nespēja atmest antidepresantus

Aizsāka depresija 

nespēja atmest antidepresantus
16.04.2014 09:30
Situācija, lietoju ad jau vairākus gadus ar intervāliem, uzskatu ka laiks atmest ad, metu un metu, samazināju devu, vis ok, līdz brīdim kad atmetu, emocionāli vis ok, bet organisms atteicās strādāt t.i. gremošanas sistēma vis ko apēdu palika manī, vēders cauru nakti darbojas tukšgaitā, burbuļo un pūšas, tas bij kaut kas nenormāls, kaut apēdot gurķi vēders sapūtās bezjēgā.tiklīdz iedzēru ad tā gremošanas sistēma nomierinājās. ko iesākt?saprotu ka bez ad laikam neiztikt, kāpēc manas iekšas nedarbojas kā nākas bez ad? Sajūta ka iekšējie orgāni saspringuši nervu kamolo un funkcionē nonstopā-nervozi.
piebildīšu ka lietoju magniju un probiotiķus, ēdu dikti pareizi priekš vēdera, bet nesaprotu kāda saistība zarnu traktai ar antidepresantiem?
Re: nespēja atmest antidepresantus
16.04.2014 11:07
Zarnās ir serotonīns + organisms ir pieradis.

Kā te jau ir runāts, tad var mēģināt kādas 3 ned. vai mēnesi pakratīties, varbūt organisms pārskaņojas, bet to neviens iepriekš nezina. Pa to laiku būs zināms kaitējums imūnsistēmai, sirdij un endokrīnajai sistēmai...

Nu tā apmēram.
aberz
Re: nespēja atmest antidepresantus
17.04.2014 20:23
es kratos jau gadus vairāk kā dažus
nu man tā tie iekšu simptomi atkārtojas un pāriet ik pa laikam
zarnas čūpā kautkādas asinis nāk ārā domāju ka hemaroīdi vai kas
visādas zobu sāpes kur zobi sen jau izrauti , galva sāp vaienā sāna
baiļu lēkmes un bezmigs murgi un pilnīgs bezspēks ik pa laikam utt

neko darīt , kautko nodarboties, piem makšķerēt , braucu riteni
tagad bērzu sulas, veselīgi visādi zaļumi, pārsvarā tagad pieturos pie idejas
ka uzņemam parmaz sārmus nu skābu ēdam. lai cik jocīgi nebūtu viens no sārmainākiem
ēdieniem ir citrons a skābākais ir cukur gaļa. taisu vegānu kokteiļus utt.
netiekšu ka ir baigi labi, bet ir labi... atmest var , atmest vaig
neviens neteica ka būs viegli
jamokās, pāriet ar laiku paliek labāk
a ko darīt
mad garāmejot
Re: nespēja atmest antidepresantus
18.04.2014 15:40
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Zarnās ir serotonīns + organisms ir pieradis.
>
> Kā te jau ir runāts, tad var mēģināt kādas 3
> ned. vai mēnesi pakratīties, varbūt organisms
> pārskaņojas, bet to neviens iepriekš nezina. Pa
> to laiku būs zināms kaitējums imūnsistēmai,
> sirdij un endokrīnajai sistēmai...

...nja...atcelšanas sindroms, Runcenīt, vai tomēr lauzējs piemeties???...depresijai varu pateikt vienu - sāc atkal lietot to pašu, ko esi lietojusi...

...kā man patīk legālie narkomāni, kuri svēti tic - ai, kā man palīdzēs AD...
Re: nespēja atmest antidepresantus
18.04.2014 16:00
Oi grūti gāja ar Antidepresantu atmešanu, bakus parādības nenormālas, bet lietojot nomierinošās, es tos simptomus slāpēju nost, tāpēc izsturēju un nelietoju Antidepresantus
aberz
Re: nespēja atmest antidepresantus
18.04.2014 20:16
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Oi grūti gāja ar Antidepresantu atmešanu, bakus
> parādības nenormālas, bet lietojot
> nomierinošās, es tos simptomus slāpēju nost,
> tāpēc izsturēju un nelietoju Antidepresantus


nokāpi no antideprsantiem????
super
Re: nespēja atmest antidepresantus
18.04.2014 20:30
nomierinošos arī nelieto?
Re: nespēja atmest antidepresantus
19.04.2014 11:24
Jā nomierinošais joprojām! Nav nomierinošā miegs vispār nav! Es pats brīnos, ka tiku prom no AD, likās ka simptomi paliek uz mūžu!

Man tagad ir truxals un nomierinošais uz nakti un viss, strādāju nenormāli fizisku darbu, atnāku mājās vairs neko negribās. Secināju, ka ir baigi jānogurst, tad organisms pats jau grib slēgties ārā.
Re: nespēja atmest antidepresantus
19.04.2014 13:07
Pašlaik nomierinošie Tev kupē AD atcelšanu. Es tavā situācijā vairāk priecātos par broazepama atmešanu, ne AD, jo kaitējums smadzenēm daudz mazāks vai gandrīz nekāds ir no AD.
Re: nespēja atmest antidepresantus
19.04.2014 14:31
Nu AD man nebija nekādas īsti jēgas, ja AD man aizvietotu un iedarbotos, tā kā nomierinošais, tad es lietotu tikai AD. Bet tākā AD man nebija jēgas pat 40mg dienā, tad es nesapratu vispār kāpēc man viņus dzert. Es teiktu ka truxals vairāk ir cerīgāks atmest nomierinošo nekā AD.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 8?
Ziņa: