap 2, nakti pamostos tad liidz 17.00 waru nosedet un atkal 12 h gulet....un taja laika perioda kamer es gulu mani naw iespejams pamodinat ja mani neizmet no gultas, neiesper wai neuzlej udeni....

kapec ta???
Re: APNICIS
30.04.2014 12:40
Sveika!

Es apvienoju abas Tavas tēmas, nav jēgas rakstīt divas, jo bezmiega iemesli izlasāmi pirmajā postā.

Kāda Tev pašai ir ideja par to, kas varētu Tev palīdzēt, ja nevēlies psiholoģisku palīdzību?
Re: APNICIS
30.04.2014 12:58
paldies ka wsmz atbildeji. ja sakuma uzraxtiju vienu pc tm otru un labi ka abas temas ssalikaas kopaa jo pc tm tik padomaju ka var saprast kpc tas bezmiegs..

nu es nez ko man iesakt, ar cilvekiem runat nemaku, gailezera neirologijas nodala pabiju, depresantus palietoju, a psihiatri un psihologi jau neko citu nezin kaa tikai iedot uz papiiriisha paraxtiit vai paziimeet vai paest bananus...wisu muzu esmu pie viniem staigajusi tapec no viniem jegu neredzu pilnigi nekadu, tas winiem ir bizness ieskaidrot cilvekam ka wiss ir ok, bet cilvex pc tm pec kada laika atkal tads pats iet atpakalj....
:(
skumiigi...
kadreiz wsmz vareju izraudaties, bet tgd nesanak, wnk newaru.tik ruudiita paliku ka wajprats, cilveki domaa ka es esmu aptrakusi:(
naw tadu draugu ar ko aprunaties..puishi izmanto...naw ne stuuriisha ne miiljuma ne miilestiibas...nekaa naw:(
Re: APNICIS
30.04.2014 13:39
Žēl, ka Tev tā ar mammu un māsu, atbalstoša ģimene nozīmē daudz, tās trūkums var beigties ar sāpēm, kādās esi bijusi.

Manai mammai bija depresija, viņa bieži bez redzama iemesla raudāja, kad biju bērns man bija ļoti bail, ka kaut kas atkal nenotiek, un tam vēlāk bija savas sekas – manis pašas depresija un piedzīvota vardarbība, jo es nepratu sevi nosargāt. Tas veido personību, kas nespēj citiem ticēt, jo ģimenē no tuvākā cilvēka ir redzējis ne to labāko, un ar mani nebija citādi. Tēvs gan centās, bet viņam bieži neizturēja nervi par to, kā viņa darījās.

Šajā forumā ir bijuši daudzi cilvēki, kam psiholoģiskā palīdzība ir derējusi, es tai skaitā. Varbūt Tu vienkārši nespēj uzticēties un noticēt, ka cilvēks Tev grib palīdzēt?

Bizness, ne biznes, bet cilvēks studē, kaut ko apgūst un no kaut kā viņiem ir jādzīvo, viņi centās Tev palīdzēt, kā prata. Un krīzes centru psihologi jau nu pelna ļoti skopi.

Tu tagad iekšēji jūties slikti, bet psihologs gribēja palīdzēt Tev saprast, ka Tu vari, ka tomēr spēj mainīt savu dzīvi tā, kā Tev tas patiktu.

Ja Tev ir tāda situācija ar finansēm un darbu, tad es iedomājos, ka varbūt tomēr nevajag bēgt no krīzes centra, bet mēģināt sadarboties ar psihologu un izveidot kaut vai nelielu plānu, ko Tev vispirms vajadzētu darīt, lai kaut ko mainītu uz labo pusi. Tev arī nebūtu jābadojas un būtu vismaz sava gulta.

Un kā sieviete, kas ir vairāk nekā divas reizes par Tevi vecāka (tāpēc varbūt mazliet kā mamma, kas zina vairāk, bet tas nudien nav augstprātīgi), es gribētu ļoti silti ieteikt uzmanīties un izvairīties no visām saskarsmēm (gan vīriešiem, gan sievietēm), kur Tevi izmanto un dara pāri. Esmu gana daudz redzējusi un dzirdējusi, kā tas sagrauj jaunu meiteņu psihi un turpmāko dzīvi.

Man tagad ir diezgan daudz darba un nebūs varēšanas šodien vairāk rakstīt, bet gribēju Tev tomēr atbildēt, lai zini, ka ir vēl cilvēki, kam ir gājis ne tā, kā sākumā gribētos un kā varētu cerēt, cilvēki, kas nav tik veiksmīgi kā citi, bet pamazām mēs varam veidot savu dzīvi un uzlikt to uz cerīgākām sliedēm, ja ļaujam, lai mums palīdz.

Arī tad tas nebūs ļoti ātri, bet tas vismaz ir kāds sākums. Darbs ar psihologu reizēm prasa laiku, kamēr Tu īsti saproti, kas šai procesā notiek. Tas nozīmē arī mainīt savu domāšanu, sevis un pasaules redzējumu.

Man izskatās, ka Tu atgrūd cilvēkus, kas grib, var un prot Tev palīdzēt, bet raujies pie tādiem, kas Tevi izmanto un patiesībā ir varmākas. Tavs tagadējais darbs ir īsta psihes čakarēšana un vardarbība pret Tevi, tas turpina graut Tavu jaunās sievietes pašcieņu, Tev ir jākontaktējas ar perversiem cilvēkiem, no kuriem katrai sievietei vajadzētu būt tik tālu, cik vien iespējams.

Padomā, mīļā meitene, varbūt tomēr sevis labā ir vērts riskēt un lūgt palīdzību. Tev ir visas iespējas baudīt skaistu un sakārtotu dzīvi. Tu gan tagad to vēl īsti neproti un varbūt pat tādai iespējai netici, bet ir cilvēki, kas ir gatavi Tev palīdzēt, ja vien Tu to izvēlēsies.
Re: APNICIS
30.04.2014 20:46
es mekleju palidzibu, kad maate mani sadauzija zili zalu un uz skolu gaaju praktiski raapus...pabiju veco lauzu pansionata kur ar mani nestradaja, tad krizes centra dardedze kur arii nekas nenotiek jo maate vel atlavas nakt ciemod un draudet ar nogalinasanu ja vinai neatdos tiesibas par mani, pec krizes centra aizgaju uz citu skolu tetukam tuvak, bet pat tur itkaa domadama ka wiss ir ok citi mani sita un apsaukaja, tas grauj wairak nekaa mans darbs jo es te chata neko nedaru, pat neizgerbjos jo man ir kauns no sava kermena , esmu kaulaina un tiesi tas bija iemesls kadel mani biezi apsaukaja un sita, jo esmu vargule un nevaru par sevi pastavet, te wsmz kamer ir darbs waru palikt pa nakti, neredzu citu iespeju.
skola sakas depresija un psihie naca virsu, gribeju taisit pasnavibas graiziju venas dzeru tabletes skreju slicinaties, naktii ziemaa pidzamma uz kapiem skreju sevi mierinat.wiss beidzas ar gailezeru neirologijas nodalu kur ar mani neviens nerunaja tikai sazaloja un lika daudz gulet.tagad ir taa ka bez tabletem nevaru aizmigt un bez belziena pa muguru mani nevar pamodinat.depresantus nelietoju jau labu laiku.
par manu maati visur visiem wis ir zinams, tik policija un barentiesa un wisas parejas instances neko nedara, pat neliekas ne zinas un vel palidz turpinat taisiit suu, taj skaita iesudzet manu tewu tiesa un neliekas ne zinas ka mana mazgadiga masa zog, uz skolu neiet, dzer, 12gados jau nevainibu zaudejusi...tas loti sap un grauz:(
nezinu ko lai iesak, es cilvekus neatgruuzu, es lauju man palidzet ja piedava, bet parasti viniem pacietibas nepieties, kad man jaruna par savu problemu es saku raudat neko nevarejusi pateikt:( nezinu...man ir bail.katru dienu es domaju par pasnavibam, wnk newaru to izmest no galvas...
esmu naiva, un baidoties uzkapt uz kada grabeklja es attaalinos no cilvekiem.man ir bail iziet u ielas, varu pastaigaties tikai nakti, biezi sap galva, sap kajas, zobi sap, naudas nav .veseliba chupaa, nervi chupaa..speka naw kkur meklet palidzibu.
kadreiz zvaniju uz bernu uzticibas talruniem un stastiju par savu problemu, bet tie tik smejas un teica ka es parspileju..
es ieniistu savu mati...briziem man pat liekas ka labi ka man nekaa naw, a to man naw ko zaudet..ja man butu savs dzivoklis, nedod dievs ja maate vai mana maasa par to uzzinatu...butu klaat un labakaja gadijums visu apzagtu, a sliktakaja paliktu tur un savestu pilnu maaju DRAUDZINIEM un uztaisitu man maja bordeli.:(
nezinu k0 lai iesak, bail man vienai prasit palidzibu-man galva liekas ka wisi cilveki ir kkadi loti launi, a viena pati bez lidzcilvekiem nezinu kur meklet palidzibu:(
Re: APNICIS
02.05.2014 18:44
Da vsp jau ar to čatu var nopelnīt. Un tur pat nevajag nekādus starpnieku kantorus, kas savāc 50% no kāposta. Tapat visi viņi konektējas pie vieniem un tiem pašiem serveriem, kur var piekļūt arī jebkurš, kuram ir tāda vēlme. Enīvei... ar to var nodarboties vien tie, kuriem tas reāli patīk. Citādi tur nekas nespīd kā arī ja tas nepatīk - tas noteikti šķitīs pazemojoši.
Re: APNICIS
13.01.2015 00:27
Ļoti vēlētos parunāties.Uzraksti privāti ,ja šo izlasi!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 11?
Ziņa: